Články k osobnosti

Petr Švancara

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Švancara »
 

Petr Švancara promluvil o svatební noci: V posteli jsme skončili až k ránu a úplně hotoví

 
Tak přece se dočkal! Petr Švancara (42) požádal svou lásku Kamilu Špetovou o ruku už v únoru, svatbu ale musel dvakrát přesunout kvůli koronavirové epidemii. Své ano si tak konečně řekli až v neděli 13. září. Zamilovaný pár si veselku užil se vším všudy, na svatební noc ale nedošlo. Po náročném dni oba padli vyčerpaně do postele až v šest ráno.
15.09.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

FN Brno: Fotbalisté a fanoušci Zbrojovky Brno podpořili zdravotníky

 
Ve čtvrtek 7. května 2020 se uskutečnilo oficiální předání šeku FC Zbrojovky Brno ve výši 1,2 mil. Kč. Šek předal předseda představenstva klubu Václav Bartoněk s Petrem Švancarou řediteli FN Brno Jaroslavu Štěrbovi.
07.05.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Svět dobývá dokument o zchátralém stadionu Lužánky: O premiéru v Brně je rvačka

 
Před čtyřmi lety strhl svým nadšením tisíce fanoušků. Petr Švancara (40) byl motorem myšlenky znovuotevření brněnského stadionu za Lužánkami, kde chtěl ukončit svou fotbalovou kariéru. Nyní se o téměř neuvěřitelném počinu dozvěděl díky režiséru Tomáši Hlaváčkovi (30) celý fotbalový svět. Dokument o obnově stadionu představil na festivalu v Mexiku, nyní jej promítne ve Scale.
04.11.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Bouček poprvé v roli modela, po třech letech se na mole ukázala i jeho přítelkyně!

 
Roli modela na módní show MET si zkusili netradičně také fotbalista Petr Švancara (39) nebo moderátor Libor Bouček (36). Ten také přiměl k návratu na molo svou přítelkyni Gábinu, která se tři roky na přehlídce neobjevila!
02.12.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (463 článků) , Petr Švancara (53 článků)

Fotbalista Švancara podporuje vedení Brna: Primátor je Brňák, dělá maximum

 
Ligový útočník Zbrojovky Brno Petr Švancara se loni rozhodl vzkřísit slávu stadionu za Lužánkami, kam v sedmdesátých a osmdesátých letech chodilo na ligu běžně více než třicet tisíc diváků. Donedávna ale hrací plocha připomínala džungli a tribuny vypadaly jako dávno opuštěné antické amfiteátry. Švancara loni s partou dobrovolníků ruinu uvedl do stavu, že se zde mohl konat regulérní zápas jeho profesionální fotbalové rozlučky, přišlo zase přes třicet tisíc lidí a stadion začal být znovu brněnským fenoménem. Minulý týden dokonce získal ocenění na celosvětové soutěži Stadium Business Awards v Madridu jako příkladný komunitní projekt.
05.06.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Legendární Brňák v sobě čutálistu nezapře: Podívejte se, jak se ztrapnil ve vědomostní soutěži

 
Legendární fotbalista Zbrojovky Brno Petr Švancara (38) už sice profesionální fotbalovou kariéru pověsil na hřebík, ale na veřejnosti je pořád hodně aktivní. Sedí v brněnském klubovém managementu a v televizi spolukomentuje zápasy.
20.02.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Vzkříšení brněského stadionu si všimli už i v zahraničí

 
Příběh brněnského stadionu Za Lužánkami nezůstal bez povšimnutí ani v zahraničí. O zmrtvýchvstání sportoviště, který po rozlučkovém zápase Petra Švancary hostí i další akce, třeba futsalový turnaj nebo zápas v ragby, napsal britský list The Guardian. 
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Cirkusák Joo oslavil 60. narozeniny. Kmotrem knihy o něm se stali Neff, Švancara a Pecha

 
Cirkus bude! A ne leckde. Příštím rokem nejspíš rozbije stan i na legendárním brněnském stadionu Za Lužánkami. Podle zjištění deníku Blesk se na tom vážně domlouvají principál Národního cirkusu Jaromír Joo (60) a brněnská fotbalová ikona Petr Švancara (37). Sešli se na křtu knihy, která vyšla k 60. narozeninám cirkusáka Joo.
02.09.2015 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků) , Jaromír Joo (14 článků)

Nejdrsnější rapper je Švancara! Podívejte se, jak si Švanci vodí svoje Brno v hustém klipu!

 
Fotbalista Petr Švancara spojil síly s brněnským rapperem Tafrobem a vypustili do světa kousek, který se jmenuje No a co.
13.07.2015 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Brno by mohlo mít nový stadion, stál by dvě miliardy

 
Více jak třicet tisíc lidí dorazilo minulou sobotu na rozlučku fotbalisty Petra Švancary na brněnský legendární stadion Za Lužánkami. Zchátralý kolos by podle vedení města už dál neměl být jen němým mementem zašlé slávy brněnského fotbalu. Radní ho chtějí pronajmout pro sportovní aktivity mládeže. Ozvali se i investoři, kteří by měli zájem o výstavbu nového stadionu za dvě miliardy korun.
03.07.2015 07:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Za Lužánkami bylo plno, s kariérou se loučil Petr Švancara

 
Úžasná návštěva zavítala na rozlučku Petra Švancary, která se konala na chátrajícím brněnském stadionu Za Lužánkami. Podle policejních odhadů si do ochozů našlo cestu až pětatřicet tisíc diváků.
27.06.2015 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Talkshow TGM: Fotbalista, včelař a herečka

 
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání fotbalista Petr Švancara, včelař Augustýn Uváčik a herečka Alice Bendová.
23.10.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Bavič Švancara nezklamal. Vytáhl si trenýrky až pod bradu a šel kopat penaltu

 
K vánočním svátkům už tradičně patří halový turnaj internacionálů. Hvězdy českého fotbalu mezi sebou bojovaly už po devatenácté a cíl byl jediný - vypotit vánoční kilogramy. Jediným stále aktivním hráčem byl Petr Švancara. Známý šoumen opět bavil diváky.
27.12.2013 07:12 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Vrbovi se hlásí posily do nároďáku! Švancara a Horváth prý mají šanci!

 
Pavel Horváth a Petr Švancara si možná zahrají za reprezentaci! trenér Pavel Vrba při loučení v Plzni připustil, že si nabídek fotbalových ikon váží. A možná i je opravdu pozve do národního týmu!
02.12.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků) , Pavel Vrba (395 článků) , Pavel Horváth (163 článků) , Pavel Vrba (389 článků)

Chodit trenérovi za dcerou může být nebezpečné. Švancara se kouče Čuhela nebojí

 
Švancara si vynutil kouče, mají jasno mnozí fotbaloví fanoušci poté, co na příbramské lavičce skončil František Straka a nahradil ho Petr Čuhel. Ten Čuhel, který do jara trénoval Zbrojovku a s exbrněnským "Mercedesem" Švancarou se dobře zná. A taky ten Čuhel, jehož pohledná dcera Monika, televizní reportérka, má ke Švancarovi ještě mnohem blíž.
09.10.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (141 článků) , Petr Švancara (53 článků)

POTVRZENO! Straku střídá ČUHEL, znovu se sejde se Švancarou

 
Vedení fotbalové Příbrami potvrdilo úterní odvolání trenéra Františka Straky. Novým koučem dvanáctého týmu první ligy byl jmenován Petr Čuhel, který u Litavky už působil v sezoně 2008/09. Jeho úkolem je během podzimu vypracovat zprávu o výkonnosti hráčů, podle níž se klub v zimě rozhodne, se kterými fotbalisty se rozloučí.
08.10.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků) , František Straka (141 článků)

Hraje fotbal, říkají mu Mercedes a kandiduje za Babiše. Jsem slušný člověk, vysvětluje

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Fotbalový „Mercedes“ Petr Švancara vzal na sebe dres ANO a zamířil z fotbalového trávníku na politické hřiště. I na to, jak se cítí ve společnosti Andreje Babiše a jedničky jihomoravské kandidátky Martina Stropnického, se ptala Petra Švancary redakce ParlamentníchListů.cz.
15.09.2013 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19460 článků) , Martin Stropnický (1773 článků) , Petr Švancara (53 článků)

"Mercedes" chce dojet do sněmovny. Za Babiše kandiduje i populární fotbalista

 
Příbramský fotbalista Petr Švancara se stal jednou z tváří Babišova hnutí ANO. Jejich spolupráce už trvá rok a stranickému vůdci plně důvěřuje. Do sněmovny se dostat chce, čemu by se tam věnoval, ale neví, přiznal v rozhovoru pro Týden.cz.
04.09.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)

Do kampaně možná vstoupí Jaromír Jágr. A podpoří...

 
Podnikatel s politickými ambicemi Andrej Babiš má už jen zhruba dva týdny na to, aby pro kandidátky svého hnutí ANO ulovil zvučná jména. Potom musí listiny předat Ministerstvu vnitra. Už nyní si může připsat dva "zářezy" - Tomáše Březinu a Petra Švancaru.
02.09.2013 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2805 článků) , Andrej Babiš (19460 článků) , Petr Švancara (53 článků)

Chci zůstat v základu, i když umřu, potvrdil "mercedes" Švancara

 
Jeden z nejzkušenějších fotbalistů Gambrinus ligy, brněnská ikona Petr Švancara, který v minulých dnech přestoupil z rodného Brna do Příbrami, odpovídal v on-line rozhovoru na otázky čtenářů TN.cz a potvrdilo se, jak byl u brněnských fanoušků oblíbený. Předlouhá řada otázek začínala oslovením „Zdarec, Švanci“.
10.06.2013 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (53 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »