Články k osobnosti

Radim Fiala

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radim Fiala »
 

Fešák z Ordinace se vyfotil s Jágrem: Neuvěříte, kde se ti dva potkali!

 
Herec Radim Fiala (48) popsal na sociálních sítích notně kuriózní seznámení s nejslavnějším českým hokejistou. Přestože podle herce známého například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 to bylo vskutku „chlapácké“ seznámení, místo, na němž se odehrálo, budí rozpaky…
05.12.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

To se Šojdrové a spol. líbit nebude. Šéf poslanců má jasné řešení ohledně sirotků. Poslat zpátky. Všechny

 
O přijetí či nepřijetí řeckých uprchlických sirotků se přela česká Sněmovna. Snahu opozičních poslanců KDU-ČSL, TOP 09 a STAN o zařazení tohoto bodu do programu nynější schůze odmítla. Proti byli především poslanci SPD. Místopředseda hnutí Radim Fiala pro naši redakci uvedl, že téma přijímání sirotků z humanitárních důvodů fakticky neexistuje. Je to prý jinak.
28.11.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Vlastní hovno by… Šéf poslanců SPD se fakt naštval, pak vstal a popsal chování Pavla Novotného. Tady a teď

 
Pomník vlasovcům v katastru řízeném „extrémním starostou“ Pavlem Novotným nabírá rozměry mezinárodní aféry. Starosta městské částí Praha-Řeporyje napsal v této záležitosti dopis Vladimiru Putinovi, ve kterém prezidentovi Ruské federace prostě sděluje, že se s ním o věci nemíní bavit. A mezinárodní iniciativa městské části už zaujala i nejvyšší politiku. K hojně skloňovanému tématu se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil rovněž šéf poslanců SPD Radim Fiala.
27.11.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3370 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Pavel Novotný (668 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Výbuch v Ordinaci: Fiala zvracel přesnídávku

 
Záchranářům kamenické nemocnice šlo při výbuchu plynu skutečně o život. Jako by toho nebylo málo, všichni se navíc přiotrávili a hercům v čele s Radimem Fialou (48) alias doktorem Hanákem pak připadl nelehký úkol předstírat zvracení.
24.10.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Sex v Ordinaci: Holcová při milostných scénách trpěla!

 
Na kamenické záchrance přeskakovaly jiskry už delší dobu. Teď ale vzplál oheň, který záchranáři jen tak neuhasí. Herečka Jana Holcová (44) překonala sama sebe a diváci se konečně mohou těšit na její první milostnou scénu s Radimem Fialou (48).
24.10.2019 10:29 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Jana Holcová (3 články) , Jan Fiala (103 článků) , Jan Fiala (103 článků)

Chlapci v sukních? Zvrácený gender, zuřil Fiala nad školní akcí. Ředitel odráží výhrůžky smrtí

 
Místopředsedovi SPD Radimu Fialovi se povedl pořádný přešlap, když zveřejnil na Facebooku fotografii studentů Gymnázia Blansko. Na ní jsou v rámci letního projektu chlapci oblečení do sukní a děvčata do pánského oblečení. Fiala bez toho, aby zkoumal pozadí snímku, na sociální síti uvedl, že „zvrácená genderová teorie už pronikla i do našich škol“. Gymnázium tak od fanoušků SPD dostalo hned několik výhrůžek smrtí. Na útok politika zareagoval i ředitel instituce s tím, že politik fotku vytrhl z kontextu a že tato akce podporuje model fungující tradiční rodiny daleko více, než aktivity Fialy.
06.01.2019 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Perverzní genderová teorie! rozčílil se Fiala od Okamury nad akcí gymnazistů. A ředitel školy vrací úder

 
Ředitel blanenského gymnázia se ohradil proti tvrzení poslance Radima Fialy z SPD. Tomu vadilo, že se v rámci jedné z akcí gymnázia objevili chlapci v sukních. Podle Fialy jde totiž o perverzní genderovou ideologii. Píše o tom server Lidovky.cz.
06.01.2019 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

„Afghánec jí sahal na prd*l, ona mu zlomila nos, stát jí dá pokutu. Blbci!“ Nad případem silvestrovského sexuálního útoku ve Vídni se strhl křik

 
Ve Vídni se dějí zvláštní věci. Afghánský uprchlík tam prý na silvestra obtěžoval ženu, ta se mu bránila – a teď za to ona statečná dívka míří před soud. Poslanec ANO Patrik Nacher si v této souvislosti položil otázku, koho asi budou hájit neziskové organizace. Zbitého uprchlíka, nebo ženu? Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala přidal pár ostrých slov.
03.01.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Rasistická opička a kněz Piťha. Radimu Fialovi se udělalo na Vánoce nevolno z politické korektnosti

 
Místopředseda SPD Radim Fiala se na svém facebookovém profilu zhrozil nad tím, kam až nás může zavést politická korektnost. A to v návaznosti na fakt, že světová módní značka Prada stáhla z prodeje opičku, která byla podle některých názorů rasistická. Kromě toho také v jednom ze svých dalších příspěvků poukázal na promluvu katolického kněze Petra Piťhy, ve které prý zmiňoval řadu věcí, jenž hlásá i hnutí SPD.
25.12.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Petr Fiala (1487 článků)

Nedají si pokoj: Okamurovci znovu udeřili na Václava Havla

 
Místopředseda SPD Radim Fiala se na svém facebookovém profilu vyjádřil k článku na serveru Aha-online.cz, kde se dozvěděl, že památkáři na jihu Čech posuzovali návrhy obrazů do kapliček na Svatopetrské cestě. Výjev patrona sv. Václava měl na jednom obrazu obličej Václava Havla.
23.12.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5425 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Zvůle anonymních úředníků! Ovčáček se zastal SPD po zdrcující analýze vnitra. A promluvil i Radim Fiala

 
Výroční zpráva Ministerstva vnitra o extremismu přišla na přetřes i na Hradě. Zatím nebyla schválená, neboť právě Hrad se zajímal o pasáže, které podle něj pranýřují politické strany. Konkrétně mu vadila slova o SPD Tomia Okamury. Píše o tom server iRozhlas.cz. Později se ozval i místopředseda SPD Radim Fiala, který nenechal na interpretaci zprávy ze strany médií niť suchou.
14.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Cože? EU nás chce školit, abychom nevolili Okamuru. SPD už zuří

 
Server Politico získal zprávu Evropského parlamentu, ze které plyne, že se EU pokusí ovlivnit volby do Evropského parlamentu, které nás čekají v květnu 2019. Chystá se kampaň, jejímž cílem není jen přesvědčit voliče, aby šli k volbám, ale také aby hlasovali pro pokračování EU a nedali šanci euroskeptickým stranám. Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala zuří.
14.12.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Miloš Zeman je skutečně výrazný politik. Na rozdíl od Drahoše, ocenil Radim Fiala

 
Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala zatleskal prezidentovi Miloši Zemanovi za jeho projev v ruské televizi. Přidal však jednu výhradu. Nesouhlasí s prezidentovým tvrzením, že EU schází výrazní politici. Podle Fialy je v EU plno vlasteneckých stran.
10.12.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Miloš Zeman (22985 článků)

Včera Zeman... A teď něco ještě horšího. Nechtějte vědět, ke komu přirovnali Angelu Merkelovou

 
Na adresu Angely Merkelové se valí jedna pohroma za druhou. Merkelová končí v roli předsedkyně německé CDU, nebude pokračovat ani jako německá kancléřka. Odcházející političku nevybíravě komentuje jeden český politik za druhým. Nejprve to byl Miloš Zeman, nyní se přidal i Radim Fiala.
10.12.2018 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2499 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Miloš Zeman (22985 článků)

Zeman to u Moravce schytal za „čučkaře“ a „dětinskost“. Ať povýší šéfa BIS, vyzývá ODS

 
„Jsou to čučkaři.“ Tahle slova Miloše Zemana na adresu BIS mnohé politiky rozlítila. A zloba neutichá. Prezidenta podrobili kritice i účastníci tradičních Otázek Václava Moravce Jana Maláčová (ČSSD) a Zbyněk Stanjura (ODS), jen okamurovec Radim Fiala (SPD) hledal pro jeho postoj pochopení. Stanjura také navrhl povýšit šéfa BIS Michala Koudelku na generála. Čemuž ale Zeman už dvakrát - podle něj dětinsky - nevyhověl.
09.12.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Miloš Zeman (22985 článků) , Zbyněk Stanjura (255 článků) , Jan Fiala (103 článků) , Jan Fiala (103 článků)

Že by to bylo kvůli tomu, že má BIS v hledáčku Nejedlého a Mynáře? Moravec v ČT přemýšlel nahlas nad Zemanem. Pak se strhla hádka mezi Stanjurou a Fialou z SPD

 
V Žižkovské věži u Václava Moravce se tuto neděli střetli předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, předseda poslaneckého klubu SPD Tomia Okamury Radim Fiala a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Debatovali mimo jiné o zprávě BIS za rok 2017 a o útocích prezidenta republiky na tajnou službu své vlastní země. Fiala se prezidenta zastal; Saúdská Arábie je podle něj nebezpečnější než Čína a Rusko.
09.12.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Zbyněk Stanjura (255 článků) , Jan Fiala (103 článků) , Jan Fiala (103 článků) , Václav Moravec (509 článků) , Jan Zeman (381 článků)

Fialovo blekotání, ODS se podělala. Byznysman Passer varuje, že voliči nejsou idioti

 
Zbyněk Passer, bývalý volební lídr a místopředseda hnutí Pro Prahu, bratr developera a miliardáře Radima Passera, se dnes na svém Facebooku vyjádřil ohledně politiky ODS. Zbyněk Passer, který neúspěšně kandidoval v komunálních volbách v roce 2014 do pražského zastupitelstva i na post pražského primátora se ziskem 2,5 procenta hlasů a bývalý starosta městské části Praha-Koloděje se opřel především do předsedy ODS Petra Fialy.
23.11.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1487 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

Rozvoral (SPD): Stávající podoba Evropské unie musí skončit

 
Dnes se předseda hnutí SPD Tomio Okamura a místopředseda hnutí SPD Radim Fiala účastní v Sofii jednání frakce partnerských vlasteneckých parlamentních stran Evropy ENF (Evropa svobodných národů).
16.11.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Tomio Okamura (2228 článků)

Babiš má problém, který nechce řešit. Místo toho udělá užitečné idioty z SPD, posmíval se Kupka v ČT Radimu Fialovi

 
Premiér dnes v podvečer vysvětloval nové okolnosti v kauze Čapí hnízdo. Poslancům ČSSD komentoval údajný únos svého syna, který odmítá. Kromě toho se předseda vlády v průběhu dne sešel s předsedy KSČM a SPD. Okamura mu nabídl podporu nového kabinetu bez ČSSD výměnou za prosazení programu svého hnutí. Opozice chce hlasovat o nedůvěře vládě. Co dnešek pro jednotlivé aktéry naznačil, o tom v Devadesátce na České televizi promluvili místopředseda hnutí SPD Radim Fiala a místopředseda ODS Martin Kupka.
14.11.2018 23:11 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků)

»Mozek SPD« Radim Fiala o párty pražského lobbisty: Jít za Hrdličkou? To je slušnost!

 
Ohňostroje, dárky, bouřlivá párty. Takhle slaví „kmotři“. A co mocní lidé celostátní politiky? Ti si „všechno nejlepší“ zabroukali přímo na místě. Teď šéf klubu SPD Radim Fiala (49) a poradce prezidenta Martin Nejedlý (52) pro Blesk tvrdí, že jít na padesátiny mocného zákulisního hráče Tomáše Hrdličky je naprosto normální!
21.10.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (282 článků) , Radim Fiala (282 článků) , Tomáš Hrdlička (105 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »