Články k osobnosti

Raquel Welch

  herečka, modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Raquel Welch »
 

Ikona 60. let Raquel Welch se po letech ukázala na veřejnosti! Takhle se změnila

 
Jednaosmdesátiletá legendární Raquel Welch se po více než dvou letech ukázala na veřejnosti. Paparazzi jí zachytili, jak míří do aukční síně Heritage Auctions v Beverly Hills. Americká herečka znatelně přibrala, i tak ale neztratila své kouzlo, vzhledem k tomu, kolik jí je let.
23.09.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Raquel Welch (77): Pořád je »zvíře«!

 
Před 40 lety okouzlila svými dokonalými křivkami a fantastickým přírodním poprsím snad všechny muže. V legendární komedii Zvíře s Jeanem-Paulem Belmondem byla sexbomba Raquel Welch dokonalá. Dnes je jí 77 let, je stále půvabná a sexy. A miluje zvířecí motivy, prostě tygřice!
27.12.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Raquel Welch: Jedna z nejkrásnějších hereček historie znovu na plátně

 
Raquel Welch je jedním ze sexsymbolů 60. a 70. let a dodnes se v anketách a žebříčcích umisťuje v úplné špičce těch nejkrásnějších hereček a žen filmové historie. Přestože brzy oslaví 76. narozeniny, vypadá pořád skvěle a nyní se dokonce objeví v oddychové letní komedii Milovník po přechodu, která jde právě do kin.
12.07.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Neuvěřitelná Raquel Welch: Zvládá být sexy i v pětasedmdesáti!

 
Vedle Francouzky Brigitte Bardot a Italky Sophie Loren byla americkým sexsymbolem 60. let právě Raquel Welch. Dnes již pětasedmdesátiletá herečka naposledy svou nestárnoucí tělesnou schránku předvedla ve středu během akce Women in Entertainment Breakfast časopisu The Hollywood Reporter ve West Hollywoodu.
10.12.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (96 článků) , Brigitte Bardot (110 článků) , Raquel Welch (21 článků)

Chcete rodný list jako důkaz? Této fantasticky vypadající herečce je opravdu 74 let!

 
Pokud je někdo v Hollywoodu podezříván z nesmrtelnosti, pak je to herečka Raquel Welch. Už v 60. letech byla filmovým sexsymbolem, a muži při pohledu na ni nepřestávají žasnout ani poté, co překročila sedmdesátku.
15.10.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Upsala duši ďáblu? Raquel Welch byla sexsymbolem už před půlstoletím. 73 let by jí dnes nikdo nehádal

 
Už v 60. letech minulého století byla herečka Raquel Welch ztělesněním ženské krásy. Půvab a šarm ji však neopouští ani o padesát let později, kdy je ve věku zasloužilé prababičky.
25.02.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Nejdokonalejší plastika Hollywoodu: Raquel Welch slaví 73, na fotografiích zamlada je dvojnicí jedné české sexbomby. Víte jaké?

 
Herečka Raquel Welch (73) i ve svém věku vypadá naprosto fantasticky. Když se nedávno objevila na 16th Costume Designers Guild Awards v černých šatech, v kterých vynikla její stále krásná postava, nikdo nepochyboval, že se jedná rozhodně o nejvíc sexy "stařenku" večera.
25.02.2014 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Idol 60. let Raquel Welch sbalila miliardáře: Chce se vdávat popáté!

 
Bývalá modelka a nestárnoucí herečka Raquel Welch (73) naprosto propadla nové lásce, televiznímu magnátovi Nigelu Lythgoeovi (63). Přestože jsou již pět let přátelé, teprve před šesti týdny začali oficiálně randit. Divoká romance už mezi přáteli rozvířila spekulace o svatbě!
12.11.2013 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Sexsymbol 60. let Raquel Welch je i v třiasedmdesáti úžasná. Škoda jen té paruky

 
Jako správná divoká kočka se prezentovala v pátek večer na akci, která byla předzvěstí předávání cen Emmy, herečka Raquel Welch. Je k nevíře, že sedmdesátka u ní zaklepala na dveře už před třemi lety a ona stále dokáže být přitažlivá a plná ženskosti. Na první pohled je sice patrné, že je Raquel častou klientkou na plastické chirurgii, ale výsledek stojí za to a o to přece jde. Výsledný efekt kazila jen viditelná linka kolem čela, která upozornila na fakt, že bujná hříva lesklých vlasů není tak úplně její.
28.09.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Welchová a Fondová vypadají i po sedmdesátce pořád skvěle

 
Jen málokdo by třiasedmdesátileté Raquel Welchové a o dva roky starší Jane Fondové hádal jejich věk. Herečky se můžou pochlubit perfektní figurou a vypadají opravdu skvěle. Na předávání cen Emmy obě doslova zářily. Další články k tématu: Fondová má milence svého věku a zažívá s ním nejlepší sex v životě Cannes: Fondová zastínila mladší herečky, Herzigová by mohla přibrat Fondová brala na zlepšení sexuálního života po sedmdesátce testosteron Sedmdesátnice Raquel Welchová: Mám krásnější obličej než dřív Welchová byla sexbombou proti své vůli
24.09.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků) , Jane Fonda (127 článků)

Nejodvážnější foto sexbomby Raquel Welch? Po čtyřicítce se nechala fotit nahoře bez

 
Raquel Welch byla vždy spíše sexbombou v tom nejlepším slova smyslu, která vynikala svými vymazlenými proporcemi než herečkou v pravém smyslu tohoto slova. Přesto patřila v letech šedesátých a sedmdesátých k velmi oblíbeným a obsazovaným krasavicím.
13.02.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Mám rád pánské kluby, ale už se nehuntuju, říká Bolek Polívka

 
Někdy je marné klukům vysvětlovat, že „bohúšovat“ se nemá, říká herec a scenárista Bolek Polívka, když bilancuje památné role na jevišti i před kamerou. Hovoří o epitafech a odchodech kamarádů, rodině, úskalích Pánského i pánských klubů. Kdy měli Češi zdržovat Slováky? Jak se klauni inspirovali u opilců? Co způsobuje neviditelná ruka zdravovědy?
23.02.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

To musíte vidět! Neodolatelně sexy! Raquel Welch (71) je krásnější než před 50 lety

 
Americká herečka, bývalá modelka. Jedenasedmdesátiletá Raquel Welch byla považována za jednu z nejkrásnějších žen své doby. Byla jeden ze sexuálních symbolů 60. a 70. let. A čest tomu dělá do dnes.
23.02.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Neuvěřitelná Raquel Welch: Takhle dokonale vypadá v 71 letech dřívější sexsymbol

 
Americká herečka, spisovatelka a sexsymbol 60. a 70. let Raquel Welch je i po sedmdesátce jako ze žurnálu. Jedna z nejkrásnějších hereček všech dob se sice nezdráhá využít veškeré dostupné metody, aby vypadala stále tak senzačně, ale její snaha se jistě vyplácí. Například ve čtvrtek oslnila svým moderním a mladistvým vzhledem na letišti v Los Angeles. Posuďte sami, hádali byste snad této šarmantní ženě 71 let?
10.02.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Raquel Welchová - filmový sexsymbol, který umí stárnout

 
Hollywoodská filmová továrna na sny potřebuje nejen kvalitní a charismatické herecké talenty, ale také hvězdy, jejichž sláva stojí především na fyzickém půvabu a sexappealu. Jedním z dlouhé řady sexuálních symbolů filmového plátna byla v 60. a 70. letech Raquel Welchová, jejíž fotografie v kožešinových bikinách jsou dnes již legendou.
08.09.2010 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Stále krásný sex symbol Raquel Welch slaví 70 let!

 
Neuvěřitelnou sedmdesátku dnes slaví sexuální symbol 60. let minulého století Raquel Welch. Americká herečka, jejíž tělo učarovalo milionům mužů, vypadá dobře i dnes...
05.09.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Herečka Raquel Welch: Hvězdou se stala díky svému poprsí

 
Herečka, která se i pro své vnadné křivky proslavila ve filmech jako Modrovous (1972), Tři mušketýři (1973) nebo Zvíře (1977), slaví právě dnes sedmdesátiny. Její plakáty po dvě desetiletí zdobily snad každou pánskou skříňku. Ani dnes neztrácí nic na své přitažlivosti a životním elánu.
04.09.2010 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Zpověď sexbomby Raquel Welch: Stárnutí je peklo

 
Místo plastik dobře napíchaný botox a namísto hormonů jóga. Takový je recept na udržení zdraví a půvabu legendární Bond girl Raquel Welch, která na prahu sedmdesátky uznala, že je čas k napsání knihy. Pamětí, kde přiznává, jak těžké je pro ženu a navíc sexsymbol vyrovnat se s přibývajícími roky života.
14.04.2010 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Stárnu dvakrát, říká v nové knize ikona Raquel Welchová

 
Herecká ikona a sexsymbol Raquel Welchová prožívá stárnutí dvakrát - jako žena, ale i jako mezinárodní hvězda, kterou proslavilo její tělo.
13.04.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)

Raquel Welch neprošla letištní kontrolou kvůli korzetu

 
Hollywoodská hvězda Raquel Welch své vnady musí vylepšovat různými triky. Třeba hrudník zvyšuje a pas si zužuje speciálním zkráceným korzetem tzv. bustierem. Jenže nesmí si ho brát na cesty letadlem, protože pak se jí může stát to, co na letišti v Chicagu. Bránou na detekci kovů totiž neprošla a musela se svlékat v kanceláří celníků.
11.03.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (21 článků)
« Předchozí 1 2 Další »