Články k osobnosti

Radek Petr

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Petr »
 

Útok na Orbána se Pekarové vrátil. Užitečné zvíře utrpělo

 
Svým přáním, aby se v Maďarsku po volbách vyměnila vláda, vzbudila předsedkyně Sněmovny Markéta Adamová Pekarová řadu reakcí. Šéfredaktor Reflexu Marek Stoniš si rýpl, že se politička k Orbánovi chová, jako by nám zakazoval jádro a kupoval ruský plyn. Podle mluvčího Petra Macinky z Institutu Václava Klause si takové řeči může dovolit „slepice ze svého politického kurníku“, ale ne předsedkyně Sněmovny. A poslanec SPD Radek Koten vyzvídal, zda v Maďarsku bude další Majdan.
10.01.2022 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků) , Petr Marek (194 článků)

Za vraždu Moniky (†36) a Klárky (†8) si Kramný odpykává 28 let: Ústavní soud odmítl stížnost znalců

 
Smrt Moniky a Klárky v Egyptě před osmi lety šokovala celé Česko. Za jejich vraždu byl na 28 let vězení odsouzen Petr Kramný. V pátek Ústavní soud odmítl stížnost dvou znalců Igora Fargaše a Radka Matlacha. Ti vypracovali zkreslený znalecký posudek v Kramného prospěch. Oba dostali podmíněný trest, který jim už letos potvrdil i Nejvyšší soud.
26.11.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků) , Igor Igor (285 článků)

Proč je ohledně vztahů tajemná: Krásná herečka Petra Nesvačilová konečně promluvila

 
Dva audiovizuální projekty, film Teorie manželské touhy a seriál Osada, obojí pod režijní taktovkou Radka Bajgara, přijela na karlovarský filmový festival prezentovat krásná herečka Petra Nesvačilová  (35) .
28.08.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Nesvačilová (56 článků) , Radek Bajgar (26 článků) , Radek Petr (234 článků)

Zkreslené expertízy v případu Kramný...za katr míří i...

 
Nejvyšší soud odmítl jako neopodstatněná dovolání znalců Igora Fargaše a Radka Matlacha, kteří v kauze dvojnásobného vraha Petra Kramného (43) vypracovali posudek v jeho prospěch.
21.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků) , Igor Igor (285 článků)

Velké lásky Petry Kvitové: Zásnuby s hokejistou, mladý tenista i vzplanutí k Radku Štěpánkovi

 
Tenistka Petra Kvitová  (31) je opět zamilovaná až po uši. Jejím vyvoleným se tentokrát stal trenér Jiří Vaněk (43). Skloubit profesionální a soukromý život je u tenistek nesmírně obtížné. Není divu, že Kvitová našla svou spřízněnou duši u muže, po jehož boku tráví většinu svého času.
10.08.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (910 článků) , Jiří Vaněk (18 článků) , Petra Kvitová (1565 článků) , Petr Štěpánek (902 článků) , Radek Petr (234 článků) , Petr Štěpánek (902 článků) , Petr Vaněk (30 článků) , Petr Vaněk (16 článků)

Krouží kolem mě hledači špíny, říká Vondráček. Hrozí mu pokuta

 
Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) má další problém. Nejprve vyšlo najevo, že jako advokát spolupracoval s lichváři. Teď se ale ukázalo, že své příjmy z advokátní činnosti za léta 2018 a 2019 neuvedl v majetkových přiznáních, ačkoli mu to ukládá zákon. A podobně, jako někdejší ministr zdravotnictví za ANO Petr Arenberger, tvrdí, že jen špatně vyplnil pár papírů. Na sociálních sítích si navíc posteskl, že se stal terčem očerňující kampaně.
29.06.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (153 článků) , Radek Petr (234 článků)

Koudelka (Trikolóra): Trestní oznámení na Arenbergera

 
Dne 28. 5. 2021 bylo podáno Městskému státnímu zastupitelství v Praze Zdeňkem Koudelkou trestní oznámení na bývalého ministr zdravotnictví Petra Arenbergera a náměstka ministra pro legislativu a právo Radka Policara.
29.05.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

Grilování Arenbergera ve Sněmovně: Mimořádná schůze bude ve čtvrtek, dojde i na „klikací“ tendr

 
Ke spornému rozdělování evropských peněz nemocnicím a k údajnému střetu zájmů ministra zdravotnictví Petra Arenbergera (za ANO) se poslanci sejdou ve čtvrtek 27. května. Mimořádnou schůzi dnes svolal z podnětu části opozice předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Návrh programu předpokládá také debatu o současném stavu očkování proti covidu-19 a plánu vlády na řešení dopadů epidemie na úroveň vzdělávání.
20.05.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (153 článků) , Radek Petr (234 článků)

Právník odmítá podezření na šéfa Imexu

 
Den před výbuchem muničních skladů ve Vrběticích se měl majitel firmy Imex Group Petr Bernatík pohybovat v blízkosti hotelu, kde bydleli ruští agenti podezřelí z účasti na explozích. V pondělí to uvedly Respekt a Radiožurnál s odkazem na zdroje z vyšetřování. Bernatíkův advokát Radek Ondruš to kategoricky popírá, policisté podle něj s takovou informací nikdy nepracovali.
18.05.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

To zase byla Sněmovna, poslanec už nemá ani trenky. Hrozily davy v obchodech

 
Poslanec Milan Feranec (ANO) ve Sněmovně ze všech sil hájil vládu svého stranického šéfa Andreje Babiše s ministrem zdravotnictví za hnutí ANO Petrem Arenbergerem. Chtěl vědět, zda si poslanci chtějí vzít na triko další možné zhoršení epidemie tím, že by se kvůli zrušení opatření otevřely obchody. Poslanec SPD Radek Koten na Ferance vytáhl trenky, které nemůže sehnat.
23.04.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24353 článků) , Radek Petr (234 článků)

Poslední naděje show Svatba na první pohled? Štěpánka s Pavlem prozradili, že spolu už nebydlí

 
Včera redakce eXtra.cz informovala o rozchodu již třetího páru z reality show Svatba na první pohled. Experti sáhli vedle u Natálky (23) a Františka (36), Simony (29) a Radka (32) a nedávno oznámili rozchod i Petra (24) s Reném (28). Poslední nadějí zůstává divácky nejoblíbenější pár, a to Štěpánka (31) s Pavlem (38), kteří prozradili, jak to spolu mají.
03.01.2021 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (902 článků) , Radek Petr (234 článků) , Radek Štěpánek (910 článků) , Petr Štěpánek (902 článků) , Petr Pavel (892 článků) , František Štěpánek (21 článků)

Nečekané finále Svatby! Kdo dostal před celým národem košem? Tady jsou důvody rozhodnutí

 
Natálie, František, Štěpánka, Pavel, Petra, René a Simona s Radkem. Osm účastníků reality show Svatba na první pohled , kteří v průběhu jednoho měsíce nechali oddat s neznámým člověkem, poté s ním odjeli na líbánky a po návratu se sestěhovali a vyzkoušeli si život v páru. Na základě společně stráveného měsíce se pak každý rozhodl, zda chce ve vztahu zinscenovaném psychology a biology pokračovat, nebo ho ukončit. Své rozhodnutí pro Super.cz okomentovali.
16.12.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (902 článků) , Radek Petr (234 článků) , Radek Štěpánek (910 článků) , Petr Štěpánek (902 článků) , Petr Pavel (892 článků) , František Štěpánek (21 článků)

Plošné testování odstartuje ve středu. Termíny do Vánoc Češi rozebrali během pár hodin

 
Dobrovolné plošné testování antigenními testy začne v Česku ve středu 16. prosince, oznámila hlavní hygienička Jarmila Rážová. Původně se počítalo se startem o dva dny později. Podle Petra Šnajdárka, který má za armádu na starosti Chytrou karanténu, se na testy zatím registrovalo více než 18.000 lidí. Zájem v průzkumu projevilo asi 40 procent populace. Za test na místě lidé nic platit nebudou, uhradí ho zdravotní pojišťovna. Opakovat testování je možné jednou za pět dní až do 15. ledna. Testovat bude zejména zhruba 170 stávajících míst a zapojit se mohou dobrovolně i praktičtí nebo ambulantní lékaři, kteří budou test provádět u svých pacientů.
14.12.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24353 článků) , Radek Petr (234 článků)

Svatba na první pohled: Ufňukánek Radek diváky vytáčí doběla, Simona mu musí ustupovat

 
Zatímco v show Svatba na první pohled doposud byly neoblíbené hlavně nevěsty, kvůli Radkovi diváci zaměřili svou kritiku i na jednoho ze ženichů. Natálka a Petra si vylepšují pověst, naopak Radek, kterého dala věda dohromady se sympatickou Simonou, je vytáčí doběla. Neustále brečí, uráží se a nevěsta mu už na líbánkách musí ustupovat.
02.12.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

Radek o hraní v Nebezpečných vztazích: Byl to přivýdělek, Svatba na první pohled je srdcovka

 
Už není žádným tajemstvím, že ženich Radek z pořadu Svatba na první pohled hrál rozvedeného Petra v Nebezpečných vztazích. Tato informace vyvolala spekulace, že všichni účastníci experimentální reality show jsou ve skutečnosti herci. K těmto spekulacím se nyní vyjádřil sám Radek, který tvrdí, že role na kanálu Barrandov pro něj byla jen jednorázovým přivýdělkem.
02.12.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

Herci ve Svatbě na první pohled: Moderátorka omylem prozradila rozchod Simony a Radka

 
Jako čtvrtý a poslední pár reality show Svatba na první pohled si řekli své ANO okouzlující Simona (29) s přecitlivělým Radkem (32). Mnoho diváků je ze spojení tohoto páru velmi překvapeno, Simona oplývá krásou, skvělou prací a vyrovnaností, zatímco Radek je její skoro dokonalý opak. Po zjištění, že si navíc Radek zahrál roli rozvedeného otce Petra v Nebezpečných vztazích, se obávají, že je to jen další zaplacená role a jejich společné budoucnosti nedávají žádnou naději.
27.11.2020 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

Ženich Radek ze Svatby i rozvedený táta Petr z Nebezpečných vztahů: Co mu vmetla Simona

 
Simona a Radek jsou posledním párem pořadu Svatba na první pohled. K jejich svatbě se už schylovalo, když v tom zasáhla vyšší moc. Přišla průtrž mračen a chystaný venkovní obřad měl utrum. Plány natáčecího štábu se zkomplikovaly a vypadalo to, že za své vezmou i představy ženicha a nevěsty! S přibývajícím množstvím dešťových kapek stoupala i jejich nervozita. Přestože nakonec vše dobře dopadlo, jejich ANO se diváci minulý týden nedočkali. Museli si počkat až do další epizody, kterou televize Nova odvysílala ve středu 25. listopadu. Zatímco Radek je ze Simony úplně vedle, jeho nová žena vyřkla slova, které se Radkovi patrně moc nezamlouvala.
26.11.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

»Emoční vysavač« Radek a Petra na facku?! Divákům Svatby už dochází trpělivost

 
Diváky opět ve středu večer připoutala k obrazovkám reality show Svatba na první pohled. Jaký má ale veřejnost názor na čtvrtý pár novomanželů a klapne jim to podle nich? A kdo tentokrát sklidil zaručeně nejvíc kritiky?
26.11.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

Radek ze „Svatby“ byl v jiné televizní show Petr! Jsou to herci, zuří diváci. Co na to Nova?

 
Reálné dvojice, nebo zaplacení herci? O tom v posledních několika dnech bouřlivě debatují diváci populární Svatby na první pohled. Jeden z ženichů, kurýr Radek Stöber, se totiž před svou účastí v experimentu objevil v jiném pořadu pod zcela jiným jménem!
25.11.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)

Jsou to jen herci? Diváci Svatby na první pohled zuří: Ženich Radek už byl jednou Petrem

 
Diváci reality show Svatba na první pohled běsní. Lidem se totiž podařilo zjistit, že se jeden z účinkujících objevil už v jiném televizním pořadu, kde si zahrál rozvedeného Petra. Konkrétně mluví o inteligentním kurýrovi Radku Stöberovi. A na sociálních sítích se kvůli tomu rozvířily bouřlivé debaty, zda to celé není jen pouhý podvod a zda jde ve všech případech o herce.
24.11.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (234 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »