Články k osobnosti

Petr Rychlý

  herec, moderátor, dablér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Rychlý »
 

Klíč ve vztahu? Stoprocentní upřímnost, říkají manželé Tereza a Ondřej Rychlí

 
Manželé Tereza (34) a Ondřej Rychlí (31) promluvili o svých dvou dětech i o tom, co je podle nich nejzásadnější v partnerském vztahu a co funguje u nich doma. V rozhovoru pro iDNES.cz se rozpovídali i o devadesátkové tvorbě herce Petra Rychlého.
22.12.2023 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Ondřej Klíč (3 články) , Ondřej Rychlý (51 článků)

Pyšný táta Petr Rychlý: Ondřej už je lepší herec, než jsem já, chválí syna

 
Syn Petra Rychlého Ondřej je úplnou kopií svého otce jak vzhledově, tak i nadáním. Talentovaný herec má za sebou premiéru muzikálu Anděl Páně, kde ztvárňuje hlavní postavu anděla Petronela. A protože se jednalo o jeho první výstup v tomto žánru, jeho rodina na představení nemohla chybět. Dokonce se v publiku objevili oba rodiče, což se podle mladého herce moc často nestává, jak prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.
30.10.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Ondřej Rychlý (51 článků)

Dokonalá rodina Petra Rychlého. Po letech vyvedl paní Columbovou, syn a nevlastní dcera geny nepopřeli

 
Oblíbený herec Petr Rychlý se na veřejnosti většinou ukazuje sám, na premiéru muzikálu Anděl Páně se ale rozhodl zavítat i se svou rodinou. Ukázal tak po dlouhé době nevlastní dceru Denisu a syna Petra, kterého má s manželkou Janou. Ten jako by svému otci z oka vypadl. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz a ze snímků je patrné, že se Rychlý může pyšnit rodinou jako ze žurnálu. 
28.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Sladcí Brzobohatí, Rychlý s půvabnou manželkou i Drahokoupil s novým objevem: Zamilované páry z premiéry Anděla Páně

 
Z karlínského divadla ve čtvrtek večer sálala láska. Na slavnostní premiéru nového muzikálu Anděl Páně dorazil nespočet známých tváří. A mnoho z nich nezapomnělo na své drahé polovičky. Na místě nechyběla ani redakce eXtra, která zachytila zamilované hrdličky, jež se od sebe nehnuly ani na krok. Například novomanželé Brzobohatí dávali najevo čerstvou lásku a Vojtěch Drahokoupil, jak se zdá, již není single. S celou rodinou dorazil Petr Rychlý. 
27.10.2023 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Vojtěch Drahokoupil (159 článků)

Strach o Petra Rychlého: Ve vážném stavu ho odvezla sanitka přímo z divadla

 
Oblíbený herec Petr Rychlý (58) skončil v nemocnici. Během zkoušek divadelní hry Ženy Jindřicha VIII. totiž spadl z jeviště a vážně se zranil. O incidentu promluvil ve videu, které umístil na Facebook. 
31.08.2023 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Přísný otec Petr Rychlý o výchově dětí: Kdybych jim pomohl, nemohli by si sami sebe vážit, říká herec

 
Oblíbený herec Petr Rychlý je tátou tří vlastních synů a jedné nevlastní dcery. Rázný seriálový hasič v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jestli to jeho ratolesti měly díky slavnému příjmení v kariéře jednodušší. 
20.08.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Petr Rychlý promluvil o natáčení milostných scén: Manželka žárlila, bylo jí to nepříjemné, přiznává herec

 
Jako herec si musí Petr Rychlý poradit s každou scénou, i s tou milostnou. V líbačkách a postelových sekvencích se svými často mnohem mladšími hereckými kolegyněmi se ale příliš nevyžívá. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že se před kamerou stydí, a prozradil, že choulostivé scény v minulosti vyvolávaly v jeho manželce Janě žárlivost. 
20.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Co ste hasiči: Právě tento seriál urychlil rozhodnutí Petra Rychlého, aby opustil roli nejznámějšího gynekologa v zemi

 
Když Petr Rychlý opustil seriál Ordinace v růžové zahradě, média spekulovala o tom, že už je finančně zajištěný a že nekonečný seriál, který ho proslavil, už ho nebaví. Měl se věnovat hlavně pokeru, ve kterém je údajně velmi dobrý.
27.06.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Čestmír z Ordinace promluvil o rodině a vytoužené práci: Syn mi splnil sen, chlubí se

 
Herec Petr Rychlý (57) se opět vrací na divadelní prkna a bude součástí letní scény divadla Kalich. Díky tomu si splnil i jeden velký sen, po kterém toužil. Tím je spolupráce se synem Ondřejem na place. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz se představitel Čestmíra Mázla z Ordinace v růžové zahradě rozpovídal, jak podporuje svého syna a co plánují v létě s rodinou. 
03.04.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Ondřej Rychlý (51 článků)

Seriálový návrat roku. Čestmír Mázl přežil vlastní smrt. Vrátil se jako jiný člověk

 
Někteří diváci tušili. Jiní si to pouze přáli, ale mysleli si, že se to nestane. Po měsících stýskání se jim přání splní a již ve čtvrtek 29. září na Voyo zažije Ordinace v růžové zahradě 2 návrat ve velkém stylu. Do děje se totiž vrátí lékař Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého. Jeho comeback potvrdila sama TV Nova v tiskové zprávě. Na jeho návrat přitom redakce eXtra.cz před nedávnem upozorňovala.
26.09.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Ordinace v růžové zahradě: Rozdováděná Bočanová opepřila jinak nudný příběh

 
Jak to vypadá, na tomto pokračování seriálu se podepsaly letní dovolené. Byl vlastně o ničem, ale dobrou zprávou je, že si volno užíval i Petr Rychlý a neproháněl se po kamenické nemocnici ve své neviditelné podobě doktora Mázla.
10.09.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Rychlé líbánky: Novomanželé Ondřej a Tereza si užívají romantiku v Benátkách. Máme před sebou další společný krok, vzkazují

 
Syn herce Petra Rychlého (57) Ondřej Rychlý (29) do toho praštil a vykročil na společnou cestu životem se svou partnerkou Terezou Krippnerovou, jež se rozhodla přijmout manželovo příjmení. Novomanželé, kteří jsou zároveň hereckými kolegy, spolu žijí již nějaký ten pátek a jsou rodiči svých společných ratolestí, syna Tobiáše (3) a dcery Františky, která rodinu Rychlých rozšířila začátkem února. O svém velkém dni informovala nevěsta na svých sociálních sítích. 
23.08.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Ondřej Rychlý (51 článků)

Tak jsem oženil druhého syna, chlubí se Petr Rychlý: Nevěsta prozradila, kde tráví líbánky

 
Herec Petr Rychlý (57) má velký důvod k radosti. Jeho syn Ondřej (29) si vzal po letech partnerství svou partnerku a maminku jejich dvou dětí Terezu za manželku. Snímkem ze svatby, která proběhla v úzkém kruhu rodiny a přátel, se pochlubil na Instagramu i Petr Rychlý, jenž svému synovi a jeho rodině věnoval několik dojemných slov. Novomanželka Tereza Rychlá pak prozradila, kam s manželem vyrazila na líbánky, a promluvila i o společných plánech do budoucna. 
22.08.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Ondřej Rychlý (51 článků)

Ondřej Rychlý se oženil: Syn Čestmíra z Ordinace si vzal krásnou herečku

 
Syn herce Petra Rychlého (57) Ondřej se oženil. Za ženu si vzal pohlednou herečku Terezu, a jak informoval web Super, veselka proběhla kousek za Prahou a musela být opravdu jako z pohádky.
20.08.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Ondřej Rychlý (51 článků)

Oblíbený herec Petr Rychlý se vrací k natáčení seriálu

 
Kdo ale čeká, že se populární herec a bavič vrátí do nemocnice v Kamenici a k manželce Aleně, nejspíš bude zklamaný. Petr Rychlý sice zůstal věrný své Nově, která z něj udělala seriálovou hvězdu číslo 1, ale bílý plášť tentokrát vyměnil za hasičskou uniformu.
04.08.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Špetka zajímavostí, které postupně přichází o pokračování Ordinace v růžové zahradě

 
Nova se hodně snaží nalákat diváky na další sérii oblíbeného seriálu, a tak pouští do světa drobné střípky toho, co diváky čeká v nových dílech. Hodně zmatku je kolem Petra Rychlého. Už před časem se objevila informace se záběry ze scénáře, kde byla postava Čestmíra chodícího po bytě.
03.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Televize Nova láká diváky na návrat Čestmíra Mázla

 
Když se oblíbený lékař, který si v seriálu Ordinace v růžové zahradě zažil snad úplně všechno, z děje vytratil, byl z toho pomalu konec seriálu. TV Nova si byla dobře vědoma, že Petr Rychlý hrál jednu z postav, která držela seriál ve sledovanosti hodně vysoko.
19.07.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Petr Rychlý jako Bobby Ewing z Dallasu: Exkluzivní informace ze zákulisí seriálu Ordinace

 
Když skalní fanoušci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který již úctyhodnou řadu let vysílá TV Nova, zjistili, že jejich oblíbený lékař Čestmír Mázl na konci poslední série zemřel, nadšením rozhodně neskákali. Primář gynekologie, jehož roli od prvopočátku ztvárňuje herec Petr Rychlý (56), padne nešťastnou náhodou do rukou drogového kartelu. Na rozhořčené diváky ale možná čeká velké překvapení. Podle exkluzivních informací, které se eXtra.cz povedlo získat, možná ještě není Čestmírovým seriálovým dnům konec. 
16.07.2022 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Petr Rychlý zavzpomínal na časy, kdy byl nejoblíbenějším gynekologem v zemi

 
Popularita seriálového gynekologa z Ordinace v růžové zahradě nemá v moderní české seriálové tvorbě obdoby. Ani po šestnácti letech se diváci sympatického doktora nenabažili a den, kdy zmizel z obrazovek, se pro mnohé stal také dnem, kdy přestali sledovat osudy doktorů z kamenické nemocnice.
07.07.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Opustí po Čestmírovi Ordinaci i doktor Petr Hanák?

 
Poté, co se ze seriálu vytratil Čestmír Mázl, což bylo pro řadu diváků šokující, to teď pomalu vypadá, že to má nahnuté i doktor Hanák. Má už herec Radim Fiala seriálu dost jako jeho kolega Petr Rychlý a nechá svou postavu po tragické nehodě zemřít?
15.05.2022 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků) , Radim Fiala (445 článků) , Radim Fiala (445 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »