Články k osobnosti

Petr Nečas

  politik, expremiér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Nečas »
 

Paní Stehlíková, tohle bych nenamluvil ani svému psovi. Nejsme v Kazachstánu, víte? Naprosté peklo u Jílkové, Fischer a Foldyna

 
Bolševický převrat! Válečná agrese! Bakalovy noviny! V pořadu Máte slovo Michaely Jílkové před kamerami ČT se utkali nezávislý senátor Pavel Fischer, poslanec Jaroslav Foldyna (SPD), exministryně pro lidská práva, psychiatrička Džamila Stehlíková, bývalý lékař prezidenta Zemana Lubomír Nečas, herec vyznamenaný prezidentem Zemanem Ivan Vyskočil a senior Jan Petr. Jejich slovní souboj skutečně připomínal utkání na ostří nože. Rozbuškou slovní detonace bylo zdraví prezidenta republiky Miloše Zemana.
22.10.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (297 článků) , Ivan Vyskočil (296 článků) , Michaela Jílková (461 článků) , Džamila Stehlíková (112 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Jaroslav Foldyna (700 článků) , Pavel Fischer (207 článků) , Pavel Nečas (455 článků) , Petr Nečas (9373 článků) , Petr Pavel (813 článků)

Vláda ANO a ODS? To nebudou riskovat. Důvod, který dosud nezazněl. Petr Nečas je tu

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček promluvil na kameru. Jasně oznámil, co se stane teď, pokud ČSSD vypadne ze Sněmovny. Jiří Paroubek Hamáčka pochválil. Nečas poněkolikáté vyloučil vládu ANO a ODS.
09.10.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4181 článků) , Petr Nečas (9373 článků) , Jan Hamáček (3284 článků)

„A máme tady volebního lídra PirStanu Víta... Eee! Ivana Bartoše.“ Redaktorce bylo horko v přímém přenosu

 
Předseda Pirátů a a lídr koalice Pirátů a Starostů věří, že nakonec tato koalice dopadne lépe, než se teď zdá, uvedl v rozhovoru s redaktorkou TV Nova Lindou Nguyenovou. Ta se ovšem hned na úvod dopustila faux pas, za které se ihned omluvila. Expremiéři Jiří Paroubek a Petr Nečas následně ve studiu popsali, kde udělal Ivan Bartoš chybu.
09.10.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4181 článků) , Petr Nečas (9373 článků) , Ivan Ivan (2180 článků)

Sčítání! Tohle teď sledujte, voliči

 
Volby skončily. Voliči rozdali hlasy. Jak dopadnou volby? Na TV Nova diskutovali expremiéři Jiří Paroubek, Petr Nečas, komentátor Bohumil Pečinka a ekonom Lukáš Kovanda. Co rozhodne o tom, jak volby dopadly? Na tom se čtyři hosté shodli. Nahlédněte.
09.10.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4181 článků) , Petr Nečas (9373 článků)

Zkušený Petr Nečas týden před volbami: Rozhodnou emoce v posledních 48 hodinách. Kdyby byl premiérem teď, tak by omdléval

 
Pánové Jan Kavan, Petr Nečas a Cyril Svoboda debatovali o tom, jak dopadnou volby a co nakonec sehraje zásadní roli v posledních 48 hodinách před volbami, nebo dokonce až za volební plentou. Přesvědčte se sami, k čemu došli.
03.10.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kavan (135 článků) , Cyril Svoboda (413 článků) , Petr Nečas (9373 článků)

Fiala nebude rád. Jeho ministr financí naplno promluvil o významu Václava Klause, Pirátech, omylech pravice a partě kolem Václava Havla

 
Když Jan Skopeček vstupoval do ODS, byl ještě předsedou strany Václav Klaus. Zažil éru „rozkračování“ Mirka Topolánka, Nečasovo vymetání kmotrů i kolaps ve volbách 2013. Sledoval čím dál větší příklon k Evropské unii, třeba Topolánkovy tance kolem Lisabonské smlouvy. Na dvacet let české pravice vzpomínal v Pražské kavárně Petra Žantovského.
27.09.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6100 článků) , Václav Klaus (10588 článků) , Mirek Topolánek (2358 článků) , Jan Skopeček (360 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Petr Václav (968 článků) , Petr Nečas (9373 článků) , Václav Fiala (97 článků)

,,Děsivé, strašné.” Petr Nečas obsáhle pro PL

 
VOLEBNÍ AUDIT ČESKA Jak se na vládu Andreje Babiše, její výzvy i to, jak v nich obstála, dívá jeden z jeho předchůdců? Petr Nečas byl posledním předsedou vlády z řad pravice a o to je jeho pohled zajímavější. Pro ParlamentníListy.cz zkritizoval omezování svobody, které jsme v čase pandemie bez námitek akceptovali, i premiérovo naslouchání podivným „expertům“ ze skupiny MeSES.
27.09.2021 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Petr Nečas (9373 článků)

„Měl jednu nohu, přesto mu vzali důchod. Vzdal to. Oběsil se. Vina ODS a TOP 09!" Drsný vzkaz zaplavil mailové schránky

 
Hned od několika čtenářů získaly PL email Jiřího D. Ten v něm poměrně ostře kritizuje konkrétní politiky. Nevyhýbá se ani někdejšímu premiérovi Petrovi Nečasovi. Tento „hrdý důchodce", jak se sám podepsal, současně upozorňuje na zdánlivou nestrannost veřejnoprávní televize a nabádá k volbě hnutí ANO.
24.09.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Soud zrušil osvobození Nečasových. Kauza trafik pro poslance ODS se vrací k projednání

 
Pražský městský soud vrátil případ takzvaných trafik pro poslance ODS k novému projednání. Odvolací senát zrušil osvobozující verdikt nad bývalým premiérem Petrem Nečasem a jeho manželkou Janou (dříve Nagyovou).
08.09.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

„Kabelky, kožichy, úplatky! Vše znova.“ Šlachta na koni. Po úderu Nečasovi

 
Pražský městský soud zrušil osvobozující verdikt nad expremiérem Petrem Nečasem a jeho manželkou Janou Nečasovou (dříve Nagyovou) v rámci kauzy takzvaných trafik pro poslance občanských demokratů. Odposlechy budou nově u líčení opět brány jako důkaz. „Navíc jsou zpátky ve hře pověstné kabelky za deset milionů. To, že z nich zaplatila pokutu, nic neznamená. Pojďme konečně řešit, proč ty kabelky, kožichy a šperky dostávala,“ vyzývá někdejší šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta, nyní lídr hnutí Přísaha.
08.09.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Osvobození Nečase a jeho ženy v kauze trafik neplatí: Soud uznal odposlechy jako důkaz

 
Pražský městský soud vrátil případ takzvaných trafik pro poslance ODS k novému projednání. Odvolací senát zrušil osvobozující verdikt nad bývalým premiérem Petrem Nečasem a jeho manželkou Janou (dříve Nagyovou). Prvoinstanční soud má jako důkaz provést odposlechy, uvedla ve středu Česká televize (ČT).
08.09.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Použití odposlechů v kauze zneužití Vojenského zpravodajství bylo v pořádku, rozhodl soud

 
Použití odposlechů jako důkazů v kauze zneužití Vojenského zpravodajství bylo oprávněné a v pořádku. K tomuto závěru dospěl Nejvyšší soud, který odmítl dovolání někdejší šéfky kabinetu premiéra Petra Nečase, Jany Nečasové i ostatních obžalovaných.
01.09.2021 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Dovolání Jany Nečasové zamítl Nejvyšší soud. Bývalí zpravodajci dostali podmínečné tresty

 
Nejvyšší soud zamítl dovolání v kauze zneužití Vojenského zpravodajství, uvedla dnes Česká televize (ČT). V kauze dostali podmínečné tresty někdejší šéfka kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) Jana Nečasová a bývalí zpravodajci Ondrej Páleník, Milan Kovanda a Jan Pohůnek.
31.08.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Únik odposlechů s „Mazánkem“ a „Kolibříkem“ řeší soud. Žádá si i exministra Bártu, který je poslouchal

 
Městský soud v Praze začal projednávat kauzu úniku odposlechů bývalého primátora Pavla Béma (ODS) a lobbisty Romana Janouška. Záznamy měl předat bývalý příslušník BIS Vítu Bártovi, který tehdy řídil bezpečnostní agenturu ABL a později se stal také ministrem dopravy za Věci veřejné ve vládě Petra Nečase (ODS). Soudní líčení se nakonec až do čtvrtka koná bez účasti veřejnosti, o čemž soud předem neinformoval. Oba muži již dříve vinu odmítli, hrozí jim každopádně až 8 let vězení.
23.08.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (851 článků) , Petr Nečas (9373 článků) , Vít Bárta (2854 článků) , Pavel Nečas (455 článků) , Pavel Roman (339 článků)

„Levice si s vámi vytře zadek“. Kalouskova složenka, kluci z ODS za vodou. Takto se stal z Nečase premiér

 
VOLEBNÍ VZPOMÍNKY A PERLY Svobodné volby, svobodné volby, neslo se Václavským náměstím v listopadu 1989. Devatero parlamentních voleb, které od té doby lidé absolvovali, přineslo mnoho nezapomenutelného. Pojďme si připomenout ty největší „svátky demokracie“, jejich půvab i bizár. Kampaň v roce 2010 vyčerpala jak politiky, tak stranické pokladníky a nakonec i voliče. A na jejím konci stál ve funkci premiéra Petr Nečas, se kterým na počátku nepočítal vůbec nikdo.
14.08.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

„Fízlparta?“ „Falešná Přísaha?“ „H*vno ví!“ Šlachta se neudržel. Bylo zle

 
Bývalý policista, šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta se ve svém pořadu Napřímo vyjádřil k financování své partaje, která dle něho funguje bez podpory milionářů. „Ty faktury bohužel nikdo platit nechce,“ podotkl. A došlo na článek komentátora Jiřího Sezemského, po němž Šlachta vybuchl. „Píše o mně věci, o kterých hovno ví,“ odmítl článek, kde se spekuluje o spojenectví Šlachty s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Vzpomenul osobní schůzku s novinářem. „Pan Sezemský má ruku jak leklá ryba…“ A nechyběla slova o expremiérovi Petru Nečasovi a o označení Přísahy za „fízlpartu“. Jediné, co prý na svou osobu Šlachta neuslyší, je to, že by byl „pedofil“.
05.07.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Petr Nečas (9373 článků)

„A to jste přesně vy, pane Nečasi, ne já!“ Šlachta to pustil ven

 
CNN Prima News prolomila ledy a v neděli pozvala šéfa hnutí Přísaha, Roberta Šlachtu. „Je cítit velký zájem o Přísahu,“ shrnul to pak Šlachta ve své komunikaci s příznivci. A je rád, že si předtím Prima pozvala expremiéra Petra Nečase, protože svým výstupem zvedl Přísaze preference. Ale rýpl si, že ho nepozvali na konfrontaci. A Nečasovi na videu poslal drsný vzkaz. Šlo o Bělorusko. Také sdělil, kdy Přísaha odhalí svůj program.
14.06.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Petr Nečas po osmi letech vzpomíná: S*áči z ÚOOZ. Šlachta neví, co tvrdí. A mediální prostitutka Moravec, ostuda ČT

 
Server EkonomickýDeník.cz dnes přinesl rok starý rozhovor s expremiérem Petrem Nečasem, který poskytl serveru ČeskáJustice.cz. Deník tak činí u příležitosti osmiletého výročí razie na Úřadu vlády, jež skončila pádem Nečasovy vlády. „S*áči z ÚOOZ,“ vyklouzlo mimo jiné z úst premiéru Nečasovi při jeho vzpomínkách. Někdejší šéf ÚOOZ Robert Šlachta, jenž za zásahem stál, nyní míří do sněmovní politiky se svým hnutím Přísaha.
13.06.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Nečas: Šlachtova strana je fízlpartaj

 
Hnutí Přísaha, které vzniklo kolem bývalého policisty Roberta Šlachty, je podle bývalého premiéra za ODS Petra Nečase stranou vůdcovského typu, která nemá program, stanovy ani zvolené orgány. Přesto vznik uskupení, které označil za „Šlachtovu fízlpartaj”, Nečas vítá.
08.06.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Nečas: Přísaha je fízlpartaj. Šlachta zaváděl běloruské metody

 
Konečně! Expremiér Petr Nečas zhodnotil vstup někdejšího plukovníka Roberta Šlachty do politiky. Pro někoho možná překvapivě Šlachtův vstup do politiky uvítal. Šlachta prý teď už aspoň nemůže lhát, že politiku neovlivňuje. Podle Nečase Šlachta ovlivňuje politiku už přes deset let. Poté Šlachtu obvinil, že do Česka zatáhl běloruské policejní metody.
08.06.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »