Články k osobnosti

Regina Rázlová

  herečka, podnikatelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Regina Rázlová »
 

Těžký osud Reginy Rázlové. Hrozilo jí 12 let vězení, necelý rok strávila ve vazbě. Nakonec se karta obrátila

 
Navzdory svému těžkému osudu a strachu, že už nikdy nestane na jevišti či před kamerou, se karta obrátila. Herečka Regina Rázlová excelovala v nedávném snímku Tancuj Matyldo. Snímek, za který byla nominována na Českého lva a jenž je nyní dostupný na Netflixu, získal na ČSFD 80 %.
12.05.2024 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Emotivní snímek Tancuj Matyldo: Pro Reginu Rázlovou se jedná o zásadní herecký comeback

 
Český film Tancuj Matyldo inspirovaný skutečnou událostí, v němž v hlavních rolích zazářilo herecké duo Karel Roden a Regina Rázlová, si vysloužil hned sedm nominací na prestižní cenu Český lev. Snímek režiséra Petra Slavíka nenadchl pouze akademiky, ale i diváky. Na portálu ČSFD film ohodnotili 81%. Nyní je k vidění na Netflixu.
02.04.2024 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků) , Petr Slavík (43 článků)

Ošklivé zranění Reginy Rázlové. Nešťastně upadla na náledí

 
Regina Rázlová sice nerada mluví o svých zdravotních problémech, ale redakci eXtra.cz prozradila, jak se jí přihodilo nepříjemné zranění ruky. Herečka, která trpí dlouhé roky roztroušenou sklerózou, se rozpovídala i o své roli ve filmu Tancuj, Matyldo a rivalitě mezi herečkami. Na křtu kuchařky Čas na pečení 2 se ukázal i herec Marek Lambora, který zase zavzpomínal na své dětství.
18.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Krásná Laura z Románu pro ženy: Trojnásobná maminka Zuzana Kanócz má doma fešáka

 
Román pro ženy se zařadil mezi oblíbené české komedie. Hlavní role ztvárnili herci Simona Stašová, Marek Vašut a okatá Slovenka Zuzana Kanócz. Od premiéry uběhlo již 18 let a za tu dobu přivítala herečka Zuzana s partnerem Jurajem Lojem na svět tři roztomilé děti. Nestárnoucí kráska u filmu zůstala, nově ji fanoušci mohou vidět ve snímku Tancuj, Matyldo. Nedávnou premiéru očekávaného filmu s Kanócz, Reginou Rázlovou a Karlem Rodenem si nenechala ujít ani redakce eXtra.
29.12.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Zuzana Kanócz (45 článků) , Simona Stašová (434 článků) , Regina Rázlová (180 článků) , Juraj Loj (16 článků) , Karl Simon (200 článků)

Zlatá labuť: Nejčastěji jí říkali „babi“. Regina Rázlová v roli bytné zazářila

 
Ze začátku to vypadalo, že si mladé podnájemnice se svou bytnou užijí krušné časy. Ani nepomyslely na to, že by se jejich bytná nakonec stala jejich ochránkyní, rádkyní a zásobárnou optimismu v dobách, kdy to bylo nejvíce zapotřebí.
23.12.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Tragický Hruška, zadumaný Roden v džínech a rudá Kanócz: Móda z Tancuj, Matyldo

 
Očekávaný snímek Tancuj, Matyldo si odbyl svou premiéru v multikině Cinema City Slovanský dům. Akci si samozřejmě nemohl nechat ujít hlavní představitel Karel Roden, dále přišli také Regina Rázlová, Antonio Šoposki a půvabná Zuzana Kanócz, kterou si čeští diváci mohou pamatovat z filmu Román pro ženy, kde hrála mladou Lauru. Jak se hvězdy na událost oblékly, na to se podívejte v galerii.
01.12.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kanócz (45 článků) , Regina Rázlová (180 článků) , Antonio Šoposki (2 články)

Zlatá labuť: Jdu se namalovat. Kdyby mě vlekli Prahou, ať trochu vypadám, zlehčuje nebezpečnou situaci babi

 
Už hodně dlouho se Regině Rázlové nepodařilo vytvořit tak zajímavou roli, jako tu ve zmíněném seriálu. Na rozdíl od celé řady jiných vedlejších postav, dostává v seriálu minimální prostor, přesto jej dokáže využit na maximum.
29.11.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Těžký osud Reginy Rázlové: Vězení, myšlenky na sebevraždu i velmi vážná nemoc

 
Známá herečka, Regina Rázlová, slaví 76. narozeniny. Proslavila se v řadě úspěšných filmů a seriálů, její život ale nebyl vůbec jednoduchý. Dokonce skončila ve vězení, kde měla myšlenky na sebevraždu. Trpí vážnými zdravotními problémy. Mimo jiné bojuje s bipolární poruchou. A jak se svěřila pro iDnes, lituje každého, koho tato nemoc dostihla.
16.07.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Zlatá labuť: V roli milé, ale přísné bytné září Regina Rázlová, která by si zasloužila mnohem větší prostor

 
Bez nadsázky by se dalo říct, že její život by vydal na celý seriál, protože je v něm vše, co diváky zajímá. Od cesty naivního děvčete ke slávě, dále přes život poznamenaný politickou aktivitou komunistického otce, zářivou hereckou kariéru, vězení a konečně poklidné stáří, jež je komplikované nemocí.
07.06.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Hvězda Zlaté labutě skončila v nemocnici: Regina Rázlová podstoupila náhlou operaci

 
Herečka Regina Rázlová (75) skončila v nemocnici. Na Homolce podstoupila operaci páteře, jak informoval web Aha! Hvězdu Zlaté labutě k tomu prý donutila nesnesitelná bolest.
18.04.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Parta hic: Rozšafná komedie nebo óda na hornictví, které bylo pilířem československého hospodářství?

 
Roli podnikové lékařky si tehdy zahrála populární Regina Rázlová. Na jejím obsazení by nebylo nic divného, kdyby to nebyla také dcera zažraného komunisty, který jeden čas svou kariéru vybičoval až na post předsedy vlády.
27.12.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

MUDr. Běla Janáčková, rázná babička ze ZOO, která v tom má jasno

 
Běla v podání Reginy Rázlové je samá legrace, dokud někdo nezačne ohrožovat její milovanou rodinu. Když zjistí, že chlap, co v ústavu znásilňoval Vojtu, běhá na svobodě, začne vidět rudě a okamžitě vyráží do akce – bez ohledu na to, koho naštve.
31.08.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

MUDr. Běla Janáčková a RNDr. Josef Hruška, nový pár ZOO?

 
V seriálu ZOO se dočkáme další nové postavy. Je jí MUDr. Běla Janáčková v podání herečky Reginy Rázlové. Koho v seriálu ztvární a jakým způsobem se zaplete mezi stávající postavy?
02.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Regina Rázlová ze ZOO slaví dnes narozeniny

 
Regina Rázlová, hvězda četných filmů i seriálů, se narodila 16. července 1947, což znamená, že letos oslaví krásné pětasedmdesáté narozeniny. Do seriálu Zoo vtrhla náhle jakožto matka ředitelky Marie Roklové – a rovnou dceři způsobila pěknou ostudu!
16.07.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Regina Rázlová slaví 75: K narozeninám si nadělila film s Rodenem

 
Regina Rázlová a Karel Roden natáčejí rodinný film Tancuj, Matyldo režiséra a scenáristy Petra Slavíka. Jeho premiéra je plánovaná na příští rok. Rázlová, která dnes slaví 75. narozeniny, ztvárňuje bývalou barovou zpěvačku a bohémskou Matyldu, u níž propuká Alzheimerova choroba. Roden hraje jejího syna, citově uzavřeného soudního exekutora Karla.
16.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků) , Petr Slavík (43 článků)

Regina Rázlová: Její život připomíná hodně adrenalinovou horskou dráhu

 
Prominentní herečka, oblíbená učitelka na DAMU, zatracovaná a odsuzovaná spolupracovnice bývalého režimu, úspěšná finanční poradkyně, vlivná podnikatelka, obviněná podvodnice, osvobozená a odškodněná oběť, nemocná žena a opět populární herečka.
14.03.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Drsný osud Reginy Rázlové: Záletníci, vězení, tajemný otec syna a ohnivé peklo

 
V novém seriálu České televize Stíny v mlze si zahrála rovněž herecká stálice Regina Rázlová (74). Tato herečka, která se proslavila už za minulého režimu, však prožila těžký a mnohokrát zkoušený život. Jaké byly její vzestupy a pády?
17.01.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Ležérní a šik! Takhle dnes vypadá sex symbol normalizace a krásná agentka z 30 případů majora Zemana

 
Na společenských akcích se objevuje málo. Tentokrát ale udělala někdejší hvězda normalizace, která byla v sedmdesátých a osmdesátých letech považována za sex symbol, herečka Regina Rázlová  (74) , výjimku. V ležérním a šik stylu vypadala skvěle.
16.09.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Po sexsymbolu normalizace ani památky. Regina Rázlová se před kamerou nebála zestárnout

 
Byla sexsymbolem sedmdesátých a osmdesátých let. Ani po sedmdesátce Regina Rázlová  (74) neztrácí svůj šarm a filmaři ji stále a často obsazují do rolí krásných zralých žen.
20.08.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Hvězda seriálu Slunečná Rázlová: Dvojitý pokus o sebevraždu!

 
Ve své době platila za jednu z největších krasavic stříbrného plátna a zazářila v mnoha filmových předrevolučních snímcích. Život Reginy Rázlové (74), která se stala posilou divácky oblíbeného seriálu, je ale v mnohých ohledech dost strastiplnou cestou.
18.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »