Články k osobnosti

Rebel Wilson

  herečka, producentka, scénáristka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Rebel Wilson »
 

Oblíbená herečka se rozhodla, že bude hubnout: První výsledky už jsou znát

 
Nejen zpěvačka Adele se rozhodla zatočit s kily navíc . Herečka Rebel Wilson (39) si do nového roku dala předsevzetí, že se zaměří na své zdraví, a první výsledky jejího snažení už jsou znát. Komička nedávno vyrazila s přáteli do Disneylandu v Kalifornii, a když se na Instagramu pochlubila snímky ze dne plného zábavy, fanoušci si hned všimli úbytku váhy.
19.02.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

Těžkotonážní herečka toho při vystupování z auta ukázala více, než by chtěl kdokoliv vidět

 
O svém věku Rebel Wilson (36) v minulosti lhala a dělala se o šest let mladší, ale přebytečná kila si ubrat nedokáže. Tahle boubelka byla nepřehlédnutelná i na benzínové pumpě.
27.03.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

Sacha Baron Cohen je prostoduchý bratr drsného zabijáka Marka Stronga

 
Akční komedie The Brothers Grimsby vypráví o dvou bratrech, kteří jsou každý úplně jiný. Elitního zabijáka hraje Mark Strong (Kingsman: Tajná služba) a jeho duchem prostšího bratra Sacha Baron Cohen, který se na filmu podílel i scenáristicky. Diváci ho znají z kontroverzních komedií Borat (2006), Bruno (2009) nebo Diktátor (2012). V dalších rolích se objeví Penélope Cruz, Scott Adkins, Gabourey Sidibe nebo Rebel Wilson. Režisérem filmu je Louis Letterrier, který točil například Souboj Titánů (2010) nebo Podfukáře (2013). Komedie dorazí do českých kin 3. března příštího roku, zatím se můžete podívat na první trailer.
18.11.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (237 článků) , Scott Adkins (1 článek) , Mark Strong (3 články) , Mark Strong (3 články) , Rebel Wilson (13 článků) , Gabourey Sidibe (16 článků) , Mark Cohen (2 články)

A pak že tučňáci nelétají! Těžkotonážní herečka, která lhala o svém věku, ukázala na vodní atrakci obří stehna

 
Se svým věkem sice Rebel Wilson v životopisu manipulovala, ale váhu si ubrat nemůže. I ze vzdálenosti několika desítek metrů je totiž zřejmé, že je to pořádný kusanec ženské.
25.07.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

XXL herečka si troufla na vratkou vodní atrakci: Posměváčkům, kteří čekali trapas, vytřela zrak!

 
Obzvlášť v létě si lidé libují ve vodních sportech. A celebrity nejsou výjimkou. Australská herečka Rebel Wilson vyzkoušela jeden z těch nejnovějších. Flyboarding. A k překvapení ostatních (a možná i svému) to zvládla.
24.07.2015 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

Známá obézní herečka si celou kariéru ubírala šest let: Práskl to spolužák ze střední

 
Prostorově nepřehlédnutelná australská herečka a komička Rebel Wilson celá léta vodila své okolí i fanoušky za nos. Vymýšlela si nejen o svém věku, ale dokonce i o jméně. Její rodné jméno totiž není Rebel Melanie Elizabeth Wilson, nýbrž Melanie Elizabeth Bownds. Mlžila rovněž o místě, kde trávila dětství, a o roce narození. V původně uváděném ročníku 1986 už šla ve skutečnosti do první třídy…
22.05.2015 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Wilson (1 článek) , Rebel Wilson (13 článků)

Rebel Wilson prý lže o svém věku i minulosti

 
Australská herečka a producentka je údajně o sedm let starší, než tvrdí.
20.05.2015 09:21 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

Škoda, že nežila v době baroka: Macatá herečka se předvedla jako těžkotonážní anděl

 
Pokud by se plnoštíhlá herečka Rebel Wilson (29) narodila v 17. století, mohla by barokním mistrům posloužit jako dokonalá předloha ke ztvárnění tehdy obdivovaných plných ženských tvarů. Nyní máme ovšem nové tisíciletí a tlustí andělé nejsou příliš v kurzu.
14.04.2015 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

Filmové ceny MTV: Sexy JLo a štíhlou Scarlett zastínila svými vnadami boubelka Rebel Wilson

 
Komu na předávání hereckých cen MTV Movie Awards 2015 nekoukala ňadra z výstřihu a zadeček nelemovaly minišaty, jako by tam ani nebyl. Partu netrhla ani sexy hispánka Jennifer Lopez. Snad jediný, kdo se vymykal davu, byla od hlavy k patě zahalená novopečená maminka Scarlett Johansson, která ovšem v overalu předvedla skvělou postavu.
13.04.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (786 článků) , Scarlett Johansson (304 článků) , Rebel Wilson (13 článků)

Korpulentní herečka způsobila paniku: Rebel Wilson vyvenčila své melouny!

 
Ulice Los Angeles takový výstřelek už dlouho nezažily. Když herečka Rebel Wilson dorazila na natáčení televizní talk show v odvážném modelu, ve městě byl obrovský poprask.
20.09.2013 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

Je obézní a nestydí se za to! Herečka Rebel Wilson si přes stahovačky oblékla spodní prádlo

 
Kuráž a sebevědomí by si možná přála odkoukat od herečky a komičky Rebel Wilson nejedna žena i mnohem útlejších tvarů. Tato prostorově výrazná Australanka však na svých kilech vydělává pořádný balík a vždy dokáže přijít s něčím ještě víc šíleným. Poté, co před měsícem vzbudila rozporuplné reakce svým modelem s odhaleným umělým ňadrem se dvěma bradavkami na vyhlašování MTV Movie Awards, se nezdráhala ukázat se rovnou ve spodním prádle.
16.05.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

To je ale REBELka! Komička Rebel Wilson odhalila bradavky

 
Australská komička Rebel Wilson (27) je pěkné číslo! Je čím dál tím více populární, účinkuje takřka ve všech amerických komedií, které byly v posledních letech natočeny a v neděli šokovala při moderování galavečeru MTV Movie Awards, když v přímém přenosu odhalila své ňadro a na něm dvě bradavky!
22.04.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)

Nechutné: Objemná herečka Rebel Wilson vzbudila rozruch na cenách MTV v šatech s touhle příšerností

 
Pokud by se vyhlašovala anketa o nejnevkusnější ‚společenské‘ šaty celebrit, herečka Rebel Wilson by modelem, který předvedla během sobotního udílení cen MTV Movie Awards 2013, vyhrála na celé čáře. Její kostým s vytvořeným odhaleným ňadrem a dvěma bradavkami měl být jistě humornou vložkou v průběhu večera, ale při pouhém pohledu jde opravdu až o nechutnou záležitost.
16.04.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (13 článků)
« Předchozí 1 Další »