Články k osobnosti

Radim Fiala

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radim Fiala »
 

Výbuch v Ordinaci: Fiala zvracel přesnídávku

 
Záchranářům kamenické nemocnice šlo při výbuchu plynu skutečně o život. Jako by toho nebylo málo, všichni se navíc přiotrávili a hercům v čele s Radimem Fialou (48) alias doktorem Hanákem pak připadl nelehký úkol předstírat zvracení.
24.10.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Sex v Ordinaci: Holcová při milostných scénách trpěla!

 
Na kamenické záchrance přeskakovaly jiskry už delší dobu. Teď ale vzplál oheň, který záchranáři jen tak neuhasí. Herečka Jana Holcová (44) překonala sama sebe a diváci se konečně mohou těšit na její první milostnou scénu s Radimem Fialou (48).
24.10.2019 10:29 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Jana Holcová (3 články) , Jan Fiala (102 článků) , Jan Fiala (102 článků)

Chlapci v sukních? Zvrácený gender, zuřil Fiala nad školní akcí. Ředitel odráží výhrůžky smrtí

 
Místopředsedovi SPD Radimu Fialovi se povedl pořádný přešlap, když zveřejnil na Facebooku fotografii studentů Gymnázia Blansko. Na ní jsou v rámci letního projektu chlapci oblečení do sukní a děvčata do pánského oblečení. Fiala bez toho, aby zkoumal pozadí snímku, na sociální síti uvedl, že „zvrácená genderová teorie už pronikla i do našich škol“. Gymnázium tak od fanoušků SPD dostalo hned několik výhrůžek smrtí. Na útok politika zareagoval i ředitel instituce s tím, že politik fotku vytrhl z kontextu a že tato akce podporuje model fungující tradiční rodiny daleko více, než aktivity Fialy.
06.01.2019 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Perverzní genderová teorie! rozčílil se Fiala od Okamury nad akcí gymnazistů. A ředitel školy vrací úder

 
Ředitel blanenského gymnázia se ohradil proti tvrzení poslance Radima Fialy z SPD. Tomu vadilo, že se v rámci jedné z akcí gymnázia objevili chlapci v sukních. Podle Fialy jde totiž o perverzní genderovou ideologii. Píše o tom server Lidovky.cz.
06.01.2019 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

„Afghánec jí sahal na prd*l, ona mu zlomila nos, stát jí dá pokutu. Blbci!“ Nad případem silvestrovského sexuálního útoku ve Vídni se strhl křik

 
Ve Vídni se dějí zvláštní věci. Afghánský uprchlík tam prý na silvestra obtěžoval ženu, ta se mu bránila – a teď za to ona statečná dívka míří před soud. Poslanec ANO Patrik Nacher si v této souvislosti položil otázku, koho asi budou hájit neziskové organizace. Zbitého uprchlíka, nebo ženu? Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala přidal pár ostrých slov.
03.01.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Rasistická opička a kněz Piťha. Radimu Fialovi se udělalo na Vánoce nevolno z politické korektnosti

 
Místopředseda SPD Radim Fiala se na svém facebookovém profilu zhrozil nad tím, kam až nás může zavést politická korektnost. A to v návaznosti na fakt, že světová módní značka Prada stáhla z prodeje opičku, která byla podle některých názorů rasistická. Kromě toho také v jednom ze svých dalších příspěvků poukázal na promluvu katolického kněze Petra Piťhy, ve které prý zmiňoval řadu věcí, jenž hlásá i hnutí SPD.
25.12.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Petr Fiala (1459 článků)

Nedají si pokoj: Okamurovci znovu udeřili na Václava Havla

 
Místopředseda SPD Radim Fiala se na svém facebookovém profilu vyjádřil k článku na serveru Aha-online.cz, kde se dozvěděl, že památkáři na jihu Čech posuzovali návrhy obrazů do kapliček na Svatopetrské cestě. Výjev patrona sv. Václava měl na jednom obrazu obličej Václava Havla.
23.12.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5371 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Zvůle anonymních úředníků! Ovčáček se zastal SPD po zdrcující analýze vnitra. A promluvil i Radim Fiala

 
Výroční zpráva Ministerstva vnitra o extremismu přišla na přetřes i na Hradě. Zatím nebyla schválená, neboť právě Hrad se zajímal o pasáže, které podle něj pranýřují politické strany. Konkrétně mu vadila slova o SPD Tomia Okamury. Píše o tom server iRozhlas.cz. Později se ozval i místopředseda SPD Radim Fiala, který nenechal na interpretaci zprávy ze strany médií niť suchou.
14.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Cože? EU nás chce školit, abychom nevolili Okamuru. SPD už zuří

 
Server Politico získal zprávu Evropského parlamentu, ze které plyne, že se EU pokusí ovlivnit volby do Evropského parlamentu, které nás čekají v květnu 2019. Chystá se kampaň, jejímž cílem není jen přesvědčit voliče, aby šli k volbám, ale také aby hlasovali pro pokračování EU a nedali šanci euroskeptickým stranám. Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala zuří.
14.12.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Miloš Zeman je skutečně výrazný politik. Na rozdíl od Drahoše, ocenil Radim Fiala

 
Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala zatleskal prezidentovi Miloši Zemanovi za jeho projev v ruské televizi. Přidal však jednu výhradu. Nesouhlasí s prezidentovým tvrzením, že EU schází výrazní politici. Podle Fialy je v EU plno vlasteneckých stran.
10.12.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Miloš Zeman (22901 článků)

Včera Zeman... A teď něco ještě horšího. Nechtějte vědět, ke komu přirovnali Angelu Merkelovou

 
Na adresu Angely Merkelové se valí jedna pohroma za druhou. Merkelová končí v roli předsedkyně německé CDU, nebude pokračovat ani jako německá kancléřka. Odcházející političku nevybíravě komentuje jeden český politik za druhým. Nejprve to byl Miloš Zeman, nyní se přidal i Radim Fiala.
10.12.2018 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2490 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Miloš Zeman (22901 článků)

Zeman to u Moravce schytal za „čučkaře“ a „dětinskost“. Ať povýší šéfa BIS, vyzývá ODS

 
„Jsou to čučkaři.“ Tahle slova Miloše Zemana na adresu BIS mnohé politiky rozlítila. A zloba neutichá. Prezidenta podrobili kritice i účastníci tradičních Otázek Václava Moravce Jana Maláčová (ČSSD) a Zbyněk Stanjura (ODS), jen okamurovec Radim Fiala (SPD) hledal pro jeho postoj pochopení. Stanjura také navrhl povýšit šéfa BIS Michala Koudelku na generála. Čemuž ale Zeman už dvakrát - podle něj dětinsky - nevyhověl.
09.12.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Miloš Zeman (22901 článků) , Zbyněk Stanjura (255 článků) , Jan Fiala (102 článků) , Jan Fiala (102 článků)

Že by to bylo kvůli tomu, že má BIS v hledáčku Nejedlého a Mynáře? Moravec v ČT přemýšlel nahlas nad Zemanem. Pak se strhla hádka mezi Stanjurou a Fialou z SPD

 
V Žižkovské věži u Václava Moravce se tuto neděli střetli předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, předseda poslaneckého klubu SPD Tomia Okamury Radim Fiala a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Debatovali mimo jiné o zprávě BIS za rok 2017 a o útocích prezidenta republiky na tajnou službu své vlastní země. Fiala se prezidenta zastal; Saúdská Arábie je podle něj nebezpečnější než Čína a Rusko.
09.12.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Zbyněk Stanjura (255 článků) , Jan Fiala (102 článků) , Jan Fiala (102 článků) , Václav Moravec (507 článků) , Jan Zeman (376 článků)

Fialovo blekotání, ODS se podělala. Byznysman Passer varuje, že voliči nejsou idioti

 
Zbyněk Passer, bývalý volební lídr a místopředseda hnutí Pro Prahu, bratr developera a miliardáře Radima Passera, se dnes na svém Facebooku vyjádřil ohledně politiky ODS. Zbyněk Passer, který neúspěšně kandidoval v komunálních volbách v roce 2014 do pražského zastupitelstva i na post pražského primátora se ziskem 2,5 procenta hlasů a bývalý starosta městské části Praha-Koloděje se opřel především do předsedy ODS Petra Fialy.
23.11.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1459 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Rozvoral (SPD): Stávající podoba Evropské unie musí skončit

 
Dnes se předseda hnutí SPD Tomio Okamura a místopředseda hnutí SPD Radim Fiala účastní v Sofii jednání frakce partnerských vlasteneckých parlamentních stran Evropy ENF (Evropa svobodných národů).
16.11.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Tomio Okamura (2222 článků)

Babiš má problém, který nechce řešit. Místo toho udělá užitečné idioty z SPD, posmíval se Kupka v ČT Radimu Fialovi

 
Premiér dnes v podvečer vysvětloval nové okolnosti v kauze Čapí hnízdo. Poslancům ČSSD komentoval údajný únos svého syna, který odmítá. Kromě toho se předseda vlády v průběhu dne sešel s předsedy KSČM a SPD. Okamura mu nabídl podporu nového kabinetu bez ČSSD výměnou za prosazení programu svého hnutí. Opozice chce hlasovat o nedůvěře vládě. Co dnešek pro jednotlivé aktéry naznačil, o tom v Devadesátce na České televizi promluvili místopředseda hnutí SPD Radim Fiala a místopředseda ODS Martin Kupka.
14.11.2018 23:11 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

»Mozek SPD« Radim Fiala o párty pražského lobbisty: Jít za Hrdličkou? To je slušnost!

 
Ohňostroje, dárky, bouřlivá párty. Takhle slaví „kmotři“. A co mocní lidé celostátní politiky? Ti si „všechno nejlepší“ zabroukali přímo na místě. Teď šéf klubu SPD Radim Fiala (49) a poradce prezidenta Martin Nejedlý (52) pro Blesk tvrdí, že jít na padesátiny mocného zákulisního hráče Tomáše Hrdličky je naprosto normální!
21.10.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Tomáš Hrdlička (105 článků)

Koten dostal bezpečnostní prověrku. Kritizován byl za dezinformace

 
Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten z SPD získal bezpečnostní prověrku na stupeň tajné. Střední stupeň mu podle informací předsedy poslanců hnutí Radima Fialy udělil Národní bezpečnostní úřad minulý týden. Podle hnutí to svědčí o tom, že Koten není extremista. Předseda výboru byl kritizován za obsah svého facebookového profilu. V minulosti sdílel například poplašnou zprávu o úniku záření z francouzské jaderné elektrárny. Koten se bránil s tím, že profil nespravoval sám.
02.10.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)

Tomio Okamura nadával novinářům, vydrželo mu to dlouho. A užil si to

 
Na brífinku SPD, který vysílala ČT24, hovořili tři zástupci tohoto hnutí: předseda Tomio Okamura, místopředseda Radim Fiala a poslanec Radek Koten. Nejdříve se Tomio Okamura vyjadřoval k odstoupení Petra Štěpánka od kandidatury do RRTV a naopak o nominovaném ministru Petříčkovi. Pak padala obvinění na novináře. Za články o Radku Kotenovi. A za záměnu kandidátů v Ústí.
02.10.2018 14:18 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (714 článků) , Petr Štěpánek (714 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků) , Tomio Okamura (2222 článků) , Radek Štěpánek (892 článků)

Manželka šéfa GIBS na Facebooku schvalovala střílení do migrantů

 
POD LUPOU „Který politik řekne a udělá konečně jasnou tečku za tímto vším svinstvem , kdy konečně zvednou zbraně, co ještě pár měsíců budou mít, a ochrání svoje ženy a děti? A nebudou čekat na další zrůdnosti, co se nám můžou stát.“ Takto manželka nového ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů Radima Dragouna Monika Dragounová zareagovala na sociální síti Facebook na příspěvek, který reflektoval prohlášení místopředsedy SPD Radima Fialy. Ten na jiné sítí Twitter radil, jak si poradit s migranty, kteří se pokusili ve Španělsku překonat hranici. Fiala napsal: „Na násilný pokus překonat hranici je je jediná odpověď suverénní země a tou je rozkaz k palbě.“
23.09.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (279 článků) , Radim Fiala (279 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »