Články k osobnosti

Ray Ray

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ray Ray »
 

Eric Clapton, Jeff Beck, Sheryl Crow či Buddy Guy na Crossroads

 
Crossroads Guitar Festival je projekt Erika Claptona, který zve pravidelně své slavné kamarády na velký kytarový mejdan. Ten z roku 2019 vychází 20. listopadu na CD, DVD, LP a Blu-Ray.
24.09.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Eric Clapton (66 článků) , Sheryl Crow (34 článků) , Jeff Beck (20 článků) , Buddy Guy (30 článků) , Jeff Beck (4 články) , Beck Beck (116 článků) , Ray Ray (28 článků)

Před 80 lety otevřeli první McDonald's: Na menu bylo 9 věcí, co jste si tehdy mohli objednat

 
Celosvětově oblíbený fastfood McDonald's slaví osmdesát let od svého založení. Podobu, ve které ho známe dnes, mu dal až americký podnikatel Ray Kroc, který měl údajně české kořeny. Úplně první restauraci s rychlým občerstvením otevřeli v květnu v roce 1940 bratři Richard a Maurice McDonaldovi v městečku San Bernardino. Od té doby tato firma, která vytvořila legendární BigMac, ovládla téměř celý svět.
14.05.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ray Ray (28 článků)

Talent má po slavném otci, figuru po mamince: Krásná hudebnice ji ukázala v plavkách

 
Zatímco figuru podědila po matce, topmodelce Christie Brinkley (66), talent má po otci Billym Joelovi (70). Alexa Ray Joel (34) se stejně jako on věnuje hudbě. Fotkou v plavkách, kterou zveřejnila na sociální síti, připomněla Den Země. „Přeji vám všem zdraví, uzdravení, klid, osvícenost a požehnání,“ napsala k ní.
25.04.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Christie Brinkley (20 článků) , Joel Ray (2 články) , Billy Ray (14 článků) , Ray Ray (28 článků)

Dcera Umy Thurman byla ozdobou hudebního galavečera. Éterická zrzka sama dělá na desce

 
Zatím hudební ceny jen předává, ale co není, může brzy být. Dcera herců Umy Thurman  (49) a Ethana Hawkeho Maya Ray Hawke (21) se vedle herectví věnuje i muzice, a dokonce dělá na vlastní desce. „Je to pro mě opravdu důležitý projekt,“ říká jednadvacetiletá dívka.
29.11.2019 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (228 článků) , Ethan Hawke (16 článků) , Ray Ray (28 článků)

Kim Kardashian už nahou neuvidíte: Tohle přimělo hvězdu, kterou proslavily její obnažené křivky, k radikální změně

 
Jestli existuje nějaká celebrita, kterou fanoušci vidí raději nahou než oblečenou, je to pravděpodobně Kim Kardashian  (39) . Proslulá postava tvaru přesýpacích hodin z ní učinila hvězdu, stejně jako pověstná porno nahrávka s bývalým partnerem Williamem Raymondem Norwoodem Jr. známým pod přezdívkou Ray J.
28.11.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1310 článků) , Ray Ray (28 článků)

Jamie vyměnil Katie Holmesovou: Foxx a D. Caprio!

 
S Katie Holmesovou (40), bývalkou Toma Cruise (57), randil Jamie Foxx (51) od roku 2015. Několikrát se rozešli, aby se zase dávali dohromady, a letos v létě si dali vale zřejmě definitivně. Ovšem herec, jenž má doma Oscara za výkon ve filmu Ray (2004), si poměrně záhy našel náhradu. Tou podle zámořských médií není nikdo jiný než D. Caprio!
06.11.2019 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (976 článků) , Jamie Foxx (52 článků) , Ray Ray (28 článků) , Oscar Oscar (126 článků)

World of Tanks umí ray tracing. Hra přitom nevyžaduje kartu RTX od Nvidie

 
Ray tracing slouží k pokročilému vykreslování světelných odlesků a stínů v počítačové grafice. V podstatě se počítá dráha jednotlivých paprsků světla, z čehož vyplývá i název této technologie.
27.10.2019 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ray Ray (28 článků)

Legendární pán kouzelných filmových triků a příšer

 
Průkopník filmových triků, autor nespočtu podivuhodných bytostí a milovník dinosaurů. Ray Harryhausen je muž, na jehož filmových efektech vyrostlo několik generací a jehož triky ani v době moderních technologií neztratily své kouzlo.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ray Harryhausen (4 články) , Ray Ray (28 článků)

Nová hvězda „snowbyznysu“: Obdařená blondýnka v o číslo menších bikinách na sněhu přímo září

 
Trend focení se na sněhu v bikinách, který na konci loňského roku připomněla modelka Kendall Jenner, pokračuje. Následuje ho i kolegyně Jenner Sahara Ray.
13.01.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kendall Jenner (129 článků) , Ray Ray (28 článků)

,,Jsem kretéééén!" Ray Koranteng, Leoš Mareš, ,,šmejd z ČT" a další terčem Těžkého Pokondra. Jde o Babiše

 
Hudební duo Těžkej Pokondr upoutávalo vždy pozornost originálními texty, kterými obohacovalo převzaté slavné melodie. Občas přitom neváhalo zajít až za hranu korektnosti. V poslední době se ale „Pokondři“ pokoušeli zcela otevřeně vyslovovat k politice, zejména v písních Schízy a Kretén, mířených na premiéra Babiše a prezidenta Zemana.
09.01.2019 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3192 článků) , Ray Ray (28 článků)

Ženy pracující v Ray Service mají technický „chochmes“

 
Ray Service, vedoucí český výrobce kabelových svazků a elektronických systémů pro letecký průmysl a speciální pozemní techniku ze Starého Města u Uherského Hradiště, zaměstnává ve výrobě 90 procent žen. Hlavním důvodem je, že mají technický „chochmes“. Toto slovo hebrejského původu označuje v místním nářečí rozum, vtip, přeneseně i technickou zdatnost.
14.12.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Ray Ray (28 článků)

Ray tracing do herních grafik zatím nenabídneme, prozradilo AMD

 
Nové grafické karty Nvidia GeForce RTX se z marketingového hlediska silně opírají o podporu technologie ray tracing. Jedná se o nový způsob realistického ztvárnění herní scény. Pokud se ptáte, kdy s podporou ray tracingu dorazí i grafické karty Radeon od AMD, musím vás zklamat. Šéf grafické divize David Wang se tento týden nechal slyšet, že podpora na nových Radeonech jen tak nebude, upozornil Guru3D.
23.11.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Ray (1 článek) , David Ray (1 článek) , Ray Ray (28 článků)

Ray Service dotáhl do konce přechod na Průmysl 4.0

 
Společnost Ray Service, výrobce sofistikovaných kabelových svazků pro pozemní vojenskou techniku, letecký a automobilní průmysl, dotáhl po osmi letech práce a investic přechod do fáze tzv. Průmyslu 4.0. Ta se vyznačuje systémovou integrací informačních technologií do vývoje a výroby i v klasických průmyslových oborech. Díky tomu se produktivita práce ve společnosti Ray Service zvýšila přibližně o čtvrtinu.
20.11.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ray Ray (28 článků)

Slonková provedla krádež. Syn se zasnoubil, sledují mou dceru. S Okamurou je to tak, vmetl Andrej Babiš Korantengovi

 
Moderátor Ray Koranteng exkluzivně pro TV Nova zpovídal premiéra Andreje Babiše ohledně kauzy jeho syna žijícího ve Švýcarsku. Andrej Babiš v rozhovoru vysvětlil, co se synem řešil ve Švýcarsku, opřel se do chování novinářů a také do politiků okolo Miroslava Kalouska. Najevo vyšly i podrobnosti o rozhovoru Babiše s Tomiem Okamurou.
18.11.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19441 článků) , Miroslav Kalousek (7156 článků) , Ray Ray (28 článků)

Australana obvinili z krádeže malé surikaty

 
V zoologické zahradě v australském Perthu byli v šoku, když jim 19. září zmizelo teprve měsíc staré mládě surikaty. Z krádeže zvířete je nyní obviněn dvaadvacetiletý Jesse Ray Hooker, který ho údajně věnoval o rok starší ženě, píše server 9News.
26.10.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (35 článků) , Ray Ray (28 článků)

Herec Liev Schreiber musí k soudu kvůli napadení fotografa

 
Herec Liev Schreiber byl obviněn z fyzického napadení fotografa a v úterý 14. srpna bude muset k soudu. Padesátiletá hvězda seriálu Ray Donovan měla potyčku se zmíněným mužem letos v červnu. Fotograf pobíhal kolem Lieva během natáčení. Když slavného herce oslepil blesk, naštval se a hrubě objektiv fotografa odstrčil.
15.08.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Liev Schreiber (10 článků) , Ray Ray (28 článků)

Dojemná fotografie: Dívka se loučí s přítelem (†16) těsně před tím, než ho odpojili od přístrojů

 
Na sociálních sítích se objevila fotografie, která nenechá jedno oko suché. Stephanie Ray (15) se na nich loučí se svým přítelem Blakem Wardem (†16). Dojemná fotografie byla zachycena těsně předtím, než byl chlapec lékaři odpojen od přístrojů.
07.08.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Stephanie Blake (1 článek) , Ray Ray (28 článků)

Olympionik Daley s manželem mají syna. Nevědí, kdo z nich je otec

 
Britský skokan do vody Tom Daley (24) a americký scenárista Dustin Lance Black (44) oznámili, že jim náhradní matka z USA porodila syna. Chlapec dostal jméno Robert Ray po zesnulém otci olympionika.
30.06.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Daley (39 článků) , Tom Daley (28 článků) , Robert Daley (1 článek) , Robert Daley (3 články) , Robert Black (5 článků) , Ray Daley (1 článek) , Robert Daleo (1 článek) , Ray Black (1 článek) , Ray Ray (28 článků)

Jak se nalíčit pod brýle

 
Jsou dioptrické brýle vaším každodenním doplňkem, protože máte vadu zraku? Bojujete stále s tím, že vaše líčení pod brýlemi zaniká? Přečtěte si naše tipy, rady a triky, jak se krásně nalíčit a vypadat šik, i když máte brýle s dioptriemi. Někdo si už na své brýle zvykl a naučil se jak líčit, tak brýle nosit. Někteří si ovšem teprve zvykají, protože je pro ně nošení brýlí novinka. Právě těm jsou určeny tyto řádky, ale dost možná, že se zde dozví nějaké novoty i ti, kteří brýle nosí delší dobu. Příprava pleti Tak, jako před každým líčením i zde je nutné zbavit nejdříve pleť nečistot a nanést podkladovou bázi, pro vyrovnání povrchu pokožky. Díky podkladové bázi bude pleť jemnější, bez viditelných vrásek, fixuje líčení a zvyšuje odolnost make-upu. Což je při nošení brýlí klíčové. Při posouvání se na nose, častém sundávání a nasazování se může make-up poškodit. Líčení probíhá de facto úplně stejně, jako byste dioptrické brýle nenosili. Co se líčí rozdílně, jsou oči, obočí a klíčové je mít na paměti, že pokud máte výrazné brýle, je vhodné zvolit méně výrazné líčení. V tomto případě by make-up měl pouze podtrhnout vaši krásu. A naopak, jsou-li brýle méně výrazné, můžete zvolit odvážnější líčení. Líčení očí Nosíte-li dioptrické brýle Ray-Ban s výraznými červenými obroučkami, mělo by líčení očí být velmi decentní / jemné. Pokud však nasadíte brýle s černými rámečky, můžete s barvami experimentovat a zkusit barvu modrou, fialovou či šedou, která je neutrální a sluší všem očím. Barvu očních stínů volte nejen podle barvy obrouček, ale i podle barvy vašich očí, vlasů a oblečení, které budete mít ten den na sobě, včetně doplňků. Pokud rády používáte černou linku, opět pamatujte na to, že záleží, jaký typ brýlí máte. Není pravdou, že pod brýle se nehodí černá linka. Jen musíte vědět, jak na to. Tlusté rámečky a silná oční... Čtěte více Příspěvek Jak se nalíčit pod brýle pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.06.2018 04:05 |

podobné články

Osobnosti: Jen Ray (1 článek) , Ray Ray (28 článků)

Nespoutaný Django mě mlátil penisem po obličeji, tvrdí o Jamie Foxxovi postižená žena

 
Držitel Oscara za film Ray, herec Jamie Foxx (50), o němž se nedávno spekulovalo jako o novém partnerovi exmanželky Toma Cruise Katie Holmes, je další osobností obviněnou ze sexuálního obtěžování. Hvězda filmů Nespoutaný Django či Collateral prý před 16 lety plácala penisem po obličeji ženu, která mu odmítla orální sex!
13.06.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (976 článků) , Jamie Foxx (52 článků) , Ray Ray (28 článků)
« Předchozí 1 2 Další »