Články k osobnosti

Petr Rada

  trenér reprezentace čr

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Rada »
 

Zelení: Pátrání po Pražských stavebních předpisech

 
V září minulého roku Rada hl. města Prahy odsouhlasila záměr věcné novelizace Pražských stavebních předpisů a uložila náměstkovi primátora Petru Hlaváčkovi v termínu do konce dubna 2020 předložit zprávu o přípravě této novelizace.
30.07.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

Cirkus na jednání Rady ČTK. Rozkoš bez rizika, ulevil si předseda nad estrádou svého kolegy

 
Předseda Rady ČTK David Soukup prozradil, že dva členové Rady ČTK – Petr Žantovský a Pavel Foltán – se nepřipravili na dvě videozasedání v časech koronaviru a ani jednoho se nezúčastnili. Foltán prý navíc z jednání rady dělá cirkus.
26.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David Soukup (5 článků) , Petr Rada (240 článků) , Petr Pavel (664 článků)

Plzeňský kraj navštívil Obchodní rada Ruské federace Bezrukov

 
Na krajském úřadu se v úterý 21. července 2020 setkala náměstkyně hejtmana vykonávající funkci hejtmana s obchodním radou Ruské federace v ČR Sergejem Bezrukovem. Setkání se zúčastnila i členka Rady Plzeňského kraje a ředitelka Krajské hospodářské komory Radka Trylčová a předseda představenstva Krajské hospodářské komory Petr Chvojka.
25.07.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (212 článků) , Petr Rada (240 článků)

,,To bylo Vašíkovi Moravců 7 let..." Hvězda ČT znectila Petra Žantovského s kolegou. Teď si přečte příběh?

 
„Je to už relativně dávno. Asi tak někdy v roce 1993 mi můj ctěný a nezapomenutelný přítel Karel Kryl přinesl celou řadu svých esejí pro scénář jednoho audio vizuálního cyklu, co jsme tehdy hodlali mediálně realizovat. Pochopitelně z toho pak nic televizního nebylo, protože pro tu tehdejší přechodovou staro novou nomenklaturu to bylo něco jako symbol rebelantských zvonů (a nejen symbol, ale i reálné nebezpečí, nota bene: soudruzi, při spolupráci toho rebela Kryla s tím rebelem Foltánem).“ ParlamentníListy.cz přinášejí text mediálního analytika, mediálního právníka a člena Rady ČT Pavla Foltána.
09.07.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kryl (194 článků) , Petr Rada (240 článků) , Petr Pavel (664 článků)

Ivan Bednář: Rada Prahy v karanténě

 
Náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN), pod kterého spadá oblast životního prostředí, infrastruktury, technické vybavenosti a bezpečnosti (!), se nakazil covidem-19. V pondělí se přitom zúčastnil jednání, na němž bylo 11 pražských radních a další zaměstnanci, ti nyní musí všichni do karantény.
21.06.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků) , Ivan Ivan (1526 článků)

Že jsou lidé spokojeni s koncesionářskými poplatky? Průzkum na objednávku! Petr Žantovský se dočetl něco jiného. To v ČT nepotěší

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za nátlakový prostředek do diskuse o zachování či zvyšování koncesionářských poplatků lze považovat průzkum, který iniciovaly Česká televize a Český rozhlas. Podle Petra Žantovského to je ale dost ostudné a odbyté, protože ta objednávka a účel z něj čouhají jako sláma z bot. Do přehledu zajímavostí patří i skutečnost, jak mainstreamová média ignorovala prohlášení „Dost bylo Bruselu“. Za pozornost jim nestálo, ačkoli jsou pod ním podepsáni například bývalý europoslanec, stávající poslanec nebo stávající člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.
20.06.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

Nebezpečný útok! Halík vypustil text, kterým vyděsil Petra Žantovského. Jde o ČT a také Milion chvilek

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Kde bere člověk, který se nazývá teologem, odbornou kompetenci k tomu posuzovat kompetenci nově zvolených členů Rady České televize? Nad takovou odvahou Tomáše Halíka se v přehledu mediálních zajímavostí zamýšlí Petr Žantovský. Ještě více ho udivilo, že Halík ve vyjádření k volbě tria radních burcuje ke vzniku nového politického subjektu, který by podle všeho měl vzniknout ze spolku Milion chvilek pro demokracii. Používá k tomu slovník na úrovni úvodníku Rudého práva z let 1951-52 a budí dojem programového prohlášení nové strany chvilkařů, kterou teolog míní podněcovat, iniciovat a podporovat.
06.06.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (559 článků) , Petr Rada (240 článků)

Válka, která nám hrozí? Petr Žantovský sedl k počítači a toto je výsledkem

 
Právě dnes si připomínáme 75. výročí konce druhé světové války. Člen Rady ČTK a publicista Petr Žantovský, jenž se serverem ParlamentníListy.cz spolupracuje od roku 2012, poskládal k tomuto výročí soubor esejů, v němž se věnuje jak druhé světové válce, tak válce, která nám podle Žantovského může hrozit dnes. V tomto varování, podle svých vlastních slov, vychází z jednání některých orgánů EU či nátlakových akcích neziskových organizací.
08.05.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

Rada lékařky z FN Brno: Rouška může přinést do sexu zajímavé zpestření!

 
Roušky jako součást milostných hrátek doporučuje sexuoložka Petra Sejbalová z Fakultní nemocnice (FN) Brno. Může podle ní přinést zajímavý prvek do života partnerů.
05.04.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

Právník si vyšlápl proti Hilšerovi. Jde o Lipovskou a výzvu ke stažení její nominace do Rady ČT

 
Právník a vysokoškolský pedagog Petr Kolman vyčinil Ústavnímu soudu za to, jak pomalu rozhoduje. Pak se prý také může stát, že soudce rozhoduje tak dlouho, že se účastník nedožije konce řízení. Poté se zastal ekonomky Hany Lipovské a vzkázal 19 senátorům v čele s Markem Hilšerem, že se svým chováním přiblížili ke komunistickému uvažování. Na úvahách Hany Lipovské, že by se Česká televize měla změnit, nevidí nic špatného. Nakonec horoval za návrat k nepřímé volbě prezidenta.
29.02.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (169 článků) , Petr Marek (178 článků) , Petr Rada (240 článků)

„Pije krev prodejným lepšo děvk*m kavárnických sekt ČT.“ Petr Žantovský odráží nový útok a lidé reagují. Jde o Radu ČTK. Nebo o víc?

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za idiotský typ propagace považuje Petr Žantovský přejmenování náměstí, kde sídlí velvyslanectví Ruské federace, po Borisi Němcovovi, prvním místopředsedovi ruské vlády z dob Borise Jelcina. Je to stejné, jako kdyby moskevský magistrát prostranství u české ambasády v Moskvě pojmenoval na náměstí Vítězného února. V pravidelném mediálním přehledu si všímá dalšího udavačského počinu pirátských zákonodárců, který se tentokrát týká televize Nova. Postupují stejně jako komunisté v roce 1948, jen velké podniky byly ve vlastnictví nepřátel nového lidově demokratického zřízení, zatímco dnes liberální demokracie.
29.02.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

Petr Hampl: Komentáře Krysodlaka (23)

 
Komunistický režim, politické neziskovky, diskriminace, ombudsman a Rada ČT
19.02.2020 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

Zachránit ČT můžete. Ale nebude se vám to líbit, přišel vzkaz

 
K volbám do Rady České televize se ve svém komentáři vrací na serveru Info.cz Petr Holec. Radní budou volit poslanci v březnu, ale už nyní podle jeho slov létají vzduchem obvinění z útoků na demokracii, někteří kandidáti pak zažívají permanentní veřejnou popravu. V tu chvíli Holec zmiňuje například ekonomku Hanu Lipovskou.
19.02.2020 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

Jak se chystá zničení nepohodlných médií? Petr Žantovský ukazuje děsivý záměr. Jsou v něm namočena stará známá jména. A do toho akce Člověka v tísni mezi školáky

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Kádrovací manýry těch, kterým se nelíbí zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem, velmi zaujaly Petra Žantovského. Sám má totiž s novým veřejným ochráncem práv zkušenost, která dokládá, že bude mužem na svém místě. Navíc, úřad přestane s občanským aktivismem a začne se zabývat právnickou agendou, jakou se zabývat má. Do přehledu mediálních zajímavostí se dostal i Hlídací pes, jemuž nevonělo, že na debatě pořádané Radou Českého rozhlasu Petr Žantovský kritizoval, že Člověk v tísni a další neziskovky bez jakékoli pedagogické kompetence, ale zato se svou ideologií a v rozporu se školským zákonem, násilně převychovávají žáky a studenty.
15.02.2020 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (492 článků) , Petr Rada (240 článků)

Petr Brandtner: Proč tolik povyku kolem Rady ČT?

 
(rozhovor s Jiřím Kobzou)
11.02.2020 20:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

„ČT je veřejnoprávní korporace. Na to si zvykněte!“ Petr Žantovský žasl nad dikcí jednoho z hostů ve studiu ČT. Šlo o volby do Rady ČT

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Pražský arcibiskup a kardinál ztělesňuje tak nepochopitelnou věc, jakou je to, že některá konzervativní instituce ještě většinově zastává konzervativní postoje. Nejen tuto ironickou větu k petici devatenácti senátorů oceňuje Petr Žantovský v článku Daniela Kaisera. Obzvlášť ho potěšila tato úžasná pointa: Reprezentanti „liberálního“ světa evidentně uvažují tak, že ta či ona veřejná instituce patří jim – tedy jejich názorům a jejich sociální straně – a to navždy. Vzhledem k tomu, že chod těch institucí jsme přinuceni financovat my všichni, je to od nich docela netaktická drzost.
08.02.2020 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

A teď na Václavák? Volby do ČT, Halík a Senát: Zvrhlo se to. Lidé se smějí, padla i slova o Havlovi

 
„Chybí už jen demonstrace na Václaváku, třeba proti Babišovi, na které někdo z papírku do televize přečte, že jedním z požadavků lidu je, aby v Radě ČT nebyla tady tahle paní Lipovská...,“ reaguje na pokračování aféry ohledně jmenování ekonomky Hany Lipovské do Rady České televize Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Svými slovy mířil především na kritiku Lipovské od České křesťanské akademie (ČKA) v čele s Tomášem Halíkem. Přidala se i advokátka Jana Zwyrtek Hamplová a senátorům, kteří se proti Lipovské postavili, vzkazuje, aby respektovali názory druhých. „Rozjíždí“ se i petice, ve které lidé dávají s otevřeným dopisem senátorů nesouhlas, a dosahuje již podpory v řádech tisíců.
02.02.2020 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Tomáš Halík (559 článků) , Václav Havel (5766 článků) , Petr Václav (863 článků) , Petr Rada (240 článků)

Absolutní výsměch, zlatokopové, vysoká škola lhaní. Vy budete ucpávat lidem hubu? Všichni rozebírají Veselého a Lipovskou, Žantovský připomněl úplně jiné kandidáty

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Volba šesti nových členů Rady České televize vyvolala rojení nejen mezi kandidáty, kterých bylo nominováno nevídaných devadesát, ale i mezi mravokárci typu Martina Fendrycha. Ten svým novým komentářem, v němž hází slovy jako ucpat hubu či vyhnat elity, přinutil Petra Žantovského k zamyšlení, jakou elitu představuje kupříkladu stávající radní Zdeněk Šarapatka. Přitom mu je smutno ze seznamu adeptů i z toho, že je nominují občanská sdružení jako Český klub zlatokopů, Náruč nebo Každý koš pomáhá.
01.02.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (139 článků) , Petr Rada (240 článků)

Xaver a Lipovská do Rady ČT a Geislerová a další půjdou demonstrovat? Politolog Sokol odhaduje, že to může dopadnout ještě úplně jinak

 
ROZHOVOR „Váha veřejnoprávních médií je dneska větší, než byla třeba před pěti lety.“ Politolog Petr Sokol hovoří k atmosféře před volbou nových členů Rady ČT a Rady ČRo. V napjaté atmosféře nejsou vyloučeny ani demonstrace. „Pokud by volba proběhla způsobem, kdy vládní většina v Poslanecké sněmovně nebude respektovat menšinu…“ podotýká politolog. A kdo má šanci uspět? Hodně napoví, jak zredukuje množství kandidátů volební výbor. „Možná to skončí tak, že budou zvoleni kandidáti méně známí, kteří nevyvolávají velké kontroverze, protože jejich volba může být jednodušší,“ říká Sokol.
31.01.2020 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (240 článků)

MHMP: Praha zpracuje Strategii rozvoje bydlení v hlavním městě

 
Rada hl. m. Prahy pověřila Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy zpracováním Strategie rozvoje bydlení na území hlavního města Prahy. Na přípravě tohoto koncepčního dokumentu, který dlouhodobě Praze chybí, budou spolupracovat I. náměstek primátora Petr Hlaváček a radní Hana Kordová Marvanová, dále radní Milena Johnová a Adam Zábranský a také předseda výboru pro bydlení pražského zastupitelstva Pavel Zelenka.
22.01.2020 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zelenka (123 článků) , Petr Adam (94 článků) , Petr Rada (240 článků) , Petr Korda (18 článků) , Petr Pavel (664 článků) , Adam Adam (103 článků) , Adam Adam (103 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »