Články k osobnosti

Radovan Vítek

  podnikatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radovan Vítek »
 

Soud s Radovanem Vítkem v New Yorku. Nové informace

 
Radovan Vítek měl podle obžaloby před pěti lety nelegálně převzít developerskou skupinu ORCO pomocí takzvaných bílých koní. V současné době se soudí v New Yorku. Nyní ale byla žaloba doplněna a vypadá to, že právě díky tomu budou dopady žaloby pro Radovana Vítka a celé CPI mnohem závažnější, než se dalo očekávat. Informoval o tom v tiskové zprávě mediální zástupce Investholdu, jednoho z žalujících, Roman Kraus.
26.11.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků)

Praha ve válce developerů. Smlouvu na rekonstrukci Nádraží Holešovice musí podepsat do konce roku

 
V Praze se schyluje k realizaci prvního společného podniku města a soukromých vlastníků na rekonstrukci stanice metra Nádraží Holešovice. Smlouvu musí město kvůli předkupnímu právu mezi vlastníky pozemků, kde figuruje i miliardář Daniel Křetínský, podepsat do konce roku. To se ale nemusí podařit, jelikož postup Prahy, kdy nebylo vypsáno výběrové řízení, napadl druhý nejbohatší Čech a majitel společnosti CPI Radovan Vítek, který má o pozemky zájem.
14.11.2019 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků) , Daniel Křetínský (33 článků) , Daniel Daniel (114 článků) , Daniel Daniel (114 článků) , Daniel Daniel (114 článků) , Daniel Daniel (114 článků) , Daniel Daniel (114 článků) , Daniel Daniel (114 článků) , Daniel Daniel (114 článků)

Zeť ministryně Schillerové na nákupech: Koupil „obchoďáky“ od realitního magnáta

 
Investor a zeť ministryně financí Aleny Schillerové (ANO) David Rusňák rozšířil na sklonku loňského roku hodnotu realitního portfolia na více než šest miliard korun. Vydělal na tom jeden z nejbohatších Čechů Radovan Vítek, který se zbavuje přebytečných nemovitostí. Skupina DRFG, jejímž většinovým akcionářem Rusňák je, koupila od Vítkovy CPI tři obchodní objekty v severních Čechách, uvedl server E15.cz.
07.01.2019 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků) , David Rusňák (10 článků)

Sázky, média a sezóna 2019 ve Velké Chuchli: Pouze 14 dostihových dnů!

 
Počet dostihových dnů v pražské Velké Chuchli bude příští rok o čtyři méně než letos. Sezona začne 7. dubna, skončí 9. listopadu a vrcholem bude 22. června České derby. S dalšími novinkami v areálu, který loni koupili miliardář Radovan Vítek s manželkou, nás seznámil ředitel Martin Pecka.
17.10.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecka (2 články) , Martin Pecka (2 články) , Radovan Vítek (14 článků)

Babiš zchudl a řekl, kam se poděly miliardy. Kellner je dál nejbohatším Čechem

 
I nadále zůstává nejbohatším Čechem majitel investiční skupiny PPF Petr Kellner. Jeho majetek je odhadovaný na 310 miliard korun. Druhé místo rovněž zůstává stejné, obsadil ho premiér a předseda ANO Andrej Babiš. Jeho jmění se ale ve srovnání s loňským rokem snížilo o 13 miliard na 75 miliard korun. Na třetím místě je vlastník skupiny KKCG Karel Komárek, který přeskočil realitního magnáta Radovana Vítka. Žebříček nejbohatších Čechů ve čtvrtek zveřejnil Forbes na svém webu.
04.10.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (287 článků) , Andrej Babiš (17107 článků) , Karel Komárek (6 článků) , Radovan Vítek (14 článků) , Karel Vítek (12 článků) , Karel Čech (40 článků)

Nová tribuna, stáje i haly: Závodiště ve Velké Chuchli se chce vrátit mezi evropskou elitu

 
Dostihové závodiště ve Velké Chuchli čeká modernizace, rodina miliardáře Radovana Vítka se do něj chystá investovat stovky milionů korun. Plány počítají s renovací hlavní tribuny, stavbou stájí, jezdeckých hal i nových sportovních povrchů. Projekt si klade za cíl vrátit závodiště mezi evropskou elitu. Stavební práce mají trvat maximálně dva roky, řekl dnes na tiskové konferenci ředitel Dostihového závodiště Velká Chuchle Martin Pecka.
21.06.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecka (2 články) , Martin Pecka (2 články) , Radovan Vítek (14 článků)

Dostihové závodiště evropského významu. Areál ve Velké Chuchli čeká rozšíření a modernizace

 
Vyhlášené a tradiční dostihové závodiště ve Velké Chuchli se dočká modernizace a rozšíření. Rodina miliardáře Radovana Vítka do areálu dosud investovala několik milionů korun, přičemž chystá další investice. Ty by měly posloužit na rozšíření zázemí a služeb pro diváky, zrovna tak i pro jezdce. Modernizace areálu by měla umožnit i další jezdecké disciplíny.
24.05.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků)

Miliardář Vítek nakupuje: Po švýcarských vlecích má i pět obchoďáků v Polsku

 
CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka kupuje pět polských nákupních center HopStop od tamního developera Katharsis. Celkově akvizice čítá 19.000 metrů čtverečních. S odvoláním na web Eurobuildcee to uvedl portál Euro.cz.
19.04.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků)

Miliardář Vítek šokoval Švýcary. V lyžařském centru zastavil vleky, aby získal dotace

 
Velice nepříjemné prožívání lyžařské sezony připravil Švýcarům český miliardář Radovan Vítek. Ve slavném středisku Crans-Montana na jihozápadě země zastavil vleky, takže návštěvníci nemohou resort využívat, byť v něm aktuálně panují ideální podmínky ke sportování. Vítek chtěl místní radnici dát tímto činem najevo, že požaduje uhrazení veřejné dotace ve výši 17 milionů korun. Informuje o tom server Novinky.cz.
05.04.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků)

Schyluje se k válce miliardářů? Vítkovu matku žalují exmajitelé Mostecké uhelné

 
Miliardová žaloba může strhnout dosud nevídanou válku českých boháčů, píše web E15.cz. Proti realitnímu magnátovi Radovanu Vítkovi vytáhli údajně bývalí majitelé Mostecké uhelné Marek Čmejla a Jan Diviš. A podali u soudu žalobu - na Vítkovu matku Miladu Malou.
08.02.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Diviš (2 články) , Radovan Vítek (14 článků) , Marek Diviš (2 články)

Na Pankráci začala stavba budovy za skoro půl miliardy: Nabídne kanceláře i obchody

 
V Praze 4 na Pankráci zahájila společnost PSJ stavbu budovy Mayhouse za celkem 443 milionů korun. Investorem projektu je realitní skupina CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka. Budova, která neúspěšně kandidovala na sídlo Evropského orgánu pro bankovnictví, by měla být dokončena v první polovině roku 2019.
13.12.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků)

Kellner je opět nejbohatším Čechem, Babiš dál druhý. Kolik miliard získali?

 
Nejbohatším Čechem zůstává podle časopisu Forbes vlastník investiční skupiny PPF Petr Kellner s majetkem v hodnotě 310 miliard korun. Druhé místo opět obsadil předseda hnutí ANO a někdejší ministr financí Andrej Babiš s 88 miliardami korun. Třetí je realitní magnát Radovan Vítek s 57 miliardami korun, v těsném závěsu za ním skončil s 55 miliardami vlastník skupiny KKCG Karel Komárek. Majetek všech čtyř se meziročně zvýšil. Žebříček nejbohatších Čechů dnes zveřejnil Forbes na svém webu.
05.10.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (287 článků) , Andrej Babiš (17107 článků) , Karel Komárek (6 článků) , Radovan Vítek (14 článků) , Karel Vítek (12 článků) , Karel Čech (40 článků)

Novostavby v Kobylisích: „Lidé tvoří vlastní nepravdivé vizualizace,“ tvrdí developer

 
Společnost CPI Property Group v minulých měsících projevila zájem o stavbu čtyř objektů na území Prahy 8, které by vyrostly místo prodejních areálů z dob socialismu. Radnice Prahy 8 s výstavbou ve třech ze čtyř těchto míst nesouhlasí, protože podle ní jde o výškové stavby. Developer, jehož majitelem je miliardář Radovan Vítek, se ale brání tím, že v předchozích měsících starosta Prahy 8 Roman Petrus (ČSSD) tento nesouhlas neprojevoval. Na internetu se také podle CPI Property Group objevují nepravdivé vizualizace.
09.07.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků)

„Ibiza na sjezdovkách“: Český miliardář buduje ráj ve švýcarských Alpách

 
Podle portálu Info.cz plánuje český miliardář Radovan Vítek obří investice do lyžařského střediska ve Švýcarsku. Jeho cílem je přilákat do oblasti novou klientelu. Český podnikatel si svými aktivitami získal přízeň místních obyvatel, kteří na něj nedají dopustit.
16.12.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (14 článků)
« Předchozí 1 Další »