Články k osobnosti

Petr Václav

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Václav »
 

Kdo je muž, který poklekl před Gottovou? Známý „zloděj kabátů“ a ochránce Bartošové (†48)!

 
Na Dominiku Gottovou (44), která včera večer přiletěla do Prahy po krátkém usmiřovacím výletu za manželem Timem Tolkkim (54), čekalo na letišti Václava Havla malé překvapení. Vedle reportérů a fotografů ji uvítal muž třímající čelenku s falešnými diamanty, a dokonce před ní poklekl. Ze záhadného ctitele se ale vyklubal veřejnosti dobře známý „zloděj kabátů“ a ochránce zesnulé Ivety Batošové (†48) Petr Veselý.
25.11.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5887 článků) , Dominika Gottová (442 článků) , Iveta Bartošová (6823 článků) , Petr Václav (885 článků)

Vychází nový Salon: Petr Pokorný o přelidňování planety a Václav Bělohradský o dělbě moci

 
Co všechno najdete ve čtvrteční příloze deníku Právo Salon?
11.11.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

Z luxusu na ubytovnu. Karel Janeček a další čeští milionáři si vyzkoušeli, jaké je žít s 550 Kč na týden

 
Karel Janeček  (47) , Václav Staněk, Simona Kijonková, Jiří Antoš, Lenka Hlavatá, Petra Plemlová a Martin Hausenblas. To je sedm českých milionářů, kteří se zapojili do nové reality show Primy Milionář mezi námi.
05.11.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (356 článků) , Jiří Antoš (6 článků) , Václav Antoš (1 článek) , Petr Václav (885 článků) , Jiří Staněk (40 článků) , Petr Staněk (1 článek)

Tohle neokecáte, užiteční idioti. Petr Žantovský rozdrtil výklad vrchního elfa, jak cenzurou bojuje za svobodu slova. A došlo i na „profesionálního zeťe“

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Komentář Jana Sokola ke kauze bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly, že jde o prkotinu a že se neměl nechat chytit, když už pravidla porušil, nemohl Petr Žantovský opomenout v pravidelném přehledu mediálních zajímavostí. Považuje to za pěkný obrázek myšlenkového světa člověka, který byl přítelem jiného moralisty, Václava Havla, sám chtěl stát v čele země a kudy chodí, tudy poučuje o morálce. Došlo i na udavače a cenzory, kteří coby elfové mají tolik drzosti tvrdit, že svoboda slova v naší zemi je pro ně posvátná věc.
31.10.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5887 článků) , Petr Václav (885 článků)

Klausovo „totální sobectví“. Epidemiolog o exprezidentovi bez roušky, čipování a nedůvěře lidí

 
Důvěra - jeden z nejdůležitějších nástrojů v boji proti koronaviru. Podrývají ji však nesčetné dezinformační zprávy šířené nejen českým virtuálním prostorem. Jejich oběťmi jsou nejčastěji senioři a lidé s nižším vzděláním. Jak odlišit fakta od manipulativních informací? Mohou nás při testech lékaři čipovat? Snižují 5G sítě imunitu nebo pomáhá pití alkoholu v prevenci proti koronaviru? Nejen na tyto otázky otevřeně odpovídal v Epicentru na Blesk.cz hlavní epidemiolog IKEMu Petr Smejkal. Pozastavil se také nad tím, proč se podle něj exprezident Václav Klaus chová sobecky.
30.10.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10085 článků) , Petr Václav (885 článků)

A to ještě nevíte... Česko zavřené, Babiš a Prymula domluvili. A ozvaly se ještě horší věci

 
Na dnešní vyhlášení lockdownu už zareagovalo více než dost osobností s mnoha výtkami a poznámkami. Podle Petra Kamberského z LN o tom, jaká je teď katastrofa, svědčí to, že se Andrej Babiš několikrát omluvil. Europoslanec Zdechovský si rýpl, že Babišovo květinářství zůstalo otevřené. A Václav Klaus ml. doporučil, že když už se zavírá, mohla by se zavřít i média, která děsí občany.
21.10.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10085 článků) , Andrej Babiš (20035 článků) , Petr Václav (885 článků)

Teď jde o JIPky. Nemůžete na měsíc zavřít dva miliony lidí! U Moravce se řešilo, jak zachránit seniory

 
V druhé hodině Otázek Václava Moravce se setkali náměstek ministra zdravotnictví Aleksi Šedo a předseda Sdružení praktických lékařů Petr Šonka. Debatovali o tom, zda či kdy se zhroutí české zdravotnictví, a co je třeba dělat, aby se nezhroutilo. Šedo kroutil hlavou nad lidmi, kteří odmítají nosit roušky v MHD.
19.10.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

Skála (KSČM): Sebedestrukce Západu a lochneska „neomarxismu"

 
Šťavnatý je už název - Sebedestrukce Západu. Ještě nedávno by mu hrozilo mediální autodafé. Teď ale právě tak nazval novou knihu Institut Václava Klause. Autory příspěvků jsou on sám, Jiří Weigl, Aleš Valenta, Ladislav Jakl, Ivo Strejček, Petr Hájek, Michal Semín, Tomáš Břicháček a Milan Knížák. Drsné jsou i portréty sebeprznění, o němž je řeč.
18.10.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10085 článků) , Aleš Valenta (74 článků) , Ivo Strejček (172 článků) , Jiří Valenta (174 článků) , Petr Václav (885 článků) , Petr Weigl (17 článků) , Jiří Skála (13 článků) , Michal Hájek (14 článků) , Jiří Hájek (5 článků)

Teď jde o JIPky. Nemůžete na měsíc zavřít dva miliony lidí! U Moravce se řešilo, jak zachránit seniory

 
V druhé hodině Otázek Václava Moravce se setkali náměstek ministra zdravotnictví Aleksi Šedo a předseda Sdružení praktických lékařů Petr Šonka. Debatovali o tom, zda či kdy se zhroutí české zdravotnictví, a co je třeba dělat, aby se nezhroutilo. Šedo kroutil hlavou nad lidmi, kteří odmítají nosit roušky v MHD.
18.10.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

Déle, než si myslíte! Covid: 9544 nakažených. A tvrdě o opatřeních

 
Epidemiologická situace se v České republice dál zhoršuje. Za středu bylo zaznamenáno více než 9500 nových případů koronaviru, 175 lidí muselo zamířit do nemocnice a 35 lidí zemřelo. Co nás čeká dál? Na tuto otázku se pokusili odpovědět epidemiolog Petr Smejkal a imunolog Václav Hořejší
15.10.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

Moravec zíral. Chceme peníze! padlo z krajů. A je tu problém s nemocnicemi

 
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce byli hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO), pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) a kandidátka na hejtmanku Středočeského kraje Petra Pecková (STAN). Společně vynadali vládě a volali po zásadní změně v daňové oblasti. Netolický varoval, že Česko nemusí další uzavření ekonomiky vydržet.
11.10.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků) , Václav Moravec (611 článků)

Nebylo větší „klausovky“, než Miroslava Němcová. Petr Žantovský si její scény pamatuje osobně

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za rozkošné na letošních senátorských volbách považuje Petr Žantovský skutečnost, že se v médiích perou soupeři z centrálního obvodu Prahy Václav Hampl a Miroslava Němcová, ačkoli vlastně patří do stejného tyglíku. U dlouholeté poslankyně ODS upozorňuje na to, že byla vždy mistryně v odezírání z úst šéfa své strany, u končícího senátora na přimknutí k těm, jejichž cílem bylo zbavit zemi legitimně zvoleného prezidenta a de facto zde zavést bruselskou kolonii. Stranou pozornosti nenechal ani to, před čím mainstream strká hlavu do písku.
10.10.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1595 článků) , Petr Václav (885 článků)

Il Boemo. Vojtěch Dyk natáčel ve Stavovském divadle

 
V ČR a v Itálii se v těchto dnech natáčí velmi ambiciózní výpravný historický film režiséra Petra Václava Il Boemo o Josefu Myslivečkovi, významném českém skladateli 18. století. Ve filmu se objeví Stavovské divadlo, zámek v Bučovicích a různé paláce.
05.10.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (822 článků) , Petr Václav (885 článků)

Pražská loreta slaví 325 let od zprovoznění: Lidé se mohou vydat až na vrchol k mechanismu zvonohry

 
Prohlédnout si na vlastní oči barokní mechanismus pražské lorety, podívat se, jak přesně zvonkohra funguje, a zjistit, za jakých okolností vznikla, mohou lidé po celý prodloužený víkend. Na dny 26. až 28. září jsou připravené komentované prohlídky, protože loretánské zvony se poprvé rozezněly na svátek svatého Václava roku 1695. Zvonkohra tedy slaví 325. výročí svého zprovoznění, uvedl ředitel lorety Petr Bašta.
24.09.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 152. díl. Sebedestrukce západu

 
Nejnovější publikací Institutu Václava Klause je sborník příspěvků členů a spolupracovníků IVK s jasným názvem Sebedestrukce západu.
16.09.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10085 článků) , Petr Václav (885 článků)

Zemanofobní text u Šafra nadzvedl Petra Žantovského. Ač nerad, zveřejnil tedy něco o Havlovi. Nepříjemné čtení

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Pět let poté, co německá kancléřka Angela Merkelová prohlásila, že její země zvládne milionový nápor migrantů, si článek o tehdejší vítací kultuře u našich západních sousedů i obavách většiny populace říkat, co si myslí, vysloužil ocenění nejlepší za uplynulý týden. Petr Žantovský našel i nejobludnější text, jehož autora při psaní postihla silná zemanofobie. Netradičním zdrojem inspirace se tentokrát stal Sborník Institutu Václava Klause, protože publikace zdaleka přesahuje rámec běžné politologické analýzy.
05.09.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10085 článků) , Angela Merkelová (2646 článků) , Václav Havel (5887 článků) , Petr Václav (885 článků)

Moravce se povinná karanténa netýká. Hygieničku Rážovou trasují jen 48 hodin zpátky

 
Pražská hygiena bude u hlavní hygieničky Jarmily Rážové trasovat pouze ty kontakty, které nejsou starší dvou dnů. U Rážové se ve středu prokázalo onemocnění covid-19. Povinná karanténa se tak netýká moderátora České televize Václava Moravce, v jehož pořadu vystoupila v neděli. Novinkám to sdělil hlavní epidemiolog pražského IKEMu Petr Smejkal, který se natáčení s Moravcem také zúčastnil.
03.09.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

Hygienici sotva stíhají trasovat nakažené. Rážová dostala na pomoc mediky i armádu

 
Hygienici stíhají trasovat do 400 nových případů koronavirové nákazy za den. Po posílení hygienických stanic a zapojení mediků a díky provozu informační linky 1221, která má fungovat od 1. září, by se mělo pak zvládat trasování u 750 nových nakažených denně. V pořadu otázky Václava Moravce (OVM) to v neděli řekla hlavní hygienička Jarmila Rážová. Podle hlavního epidemiologa pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Petra Smejkala bude podstatné hlavně testování. Měl by se při něm dát odlišit druh nákazy i to, jak moc je pacient infekční.
30.08.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

My se neřídíme přáními politiků, bránila se hlavní hygienička Rážová u Moravce

 
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce v České televizi byli hlavní hygienička ČR Jarmila Rážová a epidemiolog Petr Smejkal. Přeli se o to, kam a proč nosit roušky. Rážová odmítala, že by se v této otázce řídila názory politiků. Smejkal tady byl poněkud skeptičtější.
30.08.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (885 článků)

U Šafra připomínají den památky obětí totalit. Vyhlásil jej Evropský parlament, zásluhy prý má i Václav Havel

 
Dnešní den je připomínán jako Evropský den památky obětí totalitních a autoritářských režimů. Připomněl jej i na serveru Forum24.cz historik a filozof Petr Hlaváček.
23.08.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5887 článků) , Petr Václav (885 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »