Články k osobnosti

Petr Tuček

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Tuček »
 

Režisér Vladimír Skórka: Vojenství bude hrát v pokračování filmu Copak je to za vojáka... roli

 
Film Copak je to za vojáka… (1987), pod kterým je se scenáristou Pavlem Hajným podepsán předčasně zesnulý režisér Petr Tuček, se po bezmála pětatřiceti letech dočká volného pokračování. Nový snímek, ve kterém se opět v hlavní roli objeví Jiří Langmajer, připravuje režisér Vladimír Skórka.
13.01.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (491 článků) , Petr Tuček (5 článků) , Pavel Nový (429 článků)

FN Hradec Králové: Novým ombudsmanem je MUDr. David Tuček

 
Novým ombudsmanem Fakultní nemocnice Hradec Králové je od začátku roku pětačtyřicetiletý lékař Oddělení urgentní medicíny MUDr. David Tuček, který ve funkci nahradil někdejšího lékařského náměstka MUDr. Petra Tilšera, který byl ombudsmanem od roku 2011.
04.01.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tuček (5 článků)

Zástupci Komory daňových poradců ČR jednali s Adrejem Babišem a Alenou Schillerovou

 
S předsedou vlády Andrejem Babišem a ministryní financí Alenou Schillerovou se poslední lednový den letošního roku setkali zástupci ze zákona zřízených profesních komor. Za Komoru daňových poradců ČR se zúčastnili Petra Pospíšilová, prezidentka Komory, a Martin Tuček, viceprezident Komory.
04.02.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17970 článků) , Petr Tuček (5 článků)

Copak je to za vojáka? 5 věcí, které jste o kultovní komedii nevěděli

 
Film Petra Tučka, který se dá v dnešní době již považovat za klasiku. I když už od natočení uteklo skoro třicet let, nic ze svého původního kouzla neztratil. Kdo by snad neměl rád svobodníka Koubu, který má slabost pro všechny ženy, co se jen mihnou okolo? Z Jiřího Langmajera udělal film sexsymbol. Věděli jste ale o filmu všechno?
16.01.2016 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (491 článků) , Petr Tuček (5 článků)

Dům s ateliérem u Českých Budějovic

 
Na první pohled patrná zvlněná střecha rodinného domu v jižních Čechách nabízí hned několik interpretací. Jsou snad jeho obyvatelé milovníky mořských vln? Nebo mají „kopce“ záměrně narušovat jinak klidnou, rovinatou jihočeskou krajinu? Stejné jako mnohokrát, i zde je potřeba hledat odpověď jinde – konkrétně v duši sympatického majitele, sochaře Michala Trpáka a autora projektu architekta Petra Tučka.
13.05.2012 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tuček (5 článků)
« Předchozí 1 Další »