Články k osobnosti

Petr Kučera

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kučera »
 

Problém s prodejem Krejčířovy vily: Nová majitelka má zatím smůlu!

 
Prodej vily uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře (53) se zdál být hotovou věcí. Nová majitelka Petra Kučerová kdysi honosné sídlo vydražila, uhradila cenu 21,38 milionu korun a čekala na převod v katastru nemovitostí.
27.01.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Problémy s převodem Krejčířovy vily na novou majitelku: Proč stále patří manželce uprchlého podnikatele?

 
Až na poosmé bylo kdysi honosné sídlo za stovky milionů podnikatele Radovana Krejčíře vydraženo. O nyní chátrající a vyhořelý palác v Černošicích u Prahy projevila zájem Petra Kučerová, která za něj v dražbě zaplatila přes 21 milionů. Ve vile po uhrazení celé částky se začali objevovat dělníci, aby postupně uklidili škody, které na domě v průběhu let vznikly. Exekutoři dům s pozemky začali převádět, ale stále není hotovo a majitelkou domu je stále manželka uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře.
26.01.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Rodina nové majitelky Krejčířovy vily po něm už jeden dům koupila: Prodala ho za trojnásobek!

 
Novou majitelkou slavné původně Krejčířovy vily v Černošicích se v listopadu loňského roku stala Petra Kučerová. Koupila ji za 21,38 milionu korun. Její rodina, která podniká v realitách, už v minulosti jednou vlastnila dům po Krejčířovi. Tenkrát šlo o objekt v Karlštejnské ulici taktéž v Černošicích. Dům rodina opravila a prodala za trojnásobek ceny. S informací přišla ve čtvrtek MF DNES.
08.01.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Tady se maká i v neděli! Nová majitelka Krejčířovy vily se pustila do práce: Dělníci rozebírají střechu

 
Nová majitelka slavné původně Krejčířovy vily se vrhla zevrubně do vyklízení kdysi honosného objektu. Dělníci na místě rozebírají střechu a pustili se do vyklízení domu. Zdevastovanou vilu, která v minulosti dokonce hořela, koupila v dražbě za více než dvacet milionu korun záhadná Petra Kučerová.
02.01.2022 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Kdysi luxusní sídlo, nyní vyhořelá ruina: Krejčířova vila má novou majitelku, už se tam bourá!

 
Býval to honosný palác za stovky milionů, který proslavil útěk Radovana Krejčíře (53). Jenže teď je z něj barabizna. I přesto vilu v dražbě koupila tajemná ani ne čtyřicetiletá Petra Kučerová. Jaké má s místem plány, zůstává tajemstvím, ale do práce se už pustili dělníci.
30.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Bartoš reaguje na pnutí v Pirátech: Dostál svou roli nezvládá, opřel se do stranického kolegy

 
Pirátská strana si v posledních dnech prochází řadou personálních změn. Nejprve skončil ve funkci místopředsedy Martin Kučera, následně vystoupil ze strany Petr Daubner, zastupitel Prahy 9. Nyní se spekuluje i konci Ondřeje Dostála, který měl být původně kandidátem na ministra zdravotnictví. "Dlouhodobě se ve své roli pohybuje takovým způsobem, že to vyvolává obavy mezi značnou části našich voličů i odborných kapacit a vede ke zpochybňování vědeckých názorů, o které se boj s pandemií opírá," zdůvodnil pro eXtra.cz předseda strany Ivan Bartoš. 
04.12.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kučera (13 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Ivan Ivan (2454 článků)

V této roli konečně nebyla za naivní husičku. Po natočení svého nejlepšího filmu se herečka skrývala před nacisty v továrně

 
Věra Donátová dostudovala práva a chce si zřídit advokátní kancelář. Je však finančně závislá na rodičích. Emancipovaná matka její snahy podporuje, ale otec trvá na tom, že mu musí dokázat smysluplnost a lukrativnost své nové advokátní praxe. Peníze jí proto poskytne pod podmínkou, že pokud nebude do roka úspěšná, provdá se za muže, kterého jí vybral. Věra naštěstí úspěšně obhájí Petra Kučeru zvaného Tygr…
08.08.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

FOTO: Pražské mystérium ozvláštnilo panorama Hradčan. Slunce zapadalo nad ostatky světců a králů

 
Neuvěřitelnou podívanou mohli zažít Pražané první den astrnonomického léta. Při pohledu z Křižovnického náměstí zapadlo slunce za chrám sv. Víta do míst, kde jsou uloženi čeští svatí, králové i královny. Podle novodobé legendy můžeme takový zázrak, kdy se slunce dotkne tří věží svatovítské katedrály, zažít pouze jeden den v roce - v den letního slunovratu. Pražskou legendu ovšem vyvrací známý architekt Petr Kučera, toho času ředitel Národní kulturní památka Vyšehrad.
22.06.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Černochová (ODS): Vyšehrad je magické místo, kde se potkává nejstarší historie národa s pověstmi

 
Memorandum o spolupráci dnes podepsali starostka Prahy 2 Jana Černochová a ředitel Národní kulturní památky Vyšehrad Petr Kučera. Deklarovali tak společnou snahu o další rozvoj území s respektem ke kulturně-historickému dědictví a k dlouhodobým tradicím.
14.05.2021 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (719 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Jan Kučera (50 článků)

Vedle Čapka, Nerudy nebo Němcové: Čestní občané Prahy mají nově automaticky nárok být pohřbeni na Vyšehradě

 
Na hrobové místo na pražském hřbitově na Vyšehradě budou mít automaticky nárok čestní občané hlavního města, řekli v pátek radní Milena Johnová (Praha Sobě), ředitel Správy pražských hřbitovů (SPH) Martin Červený a ředitel NKP Vyšehrad Petr Kučera. Magistrát zároveň změnil složení komise, která o uložení ostatků na hřbitově rozhoduje. Nově nebude posuzovat pouze popularitu osobnosti, ale rovněž další její činnost.
30.04.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Martin Kučera (13 článků)

Xaver nastřelil: Zrušme SÚKL, ať jdou do průmyslu. Jde o Sputnik V

 
Komentátor server Info.cz Petr Holec a plastický chirurg Jiří Kučera spolu s moderátorem Lubomírem Xaverem Veselým rozjeli kanonádu. Společně se vysmáli Mikuláši Minářovi z hnutí Lidé PRO. Kučera poté uhodil na ministra zdravotnictví za hnutí ANO Jana Blatného kvůli ruské vakcíně Sputnik. „Chceme jakoukoli vakcínu,“ hřímal v internetové televizi XTV. Holec si vzal na paškál sociální sítě Facebook a Twitter. „Je to stoka našeho neštěstí,“ vypálil komentátor. Ránu dostali i mladí Češi. Ti jsou prostě ujetí, zaznělo.
02.04.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kučera (16 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jan Veselý (191 článků) , Jan Veselý (191 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jan Kučera (50 článků)

Andrea a Jana: Ženy vězňů promluvily o útrapách v době covidové a těžkém odloučení

 
Rodiny vězňů se spojily dohromady a sepsaly petici, která se dostala i na půdu Sněmovny. Důvod? Nedostačující zdravotní péče a zákaz návštěv v době koronaviru. Oslovení příbuzní odsouzených a obviněných lidí zmiňují stupňující se zoufalství, kvůli nedostatku kontaktu s rodinou, ale i zvyšující se úzkost kvůli nedostatkům ve zdravotní péči. Mluvčí věznice Petra Kučerová uznává, že se věznice potýkají především s nedostatkem personálu. Popřela ale, že by někteří bachaři nedodržovali protiepidemická opatření, jak uvádí oslovené rodiny.
27.02.2021 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Jan Kučera (50 článků)

Ratha převezli za Kottem do Brna. Bude za mřížemi léčit a pomůže i na covidové jednotce

 
Lékař a bývalý středočeský hejtman David Rath, který si odpykává sedmiletý trest za korupci, bude pracovat v brněnské vězeňské nemocnici. Mluvčí Vězeňské služby (VS) Petra Kučerová potvrdila, že bezpečnostní sbor chystá v tomto týdnu zařazení druhého lékaře z řad odsouzených. Rathův advokát Adam Černý v úterý bez dalších podrobností sdělil, že Vězeňská služba už jeho klienta převezla do Brna.
09.02.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4621 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Adam Adam (387 článků) , Adam Adam (387 článků)

Exekutor pro pár tisíc prodal nemovitost

 
Exekutor Petr Kučera z Exekutorského úřadu Kladno podle závěrů šetření Exekutorské komory postupoval nepřiměřeně, když kvůli pohledávce 8000 korun stavebnímu podnikateli z Olomouce letos zabavil a vydražil komerční nemovitost, kde povinný podnikal.
19.12.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Velké změny na Vyšehradě. Plánuje se vinice, revitalizace parků, „mokřad“ i nová zahrada

 
Vyšehrad je jednou z nevýznamnějších kulturních památek v Praze. Je zároveň pomyslným protipólem Pražského hradu. Začátkem roku 2020 nastoupil do funkce také nový ředitel Petr Kučera, který má velké plány. Kromě nově zpřístupněných míst jako jsou třeba vyšehradské kasematy je v plánu i celková revitalizace parku a jeho okolí. Tu bude mít na starosti architektonické studio Rehwaldt Landscape Architects, které připravilo například i novou podobu Karlova náměstí.
16.12.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Smrt ve věznici na Borech: Vězeň uhořel ve své cele!

 
Kriminalisté vyšetřují smrt muže v plzeňské věznici na Borech. Zemřel v noci na pondělí v souvislosti s ohněm. ČTK to řekly policejní mluvčí Martina Korandová a mluvčí Vězeňské služby ČR Petra Kučerová.
21.09.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Vězeňská služba konečně promluvila: Řekli, jak zemřel vrah utýraného Marečka z Loun

 
Na úmrtí Josefa Kuči, který utýral tříletého Marečka z Loun, za což byl odsouzen k 22 letům ve vězení, se nepodílel nikdo další. Klíčová červencová smrt byla uzavřena jako sebevražda bez cizího zavinění. Informovala o tom mluvčí bezpečnostního sboru Petra Kučerová.
15.09.2020 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Vznik rybníčku, obnova studen i zpřístupnění podzemí: Šéf Vyšehradu má s památkou velké plány

 
Může Vyšehrad co do turistické atraktivity konkurovat Pražskému hradu? Podle nového ředitele Národní kulturní památky Vyšehrad Petra Kučery (35) vlastně není oč stát. „Pražský hrad je více uzpůsoben zahraničním turistům, Vyšehrad je spíše celonárodní klenotnicí pražských památek s parkem pro Čechy a obzvlášť Pražany,“ hodnotí. O tom, jaké plány s majestátní citadelou nad Vltavou má, se rozhovořil pro Blesk.cz.
18.06.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

10 let od smrti Muka (†45): Po Petrovi mám v sobě díru, přiznal muzikant Oceánu

 
Byl to fenomén, za socialismu něco nevídaného, novoromantický Oceán, kapela s osobitým stylem. Hudebním, formálním, myšlenkovým. Říkali jsme jim, že jsou Depeche Mode východu, zněli trochu jako Ultravox, Erasure nebo Kraftwerk, ale přesto pořád sví a originální. Na Petra Muka, zpěváka s obrovským charismatem, vzpomínají kolegové z legendárního Oceánu, Petr Kučera (55) a Jan Vozáry (56).
25.05.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (416 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Jan Kučera (50 článků)

První vězeň s koronavirem v Česku! Vazebně ho stíhají v Brně

 
Ve Vazební věznici v Brně je první člověk, který má onemocnění covid-19. Je prvním případem z řad vězněných. Potvrdila to mluvčí Vězeňské služby ČR Petra Kučerová. Neupřesnila věk ani pohlaví vězně.
14.05.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »