Články k osobnosti

Přemysl Pálek

  herec, zpěvák, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Přemysl Pálek »
 

Nejcharizmatičtější Krysař všech dob: Žena Dana Landy nikoho jiného nechtěla, jak to ale zvládá jeho rodina?

 
Jen jeho jediného si režisérka Mirjam Landa vybrala, aby ztvárňoval titulní roli v muzikálu jejího manžela Daniela Landy  (51) Krysař. Charizmatický zpěvák Přemysl Pálek si kultovní muzikál zahrál do slavnostní 150. reprízy až na tři výjimky pokaždé, určité jištění totiž má.
19.01.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (517 článků) , Přemysl Pálek (4 články)

Tři měsíce po porodu je muzikálová zpěvačka opět v plné práci: Se svým mužem zkouší erotický muzikál

 
Musí se pořádně otáčet, takže mateřská dovolená pro ni nepřipadala v úvahu. Muzikálová zpěvačka Charlotte Doubravová sice teprve před necelými třemi měsíci porodila druhou dceru Bibien Melody, ale hrát začala už dva týdny po porodu, a teď dokonce s manželem Přemyslem Pálkem zkoušejí erotický muzikál.
19.11.2019 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Charlotte Doubravová (2 články) , Přemysl Pálek (4 články)

Divadlo Kalich roztančila Pomáda!

 
VIDEOKLIP. Premiéra muzikálu Pomáda nastudování choreografa a režiséra Jána Ďurovčíka dnes naplnila pražské Divadlo Kalich chytlavou hudbou a tancem. Režisér Ján Ďurovčík, který stojí za úspěšnými tituly Robin Hood a Osmý světadíl, do premiérových rolí obsadil Přemysla Pálka jako Dannyho, hlavní dívčí roli Sandy ztvárnila slovenská herečka a zpěvačka Nela Pocisková. V dalších rolích se objevili Tomáš Savka, Jan Kříž nebo Michaela Doubravová.
07.09.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Savka (65 článků) , Jan Kříž (95 článků) , Michaela Tomešová (153 článků) , Nela Pocisková (21 článků) , Přemysl Pálek (4 články) , Robin Hood (220 článků) , Ján Ďurovčík (34 článků) , Michael Sandy (3 články)

To byl ale vášnivý seriál: Herci z Prvního kroku si vytančili tohle krásné miminko

 
Je vidět, že tanec je opravdu spouštěčem vášní. Své o tom vědí herci z tanečního seriálu První krok Přemysl Pálek a Charlotta Doubravová. Ti se roztančili i v soukromí tak, že se z nich stali nejen milenci, ale i rodiče dcerky Sofie.
24.03.2012 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Pálek (4 články)
« Předchozí 1 Další »