Pěkná, pěkná, pěkná. Song Janka Ledeckého si může o sto šest pouštět do uší Petra Kvitová (25). V nejnovější anketě o nejkrásnější tenistku světa se vešla do první desítky!

Osobnosti: Janek Ledecký (294 článků) , Petra Kvitová (1523 článků)

Česka Petra Kvitová uspěla i v anketě o nejhezčí tenistku světa! Je devátá nejkrásnější!

10.11.2015 05:05 |

Petra Kvitová je v balíku! V pětadvaceti by mohla mít garáž plnou drahých vozů i soukromý tryskáč!

Ne náhodou se tenisu říká sport individualistů. Špičkoví hráči si za zápasy na prestižních turnajích nechají královsky platit a jejich „výrobním nástrojem“ je přitom jen raketa, pár míčků a tenisky. Mezi vyvolené v tomto sportu už čtvrtým rokem patří také Petra Kvitová. I přes své mládí stačila na kurtech vydělat 20 milionů dolarů, což je víc než 400 milionů Kč.
09.11.2015 09:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1523 článků)

Těsně pod vrcholem: Plíšková ve finále Elite Trophy nestačila na Williamsovou

Podobně jako Petra Kvitová na Turnaji Mistryň byla i Karolína Plíšková v konkurenci Elite Trophy blízko vytouženému titulu, leč ani této české tenistce se ve finále nepoštěstilo. Po dramatické bitvě se nakonec musela sklonit před Američankou Venus Williamsovou, která v čínském Ču-chaj zvítězila po setech 7:5 a 7:6.
08.11.2015 12:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1523 článků) , Karolína Plíšková (401 článků)

Podpořte české tenistky před Fed Cupem. Přijďte na jejich autogramiádu do Českého rozhlasu

Všichni fanoušci českého tenisu mají jedinečnou příležitost získat autogramy našich nejlepších hráček. České reprezentantky v čele s Petrou Kvitovou a Lucií Šafářovou budou veřejnosti podpisy rozdávat 9. listopadu v prostorách foyer recepce Českého rozhlasu.
05.11.2015 13:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1523 článků)

03.11.2015 12:10 |

Žádné slzy, žádná bolest. Kvitová je se svým vystoupením na Turnaji mistryň spokojená

Dvouhodinovou finálovou bitvu s Polkou Agnieszkou Radwaňskou sice prohrála, přesto je česká tenistka Petra Kvitová spokojená se svým vystoupením na Turnaji mistryň. Už jenom samotnou účast na Singapurském podniku považuje za velký úspěch.
01.11.2015 18:25 |

Český smutek v Singapuru: Kvitová ve finále prohrála s Radwaňskou

Petra Kvitová nestačila ve finále Turnaje mistryň na Polku Agnieszku Radwaňskou. Česká tenisová jednička prohrávala už 2:6 a 1:3, přesto se nevzdala a dokázala si vynutit rozhodující set. Radwaňská ale obrat nepřipustila a po konečném výsledku 6:2, 4:6 a 6:3 slaví v Singapuru první vítězství na Turnaji mistryň ve své kariéře.
01.11.2015 14:25 |

Kvitová vybojovala finále Turnaje mistryň. Hlaváčková s Hradeckou dostaly kanára

Petra Kvitová porazila v semifinále Turnaje mistryň Rusku Marii Šarapovovou 6:3 a 7:6, ačkoliv v druhém setu už prohrávala 1:5 a 0:30. Česká tenistka ve finále narazí na Polku Agnieszku Radwaňskou, jež v prvním semifinále porazila Španělku Garbiňe Muguruzaovou 6:7, 6:3 a 7:3.
31.10.2015 14:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1523 článků)

Šafářová porazila Kerberovou a pomohla Kvitové do semifinále. To si zahrají i Hlaváčková s Hradeckou

Lucie Šafářová zaznamenala na Turnaji mistryň premiérovou výhru, když porazila Angelique Kerberovou 4:6 a 3:6, a pomohla tak své krajance Petře Kvitové k postupu do semifinále. V něm se česká jednička utká s Ruskou Marií Šarapovovou.
30.10.2015 12:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1523 článků) , Lucie Hradecká (218 článků)

Šafářová nezlomila prokletí a s Kvitovou prohrála i poosmé v řadě

Petra Kvitová potvrdila roli české tenisové jedničky a na Turnaji mistryň v Singapuru porazila svoji krajanku Lucii Šafářovou dvakrát 7:5. Světová pětka stále drží šanci na účast v semifinále, naopak Šafářová musí věřit ve vítězství Španělky Muguruzaové v zápase s Němkou Kerberovou, v opačném případě se její postupové naděje rozplynou už před závěrečným duelem v Bílé skupině.
28.10.2015 11:21 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1523 článků) , Lucie Bílá (2417 článků)

Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

Los rozhodl, Turnaj mistryň uvidí souboj dvou českých tenistek

České tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová byly pro Turnaj mistryň společně nalosovány do Bílé skupiny, v níž je doplní Španělka Muguruzaová a Němka Kerberová.
23.10.2015 16:25 |

České tenistky zabojují o Fed Cup v nejsilnější sestavě

Nominace českých tenistek na finále Fed Cupu proti Rusku, které se  odehraje v pražské O2 areně 14. a 15. listopadu, se obešla bez většího překvapení. Nehrající kapitán Petr Pála nominoval kvarteto ve složení Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Karolína Plíšková a Barbora Strýcová. Týmovou jedničkou bude Petra Kvitová, náhradnicí Denisa Allertová.
22.10.2015 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1523 článků) , Barbora Strýcová (254 článků) , Karolína Plíšková (401 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Kvitová má jistou účast na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Petra Kvitová se popáté za sebou kvalifikovala na Turnaj mistryň pro osmičku nejlepších hráček sezóny.  Účast vítězky Masters z roku 2011 dnes potvrdila organizace WTA Tour.
14.10.2015 21:01 |

Kvitová je čtvrtá v pořadí pro postup na Turnaj mistryň, Šafářová sedmá

Česká tenisová jednička Petra Kvitová poskočila na čtvrté místo v pořadí hráček pro účast na Turnaji mistryň v Singapuru, zatímco Lucie Šafářová klesla na sedmou příčku. Elitní osmička se vzdaluje Karolíně Plíškové, která spadla na 12. místo.
12.10.2015 20:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1523 článků) , Karolína Plíšková (401 článků)

Po Kvitové končí na turnaji ve Wu-Chanu i Karolína Plíšková

Po vítězství nad Petrou Kvitovou si Italka Roberta Vinciová připsala skalp další české tenistky. Finalistka posledního US Open si po setech 7:6 a 6:3 poradila také s Karolínou Plíškovou a na turnaji v čínském Wu-Chanu postoupila mezi čtveřici nejlepších.
01.10.2015 11:01 |

Kvitová titul ve Wu-chanu neobhájí, ztratila skvěle rozehraný zápas

Pro tenistku Petru Kvitovou skončila cesta za obhajobou titulu v čínském Wu-chanu v osmifinále. Turnajová trojka nedokázala využít výrazné vedení proti finalistce nedávného US Open Italce Robertě Vinciové a zápas prohrála ve dvou setech 6:7 a 2:6.
30.09.2015 11:21 |

Lukáš Vaculík se na jevišti zranil: Představení dohrál s hlubokou řeznou ranou, od krve měl i boty!

Lukáš Vaculík  (53) se bolestivě zranil. Populární herec se na nedělním představení muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru, kterému přihlížela mimo jiné Petra Kvitová se svým přítelem , pořezal. Během jedné ze scén, kdy vytahuje nůž z kapsy, aby opravil lampu, si vážně pořezal přímo na jevišti ruku.
23.09.2015 06:00 |

Osobnosti: Lukáš Vaculík (191 článků) , Petra Kvitová (1523 článků) , Lukáš Vaculík (190 článků)