Články k osobnosti

Radek Štěpán

  bubeník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Štěpán »
 

Tři projevy na Nový rok: Vystrčil promluví živě, Vondráček se kurýruje a Babiš hledá místo

 
Hned v první den nového roku uslyšíme opět tři projevy od tří nejvyšších ústavních činitelů. Zatímco prezident Miloš Zeman promluví k národu z obrazovek tradičně na Štěpána, šéfové parlamentních komor Miloš Vystrčil (ODS), Radek Vondráček (ANO) i premiér Andrej Babiš (ANO) se obrátí k národu až 1. ledna. Tentokrát to ale bude s jednou novinou a premiérou, která bude zároveň také derniérou.
24.12.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21746 článků) , Miloš Zeman (25402 článků) , Radek Štěpán (8 článků)

Hvězdu Slunečné režiséři vždy rádi svlékali: Takhle šel čas s krásnou Alicí Bendovou

 
Už nějaký ten pátek se herečka Alice Bendová (46) objevuje v oblíbeném seriálu Slunečná. Coby lékařka Radka Charvátová se objevila v pravou chvíli, když došlo v hospodě na statku ke rvačce mezi Jankem a Štěpánem. Alice je z natáčení seriálu nadšená a na place se cítí jako doma. Krásná herečka je v televizi jako vždy okouzlující. Jak šel čas s Alicí, kterou režiséři před kamerou vždycky rádi svlékali?
09.06.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Benda (3 články) , Radek Štěpán (8 článků)

Seriál Slunečná hlásí posilu: Kvůli Alici Bendové se měnil scénář, roli mrchy si vynutila

 
Diváci Slunečné se mohou těšit na novou sexy posilu. Herečka Alice Bendová (46) se coby lékařka Radka Charvátová objeví ve Slunečné právě ve chvíli, kdy je jejích doktorských služeb třeba. Ošetřovat bude Janka, který to od Štěpána pěkně schytá za to, že mu přebral Týnu.
12.05.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Benda (3 články) , Radek Štěpán (8 článků)

Rvačka během natáčení Slunečné: Na place tekla krev!

 
Zhrzená láska se řeší pěstmi. Štěpán v podání Jana Plouhara (38) si žárlivost vybije na svém sokovi Marku Lamborovi (24), který hraje Janka. Zlomí mu nos a krev teče proudem. A to je důvod, proč se ve Slunečné poprvé objeví sexy lékařka Radka v podání Alice Bendové (46). „Na první pohled se zdá milá, ale doufám, že vystrčí růžky,“ říká herečka o své postavě.
12.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (42 článků) , Marek Lambora (156 článků) , Radek Štěpán (8 článků)

Pět milionů za zvolení Zemana! U Soukupa řešili ČSSD, přišel i David Rath a někdo to zle schytal

 
Včerejším tématem pořadu Jaromír Soukup LIVE na TV Barrandov byl ústup levice z české politické scény. „Odliv voličů od levice musí být asi větší, než si myslíme, protože si ho dokonce všiml i šéf sociálních demokratů, Jan Hamáček,“ uvedl téma Jaromír Soukup lehkým rýpancem. Hosté byli opět kontroverzní, byla to Tereza Čechová za Mladé komunisty, Vladimír Franta z webu Sputnik, Radek Hlaváček z Mladých sociálních demokratů, Stanislav Grospič, místopředseda KSČM, novinář Štěpán Kotrba, jehož názory vám občas přinášíme, Jana Volfová z České suverenity a trestně stíhaný bývalý kandidát na senátora a zastupitel v Hostivicích David Rath. Otloukánkem pořadu byl Hlaváček, který schytal všechny útoky na Hamáčka, Sobotku a sociální demokracii vůbec. Hlaváček se zase trefoval do Adama B. Bartoše v publiku. „Bezvýznamný český nácek,“ komentoval mladý sociální demokrat.
11.10.2018 10:36 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4585 článků) , Jan Hamáček (3040 článků) , Stanislav Grospič (186 článků) , Vladimír Sobotka (95 článků) , Radek Štěpán (8 článků) , Radek Bartoš (23 článků) , Štěpán Soukup (3 články) , Adam Kotrba (1 článek)

Nelegální technopárty: Bylo to hrozné, svědčí občanka, která tam žije. Koluje VIDEO s močůvkou

 
Bývalá moderátorka Snídaně s Novou Radka Pilná se v souvislosti s technopárty u Osečka obula do policie. Podle jejích slov totiž muži zákona situaci nezvládli a občany neochránili. Píše o tom na svém blogu. Své pak k nelegální technopárty uvedli i zástupce veřejné ochránkyně práv Stanislav Křeček či publicista Štěpán Kotrba.
31.07.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (523 článků) , Radek Štěpán (8 článků)

Wanastowi Vjecy: Rock’n’roll nikdy nezemře

 
Skupina Wanastowi Vjecy právě vyjela na turné a protože funguje v nové sestavě a je plná energie, na koncerty se mimořádně těší. Hrát se na nich budou jak písničky starší, tak ty z loňského alba Letíme na Wenuši. Na otázky odpovídali Robert Kodym, Tomáš Vartecký, Radek Havlíček i Štěpán Smetáček.
07.04.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kodym (67 článků) , Štěpán Smetáček (4 články) , Tomáš Vartecký (29 článků) , Radek Štěpán (8 článků)

Wanastowi Vjecy: Inspirovala nás skupina Sex Pistols

 
V loňském roce opustil skupinu Wanastowi Vjecy baskytarista P. B. Ch. Zpěvák a kytarista Robert Kodym tehdy prohlásil, že kapela nekončí. V pátek večer to potvrdí koncertem v pražském klubu Mlejn. Kromě Kodyma v současnosti Wanastowi Vjecy tvoří kytarista Tomáš Vartecký, baskytarista Radek Havlíček a bubeník Štěpán Smetáček. Všichni v třiadvacet let existující skupině už v minulosti hráli.
10.06.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kodym (67 článků) , Štěpán Smetáček (4 články) , Tomáš Vartecký (29 článků) , Radek Štěpán (8 článků)
« Předchozí 1 Další »