Články k osobnosti

Petr Kolář

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kolář »
 

Nové knihy: Stonexová, Vydra a Kolář

 
Fyzioterapeut Petr Kolář ve své knize Posilování stresem ukazuje, že stresové vlivy se dají využít i k posílení osobnosti člověka. Záhadným zmizením se zabývá román Emmy Stonexové Strážci majáku, tématem odplaty či odpuštění zase publikace Šachy se smrtí, zatímco svérázného humoru komika a herce Petra Vydry si čtenáři plně užijí v jeho novém díle Muž v karanténě.
18.06.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Petr Vydra (10 článků)

„Ty věříš Zemanovi?“ Dohra svrhávání Babiše. Na ČT tekly nervy

 
Komentátor MF Dnes Petr Kolář se vysmál svému novinářskému kolegovi z Hospodářských novin Petru Honzejkovi. „Mě opravdu strašně baví ta Petrova posedlost myšlenkou, že prezident Miloš Zeman si strašně přál pád Babišova kabinetu. Petře, ty jo, já vím, že tomu věříš, že se ti to líbí, ale mně to připadá jako příšerná fantasmagorie,“ vypálil Kolář. „A ty věříš prezidentovi, Petře?“ kontroval Honzejk.
04.06.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Miloš Zeman (25616 článků)

Kolář, diplomat: „H*vno, imb*cil.“ Spočítal Hamáčkovi celou hru

 
Bývalý diplomat Petr Kolář se na svém facebookovém profilu vyjádřil k rozhovoru ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) pro DeníkN.cz. V něm opakovaně Hamáček řekl, že cesta do Moskvy byla od počátku pouhou kamufláží. „Neuvěřitelné... pan Hamáček se nejspíš drží taktiky, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. A že dobré zboží se chválí samo...,“ napsal Kolář. Ale k závěru sklouzl ke sprostým výrazům.
24.05.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Jan Hamáček (3129 článků)

Česko a USA spolu na ruském seznamu nepřátel. Seznam zavolal diplomatu Kolářovi a ten nezklamal

 
Někdejší velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář glosuje postup ruské vlády vůči Česku, které společně se Spojenými státy zařadila na seznam nepřátelských zemí. „Je to důkaz bezradnosti a agresivní politiky,“ komentuje tento krok k další eskalaci vztahů v rozhovoru pro Seznam Zprávy.
15.05.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Jeden portál a dva různé titulky. Novinář se směje: Jsem zvědav na ty Kroupovy ukryté důkazy

 
Média se tento týden snaží rozklíčovat otazníky kolem plánované cesty do Moskvy ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD). I když některá média získají stejné výpovědi od stejné osoby, svým čtenářům je však podají v opačném znění. Jedné takové nesrovnalosti si všiml novinář Petr Kolář u serverů Novinky a Seznam Zprávy, když zveřejnily odpovědi ředitele Vojenského zpravodajství (VZ) Jana Berouna pro Českou tiskovou kancelář.
06.05.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Jan Hamáček (3129 článků)

Kolář: Český dům v Moskvě zamrzne, ale v takovém napětí se těžko tančí na palubě

 
Ruská odveta v podobě seškrtání počtu místních zaměstnanců na české ambasádě v Moskvě zapříčiní omezení služeb Českého domu. Jeho chod podle bývalého velvyslance v Rusku Petra Koláře zamrzne, řekl Novinkám. Podle jeho názoru to však není pro české diplomaty a podnikatele až takový problém.
24.04.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Vrbětice byly státním terorismem, Rusko vede proti Západu hybridní válku, říká bývalý diplomat

 
Vztahy Česka a Ruska kvůli vrbětické kauze klesají na bod mrazu. Podle bývalého diplomata Petra Koláře, který v minulost působil na ambasádě v Moskvě, ale Česká republika nesmí Ruské federaci ustoupit, a pokud bude třeba, pak i přitvrdit. "Dovedu si představit, že bychom nechali v Praze jen ruského velvyslance a ten nejnutnější personál," říká Kolář, který zároveň varuje před rozpínavostí Ruska.
23.04.2021 07:16 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Hrad mlží o počtech pracovníků na ambasádách

 
Diplomatů mají v Česku Rusové víc, Češi mají však v Rusku více lidí, napsal v úterý na Twitteru ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Rudolf Jindrák. Ministerstvo zahraničí však pro Novinky upřesnilo, že jeho počty nejsou správné. Vymezil se proti nim pro Novinky i bývalý velvyslanec v Rusku a diplomat Petr Kolář.
21.04.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

„Belmondo“ Hamáček uráží naši inteligenci, udeřil exvelvyslanec v Moskvě. Zemana pochválil

 
Češi vykázali 18 lidí z ruské ambasády v Praze, z Ruska přišla ještě silnější odpověď. České velvyslanectví v Moskvě musela opustit celá dvacítka zaměstnanců. Bývalý velvyslanec v Rusku Petr Kolář ale hovoří o nahrávce na smeč a jedinečné příležitosti. V Epicentru Blesku promluvil také o mlčení Miloše Zemana a čím mu Jan Hamáček připomíná Belmonda.
20.04.2021 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Jan Hamáček (3129 článků) , Miloš Zeman (25616 článků)

Je čas proti Rusku smečovat. Hamáček se dopustil sprosťárny, rozjel se v ČT Petr Kolář

 
Česko-ruská diplomatická roztržka pokračuje. Letoun Iljušin Il-96 navečer zamířil s pracovníky ruské ambasády do Moskvy. Večer se naopak má z Ruska vrátit dvacet českých diplomatů. Evropské země Českou republiku v roztržce s Ruskem podpořily. Moskva mluví o nepřátelském aktu. Bývalý velvyslanec v Rusku a v USA Petr Kolář v pořadu Interview ČT24 promlouval, jak máme teď k Rusku přistupovat; česká reakce podle něj není dostatečná. Opřel se do pověřeného ministra zahraničních věcí Jana Hamáčka (ČSSD), který, podle Koláře, svou „kamufláží“ na Rusy sprostě ohrožoval naše spojence.
19.04.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Jan Hamáček (3129 článků)

Epicentrum: Exvelvyslanec v Moskvě Kolář o vyhošťování diplomatů i možných tvrdších opatřeních

 
Po zprávě o odhalení ruského podílu na výbuších ve Vrběticích odráží česko-ruské vztahy vzájemné vyhošťování diplomatů. Vicepremiér a prozatímní ministr zahraničí Jan Hamáček po tvrdším odvetném opatření Ruska uvedl, že zvažuje další kroky. Dojde k dorovnání počtu vyhoštěných diplomatů z osmnácti na dvacet či k něčemu tvrdšímu? A jak zareaguje Rusko? Nejen to byla témata pondělního Epicentra s bývalým velvyslancem v Rusku, Petrem Kolářem.
19.04.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Jan Hamáček (3129 článků)

Kolář: Rusové paralyzovali českou ambasádu. Musíme vyhostit všechny jejich diplomaty

 
Vyhoštěním 20 pracovníků z Moskvy Rusové paralyzovali činnost české ambasády, řekl v rozhovoru pro Novinky bývalý velvyslanec v Rusku a diplomat Petr Kolář. Čechům žijícím v Rusku by doporučil, aby se vrátili domů. Očekává, že kroky Česka podpoří zahraniční spojenci. Manévrům ministra vnitra a zahraničí Jana Hamáčka (ČSSD) nevěří.
19.04.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Jan Hamáček (3129 článků)

Bývalý velvyslanec v Moskvě Kolář: Ruská odveta? Vyhostěme všechny! …a začněme nanovo

 
Jestli se Rusové rozhodnou vyhostit stejný počet diplomatů, jako my, bylo by nejlepší vypovědět celou pražskou ambasádu a začít s čistým štítem. To si alespoň myslí bývalý velvyslanec v Moskvě i USA Petr Kolář (58). Řekl to v rozhovoru pro Blesk, několik hodin poté Rusko rozhodlo o vyhoštění rovných dvou desítek zaměstnanců české ambasády v Moskvě. Domů musí odletět i se svými rodinami nejpozději do pondělní půlnoci.
19.04.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Petr Kolář: Vyhodit všechny ruské diplomaty v ČR. Celá EU by měla vyhošťovat

 
Někdejší velvyslanec v USA a v Rusku Petr Kolář promluvil k výbuchu ve Vrběticích z roku 2014, do kterého byli podle českých tajných služeb zapojeni dva ruští armádní agenti. Takovýto čin by měl podle Koláře vést k vyhoštění prakticky všech ruských diplomatů z našeho území. Byl by to tvrdý krok, ale Kolář si ho umí představit.
18.04.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Rusové a Vrbětice: Bohuslav Sobotka hovoří o „státním terorismu“. Šlo prý o jeho vládu, v Moskvě se nelíbila

 
Kauza Vrbětice vstupuje do dalšího dějství. Premiér Andrej Babiš (ANO) v sobotu oznámil, že do výbuchu ve Vrběticích byli zapojeni ruští agenti, osmnáct jich bylo vyhoštěno. Bohuslav Sobotka, jenž byl v době výbuchu ve Vrběticích premiérem, v rozhovoru pro Seznam Zprávy tuto akci označil za teroristický útok Ruska, které podle jeho slov chtělo destabilizovat jeho vládu. Senátora Pavla Fischera šokuje mlčení prezidenta Zemana. Česko by mělo ve své reakci vyhostit všechny ruské diplomaty, míní bývalý velvyslanec v Rusku a v USA Petr Kolář.
18.04.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22228 článků) , Petr Kolář (574 článků) , Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Pavel Fischer (193 článků)

Rocker Petr Kolář se proti opatřením nebouří: Kdyby lidé dodržovali základy hygieny, bylo by líp

 
Není to už žádný bouřlivák, a i když přišel o spoustu práce, přijímá zpěvák Petr Kolář  (53) všechna současná opatření s pokorou. "V diáři sice nějaké termíny mám, ale postupně je škrtám. Otázkou je, zda se vůbec něco uskuteční. Čekáme a uvidíme," řekl Super.cz.
31.03.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Eurokomisař: Sputnik? Jen kapka v moři. Petr Kolář: Volba těch, co chtějí na Východ, ne na Západ

 
Rok 2021 je rokem soupeření o vakcínu. Z členských států EU zaznívá kritika, že Evropská komise při objednávání vakcín od farmaceutických firem zaspala. Hlasy nespokojenců se ozvaly z Německa, Francie i z Česka. Nespokojenosti využívá Rusko a snaží se dostat na evropský trh svou vakcínu Sputnik V. Podle někdejšího diplomata Petra Koláře probíhá na poli vakcín nové geopolitické soupeření. Český velvyslanec v USA to však vidí zcela jinak.
08.03.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Od Petra Koláře se partnerka drahých dárků nedočká: Rocker rozhodně není typ pro zlatokopky

 
Také se zpěvákem Petrem Kolářem  (53) jsme se potkali na generálce online koncertu věnovanému lásce. V jeho životě už řadu let zaujímá pevné místo přítelkyně Lenka Chlupáčová. Proto nás zajímalo, čím on sám nejvíc potěší ženu, kterou miluje.
21.02.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků)

Petříček do čela ČSSD: V pozadí prý expremiér Bohuslav Sobotka

 
Reportér MF Dnes Petr Kolář se v dnešním vydání deníku rozepsal o sociální demokracii a o tom, že se ve straně schyluje k souboji o křeslo předsedy. Současný ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček chce vyzvat na souboj současného předsedu Jana Hamáčka. A prý jej má podpořit i Bohuslav Sobotka. Exministr zdravotnictví Svatopluk Němeček se pak na Impulsu vyjádřil k tomu, že by ČSSD měla odejít z vlády.
17.02.2021 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Jan Hamáček (3129 článků) , Svatopluk Němeček (386 článků)

Machálková utržená ze řetězu! Žhavá líbačka s Kolářem

 
Svátek zamilovaných trávila pracovně! Leona Machálková (53) včera zpívala v rámci on-line vysílaného valentýnského koncertu, během kterého neustále pusinkovala kolegu Petra Koláře (53).
15.02.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (493 článků) , Petr Kolář (574 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »