Články k osobnosti

Ramzan Kadyrov

  Prezidentem Čečenské republiky

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ramzan Kadyrov »
 

Ramzan Kadyrov ohlásil vlastní ofenzivu. Satanisti budou trpět, blouzní směrem k Západu

 
Čečenci získávají v ruské armádě stále podstatnější roli. Alespoň to tak vypadá podle prohlášení, které vydává kancelář jejich samozvaného prezidenta Ramzana Kadyrova. Ten teď na síti Telegram ohlásil, že Čečenci dostali na starost samostatnou část ruské ofenzivy na Ukrajině. Vůdce islamistických bojovníků ve službách Putina doplnil prohlášení jemu vlastními metaforami.
31.05.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Kadyrov se nespokojí s obyčejnou uniformou. Nosí blůzu od Vuittona za 55 tisíc

 
Ač se to nezdá, Ramzan Kadyrov je módní guru. I když se nechává vykreslovat jako velký tvrdý válečník, při oblékání si potrpí na luxusní kousky. Jeho nejnovější fotky na Twitteru svědčí o tom, že tam, kde normální voják dostává uniformu v přepočtu za pár stokorun, on musí mít to nejlepší. Kamera ho zachytila v módní blůze od známé značky za desítky tisíc. Už předtím se přitom ukázal v botách na podpatku od luxusního výrobce.
09.05.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Tvrdá výchova po vzoru Kadyrova: Čečenský řezník ukázal synovi (15) mrtvá těla nepřítele

 
Čečenský řezník Ramzan Kadyrov má zvláštní způsob výchovy svých dětí. Vypovídá o tom fakt, že svému teprve patnáctiletému synovi ukázal, co se stane s nepřítelem. Jeho vojáci se následně podělili o video, kde zabitá těla zesměšňují. Pouze den před tímto činem došlo k útoku na úřad ministerstva vnitra, informovala NextaTV na Twitteru. 
29.03.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Ramzan Kadyrov si hrál na siláka: Čečenský vůdce přehlédl při vzpírání malý detail

 
Po delší době o sobě opět dal vědět vůdce Čečenska Ramzan Kadyrov. Tentokrát chtěl veřejnosti ukázat, jak je na tom s fyzickou kondicí. Historicky však videa na YouTube s touto tématikou neměla přílišný úspěch, zvláště kvůli jisté nemotornosti samotného Kadyrova. Nejinak tomu bylo i při jeho pokusech o vzpírání.
28.03.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Kadyrov zuří kvůli ztrátě cenného hřebce: Nevěřím na náhody, řekl a vysmál se české policii

 
Ramzan Kadyrov (46) zuří. Ze stáje v Krabčicích byl ukraden jeho oblíbený hřebec, čečenský vůdce se vysmál české policii. Jak píše web Slobodna Dalmacija, nelze vyloučit, že ho ukradl některý z jeho mužů, sám Kadyrov se však tváří, že s tím nemá nic společného. Česká policie stále pátrá po informacích, které by je mohly dovést k ukradenému dostihovému koni jménem Zazu. 
08.03.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Kadyrov vytvořil řád pro hrdiny, kteří vraždí Ukrajince. Sám si hned jeden nadělil a odletěl na Maledivy

 
Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov má talent na to, aby plnil stránky médií co nejbizarnějšími zprávami. Excentrický politik a věrný služebník Vladimira Putina se teď dostal do pozornosti médií díky novému řádu, jejž vytvořil pro bojovníky, kteří předvedli na Ukrajině hrdinské činy. Zároveň se tímto řádem neopomněl vyznamenat. Za jaké hrdinské činy to ale bylo, o tom zprávy Radia Svobodná Evropa, které informace zveřejnilo, nehovoří.
28.02.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4992 článků) , Ramzan Kadyrov (62 článků)

Putinův proslov zmeškali Kadyrov i Prigožin: Nešlo o náhodu. Analytik vysvětlil jejich absenci

 
Ramzan Kadyrov, Jevgenij Prigožin či Valerij Gerasimov. Ani jedna z předních postav ruské armády se neukázala na důležitém úterním proslovu prezidenta Vladimira Putina. Je to pouze formalita, nebo za tím stojí něco víc? Svůj pohled na věc vyjádřil exkluzivně pro eXtra.cz vojenský analytik Jiří Vojáček.
23.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4992 článků) , Ramzan Kadyrov (62 článků)

Jde Putinovi po krku? Čečenec Kadyrov tvoří vlastní soukromou armádu

 
Nová móda na Východě? Mít vlastní soukromou armádu. V zemích bývalého východního bloku, zvláště pak v těch, které mají blízké vztahy s Ruskem, vzniká nový trend. Vlastnit polovojenskou firmu, která za vás udělá špinavou práci. Nejnověji je z podobné činnosti podezírán čečenský vůdce Ramzan Kadyrov, který má vytvářet své vlastní Wagnerovce, jak upozornila televize  Al-Jazeera.
21.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Wagnerovi žoldáci v Rusku inspirují. Kadyrov chce založit podobnou jednotku

 
Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov se nechal slyšet, že by rád následoval šéfa wagnerovců Jevgenije Prigožina a chtěl by si také založit vlastní žoldnéřskou skupinu. „Není pochyb o tom, že tento druh profesionální formace je potřebný a nutný,“ vyjádřil se Kadyrov na svém telegramu a i přes současnou napjatou atmosféru mezi wagnerovci a ruskou armádou i tamními orgány Prigožina označil za „bratra“ a pochválil jej za „působivé výsledky“.
19.02.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Rusové zažili nejkrvavější den od začátku války na Ukrajině. Kadyrov blouzní o Putinově vítězství

 
Ukrajinská armáda dokázala zabít nejvíce ruských vojáků za den. Mezitím, co Rusové sčítají padlé, tak čečenský vůdce Ramzan Kadyrov, jehož vojáci podporují ruskou armádu, prohlásil, že Putinova zem vyhraje válku do konce roku. O situaci na bojišti píše The Telegraph.
08.02.2023 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Putinova pravá ruka vyhrožuje Polsku: Kadyrov chce u hranic s Českem vytvořit nový stát

 
Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov (46) se navezl do Polska. Putinova pravá ruka si myslí, že by se v polském Slezsku mělo uskutečnit referendum, s čímž by mohlo Rusko pomoci. Zemi také pohrozil, že po Ukrajině půjde na řadu jako další, jak uvedl na svém Telegramu.
07.02.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Jedlík Ramzan Kadyrov od začátku války nakynul: Spekuluje se o problémech se zdravím

 
Ramzan Kadyrov není ve formě. Nic jiného bohužel nelze konstatovat, když se podíváte na fotografie z loňského února a toho letošního. Všimli si toho pozorovatelé na Twitteru. Sám čečenský vůdce svůj váhový nárůst zatím nekomentoval, je ale evidentní, že se zvýšením jeho důležitosti v rusko-ukrajinské válce podobně roste i jeho apetit.
06.02.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Za kritiku Kadyrova nemilosrdná poprava: Pro opozičního blogera si do švédského azylu přišlo vražedné komando

 
Vypadá to, že se Ramzan Kadyrov zbavuje svých názorových protivníků stejně urputně, jako ruská elita čistí zemi od protivníků prezidenta Vladimira Putina. Když čečenský vůdce označil opozičního blogera Abdurachmanova za nepřítele státu, vypadalo to jako klasické propagandistické prohlášení. Teď však disidenta a Kadyrovova oponenta někdo ve Švédsku zavraždil, jak tvrdí Rádio Svoboda.
05.12.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4992 článků) , Ramzan Kadyrov (62 článků)

Loajalita k Putinovi vydělává: Kadyrov vlastní pět paláců a vilu v Dubaji za 170 milionů

 
Ramzan Kadyrov je zřejmě bohatší, než všichni čekali. Ačkoli se čečenský vůdce podobně jako jeho ruský vzor Vladimir Putin snaží svými slovy, činy a chováním přiblížit co nejvíce obyčejným lidem, nemůže si evidentně pomoci. Podle informací, které získal deník Ukrajinska pravda, vlastní Kadyrov megaluxusní rezidenci v Dubaji, kterou prý za poslední rok navštívil čtrnáctkrát a přiletěl do ní svým luxusním soukromým letadlem. To vše na náklady vlastních lidí.
26.10.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4992 článků) , Ramzan Kadyrov (62 článků)

Zvrácený dárek pro Kadyrova: Synové mu z Ukrajiny přivezli vojenské zajatce

 
Na sociálních sítích se objevilo video, které dokazuje, že čečenský vůdce Ramzan Kadyrov je schopen se v rámci válečné propagandy dopustit téměř všeho. Zatímco Rusko kritizuje Ukrajince, kteří zveřejňují výslechy zajatých vojáků s tím, že podobnými záznamy porušují ženevské konvence, Kadyrov se rozhodl jít mnohem dál. Tři ukrajinské zajatce z fronty mu jeho synové dovezli jako dárek až domů. Čečenský prezident se tím neváhal pochlubit na sociálních sítích.
22.10.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

GLOSA: Místo bojů na frontě se drží máminy sukně: Synové Ramzana Kadyrova dorazili na Ukrajinu

 
GLOSA: Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov pokračuje ve svých kontroverzních krocích. Jakkoliv jsme si zvykli na přehnaná teatrální gesta, silná prohlášení a lži, prezident Čečenské republiky se rozhodl jít dál. Zatímco desetitisíce ruských rodičů trnou doma hrůzou, zda se jejich mobilizovaní synové a manželé vrátí domů, hrdina Kadyrov se rozhodl poslat do války své nezletilé syny. Ti teď podle zpráv z Twitteru dorazili na frontu, nejmladšímu z nich je přitom pouhých čtrnáct let.
19.10.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Otevřete Blesk, vybafne Putin. Narozeniny budou letos trochu jiné

 
Ruský prezident Vladimir Putin slaví 70. narozeniny. A deník Blesk u této příležitosti vypočítal 70 hříchů, kterých se tento muž za svůj život dopustil. Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov nabídl na Putina zcela jiný pohled.
07.10.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4992 článků) , Ramzan Kadyrov (62 článků)

Místo Putinova koně namistrovaný šílenec: Kadyrov prý chce nahradit Šojgua

 
V Rusku se podle některých informací schyluje k velké výměně na předních pozicích. Ne, o Vladimira Vladimiroviče rozhodně nejde, křeslo se prý ale má třást pod ministrem obrany Sergejem Šojguem. Poněkud toporného ministra by prý neměl nahradit nikdo jiný než notoricky známý vůdce Čečenské republiky Ramzan Kadyrov. S odvoláním na zdroje z okolí Putina to píše britský deník Daily Mail.
06.10.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků) , Vladimir Putin (4992 článků)

Nejen u Luhanska, ale i u Chersonu. Ukrajinci prý dali Rusům na frak

 
Americká zpravodajská stanice CNN se vrací k úspěchu ukrajinské armády u města Lyman. Toto město bylo zcela očištěno od okupantů. Institut pro studium války (ISW) uvádí, že Ukrajincům se daří nejen na východě země, ale také na jihu u Chersonu. Dokládá to institutem zveřejněná mapa. Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov volá v souvislosti s prohrami ruské armády po užití jaderných zbraní. A kam Ukrajinci zaútočí teď? Tady je jedna z možností...
03.10.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)

Kadyrov žádá tvrdý postup proti Ukrajincům. A sám posílá do války tři nezletilé syny

 
Prezident Čečenské republiky Ramzan Kadyrov chce poslat do války na Ukrajině své tři syny, kterým ještě ani nebylo sedmnáct let. Podle Kadyrova jsou ale ve výcviku od útlého věku a sami si přejí projevit se v boji. Samotné Čečensko prý již překonalo požadovanou mobilizační kvótu o 254 procent.
03.10.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (62 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »