Články k osobnosti

Petr Oukropec

  scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Oukropec »
 

Kluk objeví lesní bytosti ve filmu Mazel a tajemství lesa

 
Režisér Petr Oukropec (Modrý tygr) oznámil, že dokončil rodinný film Mazel a tajemství lesa. Dobrodružný film pro děti a rodiče ještě před českou premiérou do programu zařadil festival dětských filmů BUFF Film Festival ve švédském Malmö.
16.03.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Oukropec (5 článků)

Producenti thrilleru Tiché doteky: Dostanou Českého lva?

 
Producentské duo Petr Oukropec a Pavel Strnad by si z Českého lva 2020 mohli odnést krále zvířat za nejlepší film. Jejich drama Tiché doteky s atraktivní Eliškou Křenkovou v hlavní roli má šanci uspět celkem ve čtyřech kategoriích.
28.02.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Oukropec (5 článků) , Pavel Strnad (6 článků) , Eliška Křenková (34 článků)

Český film pro děti se po letech vrací do kin: Modrý tygr má kouzlo fantazie

 
Navázat na slavnou tradici filmů pro děti, které mohou s potěšením strávit i dospělí, chce ve svém režijním debutu Modrý tygr zkušený producent Petr Oukropec. To samo o sobě je radost i příležitost vzít ratolesti do kina.
27.02.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Oukropec (5 článků)

Filmové premiéry - Modrý tygr, Válečný kůň a Tohle je válka

 
Filmy našlapaný týden uvádí do kin český film pro celou rodinu Modrý tygr, který natočil jako režijní debut producent Petr Oukropec. Milovníci filmů Stevena Spielberga se dočkají novinky Válečný kůň. O jednu dívku budou bojovat dva muži ve snímku Tohle je válka! a mafiáni se střetnou v polských Křtinách. Můj týden s Marilyn – tak popisuje setkání s největší hvězdou všech dob účastník jejího „anglického“ natáčení v roce 1956. A Daniel Radcliffe skončil jako Harry Potter a přichází jako právník v duchařském filmu Žena v černém.
23.02.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (299 článků) , Steven Spielberg (180 článků) , Petr Oukropec (5 článků) , Harry Potter (1529 článků)

Jana Hartla pokousal agresivní tygr: Rafl ho do zadku!

 
Herce Jana Hartla (59) pokousal tygr. A to během natáčení filmu Modrý tygr, který tento týden míří do kin. Vzhledem k tomu, že se točilo s mláďaty, štáb ani režisér Petr Oukropec (40) nepředpokládali, že by se mohlo něco přihodit. Filmování se ale kvůli nepříjemné nehodě protáhlo o celý jeden měsíc.
21.02.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hartl (86 článků) , Petr Oukropec (5 článků)
« Předchozí 1 Další »