Články k osobnosti

Petr Štěpánek

  producent, zpěvák, skladatel, textař, spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Štěpánek »
 

Karel Zima ze Slunečné do toho podruhé praštil! Vzal si o 20 let mladší krásku

 
Karel Zima (50) je podruhé ženatý! Ve středu si vzal svou dlouholetou partnerku Lucii Kumbárovou (30), s níž uspořádal pořádnou veselku. Na tu dorazila i řada celebrit. Mezi hosty například nechyběla Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem, Jan Révai nebo herecký svéráz z Okresního přeboru Jarmil Škvrna. Ty všechny Zima pobavil i dojal svým vtipným proslovem, kdy srdce Lucie přirovnal ke kempu, což zachytil portál Herminapress.cz.
06.07.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zima (59 článků) , Zlata Adamovská (529 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Jarmil Škvrna (3 články) , Karel Štěpánek (44 článků)

Štěpánek udeřil: Propagandistický věstník pokračující v tradici nacistického bulvárního plátku

 
Deník Forum24 pořádně rozvířil dění na české politické scéně. Ve chvíli, kdy si děti ve školách přebíraly vysvědčení, vydal článek, ve kterém se „zúčastňoval“ hned se dvěma politickými stranami. Editor deníku Pavel Šmejkal totiž napsal článek, ve kterém tvrdí, že SPD i Trikolora hrají podle ruských not. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek dokonce označil online deník založený Pavlem Šafrem za propagandistický věstník.
30.06.2022 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Senát je ostudou země a demokracie. Štěpánek natvrdo

 
První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek se domnívá, že Senát je ostudou České republiky. Rozhorlil se nad usnesením horní komory parlamentu, která se podle něj naváží do ombudsmana Stanislava Křečka za jeho údajně xenofobní výroky. Podle Štěpánka popsal jen nevábnou realitu zdejších ghett.
26.06.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Stanislav Křeček (582 článků)

Tisíce mrtvých, zbytečně. Zelenský porušil slib. Petr Štěpánek vidí příčiny války na Ukrajině

 
Petr Štěpánek, první místopředseda Trikolory, patří k těm, kteří by ukrajinskému prezidentovi Zelenskému vestoje netleskal. Jak prozradil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, politiky je totiž třeba hodnotit podle výsledků jejich práce. A Zelenskyj podle něj přivedl Ukrajinu k naprostému rozvratu a válce, ke které nemuselo vůbec dojít. „Válka je skvělý kšeft. Sice jen pro někoho, ale proč si do nekonečna nezaválčit, zvláště pak, když se boje odehrávají na cizím území,“ říká Štěpánek, který se však velmi ostře ohradil proti České televizi, která všechny ty, kteří mají jiný názor na válečný konflikt na Ukrajině, označuje za „pátou kolonu Ruska“.
23.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

„Největší průšvih? Že se nás vláda snaží zatáhnout do války,“ kroutí hlavou Štěpánek

 
První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek jen marně hledá věci, za které by pochválil vládu Petra Fialy. Podle jeho slov snad jen za to, že zbytečně nehrotí vztahy s prezidentem Milošem Zemanem. „Čím dříve voliči stran vládní koalice ze svých iluzí, se kterými do volebních uren vhazovali své hlasy, v co největším počtu vystřízliví, tím pro tuto zemi lépe,“ říká Štěpánek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz s tím, že absolutně největší průšvihem Fialova kabinetu je to, že se nás za každou cenu snaží zatáhnout do ukrajinské války. Podle Štěpánka pak válka skončí až tehdy, kdy v USA oslabí Bidenovi demokraté. „Za Trumpa by se tohle nestalo,“ říká Štěpánek.
17.06.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Fiala (3719 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Miloš Zeman (27348 článků)

Manželství pro homosexuály. Politici řeší „velké“ téma. Jenže my máme jiné informace. Umělci promluvili

 
„Pokud jim jde skutečně o práva homosexuálů, pak stačí provést drobnou opravu zákona o registrovaném partnerství. Mám spoustu přátel mezi homosexuály a neznám jediného, který by řekl, že je to jejich priorita. A nejsou v tuto chvíli jiné starosti? Třeba ten průšvih se spalovacími motory, to se zbláznili!“ I takové názory padly v souvislosti s novelou občanského zákoníku, podle které by páry stejného pohlaví mohly uzavírat manželství. Pro ParlamentníListy.cz promluvili herci Ivan Vyskočil, Jan Kuželka, Michal Gulyáš, hudebník Petr Štěpánek, moderátor Slávek Boura i spisovatel Jan Bauer. Řekli také, co si myslí o prezidentově vyjádření, že by takový zákon vetoval.
09.06.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (337 článků) , Ivan Vyskočil (336 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Jan Kuželka (50 článků) , Slávek Boura (106 článků) , Michal Gulyáš (34 článků) , Jan Bauer (135 článků) , Jan Bauer (135 článků) , Jan Bauer (135 článků) , Jan Bauer (55 článků)

Ozvěny spacákové revoluce? Nesmyslná pokrytecká šaškárna, myslí si o volbě Rady CT Štěpánek

 
Mediální expert Petr Štěpánek je přesvědčený o tom, že by se v České republice mělo skoncovat s „pokryteckou šaškárnou“, za kterou označuje to, že jsou do Rady České televize voleni nikoliv jen zástupci politiků, ale také nejrůznějších neziskových organizací. „Neexistuje žádný důvod, proč by vliv politické sféry na to, jak má vypadat veřejná televize či kdo ji povede, měl být nulový. I dění okolo ČT je prostě správa věcí veřejných, jinými slovy: politika,“ říká Petr Štěpánek, první místopředseda Trikolory, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, ve kterém se vrací také k tajnostem kolem výdělků managementů i moderátorů veřejnoprávní televize.
09.06.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Pavel Foltán: Kavka kavce oči nevyklove?

 
Před několika dny Petr Dvořák - coby generální ředitel České televize - ohlásil, že udělá razantní změny v programech ČT, např. včetně zrušení celého programu ČT3, omezení ČT4 Sport, a další změny, přičemž ale ponechá zpravodajství a publicistiku beze změn. Téměř obratem na to reagovali tři mediální odborníci: Petr Žantovský, pak Petr Štěpánek a potom i Štěpán Kotrba, ale i další. Všechny je znám už velmi dlouho, podobně, jako i Petra Dvořáka, přičemž i celou mediální scénu v tuzemsku znám dobře i s celou její problematikou, a to už 30 let, od počátku vzniku duálního systému i mediálního práva v ČR - a už od tehdy po celou dobu až dosud jsem varoval, že ne všechno je tu dobře nastaveno, jak právně (a tedy i legislativně), tak i věcně a systémově, a že se to časem negativně projeví. To se děje už dlouho. A zdá se, že ta vleklá krize (relativně pomalu, ale jistě) spěje k další kulminaci.
09.06.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Dvořák (814 článků) , Petr Dvořák (809 článků) , Pavel Dvořák (145 článků) , Pavel Dvořák (145 článků)

ČT klame a zamlčuje. Šetření? Vždyť už to lidé zaplatili. Petr Štěpánek ťal do živého

 
Ani niť suchou nenechal na současném vedení České televize Petr Štěpánek, bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a dnes první místopředseda Trikolory, v okamžiku, kdy z Kavčích hor zaznívají zprávy o velkých úsporách v důsledku stále stejných koncesionářských poplatků. „Už řadu let totiž ČT předstírá, že hospodaří s vyrovnaným rozpočtem, nicméně ve skutečnosti hospodaří se schodkovými rozpočty a vyrovnanosti dosahuje problematickou účetní operací, kdy rozpouští rezervy, které kdysi nahospodařil bývalý generální ředitel Jiří Janeček,“ odhaluje Štěpánek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
03.06.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Posr*nkové. Šašci z ČT. Po konfliktu na Primě odhalil Petr Štěpánek mnohé

 
Naše vysílání, naše pravidla. Tak se podle mediálního experta a bývalého místopředsedy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petra Štěpánka měla zachovat televize CNN Prima News, kterou ministři Marian Jurečka (KDU-ČSL) a Martin Kupka (ODS) dostali do prekérní situace, když hodlali odejít z televizní superdebaty, pokud jim budou otázky pokládat i zástupci neparlamentních politických stran. „Ty časy, kdy žurnalisté byli nějakou velmocí, jsou dávno pryč. Nejen u nás. Dnes je podstatná část novinářů, a hlavně těch z mediálního mainstreamu, v něčích službách. A je jedno, zda byznysových, aktivistických či politických,“ láme hůl nad dnešní situací v médiích Petr Štěpánek, první místopředseda Trikolory.
01.06.2022 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Marian Jurečka (957 článků) , Martin Štěpánek (142 článků) , Martin Štěpánek (138 článků) , Martin Štěpánek (23 článků)

Nepapouškuješ, co říká Česká televize? Prásk! Už tě mažeme. Štěpánek popsal drsné praktiky

 
Petr Štěpánek napsal na svůj facebookový profil provokativní komentář o všudypřítomném „nálepkování“ v souvislosti s válkou na Ukrajině. Trvalo to jen pár hodin a Facebook jeho komentář nejen smazal, ale navíc omezil dosah celého stránku prvního místopředsedy Trikolory. „Jaké to je ‚porušení pravidel komunity‘, když s lehkou ironií, leč ve vší slušnosti napíšete svůj názor. Facebook touto praxí porušuje právní řád České republiky. Je to nebezpečné, neboť to ohrožuje svobodu i demokracii,“ myslí si Petr Štěpánek, když mluví o „pošahaném pokrokáři, který je Facebookem najatý, aby tu dělal cenzorskou Pomocnou stráž Veřejné (facebookové) bezpečnosti.“ Podle Štěpánka je jasně vidět, že ve společnosti je hlad po informacích a názorech, které nekopírují oficiální propagandu.
23.05.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Napsal jiný názor na Rusko, Facebook ho vypnul. Co s tím, to řekl Petr Štěpánek pro PL

 
První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek si na vlastní kůži vyzkoušel, jak je to se svobodou slova na sociálních sítích v České republice. V úterý napsal na svůj facebookový profil komentář, ve kterém na několika konkrétních příkladech demonstroval to, jak je podle jeho soudu každý, kdo „nepapouškujete jednostrannou propagandu, kterou veřejnosti tluče do hlavy Česká televize a další média hlavního proudu“, ihned nálepkován označením ruský troll. Poté, co jeho komentář lajkovaly a sdílely tisíce lidí, Facebook zcela zablokoval Štěpánkův profil na 24 hodin a na další měsíc zneviditelnil všechny jeho nové příspěvky. Důvodem je porušení pravidel komunity.
18.05.2022 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Válečné třeštění vlády českým občanům pouze škodí. Západ zcela zapomíná na své základní principy, varuje dvojka Trikolory Štěpánek

 
„V civilizované společnosti je soukromý majetek nedotknutelný,“ říká o úvahách o konfiskaci ruského majetku na území České republiky první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek, podle kterého potřebujeme pro stabilizaci cen s ukončením inflační spirály především ukončení všech sporů, které se na Ukrajině odehrávají. „Guvernér České národní banky není žádné samoděržaví, nýbrž pouze první mezi sedmi rovnými členy bankovní rady. Záleží na celkovém složení bankovní rady,“ komentuje výměnu v čele centrální banky Štěpánek, který v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mluví také o dopadech zdražování na kulturu.
14.05.2022 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

ČT pod palbou. Manipulace, dehonestace, lži. Štěpánek volá po zrušení poplatků

 
„Takhle hnusné metody u nás naposledy používali bolševici za normalizace,” pustil se do České televize mediální expert a první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek za to, jaké reportáže odvysílala o exprezidentovi Václavu Klausovi nebo docentu Miroslavu Ševčíkovi. „Česká televize v současnosti funguje jako mediální orgán pětikoalice, takže jakákoli změna k lepšímu vzešlá z politické sféry nepřipadá v úvahu,” nebere si servítky Štěpánek, který zároveň volá po zrušení koncesionářských poplatků.
05.05.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10751 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Václav Ševčík (50 článků)

Pomocné stráže a kšeft z boje proti dezinformacím. Ať Rakušan raději nečte. Štěpánek ke svobodě slova

 
Mediální expert a první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek přivítal informaci o tom, že miliardář Elon Musk koupil sociální síť Twitter. „Je tu obrovská naděje, že Musk, jenž názory pomatených pokrokářů, kteří dnes do značné míry ovládají veřejný prostor, nesdílí, učiní Twitter svobodnějším,“ domnívá se Štěpánek, který české Ministerstvo vnitra označil za novodobé orwellovské ministerstvo pravdy a nenechal niť suchou ani na České televizi.
28.04.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Elon Musk (201 článků)

Spadl na zem, myslela jsem, že přebral, vzpomíná Adamovská na zásnuby

 
Zlata Adamovská (63) a Petr Štěpánek (73) prozradili, že se dali dohromady díky vrtačkám a jak to chodí u nich doma. Herci jsou spolu už devět let a dohromady je dalo seriálové natáčení. Znají se ale mnohem déle. V talkshow Honzy Dědka popsali i detaily svého zasnoubení v Keni.
26.04.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (529 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Zlata Adamovská o vztahu s Petrem Štěpánkem: Ano mu řekla v horečkách

 
Zlata Adamovská a Petr Štěpánek patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Dohromady se ale dali až na podzim života. A to přesto, že měl oblíbenou herečku Štěpánek v náruči už před více než 40 lety. V roce 1981 spolu totiž hráli v pohádce a dokonce skončili na peci. Tehdy se ale Štěpánkovi Adamovská nezalíbila, což ji prý částečně urazilo. Nejen o tom se rozpovídali v 7 pádech Honzy Dědka.
26.04.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (529 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Póvl a společenský hnis. Došlo i na Bartošovou. Štěpánek se vrátil k debatě na Primě

 
První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek se jako mediální expert s dlouholetou praxí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vrátil k velmi emotivní televizní debatě, ve které se střetli bývalá poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková a Pavel Novotný z ODS. „Já opravdu nejsem žádný moralista, ale veřejný politický diskurs by se měl odehrávat v určitých mantinelech elementární slušnosti. Dalším levelem už je jen, že se lidé budou v televizních debatách fackovat,“ říká Štěpánek, který však komentuje nejen volbu Miroslava Ševčíka děkanem Národohospodářské fakulty VŠE, ale také boj vlády Petra Fialy proti dezinformacím.
22.04.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Fiala (3719 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Pavel Novotný (1208 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Pavel Fiala (194 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

„Právo na odpor!“ Fiala vyzval národ k „nahlašování“, prý překročil hranice. Citováno z Listiny

 
Autoři iniciativy „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“ prezentované na stránkách Úřadu vlády podle mediálního analytika Radima Hrehy zřejmě odhodili nepříjemné masky demokratů, jelikož dospěli k přesvědčení, že akcelerující totalitní atmosféra ve společnosti jim už umožňuje býti sami sebou. Zveřejněná výzva k nahlašování dezinformací nejspíš padne na úrodnou půdu. „Současná politická garnitura přivedla naši společnost do takového stavu, že někteří duševní mrzáci se na to práskání doslova třesou,“ domnívá se bývalý dlouholetý člen a místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek.
20.04.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Radim Fiala (394 článků) , Radim Fiala (394 článků)

Skutečné páry v Ordinaci v růžové zahradě –⁠ Zlata Adamovská a Petr Štěpánek

 
Jestlipak by herci, kteří v Ordinaci v růžové zahradě nemusí hrát tolik jako ostatní, neměli dostat nižší honorář? Žertujeme. Ale vezměte si herečku Zlatu Adamovskou a herce Petra Štěpánka... Párem jsou i ve skutečnosti. Díky Ordinaci se brali už 3x!
14.04.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (529 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »