Články k osobnosti

Petr Zvěřina

  grafik, soutěžící reality show vyvolení

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Zvěřina »
 

Zkušenost Petra Zvěřiny "z Václaváku": Život na ulici, nocleh v krabici! Šetřit přesto nezačal

 
Proslavil se zejména svými hádkami s Vladkem Dobrovodským (39) v první řadě VyVolených a od té doby už se Petr Zvěřina (40) „z Václaváku“ objevil v řadě dalších reality show. Přesto prý moc dobře ví, co to znamená mít hluboko do kapsy.
21.02.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Celý život žiji od výplaty k výplatě, přiznal Petr Zvěřina

 
Petr Zvěřina (40), který se proslavil hlavně díky reality show VyVolení, si vyzkoušel život mezi bezdomovci. Loni v pořadu City Survival pět dnů žil v hlavním městě se stokorunou v kapse. „Tak těžké to zase nebylo, protože často takto živořím i v reálném životě,“ přiznal.
20.02.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Můj rozvod? Usmál jsem se a ukončil jednu životní etapu, řekl Zvěřina z VyVolených. Podívejte se, o jakou přišel krásku!

 
Petr Zvěřina včera ukončil jednu životní etapu, když se rozvedl se svou manželkou Nikolou. Účastník první řady reality show VyVolení nám popsal, jak řízení prožíval. A možná se budete divit, ale na slzičky nedošlo...
24.02.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Nastal DEN, kdy bude zase k mání! VyVolený Petr Zvěřina z Václaváku se dnes rozvádí!

 
Petr Zvěřina, jehož jméno bude navždy spojeno s Václavákem a s babetou, na které nikdy nepřijel, se dnes rozvádí. Ve 14 hodin odpoledne má s půvabnou Nikolou, s níž strávil 8 let, rozvodové stání. Pro oba to je uzavření jedné etapy života...
23.02.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Petr Zvěřina z Václaváku není otcem dcery své manželky! U soudu se vzdal otcovství

 
Manželka Petra Zvěřiny (39) Nikola (31) se před dvěma roky zamilovala do Pavla Brzáka a krátce nato s ním otěhotněla. Letos v lednu přivedla na svět dceru Anette. Jelikož je Nikola stále vdaná za Petra, podle zákonů je otcem Zvěřina!
01.12.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Řešitel těšitel Robejšek. Ten jeho projekt vůbec nedává smysl, smějí se v Lidových novinách Realistům

 
Politolog Petr Robejšek založil novou stranu – Realisty. Základní myšlenku nového uskupení lze shrnout slovy „víme, jak na to“; především víme, jak chránit české národní zájmy proti sousedům i proti vzdálenějším cizincům. Komentátor Lidových novin Martin Zvěřina má však za to, že Robejšek vlastně nepředstavil vůbec žádný program. Politolog žijící v Německu chce být silnější než ČSSD, ale zvítězit chce prý možná tak křikem.
25.11.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Novináři: Hrozí, že volby budou cinknuté. Lidovci jsou definitivně zpět z politického hrobu. A Andreji...

 
Miroslav Korecký v MF Dnes a Petr Kamberský a Martin Zvěřina v Lidových novinách se zamysleli nad uplynulými senátními volbami. Podle Koreckého byly například krajské i senátní volby generálkou na volby parlamentní. „Ale úplně jasný vzkaz o výsledku nevyslaly. Jen leccos naznačily,“ uvedl.
17.10.2016 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

NeVyVolený Petr Zvěřina ostrouhal: Opustila ho manželka a už je těhotná s jiným!

 
Petr Zvěřina strávil 8 let s Nikolou, kterou si před rokem a půl vzal. Vypadali jako krásný pár, ale idylky je konec.
04.10.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Manželka Petra Zvěřiny z Václaváku: Dítě si pořídila s jiným! A teď milence ukázala

 
I když je modelka Nikola Zvěřinová stále vdaná za exVyVoleného Petra Zvěřinu (38), už přes rok žije novým životem. V lednu přivedla na svět dceru Anette, ale teprve teď má vztah s jejím otcem.
26.05.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Schyluje se k rozvodu? Zvěřina z Václaváku s krásnou Nikolou žijí odděleně

 
Necelé tři roky po svatbě se nad jejich vztahem stahují mračna! Nebo jen přes azurově modré nebe přecházejí nepatrné mráčky? Do Super.cz přišel tip, že Petr Zvěřina (z Václaváku, který nepřijel na babetě) a jeho krásná žena Nikola Zvěřinová žijí odděleně a na stole mají být dokonce rovnou rozvodové papíry. Dokonce se hovoří i o těhotenství sexbomby. Jak se ukázalo, na každém šprochu je skutečně pravdy trochu!
09.07.2015 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Nikola Zvěřinová nafotila lesbické snímky s expřítelkyní svého muže

 
Modelka a dýdžejka Nikola Zvěřinová nafotila pořádně svůdné fotky. Zřejmě byste čekali, že budou s jejím manželem, dýdžejem Petrem Zvěřinou, či jiným fešným mužem z modelingové branže. Nikoli, Nikola se rozhodla pořádně šokovat.
21.04.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Jako DJka má víc kšeftů než její muž, Petr Zvěřina z Václaváku: Mohou za to plné trojky, které se nebojí ukázat

 
O tom, že se manželka Petra Zvěřiny Nikola živí stejně jako její muž jako DJka, jsme věděli. Ale netušili jsme, jak úspěšná je. Probrali jsme to na párty, kde se představovala nová kosmetická firma a ona tam hrála.
04.04.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Zvěřina z Václaváku konečně vyvezl manželku na dovolenou: Takhle jeho žena a její čtyřky vypadají v bikinách

 
Dlouho nebyla na dovolené u moře, dokonce ani na svatební cestě. Až teď se DJ Petr Zvěřina konečně rozhoupal a svoji manželku vyvezl k moři. Užívají si s kamarády na cestách po Thajsku, modelka a finalistka Miss Nikola je nadšená.
10.02.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Ten dopadl: Zoufalec z VyVolených nemá peníze. Žije bez elektřiny a nahý se koupe na zahradě

 
Do Prahy sice nepřijel na babetě, ale i kdyby ji měl, pravděpodobně by v peněžence nenašel ani dostatek peněz na benzín do ní. Petr Zvěřina, účastník prvních VyVolených, se relativně úspěšně živil řadu let po soutěži jako dýdžej a moderátor, teď se ale ocitl v dost zoufalé situaci. Živoří prý na hranici životního minima v zahradní chatce, a dokonce bez elektřiny!
18.09.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Zvěřina z Václaváku zbankrotoval a přiznává, že je na dně! V zajetí sekty živoří v zahradní chatce bez elektřiny a vody!

 
Petr Zvěřina z Václaváku nejen že už nemá babettu, ale pravděpodobně už nemá ani na benzin do ní.
18.09.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Rok a půl už je ženatý: Víme, jak se žije Petru Zvěřinovi z Václaváku, i proč nemá už dva roky řidičák

 
Petra Zvěřinu z Václaváku, jehož proslavila první řada reality show VyVolení, moc často na společenských akcích nepotkáváme. "Společnosti si užiju dost na diskotékách, kde pořád hraju. Když mám volný večer, jsem s manželkou radši doma," vysvětlil Petr.
28.04.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Manželka Petra Zvěřiny z Václaváku měla nehezký úraz: Víme, co se stalo

 
Tohle je opravdu veselý páreček. Hvězda první řady reality show VyVolení Petr Zvěřina po dlouhé době vyrazil na večírek a doprovod mu samozřejmě dělala jeho krásná manželka, modelka Nikola. Oba byly hodně veselí, ovšem na Nikolině ruce jsme hned zaznamenali nepatřičný doplněk - sádru.
09.02.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Zvěřina z Václaváku má doma parádní kočičku: Mrkněte, jak to sluší jeho krásné manželce

 
Petr Zvěřina z Václaváku si opravdu uměl vybrat. Jeho manželka Nikola, se kterou oslavili první výročí svatby, je nejen velmi půvabná, ale i neskutečně milá. I když se roky živila modelingem, není rozhodně náročná. Drahé dárečky nevyžaduje a dokáže se o sebe postarat.
03.12.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Macura a Zvěřina z Václaváku si vjeli do vlasů: Tahali se za ouška a strkali do sebe jak malé děti

 
Tohle fakt nevymyslíš! Hrdinný obránce cti a práva na alkohol Ivety Bartošové Zdeněk Macura  (39) se rozhodl ztrestat exVyVoleného Petra Zvěřinu za jeho status na sociální síti. V něm si Petr, který do Prahy nepřijel na babetě, utahoval ze Zdeňkova letního výletu plného výparů do Itálie a přidal společnou fotku s propagátorem slova cucík. A to neměl dělat. „Vytahal jsem ho za ucho,“ potvrdil Super.cz softwarový inženýr. Dýdžeje ale tohle jednání vytočilo a rozhodl si ručně vyřídit si s ním účty!
18.10.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků) , Iveta Bartošová (6759 článků)

Bláznivý Macura se pobil se Zvěřinou! Rvačku ukončili vyhazovači

 
Znáte to přísloví o dvou kohoutech na jednom smetišti? V tomto případě nešlo o smetiště, ale diskotéku a večírek exVyVolené Věry Patt. Namachrovaný trouba Petr Zvěřina se rozhodl poměřit síly s popletou číslo jedna, (ne)únoscem Ivety Bartošové a hlavně ochráncem týraných žen. Ano, nemýlíte se, jde o samotného Zdeňka Macuru.
18.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků) , Věra Patt (26 článků) , Iveta Bartošová (6759 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »