Články k osobnosti

Petr Kolář

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kolář »
 

Průšvih koalice podle novináře: Měli jen antibabiše a nějaká hesla. A shodou okolností se dostali do vlády...

 
Komentátoři Petr Kolář a Martin Schmarcz se ve vysílání CNN Prima News věnovali konsolidačnímu balíčku, ale také setkání ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS) s lobbistou Martinem Nejedlým. Lidé chtějí čisté, ale trochu pokrytecké politiky, zaznělo mimo jiné z úst Martina Schmarcze.
25.08.2023 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Pavel Blažek (808 článků) , Martin Blažek (64 článků)

Petr Kolář přišel o mnoho milionů: Konečně prodal svou vilu, ale výrazně pod cenou

 
Už pomalu ani nedoufal. Rocker Petr Kolář (56) se podle zjištění eXtra.cz konečně, po roce a půl námahy, zbavil luxusního domu v pražské Uhříněvsi. Nemovitost, za kterou chtěl na začátku 29,95 milionu korun, musel prodat pod cenou, a ještě byl dokonce přinucený si půjčovat. Na účet mu nakonec přistála pouze zhruba polovina z původní požadované částky.
29.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků)

Komentátor: Tahle vláda udělá cokoliv, co Babišovi uškodí

 
Velkým tématem minulého týdne a také nedělní Partie bylo manželství stejnopohlavních párů, které prošlo prvním čtením ve Sněmovně. Ve vysílání CNN Prima NEWS se k celé věci vyjádřil také Petr Kolář. Ten hovořil i o dotacích pro zemědělce a novém ministru zemědělství Marku Výborném (KDU-ČSL).
04.07.2023 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků)

Lipavský a vypínač na blbost. Vypadá jako pitomec, padlo na Primě

 
MONITORING MÉDIÍ Během takových situací, jako bylo Prigožinovo tažení na Moskvu, by měl existovat nějaký vypínač na hloupost. Ve vysílání CNN Prima NEWS to v reakci na příspěvky ministra zahraničních věcí Jana Lipavského (Piráti) a ministryně obrany Jany Černochové (ODS) na sociální síti Twitter řekl politický komentátor Mladé fronty DNES Petr Kolář. Podle něj Lipavský vypadá jak „pitomec“. Nad chováním ministryně a ministra kroutil hlavou i komentátor Info.cz Martin Schmarcz.
26.06.2023 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Jana Černochová (912 článků)

Lipavský a vypínač na blbost. Šéf diplomacie vypadá jako pitomec, padlo na Primě

 
MONITORING MÉDIÍ Během takových situací, jako bylo Prigožinovo tažení na Moskvu, by měl existovat nějaký vypínač na hloupost. Ve vysílání CNN Prima NEWS to v reakci na příspěvky ministra zahraničních věcí Jana Lipavského (Piráti) a ministryně obrany Jany Černochové (ODS) na sociální síti Twitter řekl politický komentátor Mladé fronty DNES Petr Kolář. Podle něj Lipavský vypadá jak „pitomec“. Nad chováním ministryně a ministra kroutil hlavou i komentátor Info.cz Martin Schmarcz.
26.06.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Jana Černochová (912 článků)

IQ 107. Pavel, Čaputová a strom. K fotografii z Brna přibývají srdíčka i smích

 
Vítězové reality show. IQ 107. Komentátor Petr Kolář nedokázal odolat ironii, když viděl forografii prezidenta Pavla se Zuzanou Čaputovou, stylizovanou tak, aby připomínala slavný snímek Václava Klause s Vladimírem Mečiarem.
23.06.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Petr Kolář (710 článků) , Vladimír Mečiar (60 článků) , Zuzana Čaputova (82 článků)

Největší skandál Petra Koláře: Opilecký pád a záchrana pytlíčku s bílým práškem

 
Zpěvák Petr Kolář za svá léta hudební a muzikálové kariéry zažil opravdu mnoho. Z jeho eskapád se do dějin tuzemských médií asi nejvíc zapsal jeho pád, kdy byla hvězda pod vlivem alkoholu a v ruce držela pytlíček s bílým práškem. Tato fotka rázem obletěla Českou republiku. Ani v lásce moc štěstí neměl. Vztah s jeho poslední partnerkou Markétou Ujčíkovou dopadl rozchodem a nyní zpěvák, jenž dnes slaví 56. narozeniny, žije po třiceti letech sám. 
20.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků)

Prezidentův poradce Kolář promluvil o svém angažmá na Hradě: Odhalil, jak vysoký má honorář

 
Kdo je poradce nového prezidenta? Přítel Petra Pavla, bývalý diplomat a expert na zahraniční politiku, Petr Kolář, bude na Pražském hradě podle svých slov působit pod pracovní smlouvou. V rozhovoru pro deník Blesk uvedl, že s Kanceláří prezidenta republiky podepsal dohodu o pracovní činnosti. Navzdory tomu, že součástí jeho angažmá nebude vlastní kancelář, získal už například přístupovou kartičku do areálu.
29.05.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

Bomba z kuloárů. Černochová údajně měla být stažena z funkce. Jenže...

 
Zástupce šéfredaktora MF DNES Petr Kolář napsal o Janě Černochové: „Lidé z ODS i bezpečnostní komunity o ní říkají, že je ,srdcařkou'.“ Srdcaře však nikdo nemá rád, dodal. Spor mezi ministryní a náčelníkem generálního štábu Karlem Řehkou vyústil až ve společnou schůzku s premiérem. V politických kuloárech se podle Koláře mluvilo o jejím odvolání. Fiala však spor osobitě vyřešil, nebude se tedy dít nic.
27.05.2023 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Jana Černochová (912 článků) , Karel Fiala (252 článků)

„A co Američani?! Taky rozpoutali války!“ Dusno ve studiu. Drulák a Kolář o Rusku. Nejen

 
„Česká republika se vždy snažila o dialog s Ruskou federací, ale ta o něj neměla zájem,“ pronesl místopředseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti Ondřej Kolář (TOP 09) v pořadu 360° na CNN Prima News a odmítl, že se Česko o majetku nesnažilo jednat již dříve. Exdiplomat Petr Drulák poté nesouhlasil, abychom šli cestou, kdy bychom „porušili mezinárodní právo“ jako Rusové. Poukázal na americké působení v Sýrii a jmenoval, že „několik válek rozpoutali také Američané“.
19.05.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Petr Prima (80 článků)

Blažek: Kdyby ODS trvala na pravicových hodnotách, má 5 %

 
Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) poskytl rozhovor redaktorovi MF Dnes Petru Kolářovi a pokusil se v něm mimo jiné objasnit neplnění předvolebních slibů svojí mateřskou stranou. Podle něj premiér Fiala nelhal, jen říkal něco, co nemohl udělat. Říkáme něco jiného, než jsme říkali před časem. A nemá smysl tomu jakýmkoli způsobem uhýbat, přiznává Blažek. Není mu za to trapně? Kdybychom trvali na výsostně pravicových hodnotách, dostali bychom třeba kolem pěti procent, zaznělo také z úst předního člena ODS.
18.05.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Pavel Blažek (808 článků) , Pavel Fiala (331 článků)

Machálková v Lucerně: Leona vystřídala 4 outfity a Marie Rottrová (81) snad zastavila čas

 
Zpěvačka Leona Machálková (55) se na hudební scéně pohybuje již neuvěřitelných třicet let. Při té příležitosti se rozhodla uspořádat koncert k tomuto výročí a spolu s ní vystoupili i Marie Rottrová, Petr Kolář, Jan Bendig, Richard Genzer nebo Marian Vojtko. Na snímky z bujaré akce, kterou nafotili fotografové z Herminapressu, se podívejte v galerii.
07.05.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (331 článků) , Leona Machálková (517 článků) , Richard Genzer (576 článků) , Marian Vojtko (305 článků) , Petr Kolář (710 článků) , Jan Bendig (358 článků)

Pavel, Fiala, Ševčík. Zeman teď už zcela přímo

 
Exprezident Miloš Zeman pár slovy okomentoval práci svého nástupce Petra Pavla. Vyjádřil se i k práci nové kancléřky Jany Vohralíkové. Poznamenal cosi o „hloupých výrocích“. Nešetřil ani „přítele po boku Petra“ Petra Koláře. Naznačil, že se zachoval jako zbabělec. Vzkaz poslal i premiérovi Petru Fialovi a celé jeho vládě. Vyčetl kabinetu, že nedělá nic proti růstu cen potravin. A jasně podpořil Ukrajinu v její obraně proti ruské agresi.
20.04.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Petr Fiala (5707 článků) , Miloš Zeman (27964 článků) , Petr Pavel (2465 článků) , Pavel Fiala (331 článků)

Herečka Jenovéfa Boková porodila, z Witowské je nevlastní babička

 
Jenovéfa Boková a její partner Adam Kolář v pátek odpoledne potvrdili, že herečka a hudebnice už porodila a šťastní rodiče přivítali na svět svého prvního potomka. Moderátorka Světlana Witowská, která chodí s bývalým velvyslancem Petrem Kolářem, se tak stala babičkou, i když zatím jen nevlastní.
24.03.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Světlana Witowská (438 článků) , Jenovéfa Boková (68 článků)

Návštěvy na ambasádě USA. Pavlův „přítel“ Kolář má záznam

 
Publicistka Jana Bobošíková si znovu vzala na paškál prezidenta Petra Pavla, který vstoupí do úřadu 9. března 2023. Opět nenechala nit suchou ani na něm, ani na jeho spolupracovnících. Vzpomněla si i na Jakuba Jandu z Bezpečnostního centra Evropské hodnoty, kterého představila jako někdejšího pornoherce. Stranou její pozornosti opět nezůstal ani „přítel po boku“ Petr Kolář, o kterém uveřejnila několik informací...
08.03.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Jakub Janda (635 článků) , Jana Bobošíková (975 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

Prokletí domu Petra Koláře: Problém s desítkami milionů korun se mu nedaří vyřešit

 
Rocker Petr Kolář (55) si vybral pro své rozhodnutí přijít si na slušné peníze to nejhorší možné období vůbec. Loni v lednu už byl jen kousek od získání třiceti milionů korun, po víc než roce ale nemá z předpokládané částky ani korunu a naděje je v nedohlednu, jak zjistil web eXtra.cz.
08.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků)

Musí vysvětlit. Pavlův Kolář má znovu na talíři...

 
Pochybnosti kolem exdiplomata Petra Koláře, kterého nově zvolený prezident Petr Pavel označuje za „přítele po boku“, sílí. Bývalý šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek v nedělních Otázkách Václava Moravce upozornil, že firma, v níž Kolář figuroval, lobbovala pro Rusko. Komentátor Dalibor Balšínek pro CNN Prima News komentoval otazníky visící nad Kolářem s tím, že by měl pochybnosti „vysvětlit“.
15.02.2023 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Lubomír Zaorálek (2854 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

„Jaký zákon o advokacii? Vždyť není právník!“ Kolář odrážel novináře. A Bobošíková se neudržela

 
Firma Petra Koláře, poradce a „přítele po boku“ nového prezidenta Petra Pavla, lobbovala pro Rusko, kritické názory hrozí, že bude horší než Martin Nejedlý z týmu dosluhujícího prezidenta Miloše Zemana. Na kontroverze kolem Kolářovy osoby si posvítila Jana Bobošíková v Aby bylo jasno, kde se věnovala i Kolářově přítelkyni Světlaně Witowské, bývalé moderátorce České televize.
14.02.2023 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Světlana Witowská (438 článků) , Jana Bobošíková (975 článků) , Miloš Zeman (27964 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

Havlův Mathé radil Pavlovi, jak to ošetřit s „přítelem“ Kolářem. Přes televizi

 
Poprvé od voleb se sešli končící a nově zvolený prezident. Zazněly výhrady k fungování Kanceláře prezidenta republiky. Jak hladce očekává, že se vymění hlavy státu Miloš Zeman a Petr Pavel, prozradil Ivo Mathé. Bývalý kancléř prezidenta Václava Havla čeká hladký průběh. „Ten přístup toho současného vedení kanceláře mě ale udivoval od počátku. Nesvědčí to o ničem dobrém,“ řekl v pořadu Interview ČT24. Hovořil také o pravidlech pro prezidentovy spolupracovníky, na které se v týmu Zemana nebraly ohledy. Přidal také návrhy, jak na Hradě naložit s funkcí Petra Koláře.
13.02.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6425 článků) , Petr Kolář (710 článků) , Miloš Zeman (27964 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

Zastupuje ČEZ. A nejen to. Petr Kolář znovu terčem

 
Lobbista Petr Kolář, který stál v pozadí úspěšné kampaně Petra Pavla, pracuje pro firmu, která se podílela na vylepšení obrazu saudského prince poté, co nechal rozčtvrtit nepohodlného novináře a dokonce pomáhala Rusům obcházet sankce, které na ně byly uvaleny v souvislosti s anexí Krymu. Podle bývalého ministra firma dokonce pracovala pro „Putinovu pokladnu“. Sám Kolář si jako diplomat v Moskvě prý vytvořil vazby na prominenty Putinova režimu. Podle bývalého ministra zahraničí je proti Kolářovi Zemanův poradce Martin Nejedlý legrační figurka.
13.02.2023 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (710 článků) , Petr Pavel (2465 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »