Články k osobnosti

Richard Moore

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Moore »
 

Ukrajina za měsíc osvobodila větší území, než Rusko obsadilo za rok, tvrdí šéf MI6

 
Ukrajina za poslední měsíc osvobodila větší část území, než Rusko zabralo za poslední rok. V dnešním projevu na britském velvyslanectví v Praze to řekl šéf britské rozvědky MI6 Richard Moore. Mnoho Rusů je podle něj tiše zděšeno tím, že ruské ozbrojené síly demolují ukrajinská města, vyhánějí nevinné rodiny z jejich domovů a unášejí tisíce dětí.
19.07.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Moore (3 články) , Richard Moore (3 články)

Šéf britské rozvědky hovořil v Aspen Institutu: Epické neúspěchy Ruska. Ukrajinci jim ukáží

 
Šéf britské rozvědky Richard Moore uvedl, že Rusko bude mít potíže. A to v otázce toho, aby udrželo v chodu svoji invazi na Ukrajinu. Slova, která Moore pronesl na konferenci The Aspen Institute, přinesl server Aktuálně.cz.
22.07.2022 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Moore (3 články) , Richard Moore (3 články)

Podle šéfa MI6 si bude Rusko muset dát na Ukrajině pauzu

 
Ruská armáda na Ukrajině si v příštích týdnech pravděpodobně dá operační pauzu, protože jí dojde dech, řekl dnes šéf britské rozvědky MI6 Richard Moore na bezpečnostním fóru v Aspenu v americkém státě Colorado. Moore a jeho americký kolega - šéf Ústřední zpravodajské služby (CIA) William Burns - se rovněž shodli na tom, že žádné zpravodajské informace nenasvědčují tomu, že by ruský prezident Vladimir Putin trpěl vážnou chorobou.
22.07.2022 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5371 článků) , Richard Moore (3 články) , William Burns (5 článků) , Richard Moore (3 články) , William Burns (4 články) , William Burns (5 článků)
« Předchozí 1 Další »