Články k osobnosti

Radek Kašpárek

  kuchař, šéfkuchař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Kašpárek »
 

Znáte tajemství chutného guláše podle Radka Kašpárka?

 
Šéfkuchaře Radka Kašpárka by si přál mít v kuchyni nejspíš každý. Když to však nejde, k srdci si můžete nejen při vaření guláše vzít alespoň jeho rady. Radek Kašpárek říká, že příprava guláše začíná už při nákupu surovin.
24.04.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Michelinský kuchař Radek Kašpárek se asi zapomněl převléknout. Mrkněte na jeho košili

 
Zdá se, že si známý šéfkuchař Radek Kašpárek (40) zřejmě odskočil od plotny své restaurace Field. Na předávání automobilu výherci soutěže Anděl mezi zdravotníky jsme přísného porotce MasterChef Česko potkali v košili s vlastní vyšitou jmenovkou. Bojí se snad michelinský kuchař, že by ho nikdo nepoznal?
17.12.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Vítězka MasterChefa Besky: Promluvila o vztahu s Kašpárkem!

 
Kdo čekal, že jsou v pravidelném kontaktu a pracují na zajímavých projektech, ten se plete. Byl mentorem nové vítězky MasterChefa Besky (27), velmi jí od začátku fandil, ale vztahy šéfkuchaře Radka Kašpárka (40) a sympatické Slovenky jsou nyní chladné.
01.12.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Souboj na talíři skončil. Kašpárek, Forejt a Punčochář ukázali rodiny

 
Velkým finále skončila v úterý večer kulinární show Souboj na talíři. Diváci se dozvěděli, kdo ze tří skvělých kuchařů se stal králem gurmánského léta. Dlouhé natáčení bylo náročné nejen pro Radka Kašpárka, Jana Punčocháře a Přemka Forejta, ale i pro jejich drahé polovičky, které své partnery podporovaly.
23.11.2021 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Souboj na talíři rozhodly rodiny tří šéfkuchařů: Kulinářská show má překvapivého vítěze

 
Šéfkuchaři Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt vyrazili v show Souboj na talíři na svůj poslední výlet. Na závěr se rozhodli, že připraví tříchodovou večeři pro svoje nejbližší, přičemž každý připravil jeden chod. Byly to právě rodiny známých šéfkuchařů, které tentokrát rozhodly o vítězi.
23.11.2021 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Šéfkuchaři ze Souboje na talíři a jejich partnerky: Tohle jste o nich asi nevěděli

 
V úterý večer TV Nova odvysílá poslední díl kulinární show Souboj na talíři. V ní populární trio šéfkuchařů Jan Punčochář (42), Radek Kašpárek (40) a Přemek Forejt (34) procestovalo za jídlem Českou republiku a po celou dobu natáčení měli jen málo času věnovat se rodině. Obzvlášť jejich partnerky jsou tak rády, že mají své muže zpátky.
23.11.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Bývalý kat MasterChefa Raditsch: Takhle hustě soutěž odpálkoval!

 
Každá soutěž má svého ››kata porotce‹‹, který si nebere servítky a říká věci tak, jak jsou. V první a druhé řadě kuchařské soutěže MasterChef tuto roli zastával šéfkuchař Marek Raditsch (45). Toho od třetí řady nahradil Radek Kašpárek (40). Jak nekompromisní kuchař hodnotí soutěž nyní?
21.11.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Michelinskou hvězdu obhájil Field Radka Kašpárka. Ocenění má znovu i Pohlreichův Divinis

 
Nejslavnější kulinářské ocenění od gastronomického průvodce Michelin obhájily pražské restaurace Field šéfkuchaře Radka Kašpárka a La Degustation Bohême Bourgeoise. Podnik Divinis Zdeňka Pohlreicha získal spolu s dalšími čtyřmi restauracemi ocenění  "dobrá kvalita za dobrou cenu".
18.11.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Praha pro gurmány: Restaurace MasterChefa Kašpárka obhájila michelinskou hvězdu, kdo další bodoval?

 
Pražské restaurace Field, kterou vede porotce MasterChefa Radek Kašpárek, a La Degustation Bohême Bourgeoise s šéfkuchařem Oldřichem Sahajdákem obhájily jednu hvězdu v gastronomickém průvodci Michelin. Nové hvězdy Praha nemá. V prestižním průvodci po evropských restauračních zařízeních zůstávají jedinými dvěma českými zástupci s hvězdičkami. Vyplývá to z gastronomického průvodce, který ve čtvrtek zveřejnila společnost Michelin.
18.11.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Dusno v MasterChefovi: Punčochář rostl z Petřiných dotazů, nakonec kuchyni opustil Kuba

 
Pět nejlepších se ve středu večer utkalo o postup do semifinále MasterChef Česko 2021. Jak řekl porotce soutěže Radek Kašpárek, nyní začal boj na ostří nožů. Kdo to zvládl a kdo naopak musel odevzdat zástěru?
17.11.2021 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Dojemné chvilky Kašpárka z MasterChefa: Šéfkuchařův synek řekl první slůvko

 
Radek Kašpárek zažívá jedny z nejkrásnějších chvil v roli rodiče. Půl roku poté, co s manželkou Andreou přivítal na svět synka Sebastiana, se dočkal od svého potomka prvního slůvka, čímž se pochlubil na Instagramu. Málokoho asi překvapí, co chlapeček řekl...
17.11.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

Kuchař z MasterChefa Radek Kašpárek je bez sebe štěstím: Jaké bylo první slovo jeho syna?!

 
Šéfkuchař a porotce v oblíbené gastronomické soutěži MasterChef Radek Kašpárek (40) sice v pořadu působí jako přísný drsňák, ve skutečnosti se ale dokáže i rozplakat dojetím. Kašpárek přiznal, že ho k slzám dohnal jeho vlastní syn. Jeho první slovo totiž bylo „táta“!
16.11.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků) , Radek Kuchař (20 článků)

Přemek Forejt má oporu nejen v Evě Burešové: Tohle je jedna z jeho krásných sester

 
Uznávaný šéfkuchař Přemek Forejt (34) je aktuálně k vidění v oblíbené soutěži MasterChef jako jeden z porotců nebo v pořadu Souboj na talíři, kde se pouští do kulinářského "boje" s Radkem Kašpárkem a Janem Punčochářem. V úspěšně rozjeté kariéře kuchaře, ale také výborného zpěváka, je mu velkou oporou nejen partnerka Eva Burešová, ale také jeho dvě mladší sestry "Gerta a Berta", uvádí Přemek.
16.11.2021 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (625 článků) , Radek Kašpárek (83 článků)

Rodinná pouta v MasterChefovi: Proč byl Forejt bez Burešové?!

 
Do soutěže MasterChef se po třídílné pauze vrátil porotce Radek Kašpárek (40). Kvůli plánované operaci plotýnek za něj zaskočil Zdeněk Pohlreich (64). A comeback před kamery pojal Radek velkolepě. Soutěžící pozval do své restaurace Field a nechal jim připravit michelinské menu pro své kolegy a jejich rodiny.
11.11.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (605 článků) , Radek Kašpárek (83 článků) , Zdeněk Forejt (2 články)

Vyhrocený MasterChef: Běsnící Kašpárek rozklepal Kubu, Paolo dostal neskutečnou čočku

 
V kulinářské soutěži MasterChef bylo pořádné dusno. Soutěžící tentokrát nevařili ve studiu, ale pod přísným dohledem Radka Kašpárka v jeho vlastní restauraci. Šéfkuchař po svých svěřencích vyžadoval maximální preciznost na úrovni michelinské hvězdy, i proto se mnohokrát uchýlil k řevu, který pocítil zejména Paolo. Přestože nikdo nevypadl, jeden z účastníků si vybojoval imunitu pro příští vyřazovací kolo.
10.11.2021 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

MasterChef Paolo poznal hněv uzdraveného Kašpárka: Se vám na to...

 
Na tři poslední epizody vystřídal v kulinární show MasterChef Česko porotce Radka Kašpárka obávaný Zdeněk Pohlreich, o němž se s oblibou mluví jako o rasovi české gastronomie. Nicméně nepsaný šéf poroty Radek Kašpárek se vrací ve velkém stylu a poslední šestici soutěžících si pozval do své restaurace Field. Ta jako jediná u nás už čtyřikrát obhájila ,Oscara gastronomie’, michelinskou hvězdu. 
10.11.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků) , Zdeněk Pohlreich (605 článků) , Oscar Oscar (319 článků)

Ďábelské kolo štěstí zavařilo soutěžícím v MasterChefovi. Polévka jak z nemocniční kuchyně vyřadila Zdeňka

 
I v posledním díle kuchařské show MasterChef zaskakoval za Radka Kašpárka zotavujícího se z operace neméně slavný kuchař Zdeněk Pohlreich. Soutěžící se museli poprat s kolem štěstí, na kterém si vytočili suroviny i omezení při vaření.
03.11.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (605 článků) , Radek Kašpárek (83 článků)

Zdeněk Pohlreich o MasterChefovi: Musel jsem i kritizovat, Primy jsem se na svolení neptal

 
Pro soutěžící v další řadě MasterChefa bylo velkým překvapením, když porotce Radka Kašpárka (40), který musel na akutní operaci zad, na pár dílů zastoupil nelítostný „kat českých restauratérů“ Zdeněk Pohlreich (64). Co nám o své účasti řekl?
03.11.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (605 článků) , Radek Kašpárek (83 článků)

Zemětřesení v MasterChef! Pohlreich vyšoupl Kašpárka?

 
Velké překvapení zažili diváci kulinářské show MasterChef! Porotce Radek Kašpárek (40) totiž pro ně nečekaně zmizel z obrazovky a jeho místo zaujal obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63) z konkurenční Primy.
03.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (605 článků) , Radek Kašpárek (83 článků)

Zdeněk Pohlreich si na soutěžících v MasterChefovi pořádně smlsnul. Připravil jim pekelnou výzvu

 
Další díl oblíbené kuchařské show MasterChef se musel obejít bez jednoho z porotců- Radka Kašpárka. Místo něj zaskočil známý televizní kuchař Zdeněk Pohlreich, který soutěžícím pořádně zatopil.
02.11.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (605 článků) , Radek Kašpárek (83 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »