Články k osobnosti

Petr Macháček

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Macháček »
 

Feťák s neziskovkou za zadkem tu má víc práv než slušný člověk. Kladeňák Macháček vidí mámy, co nemají pomalu na jídlo pro děti. A má vztek

 
ROZHOVOR Samoživitelky jako by neexistovaly. Kdo by řekl, že v tak bohatém státě spousta maminek a tatínků neví, čím zítra nakrmí své děti. Kde je tedy ta slibovaná pomoc? Jako kdyby se podporovalo nicnedělání. Toho samozřejmě rádi využijí flákači a feťáci, kterým stojí za zadkem neziskovky. A co bílý muž? Je vinen úplně vším? O době postkoronavirové hovoří rázný kladenský pivovarník ing. Petr Macháček.
12.07.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Regionální pivovarník: Když sleduji Babiše, vzpomenu si na cestu do Rumunska v roce 1988. Tam byla taky na každém rohu cedule s Ceaucescem

 
ROZHOVOR Stát nejde řídit jako firmu, a už vůbec ne v krizové situaci, jaká je dnes. Premiér Babiš si jede svoji reklamní kampaň a vítr mu, zdá se, vane do plachet. Řešení a omezení jsou polovičatá, zmatená, zbrklá, abstrahují opravdového státníka. To uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz kladenský pivovarník ing. Petr Macháček. Místo výzvy k podpoře českých firem hledáme spásu v Číně. V záchvatu bezbřehé pomoci ekonomické sféře ale zapomínáme třeba na matky samoživitelky. A pustit na veřejnost, že máme strategické zásoby jen na den, to už je hodně za čáru…
05.04.2020 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Hvězda Života na zámku Kateřina Macháčková (70): Proč žije sama?

 
Proslavila ji role učitelky Králové v seriálu Život na zámku, ovšem těžko uvěřit, že od jeho natáčení již uběhlo čtvrt století a herečka Kateřina Macháčková oslavila 70. narozeniny. Jak je dcera legendárního režiséra a herce Miroslava Macháčka (†68) a operní pěvkyně Věry Štiborové (†62), exmanželka herce Petra Svojtky (†36)) a matka režiséra Petra Svojtky ml. (47) prožila a s kým?
15.01.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Macháčková (42 článků) , Petra Macháčková (9 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Představitelka učitelky Králové ze Života na zámku: Jsem ráda sama!

 
 Sedmdesátku by jí nikdo rozhodně  nehádal. Herečka Kateřina Macháčková vypadá pořád jako učitelka Králová ze seriálu Život na zámku, od jehož natáčení uplynulo už čtvrt století. Dcera legendárního režiséra a herce Miroslava Macháčka (†68) a operní pěvkyně Věry Štiborové (†62), exmanželka herce Petra Svojtky (†36) a matka režiséra Petra Svojtky ml. (47) oslavila své loňské kulatiny v kruhu rodinném. Největším dárkem je pro ni pětiletá vnučka Ema.
11.01.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Macháčková (42 článků) , Petra Macháčková (9 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Levnější pivo? Nebude! A Babiš to věděl, když to sliboval. Nejen to odhalil rázný sládek z Kladna. A také záludnost, která se mu stala kvůli EET

 
ROZHOVOR Zapomeňme na snížení ceny piva. Slad i chmel citelně kvůli suchu podraží. A že by malé pivovary hledaly odbytiště v EU? Kvůli restriktivním a ochranářským opatřením jednotlivých členských států tam nedovezou ani pintu. Ohýbání zákona je totiž určeno pro nadnárodní korporace. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se majitel a sládek starokladenského minipivovaru ing. Petr Macháček dotýká i situace „ocelového města, nyní noclehárny Prahy“ a podivuje se, proč si na zadržování vody nebereme příklad třeba z Beneluxu. Dojde i na jídlo a „žrádlo pro psy“, kterého se ani psi nedotknou, lidskému plemeni je však s gustem nabízeno…
03.08.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Babišův novinář dostal přátelskou radu: Nech Kalouska být, radši se drž kytary, vole

 
Spisovatel, historik, publicista a někdejší disident Petr Placák poslal jasný vzkaz novináři Janu Macháčkovi, toho času také předsedovi správní rady Institutu pro politiku a společnost Andreje Babiše (ANO). Ač Placák s Macháčkem bývali disidenti, teď si pánové vjeli do vlasů. Kvůli Andreji Babišovi.
27.10.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18763 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Policie ČR: Krajským ředitelem bude plk. Petr Macháček

 
Dosavadní vedoucí Územního odboru v Sokolově uspěl ve výběrovém řízení.
01.09.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Herečka Petra Hřebíčková je podruhé těhotná! A s Macháčkem to není!

 
Přiletí čáp, nebo vrána? Tak tuhle otázku si určitě klade každé ráno herečka Petra Hřebíčková. Jaká to novina!
10.04.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Hřebíčková (89 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Dohnaly Míšu pod kola rychlíku bytosti z jiného světa? Sekty s nimi "pracují", potvrzuje expert

 
Míša (†21) nalezla smrt pod koly rozjetého rychlíku. Jediný svědek tragédie, její přítel Petr Chrisantem Macháček, uspořádal dva dny po neštěstí veřejnou seanci, během níž se snažil navázat kontakt s její duší. Míšini známí také tvrdí, že dívka byla v době nehody pod vlivem halucinogenních látek a různých rituálů. Stala se obětí novodobé sekty? Co o tom soudí odborníci?
11.12.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Šokující slova „vůdce sekty“ o smrti přítelkyně: Neberu to jako katastrofu

 
Když zemřela jeho dívka při přecházení kolejí, byl přímo u toho. Přesto se ale Petr Chrisantem Macháček ze smrti Míši (†21) nezhroutil. Je prý smířený. Dva dny po tragédii se podle svých slov spojil s její duší. Podle některých se dívka stala obětí novodobé sekty. Mladík Blesk.cz popsal nehodu i svůj pohled na život a smrt.
06.12.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Láska a sex: Jediná firma v Česku výrobí nevěrníkům neprůstřelné alibi

 
Petr Macháček (41), zakladatel a majitel agentury Alibi na míru, je – jak sám říká – založením fatalista. Nevěří na nahodilosti, a tak i úspěch toho, co dělá, bere jako něco, co muselo přijít.
14.02.2016 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Nepřerušujte mě. Vyjadřuji obdiv k Zemanovi. Při diskusi o prezidentovi začali do rozhlasu volat naštvaní posluchači

 
Místy ve velmi vyostřenou diskusi se zvrhl pondělní pořad Českého rozhlasu Plus Radiofórum, jehož hlavním tématem byly prezidentovy výroky o migrační krizi. V pořadu kromě moderátorky Lucie Vopálenské o Zemanových výrocích diskutoval zahraničněpolitický komentátor veřejnoprávního rozhlasu Petr Nováček a blízkovýchodní zpravodaj rozhlasu Štěpán Macháček. Do pořadu mohli telefonovat i posluchači. Většina z nich vyjadřovala nespokojenost s úrovní zpravodajství Českého rozhlasu někdy i velmi ostrými výrazy.
05.01.2016 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpán (36 článků) , Petr Zeman (335 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Štěpán (36 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Zeman je jak rasistický nevychovanec. Straší lidi, píše důležitý muž Andreje Babiše

 
Redaktorka Lidových novin Petra Procházková a předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost, což je think tank založený hnutím ANO Andreje Babiše, Jan Macháček se v Lidových novinách vyjádřili k uprchlické krizi.
02.09.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18763 článků) , Petra Procházková (162 článků) , Petr Zeman (335 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků) , Jan Zeman (405 článků)

Zpěvák Jakub Smolík: Ukázal syna! Ale co ty rukavice?!

 
Asi málokdo by čekal, jakéhože koníčka má zpěvák Jakub Smolík (55). Že je vášnivý motorkář, se všeobecně ví… Ovšem to, že už sedmým rokem několikrát týdně chodí na thajský box, kde ho učí jedni z nejlepších trenérů v Čechách Petr Macháček a Míra Šafra, moc lidí netuší.
23.02.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smolík (53 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Tahle kočka sváděla v erotickém prádle Jiřího Macháčka: V novém seriálu ji strčili nahou do vany

 
Blonďatou herečku Petru Hřebíčkovou jsme naposledy zaregistrovali ve filmu Muži v naději, kde ji manžel v podání Jiřího Macháčka podváděl s ohnivou Vicou Kerekes. I ona tam má ale erotické scény, kdy muže svádí v sexy prádélku.
28.06.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (268 článků) , Petra Hřebíčková (89 článků) , Vica Kerekes (163 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Gottová po smrti otce: Zahání smutek prací

 
Konec truchlení. Ivana Gottová (36) po smrti svého tatínka opět naskočila do pracovního kolotoče. Před dvěma týdny, když přišla o otce Petra Macháčka (†63), nebyla schopná se postavit
21.08.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Gottová nepřišla na pohřeb otce

 
Moderátorka Ivana Gottová (36) se nezúčastnila pohřbu svého otce Petra Macháčka (†63), který o minulém víkendu nečekaně zemřel. Důvodem nebylo to, že by se s milovaným tatínkem nechtěla rozloučit, ale myslela si, že by si její otec nepřál při pohřbu mediální poprask, který by se kvůli její přítomnosti strhl.
20.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Pohřeb tatínka Gottové: Ivana poslala strohá slova! A Karel jel za prací...

 
VIDEO Do poslední chvíle si všichni mysleli, že rozhodnutí nedorazit na pohřeb tatínka přehodnotí! Ivana Gottová (36) si ale trvala na svém a na včerejší poslední rozloučení s otcem Petrem Macháčkem (†64) nedorazila. Přitom on ji nade vše miloval, jak zaznělo ve smuteční řeči. Nepřijel ani Ivanin manžel Karel Gott (73). Tchánovi alespoň ze záznamu zazpíval...
10.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5763 článků) , Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Rodinné prokletí Ivany Gottové: Jejího bratra (†7) zabilo auto

 
Rodinu Ivany Gottové (36) stíhá jedna tragédie za druhou. Po náhlé smrti jejího tatínka Petra Macháčka (†63) vyplulo na povrch, že Ivanin bratr v sedmi letech zemřel!
10.08.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)

Rodina pohřbila otce Gottové: Jeho nejmilovanější Ivana chyběla

 
Ivana Gottová prožívá jeden z nejtěžších dnů v životě. Dnes rodina pohřbila jejího tatínka Petra Macháčka (†63), který o víkendu náhle zemřel. Ona, jeho nejmilovanější dcera, ale na pohřbu nebyla. Věděla, že její tatínek by si to tak přál...
09.08.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (37 článků) , Petr Macháček (35 článků)
« Předchozí 1 2 Další »