Články k osobnosti

Petr Ryba

  zpěvák, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Ryba »
 

Pardubický kraj: Dolní Čermná opět ožije folklorem

 
Pardubice (24. 3. 2015) – Pardubický kraj stejně jako v minulých letech podpoří Mezinárodní folklorní festival Čermenské slavnosti. S programem letošního ročníku, který se uskuteční od 19. do 21. června, se seznámil také hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, který patří k pravidelným návštěvníkům festivalu. Společně se starostou Dolní Čermné Petrem Helekalem představil hejtmanovi program také hlavní organizátor Petr Ryba. Ten se svojí ženou získal v loňském roce cenu Za zásluhy o Pardubický kraj právě za pořádání uznávaného folklorního festivalu. V letošním roce se mohou návštěvníci kromě tradičních souborů těšit také na ukázku skotských a irských lidových tanců a pís
27.03.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ryba (6 článků)

Pozor! Ryby z Tesca a Globusu byly napěchované rtutí!

 
Kontrola Státní veterinární správy (SVS) odhalila zvýšené množství rtuti v uzených rybách z Itálie, které na tuzemský trh dovezla společnost Losica a následně je prodávaly obchodní řetězce Tesco a Globus. Informoval o tom dnes mluvčí SVS Petr Pejchal.
14.11.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ryba (6 článků)

Pardubický kraj poprvé ocenil osobnosti

 
Pardubice (17. 4. 2014) – Den Pardubického kraje vyvrcholil večer slavnostním oceněním osobností kraje na Zámku Pardubice. Sváteční atmosféru dotvořily krásné skleněné plastiky pro laureáty, nově navržené medaile, fanfáry studentů pardubické konzervatoře a především příběhy všech oceněných v krátkých filmových medailoncích. Na hlavní ocenění dosáhli architekt Miroslav Řepa, folkloristé Yvona a Petr Rybovi a propagátorka ex libris Marie Sedmíková. Ceny jim předávali hejtman Martin Netolický, 1. náměstek Roman Línek a Zdena Rabasová, vdova po hejtmanovi Michalu Rabasovi.
18.04.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ryba (6 článků) , Martin Roman (296 článků)

Prezident jmenoval devět nových generálů

 
Prezident Miloš Zeman dnes při příležitosti státního svátku jmenoval devět nových generálů, kromě válečných veteránů a hrdinů druhé světové války Alexandra Beera a Jaroslava Klemeše jsou mezi nimi policejní prezident Martin Červíček, generální ředitel hasičského záchranného sboru Drahoslav Ryba nebo šéf vězeňské služby Petr Dohnal.
28.10.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků) , Martin Červíček (316 článků) , Petr Ryba (6 článků)

Nový předseda Severočechů.cz je Schwarz, dvojka kandidátky ANO

 
Novým předsedou Severočechů.cz je šéf mostecké městské policie a zastupitel Ústeckého kraje Bronislav Schwarz, který kandiduje do předčasných parlamentních voleb jako dvojka na společné kandidátce ANO a Severočechů.cz v Ústeckém kraji. ČTK o tom informoval mluvčí Severočechů Petr Prokeš. Bývalý předseda hnutí František Ryba odstoupil kvůli pokusu o odvolání náměstkyně primátora v Mostě Hany Jeníčkové (Severočeši.cz), který inicioval jiný člen sdružení.
04.10.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ryba (6 článků)

Rybičky 48 odehrají poslední koncert! Zpěvák musí na operaci!

 
Pražský koncert v klubu Abaton v sobotu 10. října se stane posledním vystoupením Rybiček 48 před operací zpěváka a baskytaristy Kuby Ryby. Nástroje Kuby, Ondry a Petra tak po dobu rekonvalescence utichnou.
05.10.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ryba (6 článků)
« Předchozí 1 Další »