Články k osobnosti

Radek Kašpárek

  kuchař, šéfkuchař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Kašpárek »
 

Radek Kašpárek zhubl 15 kilo. Cvičím pod dohledem trenéra, říká šéfkuchař

 
Šéfkuchař Radek Kašpárek (41) otevřel před pár týdny svou vytouženou restauraci a televizní diváci ho brzy budou moct vidět v nové kulinářské reality show s názvem Hell’s Kitchen. Michelinský šéfkuchař a porotce Masterchefa nepodcenil ani fyzickou přípravu. Cvičí s trenérem a už zhubl patnáct kilogramů.
24.01.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Jako vejce vejci v kuchyni MasterChef: Dvojice dostanou za úkol uvážit identický pokrm

 
MasterChef Česko 2023 se blíží do své poloviny a jde do tuhého. Zatímco v předchozím díle rozhodovala štěstěna, nyní půjde především o komunikaci. Dvojice kuchařů dostanou za úkol porotcům předložit dva identické pokrmy, na nichž budou muset spolupracovat, aniž by na sebe viděli. A nepůjde pouze o totožnou chuť. Jídlo bude muset být i stejně naservírováno. Poperou se s tím? Jak redakci eXtra.cz prozradil Radek Kašpárek, klíčem úspěchu v gastronomii je dobrá komunikace.
15.11.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Pavel Berky otevřeně o show MasterChef: Stres, nervy i napětí, přiznává a promluvil o chování Kašpárka

 
Další série oblíbené reality show MasterChef je v plném proudu a zanedlouho se rozhodne, kdo z amatérských kuchařů se probojuje až do finále a obdrží titul MasterChef Česko 2023 a pohádkovou výhru 2,5 milionu korun. Zvědavý je dozajista i Pavel Berky, který v soutěži zazářil před třemi lety. Nyní na celý proces natáčení zavzpomínal v rozhovoru pro eXtra.cz a promluvil o chování Radka Kašpárka, který prý často vybuchuje vzteky. 
06.11.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Zrada v MasterChefovi. Kašpárek odmítl natáčet s Forejtem a Punčochářem, nyní chystá vlastní show

 
Radek Kašpárek poměrně nedávno přiznal odchod z oblíbeného pořadu Souboj na talíři, kde vystupoval po boku svých kolegů i kamarádů Přemka Forejta a Jana Punčocháře. Teď se ale zdá, že jim vrazil tak trochu kudlu do zad. Kašpárek totiž chystá vlastní kulinářskou show, do které už nyní hledá amatérské kuchaře. Přitom odchod ze Souboje na talíři odůvodnil tím, že otevírá novou restauraci a na nic jiného už by neměl čas, jak řekl pro eXtra.cz.
30.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

MasterChef Česko: Boj o vlastní bagetu nakonec pomohlo vyhrát mleté kachní maso a nikdo z porotců se nerozbrečel

 
Nože jsou nabroušené, spíž plná dobrot a Radek Kašpárek má připravený kapesník – začíná další kuchařská výzva. V kuchyni je 10 adeptů na vítěze soutěže. Jak potom ten nejlepší z nejlepších se svým vítězstvím naloží, to je na něm. Loňský vítěz, typograf Martin Pecina, dál pokračuje ve své práci.
17.10.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (426 článků) , Radek Kašpárek (119 článků)

Nejpřísnější porotce MasterChefa se rozplakal během ochutnávky koláče. Je to poprvé, co Kašpárek ukázal city

 
I ten nejpřísnější z porotců MasterChef Česko, Radek Kašpárek (42), ukázal, že nemá srdce z oceli. Při zdlouhavé výzvě, kdy se soutěžící Petře podařilo vytvořit dokonalý frgál, který má spojený se svou zesnulou maminkou, Radek neudržel slzy a při ochutnávce se rozplakal. Bylo to tak vůbec poprvé, kdy tvrdý porotce ukázal své city. Na dojemný moment se můžete podívat v náhledovém videu. 
11.10.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Radek Kašpárek odhodil stud i plavky: Sdílel pořádně žhavé snímky z hrátek s manželkou

 
Radek Kašpárek se toho nebojí. Porotce MasterChefa a jeho půvabná manželka Andrea si užívají slunečných chvilek v Turecku, kam si vyrazili odpočinout. Na Instagram přidala dvojice pořádně odvážné snímky, které zachychycují jejich dovádění u bazénu. Na jedné z fotografií dokonce Radek odhodil plavky. 
05.10.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

 
Radek Kašpárek se coby porotce v kuchařské show MasterChef objevuje povětšinou s úsměvem od ucha k uchu. To, co se odehrává mimo kamery, by do úspěšného kuchaře tipoval málokdo. Bojoval se svými nekontrolovatelnými výbuchy vzteku a prošel si i časy, kdy hledal útěchu na dně skleničky. Jeden z nejúspěšnějších kuchařů v České republice usedl v pořadu Extra Host, kde se rozpovídal o svých temných stránkách. 
14.09.2023 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Radek Kašpárek přiznal závislost na alkoholu: Vypil půl litru slivovice na ex, trpěl psychickými problémy

 
Šéfkuchař a porotce MasterChefa odhalil svou třináctou komnatu. Radek Kašpárek (42) v rozhovoru pro DVTV přiznal, že byl před lety závislý na alkoholu, z čehož ho nakonec dostala až manželka. Kromě toho se svěřil i s tím, že mu minulý rok šlo o život.
06.09.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Pět let vedle Forejta a Punčocháře: Kašpárek promluvil o ponorce mezi kuchaři a přiznal její náznaky

 
Dnes patří mezi nejslavnější trojku Česka, byly ale časy, kdy se hvězdní porotci MasterChef Česko neznali. Radek Kašpárek nyní v rozhovoru, který redakce eXtra dostala k dispozici, popsal, jak proběhlo jejich první setkání s Janem Punčochářem a Přemkem Forejtem. A nemají po letech ponorku?
30.08.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Souboj na talíři bez Kašpárka: Forejt v sukni, Punčochář jako pohádkový záporák

 
Česko je země chutí. To divákům dokážou šéfkuchaři Jan Punčochář a Přemek Forejt na cestách ve třetí řadě gastronomického cestovatelského pořadu Souboj na talíři. V této sezoně tentokrát nebude Radek Kašpárek, který pracuje na otevření své nové restaurace, jak stojí v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici. První epizoda nové řady bude mít premiéru ve středu 30. srpna ve 21:50 na TV Nova.
29.08.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

MasterChef je zpět: Uspěje soutěžící s buchtami a amatérský kuchtík s candátem

 
Šestnáct amatérských kuchařů se probojovalo do soutěže MasterChef Česko, kde budou bojovat o titul a také finanční odměnu ve výši 2,5 milionu korun. Na televizi Nova se ve středu 30. srpna vrací oblíbená kulinářská show, v níž nebudou chybět šéfkuchaři Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt. Pro eXtra.cz prozradili detaily.
25.08.2023 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Masterchef Česko 2023: Upoutávka porotců na letošní ročník nepůsobí moc vlídně, ale jak už víme, je to jen show

 
Radek Kašpárek v reklamním spotu působí tak arogantně, že je na facku, Přemek už klasicky ztělesňuje malého rošťáka a nejlépe z toho vychází taťka Jan Punčochář, který si také rád zazlobí, jen ho nikdo nesmí vidět.
22.08.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

MasterChef zná další čtveřici nových soutěžících: Matka dvou dětí i majitel agentury

 
Od středy 30. srpna mohou diváci TV Nova znovu sledovat oblíbenou kuchařskou soutěž MasterChef Česko. Ve finálovém kole se představí šestnáct nejlepších amatérských kuchařů z republiky. V porotě opět zasednou renomovaní šéfkuchaři ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Honza Punčochář. „Každý ročník je zajímavý. Nedokážu posoudit, jestli je tento silnější, protože těch kritérií, která by se dala hodnotit, je příliš mnoho. Ale určitě jsou to zajímavé osobnosti, které velmi dobře vaří, takže já jsem s letošním výběrem moc spokojený. A doufám, že budou i diváci,“ uvedl showrunner soutěže Radovan Síbrt.
16.08.2023 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

MasterChef Česko v novém kabátě: Začíná se hned finálovou šestnáctkou a výhra závratně vzrostla

 
Jedna z nejlepších kulinářských soutěží se vrací na obrazovky. Natáčení MasterChefa Česko je v plném proudu a porota zná prvních osm soutěžních tváří. V porotě už tradičně zasedne Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář, vážné trio profesionálů, kteří umí i pobavit. Letos se bude hrát o částku 2,5 milionu, což je oproti loňsku novinkou. Informace dostala redakce eXtra.cz od TV Nova.
11.08.2023 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

MasterChef Česko 2023: Finálová šestnáctka už běhá kolem sporáků, ale diváci si ještě pár týdnů na kuchařskou soutěž počkají

 
I letošní soutěžní řada má divákům nabídnout pár novinek. To se netýká tří porotců, kteří jsou v osvědčeném složení: Radek Kašpárek, Honza Punčochář a Přemek Forejt. Soutěžní klání bude pro diváky začínat rovnou s šestnáctkou finalistů.
11.08.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Vyhrát miliony v MasterChefovi chtějí barmanka, bankéř i bratr kuchařky Kamu

 
Kulinářská soutěž MasterChef Česko je zpět. Porota složená z šéfkuchařů Přemka Forejta, Radka Kašpárka a Jana Punčocháře, vybrala z přihlášených uchazečů šestnáct nejlepších amatérů, kteří budou bojovat o titul MasterChefa. Vítěz získá 2,5 milionu korun. Podívejte se na první vybrané soutěžící.
11.08.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Radek Kašpárek řekl Nově rázné ne: Šéfkuchař zařízl gastro show Souboj na talíři kvůli času

 
Konec na Nově? Ale kdepak. V posledních dnech se začal probírat podzimní program této barrandovské televize a na přetřes přišlo také to, že Radek Kašpárek (41) se tentokrát nezúčastní gastro pořadu Souboj na talíři. Redakci eXtra.cz nyní vysvětlil, proč tomu tak je a jak to má se svým dalším působením na Nově. Její zástupce zase zmínil další společný projekt s Kašpárkem.
03.08.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Radek Kašpárek o domácí Itálii: Manželka je horká hlava, při hádce mi přistála jedna na ucho

 
Oblíbený šéfkuchař Radek Kašpárek tvoří se svou ženou Andreou pár již mnoho let, jejich recept na manželské štěstí je ale poněkud svérázný. V rozhovoru pro eXtra.cz kulinářský mistr promluvil o jejich italské domácnosti, kde se výměny názorů řeší ručně a stručně. 
30.07.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)

Radek Kašpárek se pochlubil vnadnou ženou: Bujným dekoltem přebila vánoční stromeček

 
Radek Kašpárek si užívá Vánoce plnými doušky a vypadá šťastnější než kdy jindy. Ještě aby ne, když mu radost dělají nejen pohodové sváteční dny, ale také jeho žena Andrea. Ta na fotkách u vánočního stromku zapózovala v šatech s obřím výstřihem a ukázala tak své přednosti. Jak je patrné ze snímků na Instagramu, porotce z MasterChefa je skutečně šťastný muž.
25.12.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (119 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »