Články k osobnosti

Petr Urban

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Urban »
 

Nové knihy: Erben, Saint-Exupéry a Urban

 
Nápad přeložit známou knihu Malý princ do brněnského hantecu jako Malého principála posouvá původní text do originálních dimenzí. Kromě toho se mohou čtenáři kochat hororovými příběhy od Karla Jaromíra Erbena (doprovázené ilustracemi Míly Fürstové), zasmát se nad kreslenými vtipy Petra Urbana, či se zamyslet nad texty Johna Lennona. Audiokniha Srdce zlomený přináší vzpomínky hudebníka a novináře Ondřeje Hejmy.
20.11.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (227 článků) , Ondřej Hejma (163 článků) , Petr Urban (52 článků) , Petr Urban (5 článků) , Ondřej Malý (55 článků)

Alena Vitásková: Studentský justiční dvůr IAV

 
RIVIS -SŠV A VOŠ PK a KŘ Praha, s.r.o. – Mgr. et Bc. JanDalecký, ředitel, Spolek Šance na návrat – Ing. Petr Urban, ředitel, a Institut Aleny Vitáskové z. s. – Alena Vitásková, předsedkyně, založili při IAV Studentský justiční dvůr IA
23.09.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (52 článků) , Petr Urban (5 článků)

Petr Urban slavil 60: Líbačka s Patrasovou!

 
Výborně, tak už je na Hradě a budou se dít věci. Kreslíř, humorista a sáňkař Petr Urban oslavil šedesátku v hospodě U Pivrnce na pražském Hradčanském náměstí a přitáhl s sebou ze Smržovky věrného kamaráda, v nadživotní velikosti ze dřeva vyřezaného Rudu Pivrnce! Stojí na nádvoří a vítá hosty. eva vyřezaného Rudu Pivrnce! Stojí na nádvoří a vítá hosty.
16.08.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (52 článků) , Petr Urban (5 článků)

Kreslíř Petr Urban oslavil šedesátku: Tohle jste o něm možná nevěděli

 
Humorista, kreslíř a vtipálek, dnes už patří ke klasikům, je fenoménem českého kresleného humoru. Petr Urban oslavil šedesátku a tady je šedesát věcí, které jste o něm zřejmě nevěděli.
09.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (52 článků) , Petr Urban (5 článků)

Představujeme vám nového pohádkového prince: Je nejen fešák, ale i pořádně vysoký

 
V nové pohádce Zdeňka Trošky  (66) Zakleté pírko jsme byli zvědaví na nového prince, kterého režisér publiku představil. S šestadvacetiletým fešákem Petrem Urbanem, jehož pro filmové plátno objevil, se podle nás do diváckého vkusu trefil.
22.12.2019 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (52 článků) , Petr Urban (5 článků)
« Předchozí 1 Další »