Články k osobnosti

Petr Štěpánek

  producent, zpěvák, skladatel, textař, spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Štěpánek »
 

Zlatovlásky mě provází celý život, směje se Petr Štěpánek

 
Když se řekne Petr Štěpánek, vybaví se spoustě lidí jeho Jiřík v dnes už kultovní pohádce Zlatovláska. Po více než padesáti letech teď natáčí její novou verzi. Tentokrát jako král. Jak se točilo tenkrát a jaké je to pro něj dnes? A co jeho Zlata? Proč je zrovna ona ta pravá a proč jim to tak klape?
13.06.2024 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

„Vystrčil nás ohrožuje. Hoďte na toho blázna síť,“ zuří Štěpánek. Výrok o Ukrajině

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „EU se přeměnila na softtotalitní moloch, který deficit demokracie nahrazuje zvýšenou byrokracií,“ říká první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Nešetřil ani ČT, kvůli předvolební superdebatě poslal stížnost a připomněl RTVS na Slovensku. Dostal se i k vládě. Zmínil „politickou idiocii“ a rozebral, jak je to například s plynem. „Neuvěřitelná šaškárna,“ řekl ke státnímu vyznamenání pro generálního tajemníka NATO. Slova uznání naopak padla na adresu slovenského premiéra Fica.
09.06.2024 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

„Koudelka, šéf tajné služby opět povýšen. Reflektory, kamery, řeč.“ Politik si ťuká na čelo

 
Zatímco prezident Petr Pavel jmenoval šéfa civilní kontrarozvědky BIS Michala Koudelku brigádním generálem, jeho předchůdce Miloš Zeman vrchního čučkaře Michala Koudelku do generálské hodnosti opakovaně vůbec nejmenoval a moc dobře věděl proč, uvádí první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Kritizoval také nadbytečný počet generálů v Česku.
10.05.2024 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Miloš Zeman (28083 článků) , Petr Pavel (2914 článků)

Islamizace EU! Varování z roku 2015, vše se naplňuje, hrozí se publicista a politik

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Jednu totalitu jsme se zvoněním klíčů zdárně opustili a do další, jen trochu jiné, ale o to záludnější, míříme,“ tak slovy své stranické kolegyně Zuzany Majerové hodnotí dvacet let od vstupu ČR do EU místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. „Unijní mocipáni a jejich mediální podržtašky mají evidentně stažené zadky, a tak kopou,“ dodává s blížícími se volbami do Evropského parlamentu. Nešetřil naši vládu ani šéfa BIS a vrátil se i k případu Vrbětice. Dostal se i k tomu, co se nedávno odehrálo v Hamburku a řekl, co si myslí o tzv. migračním paktu.
05.05.2024 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Izraelci. Pětkrát denně do krytu. Mistrovat je z tepla obýváků... Hudebník a politik ztrhal Kluse a další

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Slováci volili racionálně,“ říká k prezidentským slovenským volbám první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek a ráznými slovy naproti tomu vysvětluje, jak to vidí u nás. Vrátil se i ke „kauze“ Voice of Europe a připomněl Donalda Trumpa a kauzu Russiagate. Dostal se také k volbám do Evropského parlamentu a k situaci na Ukrajině. „Festival politické písně,“ zaznělo v souvislosti s tím, co se odehrálo na udílení hudebních cen Anděl a vysvětlil, jak on vnímá to, co se ze strany Izraele děje v Gaze.
14.04.2024 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6190 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Jorga Kotrbová rázně odmítla roli v nové Zlatovásce: Ta pohádka mi zničila život, zlobí se

 
Jorga Kotrbová (76) ztvárnila v sedmdesátkové pohádce Zlatovláska hlavní roli princezny se zlatými vlasy. Momentálně se natáčí nová verze, v níž si znovu zahraje Petr Štěpánek, který dříve ztvárnil roli kuchtíka Jiříka. Ovšem Jorga se v nové Zlatovlásce neobjeví, pro Blesk přiznala, že jí tahle role zničila život.
11.04.2024 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jorga Kotrbová (37 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Petr Štěpánek si znovu zahraje ve Zlatovlásce, tentokrát v roli krále: Jako Jiříka ho nahradí neznámý krasavec

 
Před více než padesáti lety jsme si zamilovali Petra Štěpánka (75) jako Jiříka v pohádce Zlatovláska. Nyní se do její nové verze vrací, nicméně povýšil na krále. Jako Jiříka ho nahradil začínající herec Tomáš Weber (25). Nová adaptace by měla podle informací distributorů ubrat na písničkách a naopak přidat více zvířat, která budou pomáhat Jiříkovi a jeho rovněž nově přidanému příteli Štěpánovi v podání Marka Lambory (28).
10.04.2024 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Marek Lambora (248 článků) , Tomáš Marek (138 článků) , Tomáš Marek (138 článků)

Jsou tam pro ředitele, ne pro Moravce. Boj o to, kdo bude pánem Kavčích hor

 
Etický panel České televize může, ale také vůbec nemusí existovat. Když už existuje, má dělat to, co po něm chce generální ředitel, a nikoli to, co by chtěl dělat sám. Stejně jako Rada ČT či její dozorčí komise má i Etický panel fungovat jako oči, uši a v případě potřeby i soudící a trestající ruka nás, televizních poplatníků. „Ti lidé v nich nesedí proto, aby si hráli na paralelní vedení televize, a už vůbec nemají vytvářet jakýsi obranný val okolo generálního ředitele či zaměstnanců České televize,“ reaguje pro ParlamentníListy.cz Petr Štěpánek na počínání těch, kdo chránili Václava Moravce do roztrhání těla.
05.04.2024 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Zlatovláska Jorga Kotrbová: Herečka zbohatla, stáhla se do ústraní a věnuje se koním

 
Filmová Zlatovláska patří mezi stálice českých pohádek a televizních svátků. Kdo by neznal chytlavé songy a tradiční příběh v hlavní roli s Petrem Štěpánkem a Jorgou Kotrbovou. Slavná herečka, která příští měsíc oslaví 77 let, se však stáhla do ústraní. Podle webu CNN Prima News zdědila nemovitosti a je do konce života zajištěná.
01.04.2024 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jorga Kotrbová (37 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

„Opozici vše zamáznou, ale kvůli jednomu ´zmr*ovi´ Sněmovnu svolají.“ Štěpánek vypěnil

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Jedinou skutečnou bezpečnostní hrozbou v naší zemi je momentálně politická garnitura, která se tu postupně zmocnila prakticky všech mocenských postů. Ještě nikdy v našich polistopadových dějinách jsme nežili v takovém mocenském marastu,“ říká první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Dostal se ke vztahům ve V4 i k postoji naší vlády vůči vládě slovenské. Nevynechal ani nedávné televizní vystoupení exprezidentů Klause a Zemana a ohledně reakcí zmínil „pseudoliberální póvl“.
24.03.2024 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Žhavá Burešová s Forejtem, Sokol s o 21 let mladší partnerkou i oslniví manželé Hejdovi: Hvězdné páry na tajné party TV Nova

 
Obecní dům se v úterý večer otřásal v základech. Konala se tam totiž velká party TV Nova, která nedávno slavila 30. výročí od svého vzniku. Na večírek přišlo hned několik hvězdných párů, mnoho z nich patří mezi stálice českého šoubyznysu, například Zlata Adamovská a Petr Štěpánek či Zorka Hejdová s manželem Mírou. Na místě byla i redakce eXtra.cz. Kdo dál dorazil po boku partnera? 
13.03.2024 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Míra Hejda (224 článků)

Zamilovaná Pizingerová s manželem, Vyskočil s o 42 let mladší partnerkou i Upír Krejčí s novou láskou. Slavné páry na premiéře

 
Páteční premiéra Bídníků v GoJa Music Hall byla napěchovaná celebritami, většina dorazila i se svou drahou polovičkou. Důkazem toho, že láska kvete v každém věku, jsou například herci Zlata Adamovská (64) s Petrem Štěpánkem (75), Vendula Pizingerová (51) s Josefem Pizingerem (35) či herec Ivan Vyskočil (77), který si našel o dvaačtyřicet let mladší partnerku Romanu Fenclovou. Na slavnostní premiéře obnoveného muzikálu byla i redakce eXtra.cz.
17.02.2024 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků) , Ivan Vyskočil (418 článků) , Ivan Vyskočil (417 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Rozloučení s Karlem Háblem: Divadlo zalil smutek, dorazil Petr Štěpánek či Janákova manželka

 
Kolegové se v Divadle Radka Brzobohatého naposledy rozloučili se zesnulým hercem Karlem Háblem (†87). Ten zemřel náhle 2. února po srdečním infarktu. Mezi přítomnými nechyběl například herec Petr Štěpánek (75) nebo Háblova partnerka Jana Sikorová (65). Fotografie přinesla agentura Herminapress
08.02.2024 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Radek Štěpánek (912 článků) , Karel Štěpánek (63 článků) , Radek Sikora (1 článek)

Překvapivé přiznání Štěpánka: Dvojka z mravů byla to nejlepší, co jsem na škole dostal, říká manžel Adamovské

 
Zlata Adamovská (64) a Petr Štěpánek (75) patří k nejstabilnějším párům českého šoubyznysu. A protože jsou oba pracovně vytížení, společného času moc nemají. Nicméně i přesto si udělali chvilku, aby si společně zašli do kina na nový film Premiantka, kde s nimi udělala redakce eXtra.cz rozhovor. Jak vzpomínají na svá školní léta a kdo z nich byl rebel či pilný student?
03.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

„To nemůže být náhoda.“ Moravcovi odchází diváci. A hodně. Už se o tom mluví

 
O milion a půl diváků za posledních pět měsíců přišel ve srovnání se stejným obdobím před rokem pořad Otázky Václava Moravce. „Pořad Otázky Václava Moravce ztratil důvěryhodnost už dříve, stejně jako jejich hlavní aktér, jehož charisma odvál čas,“ říká pro ParlamentníListy.cz bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha. „Ani se těm číslům poklesu sledovanosti nedivím. Lidé nejsou slepí. Zbyla nudná rutina. Pokud jsou Otázky Václava Moravce jednou z vlajkových lodí českotelevizní publicistiky, je to s Českou televizí dost špatné,“ přidává se bývalý místopředseda RRTV Petr Štěpánek.
02.02.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

„To nemůže být náhoda.“ Václavu Moravcovi odchází diváci. A hodně. Už se o tom mluví

 
O milion a půl diváků za posledních pět měsíců přišel ve srovnání se stejným obdobím před rokem pořad Otázky Václava Moravce. „Pořad Otázky Václava Moravce ztratil důvěryhodnost už dříve, stejně jako jejich hlavní aktér, jehož charisma odvál čas,“ říká pro ParlamentníListy.cz bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha. „Ani se těm číslům poklesu sledovanosti nedivím. Lidé nejsou slepí. Zbyla nudná rutina. Pokud jsou Otázky Václava Moravce jednou z vlajkových lodí českotelevizní publicistiky, je to s Českou televizí dost špatné,“ přidává se bývalý místopředseda RRTV Petr Štěpánek.
02.02.2024 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

„Borec. Vstoupil mezi všechny ty chcimíry a dezoláty.“ Rakušanovy výjezdy. Plán odhalen

 
Co říká na korespondenční volby? A o čem si ve studiu Triko povídal s poslancem německého Bundestagu Petrem Bystroněm? I o tom v rozhovoru mluví první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. „Nestoudný ubožák a vyvěšovač pytle s mrtvolou,“ padlo pak například na adresu ministra Rakušana. „Argumentace Ústavního soudu, že vyplacením peněz, na které důchodci měli ze zákona nárok, by vznikla škoda, je naprosto skandální,“ podotýká k rozhodnutí Ústavního soudu ohledně valorizace penzí. Dostal se ke Slovensku.
28.01.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Tlučhuba plácá a vyhrožuje. Rocker Štěpánek o nejzoufalejší postavě vlády

 
„Fialova vláda je národní pohroma. Nejhorší postava vlády? Ministr vnitra Rakušan. Prezident? Americký panák na Hradě českých králů….,“ i to zaznělo v bilančním rozhovoru hudebníka a prvního místopředsedy Trikolory Petra Štěpánka. Zhodnotil i média, především ČT. „Dokud bude Česká televize vysílat takové propagandistické a denunciační příšernosti, jako je třeba Newsroom ČT24, nemá veřejnoprávní vysílání do budoucnosti šanci, protože dříve či později lidem dojde trpělivost,“ míní. Rozebral i blížící se volby v Americe a řekl, jakou naději má podle něj Donald Trump. Dostal se i k Ukrajině.
31.12.2023 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6190 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Nedala slovo a „nálepkovala“? Na Českou televizi míří vážná stížnost k RRTV

 
„Fialova vláda i prezident Pavel jsou ocáskové Washingtonu a Bruselu, a to jsem použitím té zdrobněliny k některým z nich ještě velice milosrdný, neboť to jsou spíš tragičtí ocasové,“ říká rázně první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Tento rok považuje z hlediska ČR za promarněný. Dostal se i k novým „číslům“ ohledně spolupráce SPD a Trikolory a také prozradil, proč dal stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. „Kolosální skandál,“ podotýká k tomu, co zaznělo v ČT v souvislosti se stávkou, především kolem „blogera Vidláka“.
10.12.2023 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Předsednictvo Trikolory schválilo smlouvu s SPD

 
Předsednictvo Trikolory, které je mezi republikový sněmy nejvyšším orgánem strany, na svém zasedání 22. 11. 2023 schválilo smlouvu o spolupráci mezi SPD a Trikolorou, kterou 14. října za Trikoloru podepsali předsedkyně Zuzana Majerová a 1. místopředseda Petr Štěpánek a za SPD předseda Tomio Okamura a místopředseda Radim Fiala. Hlasování předsednictva Trikolory bylo jednomyslné.
23.11.2023 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Radim Fiala (446 článků) , Radim Fiala (446 článků) , Tomio Okamura (3155 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »