Články k osobnosti

Richard Hammond

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Hammond »
 

Děsivou havárii hvězdy Top Gearu viděl i Čech. Jan popsal osudný moment

 
Bývalá hvězda motoristického pořadu Top Gear Richard Hammond jen o vlásek unikla smrti. Má za sebou těžkou havárii na závodech ve Švýcarsku. Sobotní karambol v elektrickém supersportu sledoval i Čech Jan K., který detaily popsal pro Blesk.cz. Přidal také fotografii ze chvíle, kdy vůz ještě hasili. Hammond po odchodu klíčových jmen z britského pořadu natáčí Grand Tour pro Amazon.
11.06.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Hammond (10 článků) , Jan Čech (193 článků)

Oblíbený moderátor pořadu Top Gear měl hrozivou nehodu: Skoro uhořel v elektromobilu!

 
Kdo by neznal oblíbeného moderátora pořadu Top Gear Richarda Hammonda. Tak přesně on měl obrovské štěstí. Při cvičné jízdě během přípravy na automobilový závod The Grand Tour ve Švýcarsku totiž havaroval se svým elektromobilem, který následně vzplanul. Moderátorovi se podařilo uprchnout z hořícího auta na poslední chvíli.
11.06.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Hammond (10 článků)

Hvězda pořadu Top Gear skončila v nemocnici: Její vůz shořel v plamenech

 
Slabost pro rychlé vozy ho téměř stála život. Jeden z někdejších moderátorů oblíbeného pořadu Top Gear Richard Hammond (47) málem zemřel. Jeho vůz skončil při natáčení nové show Amazonu ve Švýcarsku v plamenech.
10.06.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Hammond (10 článků)

Takhle bývalou hvězdu Top Gearu neznáte: S pivním pupkem a plavkami na půl žerdi na vznášedle

 
Moderátor Jeremy Clarkson po rozkmotření s tvůrci pořadu Top Gear začal pracovat na vlastním projektu z motoristického prostředí a jak se zdá, s kolegy Jamesem Mayem a Richardem Hammondem hodlají na Amazonu pracovat ve velkém stylu. Trio odletělo natáčet do Karibiku a právě Clarkson se na moři odvázal jako malý kluk.
13.03.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků)

Top Gear bude moderovat Chris Evans: Už se těší, ale diváci moc ne

 
Už několik týdnů se řeší, kdo bude po slavné trojce Richard Hammond, James May a Jeremy Clarkson moderovat slavný pořad Top Gear. Dlouho se spekulovalo a už je rozhodnuto – bude to moderátor Chris Evans. A diváci se bojí, jak moc pořad zkazí.
16.06.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (84 článků) , James May (8 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků) , Chris Evans (50 článků) , Evans Evans (158 článků)

Clarkson dostal padáka. BBC už hledají náhradu

 
Britská televize BBC už neobnovila smlouvu s moderátorem populárního pořadu Top Gear Jeremym Clarksonem. Současná smlouva mu vyprší do konce měsíce. Podle zákulisních informací ho chce BBC nahradit hvězdou ranní show Radia 2 a motoristickým nadšencem Chrisem Evansem. Richard Hammond a James May, kteří s Clarksonem pořad moderovali, už řekli, že sami natáčet dál nechtějí.  
25.03.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (84 článků) , James May (8 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků)

Praze pokračuje velkolepá show TopGear! Richard Hammond: Těším se na české pivo

 
Čeští automobiloví fanoušci mají tento víkend svátek. Do pražské O2 areny zavítala slavná britská show Top Gear. Nedělní Blesk přináší rozhovor s jedním z hlavních protagonistů – Richardem Hammondem (44).
29.06.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Hammond (10 článků)

Nejsledovanější pořad čelí hysterii: V Top Gearu se moderátoři dopustili podvodu během natáčení. Čtěte jakého!

 
Je to nejsledovanější pořad na zemi a dívá se na něj pravidelně skoro půl miliardy diváků. Překvapivě hlavně ženy, přestože se jedná o pořad o autech. Britská motoristická show "Top Gear":http://www.extra.cz/tema/top-gear patří už několik let na vrchol televizní zábavy, protože kromě aut jsou v něm šílené nápady, jedinečný humor a příjemná trojice moderátorů. Jeremy Clarkson (53), Richard Hammond (43) a "James May":http://www.extra.cz/tema/james-may (50) se spolu sešli poprvé v Top Gearu v roce 2003 a rozhodně ještě nehodlají svůj pořad pověsit na hřebík.
31.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků)

Motoristický novinář na hranici života a smrti

 
Pokud sledujete Top Gear asi tohle video znáte, ale pro ty ostatní. Richard Hammond unikl smrti jen o vlásek když mu u proudového rychlostního dragsteru Vampire praskla pravá přední pneumatika v rychlosti kolem 500 km/h. Byl v bezvědomí okamžitě převezen na jednotku intenzivní péče a nevypadalo to dobře, ale nakonec to Hammond dokázal a vrátil se...
26.06.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Hammond (10 článků)

Top Gear pokračuje

 
Pokud se nudíte o dlouhých zimních večerech, těšte se na datum 29.ledna. Tento den totiž začíná nová řada Top Gearu a podle tohoto traileru to opravdu bude stát za to. Ostatně jako vždy. Pánové Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May to prostě mají v malíčku.
18.01.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků)
« Předchozí 1 Další »