Články k osobnosti

Petra Špindlerová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petra Špindlerová »
 

Už jsem měla tyfus a přežila to, říká před cestou do Indie Špindlerová

 
Petra Špindlerová (45), známá z Rodinných pout nebo Mordparty, říká, že našla lék na mládí. Je to podle ní láska k józe, kterou nebere jen jako cvičení. Herečka s ní začala, protože toužila jet do Indie.
14.12.2017 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špindlerová (8 článků)

Petra Špindlerová z Rodinných pout: Jak vypadá dnes? Zastavila čas

 
Již třináct let uběhlo od natáčení prvních dílů seriálu Rodinná pouta. Rolí hodné a neprůbojné sekretářky Hany Zikové se v něm proslavila herečka Petra Špindlerová (45). Té se ale zřejmě nějak podařilo zastavit čas, jelikož na ní přibývající roky nejsou vůbec znát. Jaké je její tajemství?
11.10.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špindlerová (8 článků)

Sekretářka Hanička z Rodinných pout je i 11 let od natáčení seriálu za kočku: Mrkněte, jak jí to sluší po boku mladšího fešáka

 
Herečku Petru Špindlerovou (43) si diváci pamatují například ze seriálu Rodinná pouta, kde hrála hodnou sekretářku se zálibou v bylinkách. Později se objevila v pokračování Rodinných pout Velmi křehkých vztazích, v Aférách nebo v Soukromých pastech. Momentálně ji můžeme vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě.
10.08.2015 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špindlerová (8 článků)

Zrzka z Rodinných pout už nejí skoro nic: Neuvěříte, jaký si naordinovala šílený jídelníček

 
S herečkou Petrou Špindlerovou jsme se potkali u příležitosti setkání s výživovou poradkyní Vivienne Talsmat z Velké Británie, která měla jednu dobu na triku i stravování Kate Middleton. Dost nás to udivilo, neboť jsme nikdy neměli pocit, že by Petra potřebovala se stravováním radit. Je i po dvou dětech hubená jako lunt.
14.11.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špindlerová (8 článků)

Tyhle slavné dámy se rozhodly na chvíli změnit profesi: Budou spisovatelkami

 
Osobně vymyslet a vlastnoručně napsat pohádku je pro amatéry v psaní pěkný oříšek, ale i přesto se třiadvacet českých umělců, pracujících vesměs v trochu jiných uměleckých oborech, mezi které patří například i herci Nela Boudová  (45) , Kamila Špráchalová, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Míša Dolinová, Jiří Zbořil, Milena Steinmasslová, Gabriela Vránová, Petra Špindlerová či Tomáš Valík, o svou spisovatelskou prvotinu pokusilo.
03.10.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Milena Steinmasslová (22 článků) , Jan Přeučil (119 článků) , Kamila Špráchalová (54 článků) , Nela Boudová (123 článků) , Petra Špindlerová (8 článků) , Tomáš Valík (32 článků) , Gabriela Vránová (143 článků) , Jiří Zbořil (59 článků) , Eva Hrušková (59 článků)

Tahle zrzečka klame tělem: Mrkněte, jak se před kamerou svlékala jako o život ušlápnutá hvězda Rodinných pout

 
Někdejší hvězda Rodinných pout Petra Špindlerová (41), jež se v této mýdlové opeře proslavila rolí tiché sekretářky Haničky Zikové, klame tělem. Coby šestadvacetiletá kráska si totiž zahrála v několika lechtivějších filmech, což by do ní nikdo neřekl.
10.03.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špindlerová (8 článků)

Petra Špindlerová nemůže otěhotnět! Už uvažuje o adopci

 
Seriálová Hanička z Rodinných pout má oči pro pláč.
21.01.2010 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špindlerová (8 článků)

Petra Špindlerová: Chce adoptovat dítě

 
5:00 – Neurotická sekretářka Hanička z Velmi křehkých vztahů, kterou nechaly loni scenáristky šoupnout do bláznice, aby mohla její představitelka Petra Špindlerová (36) odejít ze seriálu, má podle našich informací vážné potíže s otěhotněním! Protože však s manželem po dítěti touží, chystá se na adopci!
13.09.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špindlerová (8 článků)
« Předchozí 1 Další »