Plíšková a Kvitová po boku nových chlapů: Prohodily si trenéry

Český tenis čekají pořádná škatulata. Dvě nejlepší české tenistky Karolína Plíšková a Petra Kvitová se už definitivně rozhodly, kdo je bude trénovat. Dlouho hledat nemusely - kouče si prohodily. Plíškovou povede bývalý kouč Kvitové David Kotyza a Kvitové se naopak ujme Jiří Vaněk, který se v listopadu rozešel s Plíškovou.

Osobnosti: Jiří Vaněk (14 článků) , Petra Kvitová (1522 článků) , Karolína Plíšková (399 článků) , David Kotyza (9 článků) , Petr Vaněk (22 článků) , Petr Vaněk (8 článků)

Měl Kotyza s Kvitovou NĚCO NESPORTOVNÍHO? Známý trenér se nyní postará o Plíškovou!

Pěkná rošáda nastala mezi trenéry dvou momentálně nejlepších českých tenistek. Kotyza se nyní bude starat o Karolínu Plíškovou. Spekuluje se přitom o tom, zda vztah mezi trenérem Kotyzou a Petrou Kvitovou byl čistě sportovní. Nebylo v tom něco více?
01.12.2016 14:55 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1522 článků) , Karolína Plíšková (399 článků)

Pomohl z Kvitové udělat hvězdu. Po boku usměvavé Slovenky umí stejná kouzla

Kondiční trenér Jozef Ivanek pomohl dovést Petru Kvitovou k titulu při její premiéře na Turnaji mistryň. Letos se mu do rukou dostala Slovenka Dominika Cibulková, která i díky jeho péči Kvitovou v její letošní smolné sezoně jednoznačně válcuje.
19.11.2016 13:50 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (89 článků) , Petra Kvitová (1522 článků)

Jak dobře znáte naši nejlepší tenistku Petru Kvitovou? Zjistěte to v našem kvízu!

Náš ženský tenis slaví další úspěch. Již po 3. v řadě, slaví náš Fedcupový tým vítězství. Za posledních 6. let jsme Fad cup vyhráli celkem pětkrát. Patří tenis mezi vaše oblíbené sporty? Jak dobře znáte naši nejlepší tenistku Petru Kvitovou! Otestujte se v kvízu!
15.11.2016 11:25 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1522 článků)

Návrat tenisových šampionek: Předstíraly spánek a zkritizovaly 'nový' Fed Cup

České tenistky, které v neděli získaly třetí vítězství ve Fed Cupu v řadě, přijely s pohárem do Prahy. Trojice Petra Kvitová, Karolína Plíšková a Barbora Strýcová stihly vítězství oslavit už ve Štrasburku, v Česku přijímaly překvapivé gratulace a zkritizovaly i návrh nového modelu Fed Cupu. Čtvrtou členku týmu Lucii Hradeckou musely nechat ve Francii.
14.11.2016 18:40 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1522 článků) , Barbora Strýcová (253 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Karolína Plíšková (399 článků)

Plíšková svou bitvu vyhrála. Po porážce Kvitové je ale stav finále FED Cupu vyrovnaný

České tenistky hrají ve finále Fed Cupu s Francií po prvním dnu nerozhodně 1:1 na zápasy. Ve Štrasburku dnes nejdříve Karolína Plíšková vydřela výhru nad Kristinou Mladenovicovou po třech hodinách a 48 minutách po setech 6:3, 4:6 a 16:14. Petra Kvitová ale druhý bod nepřidala a domácí jedničce Caroline Garciaové podlehla 6:7 a 3:6.
12.11.2016 19:10 |

Žádná Plíšková nebo Kvitová. Nejkrásnější českou tenistkou je takhle sexy brunetka. Ve 21 letech už stihla všem ukázat zadeček i bradavky!

Petra Kvitová, Lucie Šafářová nebo některá ze sester Plíškových? Ale kdeže. Nejkrásnější českou tenistkou je dívka, jejíž jméno možná mnozí budou číst vůbec poprvé. Až ale uvidíte její sexy fotečky, určitě si ji zapamatujete!
09.11.2016 13:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1522 článků)

Kvitová je zpět! Ovládla Elite Trophy a slaví druhý titul v sezoně

Petra Kvitová dokázala obehrát v čínském Ču-chaji ve finále Elite Trophy Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:4, 6:2 a připisuje si tak druhý titul v sezoně. Oba turnaje vyhrála v Číně, před měsícem zvítězila ve  Wu-chanu.
06.11.2016 15:20 |

Kvitová bude v Číně bojovat o titul. Postaví se Ukrajince

Petra Kvitová se dostala přes domácí tenistku Čang Šuaj do finále tenisového turnaje Elite Trophy v čínském Ču-chaji. Jednoznačné vítězství 6:2, 6:2 ji poslalo do finále, ve kterém se utká s Elinou Svitolinovou. Ukrajinka přitom překonala nejvýše nasazenou Britku Johannu Kontaovou 2:6, 6:1, 6:4.
05.11.2016 14:45 |

Kvitová přešla přes Strýcovou a je v semifinále malého Turnaje mistryň

Z českého duelu na turnaji Elite Trophy vyšla vítězně Petra Kvitová, svou Fadcupovou spoluhráčku Barboru Strýcovou porazila 6:1 a 6:4. Vyhrála tak Pivoňkovou skupinu a postoupila do semifinále.
04.11.2016 11:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1522 článků) , Barbora Strýcová (253 článků)

Kvitovou čeká v 'malém Turnaji mistryň' Strýcová. Takový je holt tenis, říká

Česká tenistka Petra Kvitová porazila na "malém Turnaji mistryň" Elite Trophy v Ču-chaji Italku Robertu Vinciovou hladce 6:1, 6:2. Páteční zápas ale bude náročnější, o semifinále se utká se svou kamarádkou Barborou Strýcovou.
02.11.2016 17:05 |

Čermák střídá nejlepší české tenistky. Expertem se stal skoro přes noc

Ještě před necelým rokem se František Čermák soustředil výhradně na svoji vlastní tenisovou kariéru. V dubnu ale profesní život českého deblisty nabral úplně jiný směr, když se téměř zničehonic stal trenérem Petry Kvitové. Po čtyřměsíční spolupráci ale svět ženského tenisu neopustil, nyní vede Lucii Šafářovou na Turnaji mistryň v Singapuru.
29.10.2016 18:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1522 článků) , František Čermák (39 článků)

Kvitová v Lucembursku na titul nedosáhla, ve finále podlehla Rumunce Niculescuové

Finále turnaje v Lucembursku nedopadlo pro českou tenistku Petru Kvitovou podle jejích představ. Cestu za titulem jí zastoupila Rumunka Monica Niculescuová, která ji porazila jasně 6:4 a 6:0.
22.10.2016 17:00 |

Kvitová už nechce být sama. Rozhazuje sítě i v cizině

Tenistka Petra Kvitová akutně hledá trenéra. Šestadvacetiletá Češka, která nyní odpočívá po turné v Asii, přiznává, že kouče potřebuje. Dvojnásobná wimbledonská vítězka už netrvá na tom, že by jím nemohl být cizinec.
13.10.2016 18:50 |

Pála bere do Francie sestavu snů. Češky chtějí fedcupový hattrick

Kapitán českého fedcupového týmu Petr Pála oznámil nominaci na finále proti Francii. K elitním světovým hráčkám Karolíně Plíškové a Petře Kvitové dal důvěru Barboře Strýcové a Lucii Hradecké. Český tým bude v polovině listopadu ve Štrasburku bojovat o pátý  titul za posledních šest let.
12.10.2016 13:15 |

Kvitová přišla o Turnaj mistryň. Ale aspoň je hráčkou měsíce

Tenistka Petra Kvitová nestačila ve čtvrtfinále turnaje v Pekingu na Američanku Madison Keysovou, které podlehla po velkém boji 3:6, 7:6 a 6:7. Vyřazením přišla o kvalifikaci na Turnaj mistryň. Hřát ji může alespoň dobrý pocit, z toho, že ji fanoušci v anketě pořádané asociací WTA zvolili nejlepší hráčkou měsíce září.
07.10.2016 12:40 |

Asijská mise Kvitové nekončí. Výhru v Pekingu slavila i Plíšková

Česká tenistka Petra Kvitová opět potvrzuje, že se jí možná nejvíce daří bez trenéra. Po titulu z Wu-chanu, kde řádila minulý týden, hraje výtečně i v Pekingu, kde dnes porazila ve 3. kole Garbinu Muguruazovou ze Španělska 6:1 a 6:4. Pro Kvitovou už je to osmý vyhraný zápas v řadě a ve čtvrtfinále jí čeká Američanka Madison Keysová.
05.10.2016 22:35 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Dominika Cibulková (89 článků) , Petra Kvitová (1522 článků)

Skvělá Kvitová kouče nepotřebuje. Poradí si i s českou katyní?

Tenistka Petra Kvitová postoupila do finále na turnaji ve Wu-chanu. Bronzová medailistka z olympiády nedala v semifinále své soupeřce Simone Halepové žádnou šanci a porazila ji po perfektním výkonu 6:1, 6:2. V sobotním finále ji čeká Slovenka Dominika Cibulková.
30.09.2016 15:05 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (89 článků) , Petra Kvitová (1522 článků) , Simone Simon (45 článků) , Simone Simone (58 článků) , Simone Simon (32 článků)