Články k osobnosti

Richard Jones

  zpěvák, baskytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Jones »
 

Brexit i za cenu facek. Britové jsou ochotni své poslance zmlátit

 
Část Britů se domnívá, že násilí vůči britským poslancům má smysl, pokud by znamenalo, že se tak podaří prosadit příslušný názor na brexit. Plyne to podle serveru televize Sky News z průzkumu veřejného mínění, který uskutečnily Edinburghská a Cardiffská univerzita. Spoluautor sondáže Richard Wyn Jones uvedl, že jej výsledky ankety šokovaly.
25.10.2019 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Jones (5 článků) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (1 článek) , Richard Jones (1 článek) , Richard Jones (1 článek) , Richard Jones (1 článek) , Richard Jones (1 článek)

Zpěvačka Sophie Ellis-Bextorová je v devětatřiceti letech popáté matkou

 
Sophie Ellis-Bextorová (39) a její manžel Richard Jones (39) přivítali další přírůstek do rodiny. Zpěvačka na sociálních sítích oznámila, že se jim narodil syn. Mají spolu další čtyři syny.
08.01.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Jones (5 článků) , Richard Jones (4 články) , Sophia Ellis (5 článků) , Sophie Ellis (2 články) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články) , Sophie Jones (2 články)

Populární zpěvačka se stala popáté maminkou. A zase je to kluk

 
Ze zpěvačky Sophie Ellis-Bextor (39) je pětinásobná matka. S manželem Richardem Jonesem v pondělí do rodiny přivítali dalšího syna. Jmenuje se Mickey.
08.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Jones (5 článků) , Sophia Ellis (5 článků) , Sophie Ellis (2 články) , Mickey Jones (3 články) , Mickey Jones (3 články) , Sophie Jones (2 články)

Justiční omyl v americkém Kansasu: Odseděl to za dvojníka!

 
Sedmnáct let seděl Richard Jones za něco, co nespáchal. V jeho odsouzení sehrálo klíčovou roli svědectví člověka, podle kterého byl pachatelem ozbrojené loupeže on. Těžko se ale divit, že se »sekl« a označil špatného člověka... Richard Jones jako by skutečnému pachateli z oka vypadl!
18.06.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Jones (5 článků) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články)

Po 17 letech svoboda: Zločin spáchal dvojník neprávem odsouzeného

 
17 dlouhých let seděl Richard Anthony Jones z Kansasu v USA za něco, co spáchal někdo jiný. V jeho odsouzení sehrálo klíčovou roli svědectví člověka, podle kterého byl pachatelem v ozbrojené loupeži on. Těžko se ale divit, že určil špatného člověka... Richard Jones jako by skutečnému pachateli z oka vypadl!
12.06.2017 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Anthony (1 článek) , Richard Jones (5 článků) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články) , Anthony Jones (1 článek) , Richard Jones (4 články)
« Předchozí 1 Další »