Články k osobnosti

Petr Rada

  trenér reprezentace čr

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Rada »
 

Přizdis*áči, rozvinul Šarapatka slovník po jednání Rady ČT. Ale i Xaver svědčil

 
Jak jsme již psali, na včerejším zasedání Rady ČT bylo živo a velice dlouho se řešila koupě pozemků pod studiem ČT v Ostravě. Zasedání popsali dva radní: Xaver Veselý a Zdeněk Šarapatka. Xaver si postěžoval, že když Lipovská navrhla odvolat dozorčí komisi, dopadl jako sedláci u Chlumce s usnesením, že chce od komise výčet dodavatelských firem ČT. A Miroslav Karas prý v zoufalství předvedl výkon hodný Petra Haničince. Ale podle Šarapatky jde rovnou o čistku v ČT a začal kopat do většiny svých kolegů. Našel zastání.
12.11.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (143 článků) , Petr Rada (249 článků)

Přizdis*áči, rozvinul Šarpatka slovník po jednání Rady ČT. Ale i Xaver svědčil

 
Jak jsme již psali, na včerejším zasedání Rady ČT bylo živo a velice dlouho se řešila koupě pozemků pod studiem ČT v Ostravě. Zasedání popsali dva radní: Xaver Veselý a Zdeněk Šarapatka. Xaver si postěžoval, že když Lipovská navrhla odvolat dozorčí komisi, dopadl jako sedláci u Chlumce s usnesením, že chce od komise výčet dodavatelských firem ČT. A Miroslav Karas prý v zoufalství předvedl výkon hodný Petra Haničince. Ale podle Šarapatky se jedná rovnou o čistku v ČT a začal kopat do většiny svých kolegů. Našel zastání.
12.11.2020 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (143 článků) , Petr Rada (249 článků)

Redaktůrek a televizní mluvící hlava, nic jiného. Petr Žantovský zúčtoval se Železným z ČT a prozradil i něco pikantního o Šarapatkovi z Rady ČT

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Rozhovor s bývalým velvyslancem ve Francii Petrem Janyškou považuje Petr Žantovský za jeden z prvních materiálů, který se opravdu zabývá příčinou problémů s muslimy v Evropě a nejen tím, že nějaký makedonský mladík koná teroristické činy nebo jiný že někomu uřízne hlavu. Mediální analytik se v pravidelném přehledu zabývá i tím, jak v materiálu vydávaném za komentář dokázal dosluhující televizní radní splácat páté přes deváté. Pro Fórum24, kde publikuje, však jako komentátor postačí člověk, který napíše, co mu slina na jazyk přinese, aniž respektuje elementární etická pravidla.
07.11.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

STAN, ODS, Piráti a Spojenci pro Středočeský kraj se dohodli na složení Rady budoucího krajského zastupitelstva

 
Hejtmankou kraje bude Petra Pecková (STAN), která bude mít ve své gesci vnější vztahy, bezpečnost, ICT a digitalizaci, náměstkem hejtmanky a radním pro dopravu (silniční infrastrukturu) bude Martin Kupka (ODS), radním pro finance a strategie Věslav Michalik (STAN).
06.10.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Naléhavá výzva Petra Žantovského: Zabraňte zvolení senátního kandidáta za STAN! Dejte hlas tomuto muži

 
Publicista, komentátor, vysokoškolský pedagog a člen Rady ČTK Petr Žantovský, který kandidoval za SPD v senátních volbách za obvod Kolín a do druhého kola nepostoupil, vyzval své voliče k podpoře jiného kandidáta. Je jím lékař Igor Karen kandidující za hnutí ANO. Žantovský uvedl jasné důvody, proč žádá voličské hlasy právě pro tohoto kandidáta.
05.10.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků) , Igor Igor (80 článků) , Igor Igor (137 článků)

Hlubuček (STAN): Praha má plán, jak reagovat na klimatické změny

 
Náměstek primátora Petr Hlubuček představil na pondělním zasedání Rady hl. m. Prahy Implementační plán Strategie adaptace hl. m. Prahy na změnu klimatu na roky 2020 až 2024. Ten shrnuje nejdůležitější cíle v boji proti negativním projevům klimatických změn jako jsou vysoké teploty, nerovnoměrné rozložení srážek či vznik městského tepelného ostrova.
08.09.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Šéf rozhlasu Zavoral dostane odměnu půl milionu. „Všechno bylo perfektní,“ chválil Jandák

 
Generální ředitel Českého rozhlasu (ČRo) René Zavoral dostane za letošní první pololetí odměnu 480 000 korun, tedy v maximální výši. Dnes se na tom shodla Rada Českého rozhlasu. Ředitele pochválili radní Petr Arenberger a Vítězslav Jandák.
26.08.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (412 článků) , Petr Rada (249 článků)

Lež Aktuálně.cz? Petr Žantovský odkryl fakta o Jánu Kuciakovi

 
Server Aktuálně.cz obvinil člena Rady ČTK, že Krameriova cena je udělována "dezinformátorům". Ten na to ostře zareagoval seznamem těch, kdo ji obdrželi a které tak Aktuálně.cz označuje za dezinformátory. A nejen to, na serveru se nachází i nařčení, že Krameriovu cenu udělili Jánu Kuciakovi přes odpor rodiny. Žantovský odkryl korespondenci s rodinou slovenského novodobého mučedníka. A konstatoval, že Kuciaka si zprivatizovala "lepšomédia".
13.08.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Dezinformátor Petr Žantovský, napsalo Aktuálně.cz. Radní si stěžoval a vznikl kolem toho neuvěřitelný příběh

 
Novinář a člen Rady ČTK Petr Žantovský popsal, jak se opakovaně setkal s nařčením své osoby ze šíření dezinformací od serveru Aktuálně.cz. Přestože již v minulosti server třikrát uznal, že šlo o „přešlap“, opět mělo dojít na podobné nálepkování. Tentokrát se Žantovský na serveru dočetl, že Asociace nezávislých médií, kterou založil, jež každoročně rozdává Krameriovy ceny za nezávislou žurnalistiku, „oceňuje převážně novináře a počiny alternativních a dezinformačních webů“. Novinář tedy sepsal, kdo již ocenění získal. Došlo přitom na otázku, jak by si v Aktuálně.cz například poradili s „prokádrováním“ zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka a dalších laureátů.
12.08.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Zelení: Pátrání po Pražských stavebních předpisech

 
V září minulého roku Rada hl. města Prahy odsouhlasila záměr věcné novelizace Pražských stavebních předpisů a uložila náměstkovi primátora Petru Hlaváčkovi v termínu do konce dubna 2020 předložit zprávu o přípravě této novelizace.
30.07.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Cirkus na jednání Rady ČTK. Rozkoš bez rizika, ulevil si předseda nad estrádou svého kolegy

 
Předseda Rady ČTK David Soukup prozradil, že dva členové Rady ČTK – Petr Žantovský a Pavel Foltán – se nepřipravili na dvě videozasedání v časech koronaviru a ani jednoho se nezúčastnili. Foltán prý navíc z jednání rady dělá cirkus.
26.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David Soukup (5 článků) , Petr Rada (249 článků) , Petr Pavel (690 článků)

Plzeňský kraj navštívil Obchodní rada Ruské federace Bezrukov

 
Na krajském úřadu se v úterý 21. července 2020 setkala náměstkyně hejtmana vykonávající funkci hejtmana s obchodním radou Ruské federace v ČR Sergejem Bezrukovem. Setkání se zúčastnila i členka Rady Plzeňského kraje a ředitelka Krajské hospodářské komory Radka Trylčová a předseda představenstva Krajské hospodářské komory Petr Chvojka.
25.07.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (214 článků) , Petr Rada (249 článků)

,,To bylo Vašíkovi Moravců 7 let..." Hvězda ČT znectila Petra Žantovského s kolegou. Teď si přečte příběh?

 
„Je to už relativně dávno. Asi tak někdy v roce 1993 mi můj ctěný a nezapomenutelný přítel Karel Kryl přinesl celou řadu svých esejí pro scénář jednoho audio vizuálního cyklu, co jsme tehdy hodlali mediálně realizovat. Pochopitelně z toho pak nic televizního nebylo, protože pro tu tehdejší přechodovou staro novou nomenklaturu to bylo něco jako symbol rebelantských zvonů (a nejen symbol, ale i reálné nebezpečí, nota bene: soudruzi, při spolupráci toho rebela Kryla s tím rebelem Foltánem).“ ParlamentníListy.cz přinášejí text mediálního analytika, mediálního právníka a člena Rady ČT Pavla Foltána.
09.07.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kryl (194 článků) , Petr Rada (249 článků) , Petr Pavel (690 článků)

Ivan Bednář: Rada Prahy v karanténě

 
Náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN), pod kterého spadá oblast životního prostředí, infrastruktury, technické vybavenosti a bezpečnosti (!), se nakazil covidem-19. V pondělí se přitom zúčastnil jednání, na němž bylo 11 pražských radních a další zaměstnanci, ti nyní musí všichni do karantény.
21.06.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků) , Ivan Ivan (1651 článků)

Že jsou lidé spokojeni s koncesionářskými poplatky? Průzkum na objednávku! Petr Žantovský se dočetl něco jiného. To v ČT nepotěší

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za nátlakový prostředek do diskuse o zachování či zvyšování koncesionářských poplatků lze považovat průzkum, který iniciovaly Česká televize a Český rozhlas. Podle Petra Žantovského to je ale dost ostudné a odbyté, protože ta objednávka a účel z něj čouhají jako sláma z bot. Do přehledu zajímavostí patří i skutečnost, jak mainstreamová média ignorovala prohlášení „Dost bylo Bruselu“. Za pozornost jim nestálo, ačkoli jsou pod ním podepsáni například bývalý europoslanec, stávající poslanec nebo stávající člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.
20.06.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Nebezpečný útok! Halík vypustil text, kterým vyděsil Petra Žantovského. Jde o ČT a také Milion chvilek

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Kde bere člověk, který se nazývá teologem, odbornou kompetenci k tomu posuzovat kompetenci nově zvolených členů Rady České televize? Nad takovou odvahou Tomáše Halíka se v přehledu mediálních zajímavostí zamýšlí Petr Žantovský. Ještě více ho udivilo, že Halík ve vyjádření k volbě tria radních burcuje ke vzniku nového politického subjektu, který by podle všeho měl vzniknout ze spolku Milion chvilek pro demokracii. Používá k tomu slovník na úrovni úvodníku Rudého práva z let 1951-52 a budí dojem programového prohlášení nové strany chvilkařů, kterou teolog míní podněcovat, iniciovat a podporovat.
06.06.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (564 článků) , Petr Rada (249 článků)

Válka, která nám hrozí? Petr Žantovský sedl k počítači a toto je výsledkem

 
Právě dnes si připomínáme 75. výročí konce druhé světové války. Člen Rady ČTK a publicista Petr Žantovský, jenž se serverem ParlamentníListy.cz spolupracuje od roku 2012, poskládal k tomuto výročí soubor esejů, v němž se věnuje jak druhé světové válce, tak válce, která nám podle Žantovského může hrozit dnes. V tomto varování, podle svých vlastních slov, vychází z jednání některých orgánů EU či nátlakových akcích neziskových organizací.
08.05.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Rada lékařky z FN Brno: Rouška může přinést do sexu zajímavé zpestření!

 
Roušky jako součást milostných hrátek doporučuje sexuoložka Petra Sejbalová z Fakultní nemocnice (FN) Brno. Může podle ní přinést zajímavý prvek do života partnerů.
05.04.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)

Právník si vyšlápl proti Hilšerovi. Jde o Lipovskou a výzvu ke stažení její nominace do Rady ČT

 
Právník a vysokoškolský pedagog Petr Kolman vyčinil Ústavnímu soudu za to, jak pomalu rozhoduje. Pak se prý také může stát, že soudce rozhoduje tak dlouho, že se účastník nedožije konce řízení. Poté se zastal ekonomky Hany Lipovské a vzkázal 19 senátorům v čele s Markem Hilšerem, že se svým chováním přiblížili ke komunistickému uvažování. Na úvahách Hany Lipovské, že by se Česká televize měla změnit, nevidí nic špatného. Nakonec horoval za návrat k nepřímé volbě prezidenta.
29.02.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (176 článků) , Petr Marek (181 článků) , Petr Rada (249 článků)

„Pije krev prodejným lepšo děvk*m kavárnických sekt ČT.“ Petr Žantovský odráží nový útok a lidé reagují. Jde o Radu ČTK. Nebo o víc?

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za idiotský typ propagace považuje Petr Žantovský přejmenování náměstí, kde sídlí velvyslanectví Ruské federace, po Borisi Němcovovi, prvním místopředsedovi ruské vlády z dob Borise Jelcina. Je to stejné, jako kdyby moskevský magistrát prostranství u české ambasády v Moskvě pojmenoval na náměstí Vítězného února. V pravidelném mediálním přehledu si všímá dalšího udavačského počinu pirátských zákonodárců, který se tentokrát týká televize Nova. Postupují stejně jako komunisté v roce 1948, jen velké podniky byly ve vlastnictví nepřátel nového lidově demokratického zřízení, zatímco dnes liberální demokracie.
29.02.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (249 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »