Články k osobnosti

Renée Jones

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Renée Jones »
 

Nová Bridget Jones: Je si Renée podobná, nebo ne? Hugh Grant ji nemohl poznat!

 
Nový díl Bridget Jones se nezadržitelně blíží do českých kin. Poznáme ale v hlavní hrdince vůbec Renée? Nebo také budeme tápat, koho nám připomíná, jako tápal Hugh Grant?
23.08.2016 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (156 článků) , Renée Jones (5 článků)

Renée Zellweger se maskovala: Bridget, to nemusíš. Stejně tě už nikdo nepozná

 
Kšiltovku na hlavě, tmavé sluneční brýle a teplákovku na sobě. Tak se snažila představitelka Bridget Jones Renée Zellweger (46) maskovat na letišti v Los Angeles. Návaly fanoušků a fotografů ji ale nepřepadly. Důvod? Po prodělané plastice obličeje ji už jen tak někdo nepozná.
21.05.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (126 článků) , Renée Jones (5 článků)

Představitelka Bridget Jones Renée Zellweger už nechce vypadat jako česká kuchtička Dita P. a nechala se celá přeoperovat!

 
To, že jí v roce 2007 jako hlavní hvězdě Karlovarského filmového festivalu nedorazily včas kufry a ona musela na rudý koberec nastoupit v džínách, by "Renée Zellweger":http://www.extra.cz/tema/renee-zellweger-1 (44) ještě jakžtakž unesla. Když se ale dozvěděla, že veřejnoprávní televize v Česku začala vysílat pořad o vaření Deník Dity P. a jeho představitelka Dita Pecháčková vypadá téměř jako identické dvojče "Bridget Jones":http://www.extra.cz/tema/denik-bridget-jones, pardon Renée v dobách Bridget, rozhodla se oscarová hvězda požádat plastické chirurgy, jestli by s tím nemohli něco udělat.
05.11.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (126 článků) , Renée Jones (5 článků)

5 celebrit, které tloustnou a hubnou za miliony!

 
Hubnout, tloustnout, nabírat svalovou hmotu. Tyhle všechny oběti musí filmoví herci obětovat svojí roli. Nejznámějším případem je asi Renée Zelweger, která díky roli v Deníku Bridget Jones musela přibrat neuvěřitelných 14 kilo!
02.04.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Renée Jones (5 článků)

Potvrzeno: Bridget Jones se na filmových plátnech objeví už potřetí, tloustnout ale nebude

 
Fanoušci Bridget Jonesové se mohou začít těšit na další pokračování filmové série o frustrované, obtloustlé Britce ztvárněné americkou herečkou Renée Zellwegerovou.
14.08.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (126 článků) , Renée Jones (5 článků)
« Předchozí 1 Další »