Články k osobnosti

Petr Marek

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Marek »
 

Celebrity ve Varech: Bohdalová na červeném koberci vtipkuje, Eben přemítá

 
Na červeném koberci filmového festivalu ve Varech odchytli reportéři iDNES.cz herečky Jiřinu Bohdalovou, Alenu Mihulovou a Petru Nesvačilovou, které promluvily nejen o svých róbách. Nechyběl ani moderátor Marek Eben. Podívejte se na první část rozhovorů s celebritami ze dne zahájení 56. ročníku MFF KV.
02.07.2022 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (131 článků) , Jiřina Bohdalová (1247 článků) , Marek Eben (492 článků) , Petra Nesvačilová (59 článků) , Petr Marek (199 článků)

Marek Adamczyk dodává seriálu Poldové a nemluvně humor i šmrnc

 
Že se dá kriminální seriál Poldové a nemluvně označit také jako komediální, to je především zásluhou Marka Adamczyka, jenž coby lehkovážný Petr Mlejnek nahání lumpy po městě a přidělává vrásky staršímu bratru Kamilovi.
01.07.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (36 článků) , Petr Marek (199 článků)

Přestaňte plivat ty zlý slinty. Okamura zvýšil hlas na lidovce Výborného

 
Ve druhé hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se utkali senátor ze STAN Zdeněk Hraba a poslanci, předseda SPD Tomio Okamura, lidovec Marek Výborný a Jiří Mašek (ANO). Opoziční poslanci za ANO a SPD znovu a znovu zmiňovali kauzu pánů Petra Hlubučka a Michala Redla. Výborný zdůraznil, že krást se nemá a že se hnutí STAN k celé kauze postavilo čelem. Připomněl, že Česko teď bude předsedat EU a proto je třeba mít stabilní vládu, protože nestabilita v EU nahrává Rusku. A tady Okamura vyrazil do útoku. „Takže Rusko může za korupční kauzu hnutí STAN?“
26.06.2022 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2851 článků) , Zdeněk Petr (187 článků) , Jiří Marek (457 článků) , Petr Marek (199 článků) , Jiří Marek (457 článků)

Změny v dozorčí radě a představenstvu DPP

 
Dozorčí rada Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) na svém včerejším mimořádném jednání projednala rezignaci dvou svých členů, Petra Hlubučka a Michala Zděnka. Dozorčí rada současně odvolala z funkce člena představenstva DPP Mateje Augustína a zvolila novým členem představenstva DPP Marka Kopřivu.
16.06.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (199 článků)

Ministerstvo vnitra: Ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a informace bude Petr Mlejnek

 
Bývalý analytik Vojenského zpravodajství Petr Mlejnek nastoupí do čela civilní rozvědky 8. července 2022. Současný ředitel Marek Šimandl skončí na vlastní žádost 7. července tohoto roku. S oběma změnami dnes, 1. června 2022, souhlasila na návrh ministra vnitra vláda.
02.06.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (199 článků)

Marek „Mařena“ Rokl ze seriálu ZOO pomáhá kámošce sbalit soudce

 
V seriálu Zoo hraje Štěpán Benoni sympaťáka Marka, jenž se v aktuálních dílech snaží pomoci nejlepší kamarádce Viky, aby vyhrála milionovou sázku a získala přízeň soudce Petra. Jak ale vypadá Markův vlastní milostný život a co ho čeká dál?
13.05.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Benoni (37 článků) , Petr Marek (199 článků)

Porotkyně známé soutěže: Čím zaujali Bleskem načapaný Prymula a zkáza po tornádu?

 
Roman Prymula v době svého ministrování porušující vládní pandemická nařízení - tato fotografie Blesku bodovala mezi soutěžními snímky letošního udílení cen Czech Press Photo. Snímek fotografů Marka Pátka a Martina Hykla skončil na druhém místě v kategorii Lidé, o kterých se mluví. Porotkyně a fotografka Alžběta Jungrová v pořadu Epicentrum popsala, proč jejímu umístění předcházela dlouhá diskuse, ale i to, čím si je získal absolutní vítěz - fotografie Petra Topiče ze série Zkáza zachycující následky ničivého tornáda na jižní Moravě.
28.01.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (337 článků) , Petr Marek (199 článků) , Martin Pátek (2 články) , Martin Marek (54 článků)

Útok na Orbána se Pekarové vrátil. Užitečné zvíře utrpělo

 
Svým přáním, aby se v Maďarsku po volbách vyměnila vláda, vzbudila předsedkyně Sněmovny Markéta Adamová Pekarová řadu reakcí. Šéfredaktor Reflexu Marek Stoniš si rýpl, že se politička k Orbánovi chová, jako by nám zakazoval jádro a kupoval ruský plyn. Podle mluvčího Petra Macinky z Institutu Václava Klause si takové řeči může dovolit „slepice ze svého politického kurníku“, ale ne předsedkyně Sněmovny. A poslanec SPD Radek Koten vyzvídal, zda v Maďarsku bude další Majdan.
10.01.2022 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (236 článků) , Petr Marek (199 článků)

Koncentráky pro neočkované? Největší zvěrstva lidem pod stromeček! Petr Žantovský ve varu. Přišlo to z vládní strany

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Do nebe volající drzost a sprostota je výrok – že pacient s covidem, jenž není očkován, by si měl lékařskou péči platit –, který do světa vypustil šéf poslaneckého klubu KDU-ČSL Marek Výborný. „Jako by se naši politici a novináři poněkud zbláznili a rozhodli se, že občanům pod vánoční stromeček nadělí ta největší zvěrstva, jaká jim připadnou na mysl,“ myslí si Petr Žantovský. Pozadu za lidovcem nezůstali ani novináři, z nichž jeden sní o Sudetoněmeckých dnech v Česku a druhý pranýřuje předsedu STAN, že dělá botu za botou a nový premiér si musí kvůli němu zoufat.
25.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (199 článků)

Vyrostl jsem na jazzu a rocku. Střídání žánrů mi vyhovuje, říká David Eben

 
V pubertě poslouchal rock a jazz, jako malý chtěl být černým saxofonistou, ale nakonec se zamiloval do gregoriánského chorálu. David Eben v roce 1987 založil mužský soubor Schola Gregoriana Pragensis, se kterým navštívil velkou část světa, s bratry Kryštofem a Markem působí také v kapele Bratři Ebenové. Jak vzpomíná na otce Petra a jaké to bylo, vyrůstat jako nejmladší z tria bratrů?
17.12.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Eben (3 články) , Petr Marek (199 článků)

Odkopnutá nevěsta ze Svatby si polepšila: Mirka si bere pohledného Petra

 
Experti show Svatba na první pohled prošli náročnou situací. Musí najít nevěstě Mirce (23), která zůstala na ocet, nového partnera jen tři dny před svatbou. Její původní ženich Marek musel kvůli vážným důvodům odstoupit a na scénu místo něj nastoupí modrooký Petr (28). První pár druhé řady reality show, Romana a Petr, se zase pohádá jako ještě nikdy. "Vztah je na bodu mrazu," říkají.
13.10.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (199 článků)

Dvě sestry, dva velké talenty: O herečkách, které mají v rodokmenu šlechtickou krev

 
Není to tak neobvyklé, že herecký a komediální talent mají i sourozenci a pro příklad nemusíme chodit daleko. Všichni určitě znáte Zuzanu Norisovou a její sestru Soňu, Terezu Brodskou a méně známého Marka Brodského nebo dvojčata se zvučným příjmením Forman, Matěje a Petra.
09.08.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (112 článků) , Tereza Brodská (342 článků) , Marek Brodský (37 článků) , Petr Forman (20 článků) , Soňa Norisová (79 článků) , Matěj Forman (8 článků) , Petr Marek (199 článků)

Doktor Hofbauer výbuch nemocnice přežil: Sympaťák Marek Němec se v novém seriálu vrátí do své role

 
Už víme, že ničivý výbuch nemocnice v Rubavě přežila postava, kterou v seriálu Sestřičky ztvárňovala Adéla Gondíková  (47) . Kromě její rodiny, tedy Amelie Pokorné  (16) a Petra Vaňka, se v novém seriálu z produkce televize Prima 1. mise bude objevovat také u divaček oblíbený doktor David Hofbauer v podání sympaťáka Marka Němce  (40) .
06.08.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (437 článků) , Marek Němec (66 článků) , Petr Marek (199 článků) , David David (1303 článků) , David David (977 článků)

„Fischere, skoč do h*jzlu a přiklop se deklem.“ Po krachu senátorů přišla facka, ale i protiúder

 
Senátní komise se zabývala myšlenkou, zda je Miloš Zeman ještě schopen vykonávat svůj úřad, či zda už se řádně neorientuje v prostoru a v čase a měl by být úřadu zbaven. Předseda senátní komise pro ústavu Zdeněk Hraba (STAN) dnes oznámil, že neexistuje důvod zbavovat Miloše Zemana funkce. A právě na to reagovali na Twitteru například bloger Petr Paulczyňski či někdejší poslanec TOP 09 Marek Ženíšek.
20.07.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27348 článků) , Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Marek (199 článků)

ČVUT: Zahrada sdíleného vědomí získala cenu na Mezinárodním festivalu zahrad

 
Za návrhem a realizací zahrady stojí studenti programu Krajinářská architektura Fakulty architektury ČVUT v Praze Háta Enochová, Petr Stojaník, Marek Kratochvíl a Jan Trpkoš pod vedením pedagoga a zkušeného krajinářského architekta Vladimíra Sitty.
02.07.2021 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Marek (70 článků) , Jan Marek (438 článků) , Jan Marek (179 článků) , Jan Kratochvíl (11 článků) , Petr Marek (199 článků) , Jan Sitta (1 článek)

Petr Marek: Bavilo nás být pomstou hudbě. Zpěvák Kabátů nad Midi Lidmi kroutil hlavou

 
Rozhovor s Petrem Markem z kapely Midi Lidi o lásce k agitačnímu popu, radosti ze škádlení publika a sexy chlapech, kteří si hrají s čudlíky.
27.06.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (199 článků)

Petr Marek ze skupiny Midi Lidi: Nejlepší výrobní prostředek je úplněk

 
Kapela Midi Lidi v posledních měsících nezahálela, a tak na začátku června vydala rovnou dvě nová alba. První den v měsíci páté řadové Nikdo se ti nebude smát, když budeš mít lidi rád a o den později šesté Heal The World, konečně! Nálož dvaceti písní komentuje zpěvák a skladatel Petr Marek.
11.06.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (199 článků)

Proč se tak křičí, aby vrchní velitel ozbrojených sil Zeman nedostal informace od BIS? Petr Žantovský má jasno

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Nejen letitý poslanec Marek Benda, ale i většina komentátorů, jak z novinářského, tak politického tábora se shoduje na tom, že prezident Miloš Zeman nemá nárok na informace, které požaduje po Bezpečnostní informační službě. Petra Žantovského by proto zajímalo, jak by si poradili s hlavolamem, že máme prezidenta vrchním velitelem ozbrojených sil, ale v krizových situacích by se se musel kompetentně rozhodovat bez informací. V přehledu mediálních zajímavostí dojde i na to, proč Václav Klaus mezi koronavirovými dezinformátory pobavil internet.
05.12.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10751 článků) , Marek Benda (624 článků) , Miloš Zeman (27348 článků) , Petr Václav (1003 článků) , Petr Marek (199 článků) , Petr Benda (229 článků)

Marek ubodal manželku Petru v kokainovém rauši: Omluvil se a zná svůj trest

 
Petra s Markem se milovali, jejich společná cesta ale skončila v únoru 2020. Ač se právě chystali strávit spolu romantickou dovolenou v Himálaji, Marek se zdrogoval a svou manželku brutálně zavraždil. Teď si u soudu vyslechl svůj trest. Hrozilo mu až doživotí, ale nakonec usmlouval mnohem méně!
17.09.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (199 článků)

Premiéra pohádky s Markem Lamborou: Jan Révai se pochlubil syny, které má s krásnou slovenskou herečkou

 
V úterý se v kině Lucerna konala premiéra filmu Bohdana Slámy Krajina ve stínu, ve středu komedie Ženská pomsta Dušana Rapoše a ve čtvrtek přišla na řadu fantasy pohádka Petra Kubíka Princezna zakletá v čase, v níž jako prince uvidíme Marka Lamboru  (25) , idola dívčích srdcí ze seriálu Slunečná.
13.09.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Révai (93 článků) , Bohdan Sláma (74 článků) , Dušan Rapoš (32 článků) , Marek Lambora (217 článků) , Petr Marek (199 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »