Články k osobnosti

Radek Balaš

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Balaš »
 

Boduje nejenom na televizních obrazovkách: Vítěz poslední epizody Tváře se těší z nové pracovní nabídky

 
Na divadelních prknech není rozhodně žádným nováčkem. Mladý zpěvák Martin Schreiner přijel před 6 lety vlakem z Přelouče do Prahy na konkurz do muzikálu Mýdlový princ a zaujal režiséra Radka Balaše natolik, že ho tehdy jako neznámého kluka obsadil. Do povědomí se dostal díky pěvecké soutěži SuperStar a nyní ho pravidelně vídáme v televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Na svém kontě má však již několik divadelních rolí.
26.09.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Balaš (9 článků)

Režisér Radek Balaš: Jsem tak trochu utajený romantik

 
Příběh o vášnivé lásce cikánky Rady a zloděje koní Lujka Zobara proslavil v roce 1975 film moldavského režiséra Emila Lotjanu Cikáni jdou do nebe. Teprve pak vznikl stejnojmenný romantický muzikál, poprvé uvedený v roce 1986 v Hudebním divadle v Karlíně v Praze.
12.07.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Balaš (9 článků)

Radek Balaš ze StarDance je lepší než Baba Vanga: Finalisty uhodl dávno dopředu

 
Vypadá to, že odteď mu sázkaři budou trhat ruce jen kvůli tomu, aby jim říkal své zatím vždy vycházející tipy! Bývalý porotce StarDance Radek Balaš totiž uhádl nejen posledních několik vítězů taneční soutěže, ale také už před časem bezpečně věděl, že ve finále letošní SuperStar budou Matouš Ruml, Veronika Kubařová a Jakub Vágner. Co za tím zázračným odhadem vězí?
10.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (77 článků) , Veronika Kubařová (143 článků) , Jakub Vágner (397 článků) , Radek Balaš (9 článků)

Bývalý porotce StarDance prozradil svůj tip na letošního vítěze: Koho podle něj uvidíme ve finále?

 
Radek Balaš po letech nesedí v porotě letošního StarDance. Přesto si tipnul, kdo letošní ročník vyhraje. Favority má hned tři: "Myslím si, že jsou velmi zajímaví a mohli by dojít velmi daleko Matouš Ruml  (34) , Veronika Kubařová  (32) a Jakub Vágner  (37) . Ten mě překvapil svojí pohyblivostí a tím, jak dobře slyší muziku. Těmto třem věřím do budoucna," řekl Super.cz Balaš.
25.11.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (77 článků) , Veronika Kubařová (143 článků) , Jakub Vágner (397 článků) , Radek Balaš (9 článků)

Bývalý porotce StarDance mládne před očima! Fešného režiséra si vzala do parády kadeřnice a takhle to dopadlo

 
Režisér Radek Balaš, který byl až do loňského roku také porotcem StarDance, jako by omládnul. Jeho kadeřnice se rozhodla pro změnu účesu a výsledek dopadl skvěle. V novém sestřihu a účesu se sám cítí výborně.
22.11.2019 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Balaš (9 článků)

Porotce StarDance Balaš porazil rakovinu: Byl na tom stejně jako Gott (†80)!

 
Rozvod rodičů se krutě podepsal na jeho zdraví! U režiséra muzikálu Ples upírů a bývalého porotce StarDance Radka Balaše (53) v pubertě propukla stejná rakovina, s jakou před čtyřmi lety bojoval i Karel Gott (†80).
08.11.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5926 článků) , Radek Balaš (9 článků)

Podruhé se narodil: Bývalý porotce StarDance popsal boj se smrtelnou nemocí

 
To, že je mezi herci uznávaný divadelní a muzikálový režisér Radek Balaš (53) vůbec naživu, se rovná malému zázraku. Sympaťák, který se zapsal do srdcí diváků taneční soutěže StarDance jako vlídně kritický porotce, už téměř čtyřicet let může slavit svoje narozeniny. V pubertě se totiž potýkal s nemocí, na kterou zemřeli všichni jeho spolupacienti. Podívejte se ve videu na jeho zpověď v pořadu Extra Host.
07.11.2019 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Balaš (9 článků)

V pokračování Špindlu nezůstal kámen na kameni. Jakých hvězd se zbavili a kdo naopak zazáří nově?

 
Už za měsíc se do kin přiřítí pokračování zimní komedie, kterou sice kritici strhali, ale diváci vzali bijáky útokem. Autoři Špindlu 2 se ale překvapivě zbavili celé plejády slavných jmen včetně Anny Polívkové (40), Anety Krejčíkové (28) nebo Marka Vašuta (59). Proč? Podívejte se ve videu na ukázku z rozhovoru s režisérem snímku a exporotcem StarDance Radkem Balašem (53).
06.11.2019 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (118 článků) , Anna Polívková (224 článků) , Aneta Krejčíková (251 článků) , Radek Balaš (9 článků)

Kdo vyhraje letošní StarDance? Bývalý porotce Radek Balaš má jasno

 
Ještě nedávno to byl on, kdo měl velký vliv na to, kdo ve StarDance uspěje a kdo ne. Bývalý porotce Radek Balaš, režisér a choreograf, v rozhovoru s Evou Decastelo prozradil, kdo podle něj vyhraje. A už dříve se trefil! Podívejte se na ukázku z rozhovoru pro pořad Extra Host v našem videu.
05.11.2019 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (879 článků) , Radek Balaš (9 článků)
« Předchozí 1 Další »