Články k osobnosti

Petr Poláček

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Poláček »
 

Nutíte je zpívat s*ačky. Hvězda prvních SuperStar Poláček se tvrdě pustil do pořadu, který ho proslavil

 
Před čtrnácti lety s přezdívkou český Bon Jovi řádil v úplně prvním ročníku SuperStar, tu letošní z pozice zkušeného matadora silně kritizuje! Petr Poláček (33) se pouští hlavně do produkce, která prý nutí mladé soutěžící zpívat totální nesmysly!
22.04.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy - díl 8. Žurnalistický slovník

 
Asi není třeba dlouze představovat Karla Poláčka (1892-1945). Kromě hory dalších textů, fejetonů, soudniček, kratších i delších próz, vzešlých z jeho stolu, zůstane asi navždy zapsán knížkou Bylo nás pět. Strhujícím návratem do idyly dětství, posledním dochovaným autorovým dílem před odchodem do Terezína (vyšlo až po válce, 1946). To z tohoto textu pochází dnes už okřídlený bonmot o „hoších, co spolu mluví“, který před lety tak ústrojně vnesl do českého politického prostředí Miroslav Macek.
01.02.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poláček (15 článků) , Petr Poláček (24 článků)

Hvězda SuperStar se oženila: Poláček si vzal tanečnici Gotta

 
Patřil mezi první finalisty SuperStar, a i když nevyhrál, dočkal se aspoň lásky. Petr Poláček se oženil v kostele sv. Prokopa v Praze.
03.09.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Ťukněte si s celebritou! Zpěvák Petr Poláček slaví 32!

 
32. narozeniny dnes slaví zpěvák a finalista pěvecké soutěže Superstar Petr Poláček. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!
02.08.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Hejtman Hašek: Nechápu starostu, který válčí s vlastními dobrovolnými hasiči

 
Zjistit, co se děje v obci Mouřínov, kde se do sporu dostali tamní dobrovolní hasiči se starostou obce, se rozhodl hejtman Michal Hašek. V pondělí 8. února 2016 se proto sešel se starostou sboru dobrovolných hasičů Petrem Poláčkem, Janem Přikrylem ze Sboru dobrovolných hasičů Bučovice a starostkou jihomoravského krajského sdružení hasičů Zdeňkou Jandovou.
08.02.2016 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků) , Michal Hašek (2373 článků)

Z šamponka bahňákem: Zpěvák Petr Poláček ze SuperStar zdolal závod Spartan Race

 
Z koncertních pódií rovnou do bahna. Petr Poláček (31), který se proslavil v první řadě SuperStar, protože zpíval jako Jon Bon Jovi, se účastnil závodu Spartan Race. Hned po SuperStar vydal dvě desky, zpíval v muzikálech, teď je ale jeho hlavní činností trénovaní bojového umění krav maga.
12.06.2015 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků) , Jon Jon (61 článků)

Bořek Slezáček zpívá pro propuštěné vězně: Pohublý a ztrhaný vypadá jako jeden z nich

 
Bořek Slezáček  (47) se v posledních letech více než moderování věnuje hudbě a divadlu. Kromě několika činoherních a muzikálových rolí sestavil se svým kolegou z divadla Petrem Poláčkem a dalšími hudebníky zbrusu nový akustický projekt Fun Luvin´Idiots.
15.06.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků) , Bořek Slezáček (223 článků)

Divadlo ABC uvádí Bylo nás pět podle Arnošta Goldflama

 
V sobotu 22. března se v Divadle ABC konala premiéra inscenace Bylo nás pět. Oblíbenou knihu Karla Poláčka zdramatizoval a zrežíroval Arnošt Goldflam. V hlavní roli Petra Bajzy uvidíte Vasila Fridricha.
25.03.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poláček (15 článků) , Petr Poláček (24 článků)

Zpěvák Petr Poláček bude učit boj na život a na smrt, bili mu sestru

 
Devětadvacetiletý Petr Poláček, který se proslavil díky SuperStar, nachází nový smysl života. Hudbu si nechává jako koníčka a soustředí sílu i mysl na systém sebeobrany krav maga, což je příprava na boj zblízka na život a na smrt. Přiznal, že ho na cestu izraelských technik přivedl otřesný zážitek jeho sestry, která byla ve spárech násilníka. Další články k tématu: Petr Poláček: Cár papíru vztah nezachrání Petr Poláček se ženit nebude
26.06.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

To se dělá vlastní mamince? Slavný český zpěvák vyděsil svou matku k smrti

 
Zpěvák Petr Poláček i ve svém věku žije s maminkou, a přestože je jindy poslušný hoch, v noci z úterka na středu zazlobil a nedal jí vědět, že se zdrží a nedorazí domů. Jeho rodičku to ale tak vyděsilo, že začala burcovat všechny známé a strachovala se o jeho život. „Petr po nocích nepaří, má mnoho jiných zájmů. Bojím se o něj, neumí se prát,“ řekla nám paní Poláčková do telefonu.
03.03.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Tenhle potetovaný rocker ze SuperStar přišel o dům: Víme, co se stalo

 
Muzika je sice pěkný koníček, ale jako povolání je značně nejistá. To si uvědomil i rocker Petr Poláček, kterého známe z první série SuperStar, kde získal přezdívku český Bon Jovi. Tak úspěšný jako jeho idol ale bohužel není. Musel dokonce prodat dům.
28.02.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Finalista SuperStar se svlékl do trenek a na módním mole ukázal tělo v celé své kráse

 
Zpěvák Petr Poláček umí překvapit. Vedle zpěvu si dopřává vedlejšák a vydělává si jako model. A rozhodně se toho nebojí. V klubu Misch Masch se po módním mole promenádoval rovnou jen v trenkách. A ne jen v jednom modelu. Trenky si převlékl hned třikrát.
26.06.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Finalista SuperStar se svlékl na pódiu do půl těla a chystal se pokračovat

 
Finalista první řady SuperStar Petr Poláček našel uplatnění v muzikálech, naposledy v megaúspěšných Dětech ráje. Ty se sice momentálně nehrají, ale zpěváci s legendárními písničkami objíždějí akce po celém Česku. Petr ale sice zpívá líbivé písničky, ale v duši je pořád rocker.
19.06.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Videoblog z E3: Petr představuje Wii U a pár her

 
Další z naší řady videoblogů přímo z Los Angeles a zde probíhající výstavy E3 se věnuje nově představeným hrám na konzoli Wii U od Nintenda. Petr Poláček vám tak obrazem i slovem představí velmi nadějně vyhlížející Lego City Undercover a strategii Pikmin 3. Proč na tohle video koukat, když jste viděli trailery, ptáte se? Nu, hlavně uvidíte, jak Wii U vypadá v akci...
07.06.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků)

Český Bon Jovi chce konečně vypadat jako pořádný rocker a nechal se potetovat

 
Finalista první řady SuperStar Petr Poláček se v soutěži sice profiloval jako český Jon Bon Jovi, ale pak byl vidět hlavně v muzikálech. Naposledy si zahrál v Dětech ráje. Na rockerský život ale úplně nezanevřel. Důkazem je to, že se nechal potetovat.
20.02.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků) , Petr Poláček (24 článků)

Kynychová šmírovala v divadelní šatně polonahého Poláčka. Máme usvědčující foto!

 
Cvičitelka Hanka Kynychová přišla osobně poděkovat hercům muzikálu Děti ráje za to, že se celoročně podíleli bez nároku na honorář na jejich charitativních projektech podporujících děti z dětských domovů. Energická Kynychová byla během inspekce v zákulisí tak rozdováděná, že v šatně šokovala polonahého zpěváka Petra Poláčka.
19.12.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků) , Hanka Kynychová (224 článků)

Byl to hladký podvod, promluvil obžalovaný o přerozdělování europeněz

 
Václav Poláček se přiznal, že bral úplatky při přerozdělování evropských dotací. Svou výpovědí stáhl i šéfa dotačního úřadu Severozápad Petra Kušnierze, který vinu spolu se svými dalšími dvěma komplici vytrvale popíral.
15.12.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků) , Petr Václav (839 článků)

Osobnosti bojují proti cigaretám. Nezabíjejte se, vzkazují kuřákům. A kritizují vládu

 
Spisovatelé Jáchym Topol, Ondřej Suchý a zpěvák Petr Poláček jsou prvními osobnostmi, které se připojily k celonárodní výzvě Nekuřme spolu! v reakci na dnes probíhající Světový den bez tabáku. Jejím autorem je známý vymítač kouření Rostislav Prokopjuk, který vyčítá vládě, že z kuřáků jen vytahuje velké peníze, proti jejich zlozvyku však nic nedělá.
31.05.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků) , Jáchym Topol (63 článků) , Ondřej Suchý (23 článků) , Ondřej Suchý (23 článků)

Z hvězdy Bylo nás pět vyrostl malíř a alchymista

 
„My hoši, co spolu chodíme…“ To je asi nejslavnější hláška z knížky Karla Poláčka Bylo nás pět i ze stejnojmenného televizního seriálu. Jak na jeho natáčení vzpomíná představitel Petra Bajzy, Adam Novák (30)? Proč už nechce hrát? Co všechno se v jeho životě od té doby změnilo?
31.01.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Novák (13 článků) , Karel Poláček (15 článků) , Petr Poláček (24 článků) , Petr Novák (189 článků) , Petr Novák (189 článků) , Petr Novák (183 článků) , Petr Novák (183 článků) , Petr Novák (183 článků) , Petr Novák (183 článků)

Rocksmith - recenze

 
Ta jména se mohla zapsat do světové hudební historie. Doom metalová kapela Via Mortis s kytaristou Martinem Bachem, industriální nářez Křižík Prešov s lídrem Karlem Drdou, progresivní death metalová smršť Vyndaná tříska Petra Poláčka nebo originální žánrový mix Hannibal ante portas, v němž na basketbalové míče hraje Farid Starman. Možná za to mohl nedostatek času,...
23.12.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (24 článků) , Karel Poláček (15 článků)
« Předchozí 1 2 Další »