Články k osobnosti

Radovan Krejčíř

  podnikatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radovan Krejčíř »
 

„Vy jste se zbláznili. Nevíte, kdo je Redl?“ Elitní detektiv už kdysi varoval Gazdíka

 
Elitní detektiv Karel Tichý tvrdí, že varoval Petra Gazdíka (STAN) před kontroverzním podnikatelem Michalem Redlem, který byl kdysi pravou rukou zločince Radovana Krejčíře. „Nevydržel jsem to, šel jsem za Gazdíkem a říkal jsem mu: Prosím vás, vy jste se zbláznili? To nevíte, kdo je Redl?“ připomněl Tichý s tím, že Redl se zástupci Starostů přesto dále spolupracoval.
21.06.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Petr Gazdík (1197 článků) , Petr Gazdík (1186 článků) , Karel Michal (58 článků) , Michal Gazdík (24 článků)

V duchu nejlepších mafiánských tradic. Noviny o Redlovi blízkému STAN a Krejčířovi

 
„Organizování party vyděračů v duchu nejlepších mafiánských tradic.“ Deník Právo rozebírá kauzu pánů Petra Hlubučka a Michala Redla, nad kterou se vznáší stín uprchlého českého zločince Radovana Krejčíře, který nakonec skončil ve vězení v Jihoafrické republice.
21.06.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Redlovi v květnu prodloužili nesvéprávnost. Státní zástupce je ale v klidu, toto ho nezachrání

 
Kontroverznímu podnikateli Michalu Redlovi, který je jedním z hlavních podezřelých v korupční kauze náměstka pražského primátora Petra Hlubučka (STAN), bylo soudem opětovně prodlouženo omezení svéprávnosti na dalších pět let. I díky omezení svéprávnosti Redl dříve unikl trestu v kauze kolem miliardáře Radovana Krejčíře.
20.06.2022 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

„Ten až začne zpívat...“ Bolehlav pro STAN: Už je venku opravdu mnoho

 
V souvislosti s korupční kauzou kolem náměstka pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) Petra Hlubučka (STAN) a bývalého spolupracovníka známého českého zločince Radovana Krejčíře Michala Redla, který měl v minulosti prokazatelný vliv i vazby na vedení hnutí STAN, se objevují další informace. Padají slova jako KONSPIRACE, ŠIFROVANÉ TELEFONY, ODPOSLECHY atd.
16.06.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Vila Radovana Krejčíře po 17 letech ožívá: Z ruiny se opět stává luxusní sídlo

 
Luxusní vila na okraji středočeských Černošic má za sebou pohnutou historii. Obýval ji totiž jeden z nejznámějších českých mafiánů a zločinců Radovan Krejčíř (53) se svou rodinou a v roce 2005 z ní za velmi neobvyklých okolností utekl policii. Od té doby vila chátrala a stala se oblíbeným místem návštěv zvědavců. Dokonce tu vypukl požár. Jak vypadá legendární stavba dnes? To se redakce eXtra.cz vydala zjistit.
30.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Radovan Krejčíř, Ivo Rittig a uvězněný advokát. Pekarová z topky narazila. Bolavě

 
Radovan Vávra, kandidát Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) do dozorčí rady společnosti ČEZ, působil v řadě společností. Do povědomí veřejnosti se dostal sebejistými prohlášeními o své osobě jakožto o nejlepším českém bankéři. Dále pak nechvalným působením v Union bance, která v roce 2003 zkrachovala. Vávra byl v souvislosti s kauzou Union banky obviněn.
25.05.2022 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Ivo Rittig (148 článků)

Mrazivá slova bývalého detektiva Karla Tichého: Kdyby Krejčíř neutekl, já bych byl mrtvý

 
Kontroverzní podnikatel Radovan Krejčíř v roce 2005 uprchl přímo před nosem kriminalistům, kteří ho přišli zatknout do jeho černošické vily. V nepřítomnosti byl potom Krejčíř odsouzen k patnácti letům za mřížemi. Bývalý detektiv a expert na organizovaný zločin Karel Tichý promluvil o tom, že kdyby podnikatel neutekl, on sám by byl zřejmě mrtvý.
22.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Smrt Františka Mrázka. Mordparta spěla k cíli, pak jim to sebrali. Tohle Interview ČT ještě neslyšelo

 
Kriminální počin České televize Devadesátky se stal vůbec nejúspěšnějším seriálem napříč všemi televizními stanicemi za posledních 18 let. Proč nás ta doba stále přitahuje? Kolik nezodpovězených otázek ještě zůstává? Hostem Interview ČT24 byl Karel Tichý, který bojoval s organizovaným zločinem, pracoval na případech Františka Mrázka i Radovana Krejčíře.
19.02.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , František Mrázek (184 článků) , František Tichý (34 článků)

Tím se Devadesátky ČT nechlubily. Pravda o policajtech. Pamětník otevřel trezor

 
Policisté v 90. letech stěží uživili rodinu a systém na ně okázale kašlal, říká spisovatel, právník a někdejší novinář Martin Nezval. „To vedlo postupně k tomu, že odborníci od policie odcházeli. Ani se nedivím policistům na ulici, že když chytli opilce za volantem, tak jeli k bankomatu a vzali si od opilce úplatek,“ doplňuje dojem z éry, kterou popisoval právě skončený úspěšný seriál České televize Devadesátky. S jedním z jeho „objektů“, Ivanem Jonákem, se ostatně Nezval osobně potkal, stejně jako s Radovanem Krejčířem či Františkem Mrázkem. S ParlamentnímiListy.cz hovořil i o otázce Havlových amnestií.
16.02.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , František Mrázek (184 článků) , Ivan Jonák (122 článků)

Problém s prodejem Krejčířovy vily: Nová majitelka má zatím smůlu!

 
Prodej vily uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře (53) se zdál být hotovou věcí. Nová majitelka Petra Kučerová kdysi honosné sídlo vydražila, uhradila cenu 21,38 milionu korun a čekala na převod v katastru nemovitostí.
27.01.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Problémy s převodem Krejčířovy vily na novou majitelku: Proč stále patří manželce uprchlého podnikatele?

 
Až na poosmé bylo kdysi honosné sídlo za stovky milionů podnikatele Radovana Krejčíře vydraženo. O nyní chátrající a vyhořelý palác v Černošicích u Prahy projevila zájem Petra Kučerová, která za něj v dražbě zaplatila přes 21 milionů. Ve vile po uhrazení celé částky se začali objevovat dělníci, aby postupně uklidili škody, které na domě v průběhu let vznikly. Exekutoři dům s pozemky začali převádět, ale stále není hotovo a majitelkou domu je stále manželka uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře.
26.01.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Kdysi luxusní sídlo, nyní vyhořelá ruina: Krejčířova vila má novou majitelku, už se tam bourá!

 
Býval to honosný palác za stovky milionů, který proslavil útěk Radovana Krejčíře (53). Jenže teď je z něj barabizna. I přesto vilu v dražbě koupila tajemná ani ne čtyřicetiletá Petra Kučerová. Jaké má s místem plány, zůstává tajemstvím, ale do práce se už pustili dělníci.
30.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Přepychové monstrsídlo Krejčíře se prodalo za hubičku. Gangster na něm nešetřil, teď je spíše ruinou

 
Osm pokusů zabralo, než se černošické honosné sídlo kontroverzního podnikatele Radovana Krejčíře (53), který si toho času odpykává pětatřicetiletý trest v jihoafrickém vězení, prodalo. Do té doby, jako by potenciální zájemci měli ze sídla, které překypovalo přepychem strach, snad i pro pověst, jaká Krejčíře doprovází. Teprve když osmý dražební pokus ponížil hodnotu Krejčířovi vily prakticky dvojnásobně, přihlásili se o ni dva zájemci, z nichž jeden uspěl s nabídkou 21,38 milionů korun. Jaké zajímavosti a historie se k vile vztahují?
01.12.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Vila po uprchlém zločinci prodána! Za 21,38 milionu...

 
Po pěti letech marných pokusů se konečně podařilo prodat jednu z nejslavnějších vil Česka. V aukci byla včera vydržena »usedlost« po v Česku na 15 let odsouzeném podnikateli Radovanu Krejčířovi (53).
01.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Lukáš Kovanda: Krejčířova vila se prodala za pětinu původní odhadní ceny

 
Komentář k dnešnímu vydražení vyhořelé černošické vily uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře.
30.11.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Akvárium se žralokem i pozlacené dveře od výtahu: Takhle kdysi vypadala Krejčířova vila

 
Kdysi honosná vila Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy vypadá dnes velmi zpustle. Ale každé zboží má svého kupce a Krejčířovo sídlo má nového majitele. Redakci eXtra.cz se povedlo dostat dovnitř. Pojďte se s námi podívat, jak kdysi vypadala obří stavba se squashovým koutem a ikonickým akváriem pro žraloka.
30.11.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Radovan Krejčíř se konečně dočkal: Vila v Černošicích byla vydražena za 21,38 milionu korun

 
Vila odsouzeného Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy byla dnes vydražena za 21,38 milionu korun. V osmém pokusu dražby přihazovali dva zájemci. Vyvolávací cena 21,1 milionu korun byla stejná jako při sedmém pokusu vilu vydražit loni v srpnu. Vyplývá to z informací na portálu e-drazby.cz. Krejčíř uprchl z České republiky v roce 2005 během policejní prohlídky právě z dnes vydražené vily.
30.11.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Krejčířova vila má nového majitele! Honosný palác s akváriem pro žraloka se vydražil za 21 milionů

 
Vila odsouzeného Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy byla v úterý vydražena za 21,38 milionu korun. V osmém pokusu dražby přihazovali dva zájemci. Vyvolávací cena 21,1 milionu korun byla stejná jako při sedmém pokusu vilu vydražit loni v srpnu. Vyplývá to z informací na portálu e-drazby.cz. Jméno vítěze dražby nebylo zveřejněno.
30.11.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Výpovědí žen proti Cimickému přibývá: Dřív prý léčil i Radovana Krejčíře

 
Kolem psychiatra Jana Cimického se v posledních dnech rozvířila obrovská kauza. Když bylo oznámeno, že dostane státní vyznamenání, objevila se šokující svědectví. Ta odstartovala zpěvačka Jana Fabiánová (42), která se svěřila s tím, že ji měl lékař sexuálně obtěžovat. Pak se ozvaly i další ženy, které měl Cimický napadnout. Případem se začala zabývat policie. Známý psychiatr měl v minulosti léčit i nechvalně proslulého podnikatele Radovana Krejčíře (53).
18.11.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Jana Fabiánová (76 článků) , Jan Cimický (215 článků) , Jana Fabiánová (51 článků)

Kauza Cimický: Zastanu se, padlo. A hned telefony, tlak, zle

 
Případ Cimický se stal příležitostí pro advokátky. Zatímco jedna se specializací na domácí a sexualizované násilí vyjádřila přání zastupovat ty, které Cimický prý zneužil, Karolína Babáková, která u soudů bránila například Ivo Rittiga nebo Radovana Krejčíře, se zajímá o ty, které naopak někdo po dvaceti letech obvinil ze znásilnění. Ozvali se ovšem novináři, že by od ní chtěli vysvětlení. A Babáková se diví, že jim má vysvětlovat právo na právní zastoupení.
11.11.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Ivo Rittig (148 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »