Články k osobnosti

Radek Mastný

  podnikatel, člen zastupitelstva

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Mastný »
 

Áje z Ulice hrozí obvinění z vraždy: Střádá plány, jak otěhotnět s troubou Máriem

 
Máriovi se konečně splní jeho sen. S holkou, po které touží už hodně dlouho a jež byla až donedávna jeho nedosažitelnou metou, regulérně chodí. Chudák Mário ale vůbec netuší, že Ája po něm ani v nejmenším neprahne, ale součástí jejího dobře promyšleného plánu je, aby se nedostala do vězení za pokus o vraždu Radka Mastného.
23.03.2020 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (3 články)

Zemře nejvíce nenáviděná postava Ulice? Všichni podezřelí měli důvod Mastného zabít

 
V seriálu Ulice několika postavám zamrzl úsměv na tváři. Radek Mastný byl napaden ve svém bytě a nyní v nemocnici bojuje o život. Podezřelých je spousta a každý z nich měl s Mastným nevyřízené účty a potíže. Mastného v tratolišti krve našel Lumír, ale těsně před jeho příchodem se Mastný pohádal a pošťuchoval s nebohým řezníkem, jehož rodině pije dlouhodobě krev. Důvod k ublížení Mastnému měl i Evžen, kterému se snažil Radek Mastný přebrat přítelkyni Blanku. Stane se nakonec někdo z podezřelých vrahem? Nebo se objeví zcela jiné skutečnosti, které s osudy obyvatel Ulice pořádně zamávají?
15.01.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (3 články)

Nový rok začne v Ulici pekelně: Smrt, bouračka a drsné vyřizování účtů

 
Nový rok začne v seriálu Ulice opravdu pekelně. Místo radostných událostí budou převládat jemně řečeno ty nepříjemné. Mračna se začnou stahovat kolem Radka Mastného, kterého najde Lumír ležet v kaluži krve. V seriálu se objeví také postava otce labilní Marcely, který je známý jako despota. Co všechno se v seriálu po Novém roce semele?
04.01.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (3 články)
« Předchozí 1 Další »