Články k osobnosti

Petr Švancara

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Švancara »
 

Přeskočil jsem z XL do M, směje se Švancara. A hledá další soutěž, kde by zhubl

 
Na hřišti toho nikdy moc nenaběhal, ještě méně směrem k vlastní bráně, ale bavil diváky osobitými kličkami a krásnými góly. Dnes srší vtipem coby sportovní spolukomentátor a glosátor či v zábavných pořadech. Nedávno se bývalý fotbalista a brněnský patriot Petr Švancara zúčastnil reality show Survivor. „Hygiena nula. Jediná kópelna i jedinej hajzl Karibik. V něm si večer umyješ zadek a vercajk a zuby vyčistíš kokosovým vláknem,“ okomentoval zážitek.
29.05.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Pepa Kůrka ze Survivoru obhajuje vztah s krásnou Angie: Proč spolu zůstali a detaily jejich svatby

 
Influencerka Angie Mangombe a Josef Kůrka ze Survivoru jsou spolu teprve krátce, ale i tak mají za sebou řadu zásadních rozhodnutí. Koncem loňského roku hrdličky oznámily očekávání miminka, posléze přišly na řadu zásnuby a nakonec přišla i těžká zkouška v podobě tříměsíčního odloučení. Nyní už jsou opět spolu a těší se na příchod miminka. V pořadu eXtra Host dvojice promluvila o tom, jaké to pro ně bylo, i o plánované svatbě, kterou bude moderovat Petr Švancara. Jak bude veselka vypadat? 
14.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Švanci se zamyslel, jak by dopadl Řepka v Survivoru: Tomáš by to nedal, myslí si

 
Bývalý účastník soutěže Survivor Česko & Slovensko, brněnská legenda Petr Švancara, není jediným fotbalistou, kterého prý organizátoři jedné z nejdrsnějších reality show na světě oslovili. Na opuštěném ostrově v Dominikánské republice se měl objevit i slavný fotbalový nervák Tomáš Řepka. Švanci v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jestli by dle jeho názoru Řepka v soutěži obstál. 
24.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1203 článků) , Petr Švancara (77 článků)

Hlad, stesk a slzy. Survivor člověka změní, i šílence jako mě, říká Švancara

 
Bývalý fotbalista Petr Švancara chtěl od Nového roku běhat, aby se dostal do formy. Místo toho ale milovník jídla, táta od rodiny zvyklý na komfort, sportovec a bavič kývl na nabídku odletět na ostrov na opačném konci planety a zkusit co nejdéle vydržet v soutěži Survivor. Nakonec zvládl 37 dnů a zhubl výrazně. Na jaké zážitky nezapomene?
23.03.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Intimní odhalení Švanciho ze Survivoru: Problémy s erekcí a strach o milostný život

 
Brněnská legenda Petr Švancara alias Švanci je pověstný svou upřímností. Ani rozhovor pro eXtra.cz nebyl výjimkou a bývalý účastník drsné reality show Survivor zcela otevřeně přiznal, s jakými zásadními životními problémy se na opuštěném ostrově potýkal.
22.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Na kontroverzní rozhodnutí Survivoru doplatil i Pítr. Jeho konec nenechal chladným ani Braňa

 
Kmen promluvil a dalším soutěžícím, který navždy opustil soutěž Survivor Česko & Slovensko, je Petr Havránek alias Pítr. Člen červeného týmu Hrdinů patřil k výrazným hráčům. Nyní se po vzoru Petra Švancary a Jiřího Hanouska na svém Instagramu vyjádřil k novému genderovému pravidlu. 
18.03.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

 
Před nějakou dobou opustil drsnou reality show Survivor jeden z nejoblíbenějších hráčů, brněnská legenda a milovník chlebíčků Petr Švancara alias Švanci. V soutěži vydržel dlouhých sedmatřicet dní, během kterých zhubl prý téměř dvacet kilo. Bývalý fotbalista v rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o svém přátelství s neoblíbeným realitním makléřem Jiřím Hanouskem a bez servítků prozradil, co si myslí o novém genderovém pravidle. 
18.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Jiří Novotný (68 článků) , Jiří Novotný (242 článků)

Rivalové ze Survivoru u jednoho stolu: Švanci s realiťákem Jirkou ukázali půvabné partnerky

 
Nervák ze Survivoru Jiří Hanousek se vydal na Moravu navštívit svého bývalého rivala Petra Švancaru. Přestože si v reality show šli po krku, jejich setkání proběhlo v přátelském duchu. "Více než čtyřhodinová večeře plná zábavy, někdy až tak velké, že ostatní hosty rušil náš hysterický smích," napsal na svůj Instagram Jiří.
15.03.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Sexuální život v Survivoru neexistuje, chyběla i ranní erekce, říká Švancara

 
Petr Švancara alias Švanci patřil od začátku mezi nejsilnější hráče nové řady Survivoru. Přesto nedávno vypadl. O zkušenostech z ostrova si povídal v pořadu Mixxxer G na ÓČKU s moderátorkou Bárou Krčmovou. Přiznal například, že sexuální život v této reality show neexistuje, chyběla prý i ranní erekce.
15.03.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Řepka místo Švanciho? Bouřlivák měl dostat nabídku od Survivoru. Všechny bys tam zmlátil, vysmál se mu Petr

 
Petr Švancara si v Survivoru prošel peklem a sáhl si na dno vlastních sil, nyní je mu ale znovu do smíchu. Bylo to patrné v oblíbené fotbalové talkshow TIKI TAKA, kde se bývalý fotbalista postaral o pořádnou zábavu. Nejenže se řešilo, kolik Švanci shodil nebo jak chodil na ostrově na záchod, ale nechybělo ani vzájemné pošťuchování mezi ním a Tomášem Řepkou. 
15.03.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1203 článků) , Petr Švancara (77 článků)

Švanciho divoká proměna: Z podsaditého medvídka je hubeňour, ale chlebíčky to jistí

 
Bývalý fotbalista Petr Švancara alias Švanci se po dlouhých sedmatřiceti dnech strávených na pustém ostrově v Dominikánské republice vrátil domů do Čech. Během svého boje o přežití v soutěži Survivor, která bezesporu patří k nejnáročnějším zážitkům, a to jak po fyzické, tak po psychické stránce, se pětačtyřicetiletý sportovec proměnil k nepoznání. 
11.03.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Konec nejvtipnějšího hráče v Survivoru: Švanciho zradilo jeho zesláblé tělo

 
SPOILER: V náročné soutěži Survivor to mezi hráči vře čím dál tím víc. V dalším díle došlo opět na kmenovou radu, kde se  rozhodovalo, koho pošlou domů v týmu Rebelů. Tímto verdiktem zároveň končí jeden z nejpoctivějších a nejsilnějších hráčů na ostrově. Domů se vydá Petr Švancara (45) alias Švanci, který prohrál souboj v duelu. 
10.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru: Domů odešel realiťák Jiří. Měl problém s novým pravidlem

 
Další kmenová rada v soutěži Survivor byla opět výživná. Nejenže to byla napínavá podívaná, ale také reality show opustili hned dva hráči. Jeden z nich byl Petr Švancara alias Švanci, který prohrál v duelu. Druhým byl hlavní mozek Rebelů realiťák Jiří Hanousek. Ten se však do žádného duelu ani nedostal. Rozhodl se odejít sám hlavně kvůli novému pravidlu, které jim sdělil na kmenové radě moderátor Ondřej Novotný.
09.03.2023 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků) , Ondřej Novotný (219 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Jiří Novotný (68 článků) , Jiří Novotný (242 článků)

Realiťák ze Survivoru dostal záchvat: Prozradil taktiku a hystericky spílal Švancimu a Chrisovi

 
SPOILER: Vztahy v Survivoru se začínají hezky promíchávat, stejně tak hráči. Je to teprve nedávno, co do kmene Rebelů přestoupili Martin Kulhánek a fotbalista Petr Švancara. Jejich příchod dost zamíchal s kartami ostatních hráčů včetně aliancí. Svou skupinku si snaží pevně udržet realiťák Jirka, který poprvé v soutěži emotivně vybouchne. Jeho aliance a plány se mu totiž pomalu, ale jistě rozpadají. Na jeho výstup se můžete podívat v náhledovém videu. 
09.03.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků) , Chris Martin (167 článků) , Chris Martin (168 článků) , Jiří Kulhánek (51 článků) , Chris Martin (168 článků)

Muž roku a účastník Survivoru Josef Kůrka: Rodiče ho nechtěli, mámu neviděl 13 let

 
Josef Kůrka a Petr Švancara si na ostrově Survivoru vylili svá srdíčka. A oba přiznali, že za sebou mají velmi těžká období. Zatímco Švancara přiznal manželskou krizi se svou aktuální ženou Kamilou, se kterou se před časem téměř rozvedl, Kůrka promluvil o svém dětství. Rodiče o něj nejevili prý sebemenší zájem, až nakonec museli zasáhnout prarodiče, kteří ho vychovali. Milovaný dědeček, který mu byl otcem, navíc nyní umírá, řeší Švancara s Kůrkou ve videoukázce, kterou tvůrci show zaslali redakci eXtra.
09.02.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

První spor celebrit v Survivoru. Havránek nesnese spaní vedle Švancary, ten mluví o nenávisti

 
Krušné noci má za sebou Petr Havránek alias Pítr z Love Islandu, který nyní zkouší své štěstí v Survivoru. A může za to exfotbalista Petr Švancara. Paradoxně ne kvůli hladu a otravnému zvuku svého kručícího prázdného bříška, ale šílenému chrápání. Prý je to zvuk tak hlasitý, že dokáže rozvibrovat i desky, na kterých parta celebrit spí. 
02.02.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Favorit Survivoru 2023? Chlebíčkový fotbalista Švancara! Přežil totiž Brno, vtipkují lidé

 
Jedním z účastníků blížící se nové řady reality show Survivor je i Petr Švancara (45). Bývalý fotbalový útočník a pořádný šoumen patří dokonce mezi prozatímní favority na vítězství. Přípravu na boj o přežití má totiž z Brna, jak vtipkují lidé na Instagramu. Na ostrově by mu prý ale mohly zlomit vaz chybějící chlebíčky. 
12.01.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Když máš dole žebráka: Taclík přišel bez kalhot, polonahý Švancara žertoval

 
Poslední večer v roce bude na televizi Prima patřit Honzovi Dědkovi a hostům jeho talkshow 7 pádů. Hosty budou zpěvačka Ewa Farna, imitátor Petr Jablonský, herec Marek Taclík a fotbalista Petr Švancara. Poslední dva jmenovaní navíc vzbudí pořádné pozdvižení, jelikož na rozhovor dorazili polonazí - zatímco Švancara dal na odiv svou hruď, Taclík dorazil bez kalhot. 
29.12.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1417 článků) , Petr Jablonský (168 článků) , Marek Taclík (221 článků) , Petr Švancara (77 článků) , Jan Marek (460 článků)

Petra Nesvačilová v Inkognitu prozradila pikantnosti z dětství. Pořad má i novou posilu

 
V pořadu Inkognito na TV Prima se nám ukázala opět stará sestava, obohacená o nového člena, který doplní zábavné trio o sportovní zkušenosti. Čtvrteční Inkognito nám představilo nejen klasicky Jakuba Prachaře (39), hudebního skladatele Ondru Brzobohatého (39) a věčně vtipnou Petru Nesvačilovou (36), ale pořad doplnil legendární fotbalový útočník Petr Švancara (44). Právě díky němu se Petra rozpovídala o pikantnostech ze svého dětství.
15.09.2022 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1385 článků) , Ondřej Brzobohatý (838 článků) , Petra Nesvačilová (108 článků) , Petr Švancara (77 článků)

"A jsme v pi*i. Tohle je realita." Fotbalista Švancara ukázal před zápasem se Slavií vyplavené šatny

 
Místo šatny bazén. Tak to vypadalo v zázemí fotbalové brněnské Zbrojovky na videu, které sdílel na Facebooku tamní patriot a bývalý fotbalista Petr Švancara. „Není to o sobotním extra silném dešti. Takhle to vypadá vždycky, když pořádně zaprší. Tohle je realita,“ dodal pro server iDnes.cz ke stavu stadionu.
28.08.2022 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »