Články k osobnosti

Prince Prince

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Prince Prince »
 

Legendární kalendář Pirelli slaví 50. vydání: Hlavní hvězdou je topmodelka Naomi Campbell

 
Věhlasný kalendář Pirelli slaví 50. vydání. Rok 2024 měl na starost teprve osmadvacetiletý fotograf Prince Gyasim, který se narodil v Ghaně, uvádí CNN. Od prvního uvedení kalendáře v roce 1964 se Pirelli stal symbolem vysoce uměleckých fotografií spojených s estetikou a krásou.
19.09.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (341 článků) , Prince Prince (8 článků)

Potupa pro Prince Harryho: Během zápasu se dočkal totální ignorace. Nikoho už nezajímá, tvrdí expertka

 
Královský status prince Harryho je pryč, protože ho během zápasu póla „ignorovali“, říká expertka. Harry se v posledních dnech zúčastnil velmi očekávaného turnaje v koňském pólu s názvem Sentebale ISPS Handa Polo Cup, ale jeho vystoupení na něm bylo podle odbornice na řeč těla spíše trapné, a to kvůli jeho chování v kontrastu se soupeři. Píše o tom deník Mirror.
18.08.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1848 článků) , Prince Prince (8 článků)

Petr Pavel obnovil Havlovu tradici: Prince Edwarda vzal do hospody na pivo

 
Princ Edward se při návštěvě Prahy setkal s Petrem Pavlem. A jak se nejlépe seznámit? No přeci u piva! Prezident si tak s bratrem krále Karla III. vyrazil do jedné z pražských hospod, kde si společně dopřáli zlatavý mok. Pavel se setkáním pochlubil na svých sociálních sítích. 
23.05.2023 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2490 článků) , Edward Prince (1 článek) , Prince Prince (8 článků)

Princ Harry byl jen na skok a už se vrací. Chce stihnout narozeniny syna

 
Princ Harry při sobotní korunovaci svého otce Karla III. seděl až ve třetí řadě a neměl při ní ani oficiální roli. Po jejím skončení se ostatní členové rodiny přesunuli na balkón Buckinghamského paláce, ale Harry se tam neobjevil. Podle médií totiž hned po skončení ceremoniálu odjel sám na letiště Heathrow, jeho syn princ Archie v sobotu slaví čtvrté narozeniny.
06.05.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1848 článků) , Prince Prince (8 článků)

Prince Harryho si urážená rodina vychutná: Čeká ho ledové přijetí a domácí vězení

 
Harryho návštěva na londýnské korunovaci jeho otce Karla III. v sobotu 6. května bude první příležitostí, kdy se druhorozený syn panovníka poprvé po Megxitu veřejně ukáže po boku královských příbuzných, o kterých se nepěkně vyjadřoval v seriálu na Netflixu. A také po kontroverzních knižních pamětech s názvem Spare. Diskuze vyvolává zejména jeho možné setkání se znesvářeným bratrem Williamem, píše britský list Mirror. Harry bude zřejmě také muset v Londýně žít v „domácím vězení“. Byla mu totiž odepřena nepřetržitá policejní ochrana při královské korunovaci.
19.04.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: William Prince (49 článků) , Harry Harry (1848 článků) , Prince Prince (8 článků)

Zničený Ozzy Osbourne ruší všechny evropské koncerty. Prince temnoty zradilo křehké zdraví

 
Zpěvák Ozzy Osbourne (74) oznámil, že ruší své turné. Na Instagramu se rozepsal o zdravotních problémech, které ho donutily evropské plány ukončit. „Chci poděkovat své rodině, kapele, mé partě, mým dlouholetým přátelům, Judas Priest, a samozřejmě mým fanouškům za jejich nekonečnou obětavost, loajalitu a podporu a za to, že mi dali život, o jakém jsem nikdy ani nesnil,“ napsal. 
01.02.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (323 článků) , Prince Prince (8 článků)

Potomci slavných na premiéře Prince Mamánka: Hanychová s dětmi nebo Adamovská s vnukem

 
Premiéra nové české pohádky Princ Mamánek byla jednou z těch společenských událostí, na kterou dorazila celá řada českých hvězd ve společnosti svých milovaných ratolestí. Redakce eXtra.cz byla u toho, jak se na červeném koberci v doprovodu dětí objevila těhotná influencerka Agáta Hanychová (37), s vnukem dorazil herecký pár Zlata Adamovská (63) a Petr Štěpánek (74) a snad poprvé ukázali svou dceru na veřejnosti kameraman Jan Malíř (74) s manželkou Olgou Malířovou Špátovou (38). 
25.10.2022 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (538 článků) , Agáta Hanychová (3637 článků) , Petr Štěpánek (978 článků) , Petr Štěpánek (978 článků) , Jan Malíř (7 článků) , Olga Špátová (123 článků) , Prince Prince (8 článků)

Will Smith je podobný šimpanzovi, tvrdil český HBO Max. Urážka černochů diváky rozčílila

 
Česká verze streamovací služby HBO Max si uřízla pořádnou ostudu. Ke vzpomínkovému pořadu k natáčení černošského sitcomu Fresh Prince s Willem Smithem v hlavní roli přidala jako návrh podobného obsahu film o šimpanzovi. V USA by za podobnou věc následoval vyhazov, tvrdí fanoušci na Facebooku.
15.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (202 článků) , Will Smith (202 článků) , Will Smith (72 článků) , Will Smith (47 článků) , Will Smith (45 článků) , Max Max (132 článků) , Max Max (187 článků) , Max Max (132 článků) , Prince Prince (8 článků)
« Předchozí 1 Další »