Články k osobnosti

Quasimodo

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Quasimodo »
 

Uhrančivý seriálový krasavec má konečně filmovou roli: Zahraje si se synem Bolka Polívky

 
Velice pohledného mladíka Jana Cinu známe ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, První krok nebo Terapie, příjemně nás překvapil i v muzikálu Quasimodo. A teď v pětadvaceti letech konečně dostal i první dospělou filmovou roli.
29.07.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cina (133 článků) , Quasimodo (39 článků)

V čem hrát tanečnici od tyče, která má AIDS? Takhle si to představuje krásná česká muzikálová zpěvačka

 
Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková patří v Česku k těm nejtalentovanějším a tomu odpovídá i rozsah jejích rolí. Hraje čarodějku v Klíči králů, cikánku v Quasimodovi, studentku v Pomádě. A ve všem je vynikající. Teď si přidá do portfolia novinku, s níž se zatím nesetkala.
15.07.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Quasimodo (39 článků) , Markéta Procházková (86 článků)

Nesvadbová: Dceru bych milovala, i kdyby vypadala jako Quasimodo

 
Nedá se nevšimnout, že dcera Báry Nesvadbové  (37) roste do krásy. Devítiletá Bibiana, kterou má známá spisovatelka s politikem Karlem Březinou, je a byla v očích své matky krásná vždy.
15.07.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (200 článků) , Quasimodo (39 článků)

Nejhubenější český zpěvák Ondřej Ruml už nechce vypadat jako kostlivec

 
Populární zpěvák Ondřej Ruml  (30) , momentálně zářící v muzikálu Quasimodo, se rozhodl skoncovat s nálepkou nejhubenějšího českého zpěváka a začal proto formovat své na kost vyhublé tělo.
11.07.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (192 článků) , Quasimodo (39 článků)

Nejhubenější český zpěvák Ondřej Ruml si užíval po boku krásných Missek

 
Populární zpěvák Ondřej Ruml (30), momentálně zářící v muzikálu Quasimodo, se rozhodl podpořit dobrou věc a zúčastnil se tréninku na již třetí sobotní etapu běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny. Ondřeje ale víc než rady od české sportovní špičky Jiřího Magála a Dušana Kožíška zaujaly půvabné Missky. Běh sice nepatří mezi kontaktní sporty, ale Ondřej se do tréninku zapálil natolik, že chvílemi to připomínalo spíše wrestling.
11.07.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (192 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků) , Jiří Magál (6 článků) , Quasimodo (39 článků)

Landa: První fotky po ochrnutí! V hospodě se maskuje

 
A je to tady! Tajemnou tvář Daniela Landy (43), kterého postihla obrna lícního nervu, se konečně díky Šípu podařilo zvěčnit. Zpěvák si nemoc uhnal při cestě z italské rallye a jak je vidět, ochrnutí zatím neustupuje. „Vypadá jako Quasimodo, tak je raději pořád doma a pracuje,“ popsala stav svého muže režisérka Mirjam.
19.06.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (514 článků) , Quasimodo (39 článků)

Jan Maxián ze skupiny Nightwork se tajně oženil na pláži

 
Hudebník a herec Jan Maxián si v tajnosti vzal přítelkyni Lucii, matku své devítiměsíční dcery Rebeky Nely. Pár se rozhodl svatbu uskutečnit na ostrově blízko Afriky. Další články k tématu: Udělali jsme si muzikál po svém, říkají tvůrci divadelního Quasimoda Jsme jenom idioti, co mají rádi humor, tvrdí členové kapely Nightwork
02.05.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Maxián (34 článků) , Quasimodo (39 článků)

Mrkněte: Krasavec Maxián z NightWorku se tajně oženil. Známe podrobnosti

 
Jan Maxián je pěkný tajnůstkář! Dlouho se mu dařilo tutlat nejen vztah s přítelkyní Luckou, ale i jejich společnou dceru. Devítiměsíční Rebekou Nelou se pár poprvé pochlubil na valentýnském představení romantického muzikálu Quasimodo, k němuž talentovaný herec a muzikant složil spolu s Jakubem Prachařem a Petrem Kalábem hudbu. Nyní vyplynula na povrch další dosud nezveřejněná skutečnost. Osmadvacetiletý herec a člen skupiny NightWork je ženatý!
02.05.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1026 článků) , Jan Maxián (34 článků) , Quasimodo (39 článků)

Tenhle zpěvák vyfasuje vždy nejodpornější masku v českých muzikálech. Koukněte, jak příšerně vypadá

 
Tomáš Trapl je majitelem jednoho z nejlepších hlasů na české muzikálové scéně. Je ale předurčen k tomu, že lidé přestávají poznávat jeho tvář. Dostává totiž role, kde je jeho obličej skryt líčením anebo maskou. Odporný byl jako hrbáč Quasimodo ve stejnojmenném muzikálu, ale ani jako o hrobníka v Hamletovi by si o něj nikdo krumpáč neopřel.
31.03.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Trapl (29 článků) , Quasimodo (39 článků)

Kamila Nývltová na chatu: Prozradila jméno přítele!

 
Mladá zpěvačka Kamila Nývltová (22) byla hostem na chatu v redakci Blesk.cz. Kamilu v pátek 9. 3. čeká poslední koncert s její kapelou Fancy Free, pak začne připravovat vlastní repertoár. Kamila současně zpívá v muzikálech Quasimodo, Kat Mydlář, nastupuje do muzikálu Tři mušktetýři do role proradné MyLady de Winter a v dubnu 2012 bude mít premiéru kabaretní show Lidoskop, kde se Kamila postará o hudební doprovod. Je patronkou pěvecké soutěže Česko zpívá a letos na jaře natočí videoklip k písni Něco jsi slíbil. Podívejte se na její odpovědi do chatu!
05.03.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Fancy (4 články) , Kamila Nývltová (257 článků) , Quasimodo (39 článků)

Fišarová se dva měsíce po porodu vrací do práce, syna přivezla s sebou

 
Zpěvačka Radka Fišarová si zkrátila mateřskou dovolenou na pouhé dva měsíce. Od 1. března bude znovu oblékat kostým Esmeraldiny matky Guduly v muzikálu Quasimodo. Vypadá to, že během těhotenství ani nepřibrala, takže to pro ni nebude problém. Další články k tématu: Tohle je dárek zpěvačky Fišarové: syn Oskar se narodil o měsíc dřív Otěhotněla jsem vlastně omylem, přiznala zpěvačka Radka Fišarová Za vosí pas zpěvačky Fišarové mohou nervy z rozchodu Další rozchod: zpěvačka Fišarová dala sbohem příteli
23.02.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Radka Fišarová (74 článků) , Quasimodo (39 článků)

Chatovali jste se zpěvákem Mariánem Vojtkem

 
Chatovali jste s muzikálovým zpěvákem Mariánem Vojtkem (37). V redakci Blesk.cz odpovídal na vaše dotazy. V pondělí zazpívá Marián s Monikou Absolonovou duet "Chci žít tvou láskou" v pořadu To byl náš hit na TV Barrandov. Kromě toho můžete Mariána vidět v několika muzikálech např. Quasimodo, Kat Mydlář nebo Kleopatra.Na co vše odpověděl? Podívejte se do chatu.
13.02.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1026 článků) , Marian Vojtko (255 článků) , Quasimodo (39 článků)

Podívejte se na první dítě v kapele Nightwork. To je ale rozkošná holčička

 
Prvním členem kapely NightWork, který se stal otcem, je osmadvacetiletý Honza Maxián. Svoji sedmiměsíční holčičku Rebeku Nelu teď poprvé ukázal na veřejnosti. Vzal ji mezi kamarády na muzikál Quasimodo, na němž společně s kolegou Jakubem Prachařem pracoval.
09.02.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1026 článků) , Jan Maxián (34 článků) , Quasimodo (39 článků)

Quasimodo nosí Pradu!

 
Hlavní hrdina romantického muzikálu Quasimodo s podtitulem ‚Kdysi se pro lásku umíralo‘ přilákal do Divadla Hybernia již 22 400 diváků
29.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Quasimodo (39 článků)

Holky s umělými přednostmi pozor! Tenhle muzikálový zpěvák má tak agresivní pot, že rozpouští silikon

 
Zní to absurdně, ale muzikálový zpěvák a herec Tomáš Trapl s vážnou tváří prozradil, že má tak agresivní pot, že rozpouští silikon. Přišel na to náhodou. V roli hrbáče Quasimoda ve stejnojmenném muzikálu má totiž tvář pokrytou silikonovou maskou, aby vypadal opravdu odporně.
01.01.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Trapl (29 článků) , Quasimodo (39 článků)

Hvězda Vyprávěj Roman Vojtek bude na Štědrý den bez manželky i malé dcerky

 
Roman Vojtek  (39) musí letos oželet Štědrý den s rodinou. Vyfasoval totiž vánoční představení muzikálu Quasimodo. Místo s manželkou Terezou a roční dcerkou Editou tak nejkrásnější svátek v roce stráví s kolegy Tomášem Traplem, Markétou Procházkovou, Janem Cinem nebo Jiřím Kornem.
23.12.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Korn (187 článků) , Tomáš Trapl (29 článků) , Roman Vojtek (577 článků) , Quasimodo (39 článků) , Markéta Procházková (86 článků) , Tereza Procházková (6 článků)

Hvězda Vyprávěj Roman Vojtek bude na Štědrý den bez manželky i malé dcerky. Co se stalo?

 
Roman Vojtek  (39) musí letos oželet Štědrý den s rodinou. Vyfasoval totiž vánoční představení muzikálu Quasimodo. Místo s manželkou Terezou a roční dcerkou Editou tak nejkrásnější svátek v roce stráví s kolegy Tomášem Traplem, Markétou Procházkovou, Janem Cinem nebo Jiřím Kornem.
23.12.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Korn (187 článků) , Tomáš Trapl (29 článků) , Roman Vojtek (577 článků) , Quasimodo (39 článků) , Markéta Procházková (86 článků) , Tereza Procházková (6 článků)

Ondřej Ruml: Korn nám pekl štrúdl

 
Hubený třicátník Ondřej Ruml jde z muzikálu do muzikálu. Talentovaný umělec, jehož talent uchvátil republiku v soutěži X faktor, je jedním z mála zpěváků, kteří se objevili v televizní soutěži a nezapomnělo se na ně. V současné době exceluje v muzikálu Quasimodo, ve kterém hraje Victora Huga.
08.12.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Victor Hugo (9 článků) , Ondřej Ruml (192 článků) , Quasimodo (39 článků)

Vendula Svobodová aspiruje na Tootsie Dustina Hoffmana

 
Prezidentka nadace Kapka naděje, Vendula Auš Svobodová, přidala na společenském lesku otevření obchodního centra v Říčanech. Nedávno úředně dospělá zpěvačka Ewa Farna, arabskými princeznami vyhledávaná návrhářka Blanka Matragi a její kolega Josef Klír, který se nesmyslně nazývá českým Gallianem, vyrazili do divadla Hybernia na premiéru tanečního muzikálu Quasimodo.
16.11.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dustin Hoffman (70 článků) , Ewa Farna (1210 článků) , Blanka Matragi (146 článků) , Vendula Svobodová (811 článků) , Josef Klír (42 článků) , Quasimodo (39 článků) , Josef Svoboda (162 článků)

Fuj, to je netvor! Premiéra Quasimoda je za námi

 
Na slavnostní premiéru muzikálu dorazila SPOUSTA CELEBRIT
15.11.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Quasimodo (39 článků)
« Předchozí 1 2 Další »