Články k osobnosti

Richard Marx

  producent, zpěvák, skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Marx »
 

Richard Seemann: Papež odmítá rezignaci kardinála Marxe

 
Na konci minulého měsíce, jak referovala i „Vaše věc“, kardinál Marx nabídl papeži svou rezignaci na úřad, aby tak dal znamení v aféře zneužívání v katolické církvi. Nyní přišla odpověď z Říma: papež František chce, aby Marx pokračoval ve své církevní funkci mnichovského a freisingského arcibiskupa. "Souhlasím s vámi, že máme co do činění s katastrofou: smutnou historií sexuálního zneužívání a způsobem, jakým se s ním církev donedávna vyrovnávala," napsal papež v dopise Marxovi: A to je přesně moje odpověď, drahý bratře. Pokračujte, jak navrhujete, ale jako arcibiskup mnichovský a freisingský.
11.06.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Marx (4 články) , Richard Marx (3 články)

Richard Seemann: Kardinál Marx nabídl papeži rezignaci

 
Mnichovský a freisingský arcibiskup, kardinál Reinhard Marx, nabídl papeži Františkovi svou rezignaci. Důvodem jsou případy zneužívání v římskokatolické církvi a "systémové selhání".
06.06.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Marx (4 články) , Richard Marx (3 články)

Zpěvák nejhezčích slaďáků se oženil: Věřili byste, že téhle nevěstě bude padesát?

 
Autor a zpěvák takových hitů jako Right Here Waiting, Now and Forever nebo Hazard Richard Marx (52) se podruhé oženil. Jeho manželkou se stala modelka a moderátorka Daisy Fuentes. Svatba proběhla v úzkém rodinném kruhu v zasněženém Aspenu.
28.12.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Marx (4 články) , Daisy Fuentes (2 články) , Richard Hazard (2 články) , Richard Marx (3 články)

Zpěvák nezapomenutelných slaďáků se po 25 letech rozvádí s hvězdou Hříšného tance

 
Jeden z nejpevnějších svazků v šoubyznysu mezi zpěvákem Richardem Marxem (50) a Cynthiou Rhodes (57) se rozpadá. Dvojice, která spolu vychovala tři děti, v manželství společně strávila pětadvacet let, se podle oficiálního potvrzení mluvčího po několikaměsíční vztahové krizi definitivně rozvádí.
07.04.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Marx (4 články)
« Předchozí 1 Další »