Články k osobnosti

Radim Schwab

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radim Schwab »
 

Vojtkovi na premiéře tleskala nádherná partnerka: Tahle kočka je dcerou Františka Janečka!

 
Marian Vojtko dostal přednost před Radimem Schwabem a byl hvězdou obou premiér dlouho očekávaného muzikálu Fantom opery. Na té první mu překvapivě netleskala jeho přítelkyně Alice Janečková, na té druhé už ale nechyběla.
15.09.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (210 článků) , Radim Schwab (41 článků) , František Janeček (308 článků)

Víme první: Známe premiérové obsazení Fantoma opery. Kdo zazáří ve slavném a nejdražším muzikálu?

 
Konečně je jasné obsazení první premiéry dlouho očekávaného muzikálu Fantom opery. Dlouho se spekulovalo, zda producent muzikálu František Janeček  (70) zvolí coby hlavního představitele osvědčeného muzikálového zpěváka Mariana Vojtka  (41) nebo dá přednost dvoumetrovému Radimu Schwabovi.
13.09.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (210 článků) , Radim Schwab (41 článků) , František Janeček (308 článků)

Těsně před premiérou se fotil do půl těla: Tenhle český Fantom opery na sobě pořádně zamakal

 
Vedle náročných zkoušek na muzikál Fantom opery, který bude mít premiéru již 13. září, na sobě stíhá jeden z představitelů titulní role ještě pořádně makat. "Nějaký čas na fitko se snažím najít pořád, abych tělo nezatěžoval jednostranně jen na pódiu," vysvětlil Super.cz Radim Schwab.
27.08.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Charizmatický i odporný: Představitele Fantoma opery v masce nepoznáte

 
Už jen pár týdnů zbývá do premiéry nejkrásnějšího muzikálu Andrewa Lloyda Webbera Fantom opery v Česku. A představitelé titulní role Marian Vojtko  (41) a Radim Schwab už jsou na jevišti GoJa Music Hall jako doma. A zvykli si i na to, že jejich tvář vlastně diváci pořádně neuvidí.
22.08.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (210 článků) , Radim Schwab (41 článků)

Musí tu vymřít tak tři generace politiků... Mladý zpěvák se rozpovídal o české korupci i životě v cizině

 
ROZHOVOR Nejvyšší český zpěvák a herec s famózním hlasem Radim Schwab získal hlavní roli v novém muzikálu Fantom opery. I když by lidově řečeno při své výšce 198 centimetrů mohl mít nad různými věcmi nadhled, spousta věcí ho štve, trápí. ParlamentníListy.cz se jej zeptaly, jak on vidí politickou situaci v zemi a co ho nejvíc trápí.
06.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Na veřejnosti se svlékl a ukázal svaly. Teď český zpěvák přidal i recept na tělo jako skálu

 
Nedávno na sebe zpěvák Radim Schwab významně upozornil ani ne tak svým hlasem jako svým vzhledem. Aby taky ne, když se nechal nafotit zcela nahý u Karlova mostu při plnění prohrané sázky. Hanbatá exhibice muzikálového herce a zpěváka budila spíš pozitivní reakce, a to zejména proto, že na jeho vysportované tělo byl opravdu hezký pohled.
04.07.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Fantomas, nebo Vetřelec? Pohledný zpěvák ze sebe nechal udělat obludu, které byste se lekli

 
Zpěvák Radim Schwab patří k nejpohlednějším představitelům své profese, což ale může být někdy na škodu. Na svoji až příliš pravidelnou a jako od sochaře vysoustruhovanou tvář si musel nechat vytvořit masku, která mu zakryje půlku obličeje pro titulní roli v muzikálu Fantom opery.
01.07.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Tohle má být slušňák? Když neběhá nahý s maskou Fantoma opery na choulostivém místě, ukazuje slipy

 
Zpěvák Radim Schwab rozbouřil vody českého šoubyznysu, když se po prohrané sázce rozhodl opravdu splnit slib a proběhnout se nahý jen s maskou Fantoma opery na choulostivém místě po Karlově mostě. A překvapivě ho udivuje, že to někoho zaujalo.
08.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Představitel Fantoma opery Radim Schwab: Prohrál sázku a musel donaha!

 
Muzikálový zpěvák Radim Schwab (35), který se už brzy představí jako Fantom opery, se nechal vyhecovat k sázce, kvůli které musel doslova s kůží na trh! Jejím předmětem totiž byla nahá procházka po Karlově mostě!
02.06.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Tenhle sexy fešák běhal po Praze nahý: Poznáte ho?!

 
Muzikálová hvězda, zpěvák Radim Schwab (35), který získal hlavní roli v připravovaném muzikálu Fantom opery, běhal za bílého dne po Karlově mostě v rouše Adamově! Charismatický absolvent Janáčkovy akademie múzických umění se nepomátl na rozumu, ale vsadil se, a jako čestný muž sázku splnil.
02.06.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Muzikálová hvězda běhala nahá po Karlově mostě jen s maskou Fantoma opery na choulostivém místě

 
To tu ještě nebylo. Vycházející muzikálová hvězda, zpěvák, který získal titulní roli v připravovaném muzikálu Fantom opery, Radim Schwab, běhal za bílého dne nahý po Karlově mostě. Ne, neunikl z bohnické léčebny, jen se vsadil a rozhodl se, že sázku splní.
27.05.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Nejen krasavec, ale i obr: Partnerky českého Fantoma opery vedle něj vypadají jako trpaslice

 
Oba čeští představitelé Fantoma opery jsou pořádní habáni, Radim Schwab je ale ještě o kus větší a mohutnější. Také když jsme se byli podívat na kostýmovou zkoušku, bylo jasné, že na jeho frak se spotřebovala spousta metrů látky.
12.05.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Máme nejhezčího Fantoma opery: Londýnský je proti českému krasavci nehezký prcek

 
O tom, že je zpěvák a muzikálový herec Radim Schwab opravdu velký krasavec, jsme rozhodně nikdy nepochybovali. A když jsme spatřili snímky, na nichž pózuje se svým britským kolegou, který zpívá roli Fantoma opery, již dostal Radim v české produkci muzikálu, se už vůbec nedivíme, že z něj byli při schvalovačkách v Londýně nadšení.
09.04.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Znáte většího krasavce? Nejvyšší český zpěvák se svlékl do půli těla a předvedl břišní pekáč a bicepsy

 
Muzikálový zpěvák Radim Schwab se svlékl a ukázal své skvěle vypracované tělo. Bicepsy a pekáč buchet na břiše si vypěstoval pravidelným cvičením, v posilovně je skoro každý den.
06.03.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (41 článků)

Jedna maska, dvě tváře, dva hlasy: Fantom opery odtajnil svá esa!

 
Měsíce náročných castingů a hledání jsou minulostí. Český Fantom opery už má svou tvář, respektive tváře. Na pódiu se budou v roli tajemného muže s maskou střídat zpěváci Marian Vojtko (40) a Radim Schwab (35).
27.02.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (210 článků) , Radim Schwab (41 článků)

Zpěváci Vojtko a Schwab získali roli snů: Rozdělí se o Fantoma!

 
Český Fantom opery už zná svou tvář i hlas! Během měsíců náročných castingů byli nejžhavějšími želízky v ohni dva zpěváci – Marian Vojtko (40) a Radim Schwab (35).
26.02.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (210 článků) , Radim Schwab (41 článků)

Víme, kdo bude český Fantom opery: Pod maskou ale tyhle fešáky nepoznáte

 
Český Fantom opery už zná svou tvář i hlas. Ve hře byli tři zpěváci - Bohuš Matuš  (40) , Marian Vojtko  (40) a Radim Schwab a právě druhé dva jmenované nakonec vlastníci licence vybrali. Na pódiu ovšem oba zpěváky, kteří se budou v roli alternovat, nepoznáme. Budou mít totiž masku.
26.02.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (123 článků) , Marian Vojtko (210 článků) , Radim Schwab (41 článků)

Módní policie: Vylepší fešný milenec Borhyové vkus?

 
Moderátoři Lucie Borhyová a Michal Hrdlička se šli pobavit na party. Dcera Petry Černocké, zpěvačka Bára Vaculíková, křtila své CD. A Lucie Bílá se stala kmotrou alba balad Amoroso, jež natočil muzikálový herec Radim Schwab. Herečka Petra Horváthová byla na Mental Power Prague festivalu pro handicapované neherce.
19.06.2013 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2286 článků) , Petra Černocká (264 článků) , Lucie Borhyová (1424 článků) , Radim Schwab (41 článků) , Petra Horváthová (44 článků) , Michal Hrdlička (654 článků) , Petr Hrdlička (10 článků)

Nejvyšší český zpěvák je neuvěřitelný krasavec. A jeho kámoškami jsou Bílá a Mirjam Landa!

 
Má charisma, pořádné bicepsy a měří o dva centimetry víc než Daniel Hůlka. 198 centimetrů vysoký zpěvák Radim Schwab byl hvězdou v mnoha muzikálech, hrál hlavní role v muzikálech Excalibur, Láska je láska, Elixír života, Obraz Doriana Graye nebo Klíč králů. Nyní vydává své první album a nemohl si vybrat lepší kmotru.
07.06.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (658 článků) , Radim Schwab (41 článků)

Wow, to tady dlouho nebylo! Lucie Bílá předvedla dekolt v průsvitných šatičkách

 
Zpěvačka Lucie Bílá  (47) přivítala jaro velkolepě. Po týdnech zimy a deště včera konečně vysvitlo slunce a Lucie se na to jaksepatří vystrojila. Zpěvačka předvedla štíhlou postavu v pořádně sexy modelu. Na křest nového CD zpěváka Radima Schwaba, kterého se stala kmotrou, dorazila v květovaných šatech s pořádně bujným dekoltem.
06.06.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2286 článků) , Radim Schwab (41 článků)