Články k osobnosti

Petr Kolář

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kolář »
 

Politolog: Hnutí STAN dopadlo jako křižník Moskva. Voliči ho pošlou „na chuj“

 
Ve vládě Petr Fialy (ODS) dojde k první personální změně. Petr Gazdík (STAN) skončí v pozici ministra školství. Podle komentátora MF Dnes Petra Koláře šlo prakticky o nevyhnutelný krok. Gazdík by si podle něj mohl začít říkat „pohádkář“ nebo „kecal“. Podle politologa Josefa Mlejnka čeká STAN buď významná proměna, nebo smrt. Hnutí STAN přirovnal k ruskému křižníku Moskva. K potopenému křižníku.
20.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků) , Petr Fiala (3719 článků) , Petr Gazdík (1191 článků) , Petr Gazdík (1180 článků)

Petr Kolář už přišel o pět milionů: Jeho luxusní vila ne a ne se prodat

 
Jak redakce eXtra.cz již v minulosti informovala, rocker Petr Kolář (56) se rozhodl zbavit domu, který má v pražské Uhříněvsi. Z původní prodejní ceny 30 milionů korun ale musel jít dolů už o víc než pět milionů. „Souvisí to s válkou na Ukrajině,“ sdělil eXtra.cz realitní makléř umělce.
11.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

„Hnul mi žlučí.“ Tohle Kolář starší ale opravdu nechtěl slyšet. Šlo o Putina

 
Bývalí diplomati Petr Drulák a Petr Kolář se v pořadu Pro a proti střetli o Ukrajinu. Rozdílně se stavějí ke slovům někdejšího šéfa americké diplomacie Henryho Kissingera, který navrhl, aby se Ukrajina vzdala části Donbasu a Krymu ve prospěch Ruska. Drulák šokoval Koláře svým názorem, že s Ruskem je možné vyjednávat. Znechucený z debaty později popustil uzdu svým emocím na sociální síti.
01.06.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Jurečka a 5000 Kč. Nedostali nic, svoje naštvali. Na Primě vládu nešetřili

 
Poslanci měli včera večer projednávat strategické priority zvládání uprchlické vlny z Ukrajiny, místo toho poslouchali projev předsedy SPD Tomia Okamury, který vládu obvinil z amatérství a diletantismu; část vládních zákonodárců kvůli tomu opustila jednací sál a následně začali odcházet i ministři. Je vládní strategie opravdu diletantská a Okamurův projev rasistický? O tom hovořili pro CNN Prima News šéfredaktor Echo24.cz Dalibor Balšínek a komentátor MF Dnes Petr Kolář.
11.05.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Polibek života: Petru Jandovi gratulovala k osmdesátinám i Jiřina Bohdalová. Jágr si střihl duet s Kolářem

 
Zpěvák skupiny Olympic Petr Janda před pár dny překročil osmdesátku, kterou náležitě a bujaře oslavil ve čtvrtek 5. května. V pražském hotelu Le Palais se sešly desítky gratulantů, mezi nimiž nechyběly legendy českého showbyznysu, jako třeba Jiřina Bohdalová či Petr Kolář. Právě s ním si střihl hokejový bůh Jaromír Jágr na Jandovou počest hudební duet, jak informoval web blesk.cz.
06.05.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3078 článků) , Jiřina Bohdalová (1247 článků) , Petr Janda (851 článků) , Petr Kolář (639 článků) , Petr Janda (851 článků) , Petr Janda (393 článků) , Jiřina Jandová (24 článků)

Fialova vláda je schizofrenní, nezavděčí se už nikomu. Ani cesta do Kyjeva jí nepomůže, zní z tisku

 
Fialova vláda je podle komentátora z MF Dnes Petra Koláře ve schizofrenní situaci a sama se dostala do pasti. Za svá opatření schytává kritiku nejen od svých odpůrců, ale i od původních příznivců. Rozhodla se zvolit dvojí přístup k pomoci lidem. A ve finále vyloženě spokojená není žádná strana. Vyčítán jí je také populismus „babišovského ražení“.
30.04.2022 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Petr Kolář vám dovolí mít názor na Putina. A z USA už zní...

 
Bývalý velvyslanec v USA a v Rusku Petr Kolář tvrdí, že popírání ruské agrese na Ukrajině není názor, ale lež. „Názor můžeme mít třeba na to, proč Putin tuto válku vede,“ prohlásil Kolář na twitteru. Tam mezitím bývalý prezident Spojených států Barack Obama uvedl, že by technologické platformy jako Facebook měly mít „určitý demokratický dohled“.
22.04.2022 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků) , Barack Obama (2507 článků)

„Stará parta“ pohromadě! Setkání někdejších muzikálových hvězd Koláře, Csákové a Gottové

 
Známý zpěvák Petr Kolář (54) nahrál na sociální síť snímek, který dojímá. „Starou partu“ z prken muzikálů, kde před mnoha lety společně vystupovali. Jak se na nich podepsal čas a co všechno si mezitím stihli prožít?
13.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Rozjetý mejdan celebrit: Ex Petra Koláře s novým chlapem i rozvášněná Grossová!

 
Pandemie koronaviru je už na velkém ústupu, a tak se rozjíždějí mejdany. Není dne, aby někde nějaký nebyl a nehemžilo se to na něm celebritami. Na křtu druhého alba kapely Botox to nevypadalo jinak. Hvězdy jako Sagvan Tofi (57) či Jiřina Bohdalová (90) opět předvedly, že za to umí vzít.
31.03.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1247 článků) , Sagvan Tofi (337 článků) , Petr Kolář (639 článků)

„Pojďme dát Putinovi přes hubu“. Teď Kolář senior vyložil, kdo to má udělat

 
Někdejší velvyslanec České republiky v USA a v Rusku Petr Kolář před pár dny bez obalu konstatoval, že by ruský prezident Vladimir Putin měl dostat „přes hubu“. Teď popsal, kdo přesně by měl dát Putinovi přes ústa.
25.03.2022 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Petr Kolář (639 článků)

„Pojďme Putinovi dát přes hubu.“ Kolář senior navrhuje akci. Obejít RB OSN a pak...

 
Někdejší velvyslanec v USA a v Rusku Petr Kolář o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi říká, že je mafián, který si vytváří vlastní pravidla. Rozhovor s ním přinesl server Novinky.cz.
22.03.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Petr Kolář (639 článků)

Desítky zájemců, žádný kupec: Petr Kolář zlevnil cenu luxusního domu, za 29 milionů může být váš

 
Rocker Petr Kolář (54) se už několik měsíců snaží zbavit luxusního domu v Uhříněvsi u Prahy. Zatímco donedávna byl v nabídce za 29,5 milionu korun, nyní ho lze koupit už o milion levněji. „Může za to i válka na Ukrajině a celkově složitá doba. Ale Petr na prodej nespěchá, nemusíme nasazovat dumpingovou cenu,“ řekl eXtra.cz realitní makléř umělce.
17.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Vykrmili jsme si čerta Putina. Pánbůh s námi. Šok přetavit v příležitost, nabádal diplomat Kolář na Primě

 
Ve druhé hodině Partie se setkali ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Rudolf Jindrák a bývalý velvyslanec v USA a v Rusku Petr Kolář. K diskusi se připojil také generálmajor a bývalý velitel Vzdušných sil Armády České republiky Jiří Verner. Kolář nešetřil ostrými slovy a označil Putina za diktátora a „čerta“, který se nikdy netajil tím, co má v úmyslu, a že Západ ho ještě „vykrmoval“. Verner konstatoval, že Západ podcenil přípravu na ruskou agresi. Nad Putinem a jeho kolegy zlomil hůl i Jindrák.
06.03.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Svět na prahu třetí světové války. Diplomat Kolář a obavy z nejhoršího

 
Jsme na prahu třetí světové války, říká v reakci na ruskou invazi na Ukrajině bývalý velvyslanec v Rusku a v USA Petr Kolář. V rozhovoru pro DVTV doporučoval světovým státníků, aby se zaměřili na promlouvání směrem k ruské armádě. Česko by prý mělo zvážit, zda nepodpoří ukrajinskou obranu.
25.02.2022 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Opovrhují Západem, přitom sem uklízejí rodiny. Exvelvyslanec Kolář ukázal na Rusy v Praze

 
Bývalý velvyslanec v Rusku a Spojených státech Petr Kolář v Epicentru Blesk Zpráv promluvil o objemném majetku Rusů v okolních zemích včetně Česka. Podle něj je třeba se v rámci sankcí zaměřit na konkrétní osoby, což by negativně ovlivnilo i nejužší kruh prezidenta Vladimira Putina. Oni ani jejich peníze nejsou na Západě vítáni, hlásí Kolář.
24.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Petr Kolář (639 článků) , Oni Oni (86 článků)

Exvelvyslanec Kolář: „Putin má mindráky.“ Které ze sankcí mu šlápnou na kuří oko?

 
Evropská unie a Británie včera představily sankce, které chtějí uvalit na Rusko. Odstřihnutí ruských představitelů, kteří se podíleli na uznání nezávislosti regionů na východě Ukrajiny, ale i zmražení aktiv ruských bank jsou podle slov bývalého velvyslance v Rusku a ve Spojených státech Petra Koláře správnou volbou. Vladimira Putina považuje diplomat za člověka, který trpí mindrákem od doby, kdy se rozpadl Sovětský svaz.
23.02.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Petr Kolář (639 článků)

Exvelvyslanec Kolář: Putinovi bude stačit, že Ukrajinu zmrzačí! Válka už začala, míní diplomat

 
První mrtví a pomalu se vytrácející šance na diplomatická řešení. Ruský prezident Vladimir Putin své armádě nařídil vyrazit do Donbasu, popřel nezávislost Ukrajiny, označil ji za loutkový stát a vedle toho podepsal dekrety o uznání Luhanské lidové republiky a Doněcké lidové republiky. Jaký vývoj můžeme v nejbližších dnech na Ukrajině očekávat a jak tento konflikt ovlivní život v České republice? Nejen o tom hovořil v dnešním Epicentru bývalý velvyslanec v Rusku Petr Kolář.
22.02.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Petr Kolář (639 článků)

Medvídek s helmou? Prkotina. Lipavský prý předvedl jiný, opravdu velký přešlap

 
Pirátský ministr zahraničí Jan Lipavský vyvolal značnou pozornost, když se nechal vyfotit s armádní přilbou na hlavě. Na jeho konto padla spousta vtipů. Podle komentátora MF Dnes Petra Koláře to však byla prkotina. V souvislosti s cestou na Ukrajinu se podle Koláře Lipavský dopustil jiného, opravdu velkého přešlapu.
12.02.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)

Kolář mladší naříkal nad Macronem. Otec to dorazil Zemanem

 
Macron jednal s Putinem za Francii a ne za EU. Německo nedrží linku. Včerejší Interview ČT24 bylo plné povzdechů poslance Ondřeje Koláře (TOP 09) nad stavem jednání ohledně ukrajinské krize. Moderátor Daniel Takáč z Koláře vydoloval jednoznačný pocit nespokojenosti s postupem evropských států, Putinovi to prý vyhovuje. Další rozměr pak celé věci dal Kolářův otec Petr, bývalý diplomat a dnes partner moderátorky Světlany Witowské. Ten má jasno, Česko je rozděleno na dvě poloviny a ta, která fandí prezidentu Zemanovi, se nedočkala pěkného hodnocení.
09.02.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (83 článků) , Světlana Witowská (389 článků) , Petr Kolář (639 článků) , Petr Zeman (367 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (93 článků)

Petr Kolář dostal kopačky od mladší partnerky: Už za ni má náhradu!

 
Potvrdilo se, že přítelkyně Petra Koláře (54) Lenka mu dala kopačky. Mělo se tak stát už na podzim loňského roku, kdy se od něj mladší partnerka odstěhovala. Jejich vztah trval dlouhých deset let. Zpěvák ale příliš dlouho nesmutnil…
01.02.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (639 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »