Články k osobnosti

Renato

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Renato »
 

Kochejte se: Renata Drössler při opileckém čísle ukázala přeplněný hrudník i pružné tělo jako z gumy

 
Zpěvačka Renata Drössler  (50) dokáže i v padesáti na pódiu neuvěřitelné kousky. Jako interpretka původních i světových šansonů dobře ví, že ke zpěvu tohoto svébytného žánru patří i kostým a sugestivní projev. Neskutečnou podívanou předvedla nedávno při provedení písně Opilá balerína na prknech divadla Semafor, kde ze sedadla zvedla k frenetickému potlesku i perfekcionistu Vlastimila Harapese.
01.02.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (179 článků) , Renato (5 článků)

Řepka vymazal děti ze svého života, říká jeho exmanželka, která dnes vyhrála soud!

 
Exmanželé Renata Řepková a Tomáš Řepka se dnes utkali u soudu kvůli změně výživného. Řepka se dožadoval snížení vyměřených alimentů. Na syna nechtěl platit tolik, co mu vyměřil soud. Od soudu ale odcházela spokojená Renata!
31.01.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1196 článků) , Renato (5 článků)

Nečekané: Důvěrnosti kolegů z Ordinace Rychlého a Kociánové!

 
V Ordinaci v růžové zahradě se schyluje k dalšímu milostnému románku! Ač se dravá barmanka Renata (Irena Máchová, 32) snaží ze všech sil ulovit primáře Mázla v podání Petra Rychlého (48), jeho pozornost se k její smůle stáčí k sestřičce Mirce. A protože teď její představitelka Kristýna Kociánová (28) bude s charismatickým kolegou Rychlým trávit mnohem více času, učinila opatření, aby tím neutrpěl její skutečný partnerský vztah.
30.01.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (442 článků) , Irena Máchová (20 článků) , Kristýna Kociánová (46 článků) , Renato (5 článků)

Z toho neusnete: Takhle řádí české zpěvačky po padesátce na pódiu v upnutých latexových modelech

 
Zpěvačky a pedagožky Mezinárodní konzervatoře Praha Marcela Březinová  (53) a Renata Drössler  (50) mají sice na krku už pět křížků, na jevišti však dokáží divočit více než leckteré dvacítky. Přesvědčily o tom všechny návštěvníky svého koncertu s příznačným názvem Soul & Chanson v divadle Semafor.
26.01.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Březinová (148 článků) , Renato (5 článků)

Výrok Tomia Okamury je směšný, řekla Vesecká

 
Výroky Tomia Okamury o zmanipulování procesu s nacionalistou Vlastimilem Pechancem je směšný. Těmito slovy reagovala bývalá krajská státní zástupkyně Renata Vesecká na Okamurovo nařčení, že Pechanec je odsouzený za pobodání Roma Oty Absolona neprávem. Manipulaci v případu má podle Okamury na svědomí právě ona.
24.01.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Renato (5 článků) , Renata Vesecká (107 článků)
« Předchozí 1 Další »