Články k osobnosti

Petr Wolf

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Wolf »
 

„V dětství mě zneužili.“ Petra pomáhá vaginálním mapováním dalším ženám

 
Trendem poslední doby v terapiích je vaginální mapování. Jednou z nejznámějších českých psycholožek a psychoterapeutek, která se této disciplíně věnuje, je Petra Yamuna Wolf. Dnes ji vyhledávají klientky nejen z Česka, ale také Spojených států nebo Velké Británie.
04.02.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Uprchlý poslanec Wolf se ozval. A prozradil, proč měl být zavřený také ministr Bursík

 
Bývalý sociálnědemokratický poslanec Petr Wolf, který byl v roce 2012 odsouzen za zneužití státních dotací a do vězení nenastoupil, a tak na něj byl v březnu 2013 vydán i mezinárodní zatykač kvůli podezření, že se skrývá mimo území Česka, napsal pro Reflex.cz svůj pohled na celou kauzu.
07.07.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Uprchlý exposlanec Wolf se ukázal v televizi. Zamaskoval se brýlemi a ujistil, že do vězení nepůjde

 
Uprchlý bývalý poslanec Petr Wolf, který se vyhýbá vězení, televizi Prima řekl, že z vězení by se nemohl efektivně bránit. Dál se cítí nevinen. Policie po něm pátrá od ledna 2013. Televize pořídila rozhovor s ním prostřednictvím tabletu, Wolf měl velké sluneční brýle a plnovous. Naznačil, že jeho obvinění mohlo být politicky motivované.
16.06.2015 21:22 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Uprchlý exposlanec Wolf promluvil ze své skrýše: Z vězení bych se nemohl bránit

 
Na očích velké sluneční brýle, na tváři plnovous. Tak se uprchlý bývalý poslanec Petr Wolf ukázal po dvou a půl letech veřejnosti. Rozhodl se poskytnout rozhovor pro pořad Očima Josefa Klímy.
16.06.2015 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (203 článků) , Petr Wolf (99 článků)

Politici se hádají, zda má hymnu pro Karla IV. psát Landa

 
Pražská ČSSD nechce, aby hymnu pro oslavy 700. výročí narození Karla IV. psal pro hlavní město zpěvák Daniel Landa. Náměstek Petr Dolínek (ČSSD) to v tiskové zprávě označil za skandální a nepochopitelné. Podle radního Jana Wolfa (KDU-ČSL/Trojkoalice) Landa pouze přišel s nápadem, že by nějaká znělka měla vzniknout. Oslavy výročí budou příští rok, vzniknout má i nové muzeum.
18.05.2015 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (466 článků) , Karl Wolf (8 článků) , Petr Wolf (99 článků)

Exposlanec Wolf stále prchá před spravedlností. Teď však přes příbuzného požádal o milost

 
Uprchlý odsouzený exposlanec Petr Wolf žádá o milost. Jeho rodinný příslušník zaslal dopis na Ministerstvo spravedlnosti. Ostravský krajský soud už poslal na ministerstvo vyžádané podklady. Wolf byl odsouzen k šestiletému trestu za podvod s dotacemi. Už dva roky se vyhýbá nástupu do vězení. Policisté po něm pátrají od 25. ledna 2013. Zprávu o tom přinesl server Týden.cz.
22.01.2015 18:07 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Pražskou primátorkou bude Adriana Krnáčová z ANO

 
Novou pražskou primátorkou bude Adriana Krnáčová z ANO. Domluvily se na tom vyjednávací týmy budoucí koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL a STAN). Hnutí ANO budou v radě dále zastupovat Michal Hašek, Libor Hadrava, Radek Lacko a Eva Kislingerová. Společně s nimi ve vedení města usednou Jan Wolf, Matěj Stropnický a Jana Plamínková z Trojkoalice a Petr Dolínek a Irena Ropková za ČSSD. V radě nebude pravomocně odsouzený zastupitel ČSSD Karel Březina, třetí jméno zveřejní sociální demokraté v pondělí.
31.10.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (448 článků) , Michal Hašek (2335 článků) , Radek Petr (185 článků) , Petr Wolf (99 článků) , Jan Březina (26 článků) , Irena Karel (20 článků)

Trojkoalice se shoduje na většině bodů programu s ANO i ČSSD

 
Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL a STAN) v Praze se ve většině bodů programu shoduje s vítěznou ANO i s ČSSD. Po jednáních to ČTK řekli Jan Wolf (KDU-ČSL) a Petr Dolínek (ČSSD). ČSSD a Trojkoalice se však rozcházejí například v otázce řešení automobilové dopravy. S TOP 09 zatím žádná ze stran oficiálně nejedná. Ctí totiž vítěze voleb, který má podle Wolfa i Dolínka právo na první pokus o vyjednání koalice. O nejednotnosti Trojkoalice, jejíž někteří členové se dnes vymezili proti spolupráci s ANO, Wolf neví. podotkl, že další jednání všech tří stran se uskuteční v pondělí.
14.10.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Prchající exposlanec Wolf neuspěl, soud jeho stížnost smetl ze stolu

 
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost bývalého poslance ČSSD Petra Wolfa potrestaného šesti lety vězení za dotační podvod. Verdikt je tak definitivní, Wolfovi se nepodařilo ústavní soudce přesvědčit o údajném porušení práva na spravedlivý proces.
20.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Ústavní soud odmítl stížnost odsouzeného exposlance Wolfa

 
Ústavní soud odmítl stížnost bývalého poslance ČSSD Petra Wolfa potrestaného šesti lety vězení za dotační podvod. Verdikt je tak definitivní, Wolfovi se nepodařilo ústavní soudce přesvědčit o údajném porušení práva na spravedlivý proces. ČTK to dnes řekla mluvčí soudu Miroslava Sedláčková.
20.08.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Odsouzený exposlanec Wolf u Ústavního soudu neuspěl

 
Marně se pokoušel přesvědčit senát Ústavního soudu (ÚS) stíhaný exposlanec ČSSD Petr Wolf, kterého justice potrestala šesti lety vězení za dotační podvod, že se stal obětí porušení práva na spravedlivý proces. ÚS jeho stížnost odmítl a odsuzující verdikt je tak definitivně platný.
20.08.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Policie se dopustila pochybení při zabavování zbraní uprchlému exposlanci

 
Policie pochybila při zabavování zbrojního průkazu a zbraní exposlance Petra Wolfa. Vyplývá to z letošního rozsudku Městského soudu v Praze proti policejnímu prezidiu, který má redakce k dispozici. Podle Wolfova advokáta je na případu vidět, jak se chybuje, když se politické procesy konají pod tlakem.
02.04.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Manželka uprchlého exposlance Wolfa: Tuším, kde je, ale žijeme odděleně

 
Už to bude skoro rok, co měl bývalý poslanec za ČSSD a později nestraník Petr Wolf nastoupit do vězení šestiletý trest za dotační podvod. Jenže letos v lednu zmizel a dodnes ho policie i přes vydaný mezinárodní i evropský zatykač nevypátrala.
25.11.2013 07:32 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Uprchlý poslanec Wolf podal stížnost k Ústavnímu soudu

 
Bývalý poslanec za ČSSD Petr Wolf odsouzený za dotační podvod podal v pondělí prostřednictvím svého právníka stížnost k Ústavnímu soudu. 
12.11.2013 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Exposlanec Wolf je sice na útěku, ale milionovou pokutu splatil!

 
Bývalý poslanec za ČSSD Petr Wolf odsouzený za dotační podvod zaplatil pětimilionový peněžitý trest. Dnes byla na účet ostravského krajského soudu připsána poslední splátka.
17.10.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Manželka splatila dluh za exposlance Wolfa: On je stále dobře maskovaný strom!

 
Exposlanec Petr Wolf to má opravdu dobře zařízené. Nejen, že je neznámo kde a nejspíš se stále pohybuje obalený kůrou s listy na hlavě a hraje si na strom, jak se dříve prezentoval. Teď může mít navíc tak napůl čisté svědomí. Ve vězení ho zatím netrápí a pětimilionový trest je splacen! Jeho manželkou!
17.10.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Exposlanec Wolf (ČSSD) je definitivně odsouzen. Trestu se vyhýbá útěkem před spravedlností

 
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání exposlance Petra Wolfa, který se vyhýbá šestiletému trestu vězení za dotační podvod, informovala dnes Česká televize. Dovolání bylo zjevně neopodstatněné. Závěry obecných soudů odpovídají provedeným důkazům, řekl mluvčí soudu Petr Knötig.
05.09.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Nejvyšší soud zamítl dovolání exposlance Wolfa

 
Nejvyšší soud zamítl dovolání bývalého poslance Petra Wolfa v kauze dotačního podvodu. České televizi to sdělil mluvčí NS Petr Knötig. Wolf se přitom už několik měsíců skrývá před policií.
05.09.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Odsouzený exposlanec se pořád skrývá. Ale možná bude moct přestat

 
Bývalý sociálně demokratický poslanec Petr Wolf se stále skrývá. Přitom už měl půl roku sedět ve vězení za zneužití dotace. Jeho případ ale může být znovu otevřen. Wolf totiž podal proti rozsudku dovolání a teď o něm bude rozhodovat Nejvyšší soud, píše na svém zpravodajském webu ČT.
23.07.2013 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Exposlanec Wolf: Půl roku na útěku! Milionovou pokutu splácí manželka

 
Před časem posměšně vzkázal, že není na útěku, ale převlékl se za strom a uhnízdil se na něm datel. Exposlanec Petr Wolf však má opravdu dobré maskování. Půl roku o něm nikdo neví. Jeho dluhy soudu pak splácí jeho manželka, která si sama odpykává za podvody s dotacemi trest. Tomu se však Wolf zdařile vyhýbá.
18.07.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »