Články k osobnosti

Petr Kutheil

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kutheil »
 

Zpěvák známý z Hlasu a muzikálů bojuje s cukrovkou: Stal se pokusným králíkem

 
Před pár lety zpěvákovi Petru Kutheilovi  (37) , jehož si můžete pamatovat nejen ze soutěže Hlas Česko Slovenska, ale i z mnoha muzikálů, lékaři diagnostikovali cukrovku. Píchá si třikrát denně inzulín a musel zásadně změnit i svůj rockerský životní styl.
31.12.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Takového partnera by si přála každá! Petr Kutheil prozradil, jak vybírá vánoční dárky pro svou přítelkyni

 
Možná byste to do něj neřekli, ale období adventu si Petr Kutheil  (37) velmi užívá. Finalista televizní pěvecké soutěže Hlas Československa má prý pocit, že tradice se ze společnosti pomalu vytrácejí, a tak to dohání aspoň o Vánocích. „Zodpovědně se s přítelkyní na tento čas připravujeme, k čemuž patří mimo jiné i předvánoční úklid.
23.12.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Šediny zmizely a místo nich má blond mikádo: Muzikant, se kterým Basiková natáčela klip, si nevšiml, jestli má paruku

 
Známý vtip, kdy si žena navlékne plynovou masku a ptá se manžela, jestli si u ní všiml něčeho nového a on odvětí, že si asi vytrhala obočí, není jen z říše bujné fantazie. Zpěvák Petr Kutheil  (37) natáčel videoklip s kolegyní, zpěvačkou Bárou Basikovou  (55) , která nám před časem svěřila, že už chce být jen přirozená a přestává si barvit vlasy .
28.11.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (583 článků) , Petr Kutheil (56 článků)

Muzikálový zpěvák Petr Kutheil bujaře oslavil 35. narozeniny: Striptýz a panáky zelené s Ujfalušim!

 
Bez přítelkyně, ale za to s kamarády a kamarádkami dost divoce oslavil své 35. narozeniny muzikálový zpěvák Petr Kutheil. Stačilo málo a zpěvák by šel donaha! Ještě že ho kamarádky zastavily...
16.08.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Tak to je vážně nechutné: Po zpěvákovi Kutheilovi z Hlasu chtějí fandové opravdu divné věci

 
Z především muzikálového zpěváka Petra Kutheila, který se ale blýskl i v Hlasu Česko Slovenska, by mohl být z fleku sběratel kuriozních zážitků. Fanoušci už po něm chtěli nehty na nohou , teď si do své svérázné kolekce může přidat další klenot!
19.04.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Nemyslí jen na sebe: Zpěváci i krásná modelka z dětského domova rozlévali vánoční polévku bezdomovcům

 
I na Štědrý den si udělaly některé známé tváře čas na charitu. Zpěváci Marian Vojtko  (42) a Petr Kutheil a dvě krásné blondýnky, modelka Veronika Kašáková a zpěvačka Kateřina Mátlová, se oblékli do kuchařských mundúrů a rozlévali rybí polévku těm, kdo neměli v životě takové štěstí jako oni.
24.12.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (225 článků) , Kateřina Mátlová (93 článků) , Petr Kutheil (56 článků)

Kočička z Přístavu vystřídala 3 róby, 2 bez podprsenky: Jedny šaty už jsme viděli na Gondíkové. Které sluší víc?

 
Před necelým měsícem uváděla herečka Dominika Býmová jako svoji moderátorskou premiéru a s velkou trémou křest videoklipu Petra Kutheila. Další kšeft byl podstatně větší, když se na botelu, kde slavil narozeniny Václav Upír Krejčí, starala z pódia o zábavu hostů.
16.10.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků) , Václav Krejčí (59 článků)

Muzikálový zpěvák si na křtu svého klipu nebral servítky: Drsně se pustil do Sámera Issy

 
Zpěváka Petra Kutheila známe z talentové soutěže, ale hlavně z muzikálů, v nichž pravidelně účinkuje. Na křtu jeho prvního videoklipu k písni Nádherná se také sešla spousta kolegů, s nimiž vystupuje. A kmotrem se stal Martin Dejdar  (50) , s nímž se poznali na představení Mýdlového prince. Za slavnostní křest se mu Petr odměnil vlastnoručně upečenou sekanou.
04.10.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (621 článků) , Martin Dejdar (455 článků) , Petr Kutheil (56 článků)

Jako Mahulena Bočanová zamlada: Kočička z Přístavu si od herectví odskočila k moderování

 
Zdálky si ji prý hodně často pletou se starší kolegyní Mahulenou Bočanovou  (48) . A mladá herečka Dominika Býmová, kterou vídáme jako bloggerku, jež glosuje děj v seriálu Přístav, si už také vyzkoušela moderování. Uváděla křest nového videoklipu zpěváka Petra Kutheila.
02.10.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (771 článků) , Petr Kutheil (56 článků)

Takhle žije herec Petr Kutheil: Přestěhoval se kvůli kocourovi

 
V útulném bytě 2+kk v pražských Nuslích bydlí zpěvák Petr Kutheil (34) teprve od března. Dřív mu stačila jen garsonka, když se k němu ale nastěhovala přítelkyně Markéta s kocourem, rozhodli se přestěhovat do většího.
26.09.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Na co sbalil takové kočky? Zadaný zpěvák si do klipu místo své holky vybral nádherné herečky

 
Zpěvák Petr Kutheil se po deseti letech hraní s rockovou kapelou Votchi vydal na sólovou dráhu. Na vlastní náklady vydává nový autorský singl s názvem Nádherná, ke kterému natočil i videoklip. A našel si do něj opravdové kočky.
06.09.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Muzikálový zpěvák si s přítelkyní užil po roce prvních pár dní dovolené: Vypadalo to jako z Hitchcockova hororu

 
Muzikálový zpěvák Petr Kutheil už chodí s partnerkou, tanečnicí a zpěvačkou Markétou Šandovou, skoro rok. Za tu dobu si ale ještě nenašli čas na společnou dovolenou. Petr se to snažil Markétě konečně vyhradit aspoň romantickým víkendem.
14.03.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

I Češi mají svoji Kim Kardashian: Krásná tanečnice má úplně stejný zadek jako ona

 
O tom, že je nová přítelkyně finalisty Hlasu a muzikálového zpěváka Petra Kutheila, tanečnice Markéta Šandová, bezesporu půvabná dívka, není pochyb. Nicméně až ve cvičebním úboru, legínách a tričku, v nichž dorazila se svým partnerem na konkurz muzikálu Mýdlový princ, jsme si u půvabné blondýnky všimli jejích krásně zaoblených křivek v oblasti zadní části těla.
28.10.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1263 článků) , Petr Kutheil (56 článků)

Finalistka Talentu dováděla v posteli s nejmenším českým zpěvákem: V punčoškách a sexy košilce ho provokovala i v kalhotkách

 
Zpěvák Petr Kutheil je s přítelkyní Markétou Šandovou teprve krátce. Jen co se vrátili z první společné dovolené ve Špindlu, zamluvil Petr hotelový pokoj a zavolal své dlouholeté kamarádce, zpěvačce Evě Burešové, kterou si pozval na natáčení nového klipu.
31.08.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (111 článků) , Petr Kutheil (56 článků)

Nejmenší český zpěvák má novou holku: Tuhle krásnou tanečnici sbalil na oholený hrudník

 
Rockový a muzikálový zpěvák Petr Kutheil byl i ve finále minulého ročníku pěvecké show Hlas Česko Slovenska. Ta mu ale štěstí nepřinesla. Rozešla se s ním přítelkyně a od té doby byl sám. Trvalo více než rok, než si našel novou přítelkyni, a počkal si čtyři měsíce, zda jim vztah vydrží, než nám ji představil.
16.08.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Tohle byl nejchlupatější hrudník českého šoubyznysu: Z muzikálového zpěváka je už ale holátko

 
Muzikálový zpěvák Petr Kutheil byl ještě v zimě zarostlý více než medvěd brtník. Pak se rozhodl zbavit se hustého porostu alespoň na zádech, kde to vypadalo nejhůř. Přišly ale teplé dny a hlavně nová přítelkyně a Petr si uvědomil, že přírodní svetr nenosil pouze na zádech.
15.05.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Za medvědem nemusíte do zoo: Muzikálový krasavec se ale kvůli nové milence chce srsti zbavit

 
V jeho rolích jsme Petra Kutheila ještě do půl těla neviděli, ale jak jsme se mohli přesvědčit, klidně by si mohl zahrát medvěda, aniž by si musel oblékat kožich. Tak chlupatého muže, jako je muzikálový zpěvák a finalista Hlasu Česko Slovenska, jsme v našem šoubyznysu už dlouho nespatřili.
16.01.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Po drsném rozchodu s přítelkyní je zpěvák z Hlasu opět zamilovaný

 
V životě zpěváka Petra Kutheila proběhlo od jeho účasti v soutěži Hlas Česko Slovenska mnoho změn. A nejen pracovních. Kvůli vzrůstající popularitě se s ním také rozešla přítelkyně Míša (19) , která jej v soutěži doprovázela. Nicméně dnes je všechno jinak a je opět zamilovaný.
03.12.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků)

Bývalá hvězda Cest domů za pár dnů rodí: Práskla nám pohlaví miminka a jméno

 
Když Pavla Vitázková  (34) usedla společně se zpěvákem Petrem Kutheilem, hercem Braňem Polákem a producentem Davidem Radilem do porotcovské lavice talentové soutěže na festivalu zábavy In-Joy, bylo to nejspíš naposledy, co se objevila ve společnosti.
29.11.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (56 článků) , Petr Polák (141 článků)

Fešák Ledecký se ostře pustil do kolegy: Vyčetl mu, že je tlustý!

 
Přípravy na muzikál Iago jsou v plném proudu. Janek Ledecký  (51) společně s americkým režisérem Robertem Johansonem vybírají do představení ty nejvhodnější herce. Třeba rockerka Marta Jandová  (39) zde má roli jistou, jak jsme již informovali . Zato Petr Kutheil se bude muset ještě hodně snažit, aby v muzikálu vytvořeném na motivy Shakespearova Othella exhiboval.
15.10.2013 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (919 článků) , Janek Ledecký (290 článků) , Petr Kutheil (56 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »