Články k osobnosti

Rachel Bilson

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Rachel Bilson »
 

Dcera filmového Anakina Skywalkera je roztomilá. A její maminka také

 
Herec Hayden Christensen (34) prožil svou zatím největší slávu v souvislosti s rolí Anakina Skywalkera ve Hvězdných válkách. Z osobního hlediska však pro něj byl mnohem zásadnější film Jumper, při jehož natáčení potkal budoucí matku své dcery Rachel Bilson (34).
29.02.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Hayden Christensen (3 články) , Rachel Bilson (6 článků)

Jake Gyllenhaal: Jaká představa ho nejvíc vzrušuje?!

 
Herec Jake Gyllenhaal už zkoušel partnerské štěstí s mnoha kráskami. Jeho náručí prošly Reese Witherspoon, Rachel Bilson, Taylor Swift či Alyssa Miller. Jenže žádná nebyla tou pravou. Přitom čtyřiatřicetiletého hrdinu filmu Zkrocená hora prý teď nevzrušuje nic víc než představa, že je manželem a otcem.
18.09.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (230 článků) , Jake Gyllenhaal (78 článků) , Rachel Bilson (6 článků) , Taylor Swift (302 článků) , Alyssa Miller (9 článků)

Seriálová doktorka je maminkou: Prvorozené dceři dala pohádkové jméno

 
Herečka Rachel Bilson se ve 32 letech stala poprvé maminkou. Se svým dlouholetým partnerem Haydenem Christensenem se dočkali holčičky, již nejspíš čeká život jako v pohádce.
07.11.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Hayden Christensen (3 články) , Rachel Bilson (6 článků)

Gratulujeme! Slavná seriálová doktorka se stane ve dvaatřiceti poprvé maminkou

 
Hollywood bude mít za pár měsíců další slavnou maminku. Ve svých dvaatřiceti se jí poprvé stane herečka Rachel Bilson známá především jako půvabná a do své profese zapálená lékařka Zoe ze seriálu Doktorka z Dixie. S o rok starším partnerem Haydenem Christensenem čekají potomka, což oznámila hereččina kamarádka časopisu US Weekly.
22.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Hayden Christensen (3 články) , Rachel Bilson (6 článků)

Nová móda? Půvabná Rachel Bilson ukázala barevné tetování na krku

 
Populární tmavovláska se postarala o dohady ohledně nového tetování na jejím krku. Chtěla pouze šokovat, nebo jde o práci opravdového tatéra?
17.07.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Bilson (6 článků)

Herečka Rachel Bilson byla vykradena

 
Slavná herečka Rachel Bilson (27), známá díky roli Summer v seriálu O.C California a hlavně také svým smyslem pro módu se nyní po vykradení jejího domu v LA nachází bez většiny svého stylového šatníku, včetně ...
30.05.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Bilson (6 článků)
« Předchozí 1 Další »