Články k osobnosti

Radmila Kleslová

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radmila Kleslová »
 

Demokracie v pardubickém ANO: „Ruku zvednete podle toho, jak ji zvednu já nebo Martin!“

 
Ovládnutí hlasování o vnitřních procesech v politických stranách je devízou těch největších hráčů. Jestli někdo patří na samou špičku, jsou to Miroslav Poche a Radmila Kleslová. První jmenovaný dokázal s ČSSD divy, stejně tak byla zdatnou zákulisní postavou někdejší starostka Prahy 10 a premiérova prodloužená ruka v oblasti byznysu a práva. Jak ale kuloární dohody vypadají v podání laiků, o tom se záhy přesvědčíte.
04.06.2021 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (168 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

Radmila Kleslová je zpět. V plné síle ukázala na podivný mega byznys v režii Pirátů, Zelených a spol.

 
Členové klubu ANO v Praze 10 požadují zastavení rekonstrukce radnice v nevyhovující budově, jejíž odhadované náklady už teď přesahují miliardu a zadluží městskou část minimálně na 25 let. „Starostka Chmelová záměrně zamlčela závěr studie společnosti Landia Management s.r.o., který potvrdil, že rekonstrukce stávající budovy Vlasta vychází o více než 100 milionů dráž než výstavba nové moderní radnice,“ stojí v prohlášení klubu hnutí ANO v Praze 10, které mají ParlamentníListy.cz k dispozici, stejně jako další dokumentaci.
25.05.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Piráti, ODS a VLASTA na Praze 10 odmítli finanční pomoc postiženému Prešovu. Museli by sáhnout na vlastní peníze

 
VÍME PRVNÍ Vládnoucí koalice Prahy 10, vedená hnutím Vlasta, odmítla návrh opozičních klubů ANO 2011, TOP 09 a Starostové pro Prahu poskytnout podporu ve výši jedné své měsíční mzdy partnerskému městu Prešov. Redakci o tomto kroku informovala někdejší starostka a současná zastupitelka Radmila Kleslová.
16.12.2019 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Piráti, ODS a VLASTA na Praze 10 odmítli finanční pomoc postiženému Prešovu. Museli by sáhnout na vlastní peníze

 
VÍME PRVNÍ Vládnoucí koalice Prahy 10, vedená hnutím Vlasta, odmítla návrh opozičních klubů ANO 2011, TOP 09 a Starostové pro Prahu poskytnout odměnu ve výši jedné měsíční odměny partnerskému městu Prešov. Redakci o tomto kroku informovala někdejší starostka a současná zastupitelka Radmila Kleslová.
16.12.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Radmila Kleslová flákla do stolu: Pilný měl za asistenta agenta StB. Ať zmizí. Obtěžoval kolegyni. A co Faltýnek a ta agentura s kšefty na Drahách a SŽDC

 
Jaroslav Faltýnek nebo Ivan Pilný si rozhovor, který s někdejší místopředsedkyní ANO Radmilou Kleslovou pořídil pražský Deník, za rámeček nedají. Kleslová se poměrně ostře vyhradila vůči některým představitelům hnutí. A že si nebrala servítky, je už nyní jasné.
19.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků) , Jaroslav Faltýnek (334 článků) , Ivan Ivan (2090 článků)

Nacher nebude spolupracovat s Radmilou Kleslovou. Z reakcí lidí má pocit, jak kdyby šlo o dvojnásobného vraha

 
Minulý týden poslanec hnutí ANO Patrik Nacher zazářil v pražských komunálních volbách. Získal přes 63 tisíc preferenčních hlasů a stal se nejúspěšnějším zastupitelem hnutí ANO v Praze. O pár dní později na sebe upoutal pozornost znovu, když oznámil, že mu při práci poslance bude pomáhat bývalá místopředsedkyně ANO Radmila Kleslová. V pátek Nacher tuto spolupráci opět ukončil. A přidal jednu poznámku.
13.10.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Nacher ukončil spolupráci s Kleslovou

 
Poslanec Patrik Nacher (ANO) ukončil spolupráci s bývalou místopředsedkyní hnutí ANO Radmilou Kleslovou, píšou Novinky.cz.
12.10.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Babišův muž skoncoval s Kleslovou. „Nemáme to zapotřebí,“ tvrdí Nacher

 
Poslanec a zastupitel hlavního města Prahy za ANO Partik Nacher nehodlá spolupracovat s političkou Radmilou Kleslovou, někdejší pražskou šéfkou hnutí Andreje Babiše (ANO). Nacher to řekl v sobotním rozhovoru pro deník Právo, který to avizuje na svém webu.
12.10.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23109 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

Nacher končí spolupráci s Kleslovou

 
Poslanec a pražský zastupitel hnutí ANO Patrik Nacher nebude spolupracovat s kontroverzní političkou Radmilou Kleslovou. Nacher to řekl v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo.
12.10.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Kleslová může volně do Sněmovny, asistuje Nacherovi

 
Bývalá místopředsedkyně hnutí ANO a někdejší starostka Prahy 10 Radmila Kleslová, která byla v minulosti označovaná za pravou ruku Andreje Babiše, ale pozornost upoutala i svojí minulostí spjatou s komunistickou rozvědkou či kauzou kolem odměn od státních firem, se stala v úterý asistentkou poslance ANO Patrika Nachera.
10.10.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23109 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

Kleslová se vrací. Exšéfka ANO v Praze asistuje Nacherovi, ten odmítl kritiku Babiše

 
Bývalá místopředsedkyně hnutí ANO a někdejší starostka Prahy 10 Radmila Kleslová se stane asistentkou poslance ANO Patrika Nachera. Web Lidovky.cz v úterý napsal, že kontroverzní politička, označovaná v minulosti za pravou ruku předsedy ANO Andreje Babiše, bude Nacherovi pomáhat s legislativním procesem.
09.10.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23109 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

Zábranský (Piráti): České dráhy odmítly poskytnout informace, proto jsem byl donucen je zažalovat

 
Piráti vyhráli další spor o informace. Soud dal za pravdu předsedovi pražských zastupitelů za Piráty Adamovi Zábranskému, který se bránil proti obstrukcím Českých drah. Ty mu totiž opakovaně odmítly poskytnout detailnější informace o smluvním vztahu s Radmilou Kleslovou.
31.07.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

„Očistila jsem se,“ tvrdí bývalá první dáma ANO. Kleslová chce opět na radnici

 
Hnutí ANO vytáhlo do voleb další silný kalibr. V Praze deset bude opět kandidovat někdejší starostka za hnutí a po volbách v roce 2014 jedna z klíčových spolupracovnic Andreje Babiše Radmila Kleslová. Politiku přitom musela opustit poté, co se objevily informace, že má vliv v několika dozorčích radách firem napojených na městský či státní rozpočet. „Myslím, že jsem se opravdu očistila,“ tvrdí politička v rozhovoru pro Blesk Zprávy. Za pravdu jí dal i její šéf z hnutí Andrej Babiš, který v její kandidatuře nevidí žádný problém. Kleslová tak půjde do komunálních voleb nejspíš jako dvojka v Praze 10.
05.06.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23109 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

TOP 09 a lobbistické jednání s kmotry? Ano. Máme exkluzivní informace o schůzce v centru Prahy, která nesměla prasknout

 
Praha 10. Městská část naší metropole, kde se nedá zaparkovat a která je dlouhé roky spojena s řadou politických osobností. Dávno zapomenutým Milanem Richterem (ODS) počínaje, někdejší starostkou Radmilou Kleslovou (ANO) konče. Také současná hlava radnice se možná zapíše do historie. Čím? Na to postupně odpovíme.
15.12.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

VÍME PRVNÍ Na Praze 10 bude v pátek odvolán starosta Novák z ČSSD

 
ParlamentníListy.cz po rozhovorech s většinou stran a hnutí na Praze 10 získaly řadu jasných indicií o tom, že na pátečním zastupitelstvu bude odvolán starosta sociální demokracie Vladimír Novák. Ten přitom nahradil Radmilu Kleslovou teprve v polovině roku 2016.
04.12.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Novák (33 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

Konec pražské primátorky? Jako jediní jsme mluvili s Babišem i Kleslovou

 
Server Neovlivní, kde působí i někdejší šéfredaktorka MfD Sabina Slonková, uveřejnil v pondělí materiál o údajném vzteku Andreje Babiše. Ten se měl týkat rozladění z postupu nejmenovaných pražských zastupitelů, kteří chtějí odvolat primátorku Krnáčovou. Paradoxně v materiálu webu Neovlivní nezaznělo jediné konkrétní jméno, kdo by se měl na tomto plánu podílet. S výjimkou bývalé šéfky pražského ANO Radmily Kleslové, která prý celou "hru" režíruje. ParlamentníListy.cz ovšem oproti těmto informacím nelenily a údajné aktéry oslovily. Ukázalo se, že je vše docela jinak.
03.10.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23109 článků) , Sabina Slonková (208 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

Andrej Babiš: Ať jde pravda a láska do píči. Václava Havla chtěl velký kápo v Moskvě

 
Skupina Šuman přišla s další nahrávkou. Na internetu se objevilo video s názvem „Několik vět Andreje Babiše aneb pravda o roce 1989“. A slova jsou to vskutku třeskutá, zmiňují exprezidenta Václava Havla, ale i Radmilu Kleslovou.
29.06.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6067 článků) , Andrej Babiš (23109 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)

Policie nebude Kleslovou stíhat. Problém ale mají firmy, pro které pracovala

 
Policie nebude stíhat někdejší místopředsedkyni ANO a bývalou starostku Prahy 10 Radmilu Kleslovou kvůli jejímu působení ve státních firmách. Trestní oznámení na ni podala zhruba před rokem Česká pirátská strana. Důvodem bylo podezření, že některé státní společnosti a příspěvkové organizace platily Kleslové, aniž by pro ně reálně vyvíjela činnost. To policie nepotvrdila. Má ale podezření, že firmy při uzavírání smluv s Kleslovou mohly porušit zákon o zadávání veřejných zakázek. Případ tedy předala antimonopolnímu úřadu. Informuje o tom server Neovlivní.cz.
16.01.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Piráti zažalovali České dráhy. Chtějí informace o Kleslové

 
Pražský zastupitel za Piráty Adam Zábranský podal dvě správní žaloby na České dráhy. Ty mu totiž v rozporu se zákonem o svobodném přístupu k informacím odmítly poskytnout dokumenty vzešlé ze spolupráce s šedou eminencí hnutí ANO Radmilou Kleslovou.
28.09.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (198 článků)

Mám na něj složku, co tady dělá? Drsná scéna z vnitřního jednání ANO

 
Ministr Martin Stropnický, který je zároveň poslancem, je navíc i krajským předsedou hnutí ANO v Praze. Funkci obdržel po Radmile Kleslové a z toho, jaké poznatky máme, ji příliš nezvládá. Se členy nekomunikuje, ožehavá témata se neřeší. Jedním z nich je jistě i zvláštní založení oblastní organizace hnutí pod názvem Praha 22. Té šéfuje jistý Jan Salmon. Ačkoli slovo šéfuje není na místě, jelikož tato „organizace“ podle všeho čítá jen několik málo členů. Asi čtyři. Ačkoli je Salmon neznámým politikem jak v republikovém, tak i v regionálním měřítku, ParlamentníListy.cz získaly informace, že právě kolem jeho jména se na posledním krajském sezení předsedů ostatních buněk strhla celkem mela.
29.07.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1816 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »