Články k osobnosti

Radek Balaš

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Balaš »
 

Porotce StarDance Balaš porazil rakovinu: Byl na tom stejně jako Gott (†80)!

 
Rozvod rodičů se krutě podepsal na jeho zdraví! U režiséra muzikálu Ples upírů a bývalého porotce StarDance Radka Balaše (53) v pubertě propukla stejná rakovina, s jakou před čtyřmi lety bojoval i Karel Gott (†80).
08.11.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5195 článků) , Radek Balaš (4 články)

Podruhé se narodil: Bývalý porotce StarDance popsal boj se smrtelnou nemocí

 
To, že je mezi herci uznávaný divadelní a muzikálový režisér Radek Balaš (53) vůbec naživu, se rovná malému zázraku. Sympaťák, který se zapsal do srdcí diváků taneční soutěže StarDance jako vlídně kritický porotce, už téměř čtyřicet let může slavit svoje narozeniny. V pubertě se totiž potýkal s nemocí, na kterou zemřeli všichni jeho spolupacienti. Podívejte se ve videu na jeho zpověď v pořadu Extra Host.
07.11.2019 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Balaš (4 články)

V pokračování Špindlu nezůstal kámen na kameni. Jakých hvězd se zbavili a kdo naopak zazáří nově?

 
Už za měsíc se do kin přiřítí pokračování zimní komedie, kterou sice kritici strhali, ale diváci vzali bijáky útokem. Autoři Špindlu 2 se ale překvapivě zbavili celé plejády slavných jmen včetně Anny Polívkové (40), Anety Krejčíkové (28) nebo Marka Vašuta (59). Proč? Podívejte se ve videu na ukázku z rozhovoru s režisérem snímku a exporotcem StarDance Radkem Balašem (53).
06.11.2019 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (115 článků) , Anna Polívková (207 článků) , Aneta Krejčíková (209 článků) , Radek Balaš (4 články)

Kdo vyhraje letošní StarDance? Bývalý porotce Radek Balaš má jasno

 
Ještě nedávno to byl on, kdo měl velký vliv na to, kdo ve StarDance uspěje a kdo ne. Bývalý porotce Radek Balaš, režisér a choreograf, v rozhovoru s Evou Decastelo prozradil, kdo podle něj vyhraje. A už dříve se trefil! Podívejte se na ukázku z rozhovoru pro pořad Extra Host v našem videu.
05.11.2019 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (782 článků) , Radek Balaš (4 články)
« Předchozí 1 Další »