Články k osobnosti

Radim Fiala

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radim Fiala »
 

„To nedává smysl“. Hádka Fialy z SPD a Decroix z ODS o cvičení Ukrajinců

 
Podle poslankyně ODS Evy Decroix „i my jsme ve válce“, kterou rozpoutal ruský prezident Vladimir Putin proti Ukrajině 24. února 2022. Pokud o tom někdo pochyboval, tak v tomto týdnu do Prahy a do Brna doputovaly podezřelé balíčky, které naznačily, že opravdu ve válce jsme. Proti ní se postavil poslanec SPD Radim Fiala, který tepal vládu za to, že bránící se Ukrajině pomáhá, což z jeho pohledu válku prodlužuje a v konečném důsledku škodí všem. I Česku.
03.12.2022 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4753 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

„Toto musí stát nad zákony EU!“ Radim Fiala v televizním studiu bouchl do stolu: Navrhneme to!

 
„Pane ministře, mějte dostatek odvahy a udělejte to,“ apeloval poslanec Radim Fiala (SPD) na ministra dopravy Martina Kupku (ODS) v Partii Terezie Tománkové. Požadoval zastropování cen energií přímo u výrobců a vykoupení minoritních akcionářů ČEZ. Podle Kupky však vláda učinila dostatečná opatření. Připomněl úsporný tarif a argumentoval dále tím, že ČR má momentálně nižší ceny plynu než Maďarsko. Přišla řeč také na prezidentskou volbu. Podle Fialy by hlavou státu měl být zkušený, profesionální politik. Kupka prozradil, že bude volit senátora Pavla Fischera.
13.11.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Pavel Fischer (291 článků)

„Já fakt čumím.“ „To jsem si všiml.“ Havlíček ovládl Primu, kde museli krotit dav

 
Inflace je v současné době na čísle 17,2 procenta, ovlivní výsledky komunálních a senátních voleb? Podle průzkumu STEM pro CNN Prima NEWS by ve sněmovních volbách zvítězilo ANO, následovali by je okamurovci (SPD) a poté až by byla ODS. CNN Prima NEWS dnes přinesla druhou superdebatu s Ivanem Bartošem (Piráti), Martinem Kupkou (ODS), Radimem Fialou (SPD) a Karlem Havlíčkem (ANO).
19.09.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Karel Fiala (229 článků)

„Já fakt čumím.“ „To jsem si všiml.“ Havlíček ovládl Primu, kde museli krotit dav

 
Inflace je v současné době na čísle 17,2 procenta, ovlivní výsledky komunálních a senátních voleb? Podle průzkumu STEM pro CNN Prima NEWS by ve sněmovních volbách zvítězilo ANO, následovali by je okamurovci (SPD) a poté až by byla ODS. CNN Prima NEWS dnes přinesla druhou superdebatu s Ivanem Bartošem (Piráti), Martinem Kupkou (ODS), Radimem Fialou (SPD) a Karlem Havlíčkem (ANO).
18.09.2022 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Karel Fiala (229 článků)

Králík za 169 Kč, pivo za 25. „To by měl vidět náš hospodský.“ SPD na pouti

 
Vajíčko za tři koruny, kilo kuřete za 59,90. Takové ceny lákaly lidi na tradiční pouť SPD v Českých Budějovicích. „Píší nám lidé, kteří nemohou zaplatit složenky za energie. Vláda žádné řešení nemá,“ promluvil na pódiu místopředseda SPD Radim Fiala. Jako příklad uvedl svou maminku a připomněl „rady“ Miloše Vystrčila a Markéty Adamové Pekarové. Nešetřil ani takzvaný Green Deal a burzu v Lipsku. Kandidát do Senátu, známý režisér, pak vysvětlil, proč chce zrušit Senát.
08.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Miloš Fiala (58 článků)

„Vystrčil říká ´pomozte si sami´, Pekarová ´upleťte si dva svetry´. Nemáte plán!“ Fiala útočil na Rakušana. Ten vybuchl

 
V první hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News proti sobě zasedli ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) a místopředseda SPD Radim Fiala. Napětí mezi nimi bylo tak husté, že by se chvílemi dalo krájet. „Vy neděláte pro lidi vůbec nic. Vy nejste připraveni na zimu,“ zesiloval Fiala hlas na Rakušana. Ten se okamžitě bránil: „Nestrašte lidi! Plyn zajištěný máme!“ A to byl jen zlomek celé debaty.
04.09.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Vít Rakušan (574 článků)

Za vysoké ceny může Putin, trval na svém Pirát Michálek

 
Ve druhé hodině nedělní Partie na CNN Prima News k jednomu stolu zasedli poslanci Patrik Nacher (za ANO), Jan Skopeček (ODS), Jakub Michálek (Piráti) a Radim Fiala (SPD). Nacher sázel vládním poslanců ránu za ranou. Fiala nezůstával pozadu. „Ta vláda nemá řešení, ta vláda nemá další plán a jen je zmítaná skandály, tak je lepší, ať ta vláda skončí,“ nešetřil pětikoalici. Když se dostal ke slovu Michálek, poslal vzkaz ministrovi vnitra Vítu Rakušanovi. Ani Skopeček nezůstal svým oponentům v debatě nic dlužen.
28.08.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (401 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

Volební kampaň začíná: Fiala chce nechat prověřit chování policistů na Babišových mítincích

 
Premiér Petr Fiala (ODS) požádal ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) a ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Radima Dragouna, aby prověřili chování policistů na politických mítincích v jižních Čechách. Jde o incidenty na setkáních s voliči, která pořádá bývalý premiér Andrej Babiš (ANO).
05.08.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25095 článků) , Petr Fiala (4711 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

Místo organizovaného zločinu pošle Rakušan policisty na „šváby“? Nepřípustné, zní z SPD

 
Místopředseda hnutí SPD Radim Fiala se na svém facebookovém profilu vyjádřil k rozhodnutí ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) o rozdělení Národní centrály proti organizovanému zločinu. „Ministr vnitra Rakušan zakládá politickou policii, která má stíhat občany za jejich názory. Současně tím může způsobit zastavení nebo zpomalení vyšetřování kriminální kauzy STAN,“ uvedl na doprovodném snímku.
22.07.2022 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

„Na to vše nelze zapomínat.“ Docent Valenčík a věci, o kterých se na Západě mlčelo

 
POLOČAS ROKU HRŮZY Evropa dělala mrtvého brouka a nechala těžkou situaci na Ukrajině přerůst do války. PL to řekl vysokoškolský pedagog a publicista Radim Valenčík. Moc světových elit podle něho přerůstá dřívější meze a lidé jen chudnou a chudnou. „Ukrajina mohla být výkladní skříní postsovětského prostoru. Místo toho byla dána zelená oligarchům mafiánského typu a sociální dopady na obyvatelstvo byly překryty postavením jedné části obyvatelstva proti druhé,” míní docent Valenčík. Sankce, které dopadají hlavně na Evropu místo Ruska, jsou podle jeho slov důkazem, že evropští lídři jsou pouhými loutkami. Připomněl též premiéru Fialovi, že ve svém projevu zapomněl zmínit zásadní úlohu potravinové suverenity.
27.06.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

Hřib pod palbou Havlíčka. Nešel zastavit: Ti lidé si chrochtali, sypali si kokain do řitních otvorů! Primátore...

 
Hlubuček, Redl a Gazdík? To je o úplatcích. To je o drogových orgiích. To je o sexuálních orgiích. To tu nemá obdoby. Místopředseda Sněmovny Karel Havlíček (ANO) se v nedělní Partii pořádně rozjel. Hnutí STAN podle něj musí z vlády odejít. Celé. Pražský primátor Hřib (Piráti) se k Havlíčkovi přidal. „Ta věc bude nepochybně ještě mnohem širší, protože se tam objevuje mnohem více politických stran. Připomenu, že v roce 2012 dostala ODS dar od pana Redla,“ ozval se primátor. Místopředseda SPD Radim Fiala se také přidal: Je otázka, co ministr Rakušan...
19.06.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Karel Fiala (229 článků) , Karel Fiala (145 článků) , Karel Hřib (14 článků)

Ostrá výměna názorů: Vláda dělá pro občany nejméně z celé Evropy, vmetl Skopečkovi do tváře Fiala

 
Místopředseda Sněmovny a ekonomický expert koaliční ODS Jan Skopeček a předseda poslanců opoziční SPD Radim Fiala se neshodli v pohledu na vládní pomoc související s nynějším zdražováním zejména energií. Zatímco podle Skopečka kabinet dělá maximum možného a bude i dál reagovat podle situace, Fiala míní, že vláda nedělá prakticky nic. Uvedli to v dnešní debatě v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News.
05.06.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (401 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

„Bojíte se EU, drží vás pod krkem!“ Ve studiu to vřelo. Ke Skopečkovi přisedl Fiala z SPD

 
V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News se střetli místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS) a místopředseda SPD Radim Fiala. Ten si nebral servítky a hned na úvod konstatoval, že vláda Petra Fialy (ODS) pomáhá občanům České republiky vůbec nejmíň ze všech občanů EU. A Skopeček se hned začal bránit. A Fiala znovu vyrazil do útoku. „Vy se bojíte Evropské unie, jste svázaní, drží vás pod krkem,“ hřímal ve studiu. Došlo i na odměny manažerů ČEZ. Skopeček vysvětloval, proč je správné, že jsou tak vysoké.
05.06.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4711 článků) , Jan Skopeček (401 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

„Přes držk* a vypráskat je z Ukrajiny!“ Televizní debata se zvrtla. Jurečka nevydržel poslouchat Fialu

 
Česko v krizi. Občané čelí nejrazantnější vlně zdražování. V Superdebatě CNN Prima News o inflaci s moderátory Petrem Suchoněm a Terezií Tománkovou hovořili ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministr dopravy Martin Kupka (ODS), exministryně financí Alena Schillerová (ANO) a místopředseda SPD Radim Fiala.
26.05.2022 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Marian Jurečka (1025 článků) , Petr Fiala (4711 článků)

Nestoudná věta, rozčílil se Rakušan na Fialu z SPD. Vláda sem žádné uprchlíky nelákala

 
V první hodině Otázek Václava Moravce České televize se střetli ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), šéf poslaneckého klubu SPD Radim Fiala a hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD). Radim Fiala se na ministra Rakušana zlobil, že snad bude chtít udržovat nouzový stav v Česku téměř pořád. Ministr se začal okamžitě bránit. A hejtman Netolický se postavil na jeho stranu. Ve studiu bylo chvílemi dusno. Netolický poslal vzkaz primátorovi Prahy Zdeňku Hřibovi (Piráti) i maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi.
15.05.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Vít Rakušan (574 článků)

Opustí po Čestmírovi Ordinaci i doktor Petr Hanák?

 
Poté, co se ze seriálu vytratil Čestmír Mázl, což bylo pro řadu diváků šokující, to teď pomalu vypadá, že to má nahnuté i doktor Hanák. Má už herec Radim Fiala seriálu dost jako jeho kolega Petr Rychlý a nechá svou postavu po tragické nehodě zemřít?
15.05.2022 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (442 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

Puč. A zavírat nás budete? Řev mezi SPD a vládou dosud nejtvrdší

 
Vít Rakušan hned po zahájení ranního jednání Sněmovny od mikrofonu vysvětlil, že vláda svým odchodem při večerním projevu Tomia Okamury projevila principiální postoj. Vláda podle něj uprchlickou krizi zvládá dobře, lidé Ukrajincům pomáhají, je to skvělý úspěch a žádná xenofobie na tom nic nezmění. Radim Fiala z SPD nazval chování vlády pučem. V dalším vystoupení se podivil, že hosté sudetoněmeckého landsmanšaftu z KDU-ČSL tu řeční o fašismu.
11.05.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Tomio Okamura (2952 článků) , Vít Rakušan (574 článků)

Faltýnek (ANO): Bioplynové stanice jsou variabilní zařízení a tvoří flexibilní energetická centra

 
Projev na 20. schůzi Poslanecké sněmovny 3. května 2022 k návrhu poslanců Ivana Adamce, Radima Fialy, Romana Kubíčka, Michala Kučery, Ondřeje Lochmana, a Antonína Tesaříka na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 382/2021 Sb., kterým se mění zákon č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
04.05.2022 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Ondřej Roman (61 článků) , Roman Michael (31 článků)

Babka (ANO): Kabinet Petra Fialy dělá strašně málo

 
Projev na 20. schůzi Poslanecké sněmovny 3. května 2022 k návrhu poslanců Ivana Adamce, Radima Fialy, Romana Kubíčka, Michala Kučery, Ondřeje Lochmana, a Antonína Tesaříka na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 382/2021 Sb., kterým se mění zákon č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
04.05.2022 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4711 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Ondřej Roman (61 článků) , Roman Michael (31 článků)

Oborná (ANO): Ambiciózní environmentální plány budou muset ustoupit

 
Projev na 20. schůzi Poslanecké sněmovny 3. května 2022 k návrhu poslanců Ivana Adamce, Radima Fialy, Romana Kubíčka, Michala Kučery, Ondřeje Lochmana, a Antonína Tesaříka na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 382/2021 Sb., kterým se mění zákon č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
04.05.2022 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Ondřej Roman (61 článků) , Roman Michael (31 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »