Články k osobnosti

Petr Kužvart

  zpěvák, trumpetista, bubeník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kužvart »
 

ROZPAD CHINASKI! 3 dny po neskutečném koncertu v O2 areně odcházejí 4 členové

 
3 dny po neskutečném koncertu to vypadá, že kapela Chinaski opět mění svojí sestavu. František Táborský a Michal Malátný se rozhodli pokračovat bez dalších 4 členů. Těmi jsou Ondřej Škocha, Štěpán Škocha, Petr Kužvart a Otakar Petřina.
19.11.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Malátný (105 článků) , František Táborský (68 článků) , Petr Kužvart (6 článků) , Otakar Petřina (MARPO) (4 články)

Městský soud v Praze: Označit Mattonku za devastátory kulturního dědictví bylo trefné!

 
Den před Štědrým dnem obdržel právní zástupce památkové asociace ASORKD Petr Kužvart do datové schránky písemné vyhotovení rozsudku, který již 3. října vynesl ve sporu mezi majitelem Karlovarských minerálních vod (KMV), italským „podnikatelem“ Alessandrem Pasquale a viceprezidentem ASORKD Martinem J. Kadrmanem soudce Městského soudu v Praze Tomáš Novosad. Ten si v odůvodnění rozsudku v případě KMV nebral servíty.
31.12.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kužvart (6 článků) , Pasquale Martino (1 článek)

Musíme zatočit s mafiánskými strukturami, vyzývají Britské listy

 
Na Britských listech se Petr Kužvart zamýšlí, co dál po velké demonstraci 21. dubna. Podle něj by bylo chybou, kdyby protesty skončily pádem vlády a zastavením reforem. Protože všechny strany jsou stejně zkorumpované, je podle něj třeba změnit celý politický systém.
30.04.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kužvart (6 článků)

O Havlovu knihovnu se včera hádali jak psi, svědčí Bakalův nájemník

 
Kolem Havlovy knihovny vzniká neobvyklé dusno. Nejenže do plánů na projekt knihovny zasáhl spor o klimatizační jednotku, ale nyní do boje vytáhl i advokát Klubu Za starou Prahu Petr Kužvart. Ten se nově stal účastníkem územního řízení v projektu rekonstrukce renesančního paláce U Drahomířina sloupu na pražském Loretánském náměstí. Právě v této budově má totiž Havlova knihovna vzniknout. Navíc Kužvart má nově i právní pověření od posledního nájemníka paláce.
14.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kužvart (6 článků)

Chinaski: Není na co čekat, to je vzkaz spíš pro nás

 
Hitů Chinaski si užijí Litoměřice, Děčín i Most, kina i stánky nabízejí jejich Autopohádky. Amarok Tour 2011, jarní šňůra pop rockových Chinaski po kulturních domech ČR, startuje ve čtvrtek 7. dubna v Kulturním domě v Litoměřicích. Hostovat na ní bude zpěvačka Katarína Knechtová s kapelou, známá už jako vokalistka hitové skupiny Peha i autorka hitu Bože moj z Kubiskova velkofilmu Bathory. Hned třetím koncertem šňůry Chinaski v Česku bude jejich vystoupení v pátek 15. dubna v Děčíně. Ale to ještě stále není pro sever Čech s koncerty Chinaski konec. Do třetice všeho dobrého zahrají v pátek 13. května v Mostě – na koupališti Ressl. Aktuálně Chinaski zahrají hudbu ze svých posledních dvou desek – loňské „Není na co čekat“ a jarní novinky „Autopohádky“ s hostující Lucií Bílou a novým hitem i klipem Duše z gumy. „Tato písnička samozřejmě nesmí na turné Chinaski chybět,“ uvedla Johana Turnerová, PR spolupracovnice Chinaski. Chinaski v současnosti jsou Michal Malátný (zpěv), František Táborský , Petr Kužvart, Štěpán Škoch, Ondřej Škoch a Otakar Petřina jr. Bubeník a syn slavného rockera, známý také jako kontroverzní hiphoper Marpo, přišel do kapely poté, co jí v roce 2008 na motorce tragicky zahynul kapelník, bubeník/autor textů Pavel Grohman, spoluzakladatel kapely Chinaski. V létě to bude smutné tříleté výročí... V rozhovoru odpovídal Michal Malátný, zpěvák a zakladatel Chinaski. Na CD Není na co čekat má text písní Kérka, Jak mám to říct, Kompy, Sen 1996, Hádalo se i Šatna.
08.04.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2283 článků) , Michal Malátný (105 článků) , Pavel Grohman (11 článků) , František Táborský (68 článků) , Štěpán Škoch (3 články) , Petr Kužvart (6 článků) , Otakar Petřina (MARPO) (4 články) , Katarína Knechtová (63 článků) , Ondřej Škoch (5 článků)

Chinaski: Písně ze šuplíku by se měly nechat spát

 
Skupina Chinaski vydala nejprve své nové album Není na co čekat v digitální podobě. Včera vyšlo i na CD, speciálně edice přinesla jako bonus také DVD. O tom všem vyprávějí zpěvák a kytarista Michal Malátný, baskytarista Ondřej Škoch a trumpetista Petr Kužvart.
25.09.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Malátný (105 článků) , Petr Kužvart (6 článků) , Ondřej Škoch (5 článků)
« Předchozí 1 Další »