Články k osobnosti

Petr Kolář

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kolář »
 

Laudát (KAN): Konec jedné iluze

 
Komentář na facebookovém profilu ke kariéře bývalého diplomata Petra Koláře
02.07.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Witowská promluvila. K rozchodu s manželem i novému vztahu s Kolářem

 
Poté, co moderátorka Světlana Witowská oznámila svůj konec v hlavních zpravodajských pořadech České televize, přichází s další novinkou – potvrdila rozchod s manželem Petrem a přiznala nový vztah, informuje iDNES.cz.
02.07.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (310 článků) , Petr Kolář (535 článků)

Střet zájmů kvůli lásce? Českou televizi přítel Světlany Witowské netrápí

 
Rozvádějící se hvězda veřejnoprávní televize Světlana Witowská (47) tvoří nový pár s bývalým kariérním diplomatem Petrem Kolářem (57), kvůli čemuž hned někteří podezíravě pozvedli obočí, jestli nedostane padáka kvůli etickému kodexu pro zaměstnance. Oblíbená moderátorka zpravodajských pořadů a debat už ale tuší, co vedení České televize na její vztah říká.
02.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Světlana Witowská (310 článků)

Spí spolu? Poslal jsem je někam. ,,Kauza Witowská” bere nečekaný směr

 
Může vztah mezi Světlanou Witowskou a Petrem Kolářem odhalený deníkem Blesk ovlivňovat objektivitu zpravodajství? Na to se novináři nejčtenějšího média ptali radních ČT. Většina se zdržela komentářů. Radní Lipovská je odkázala na Českou televizi. Ale rozčílený byl člen RRTV Vadim Petrov. „Nezbláznili jsme se? Budeme zkoumat, jak moc se znají? Tykají si? Líbají se? Spí spolu? Co si v posteli říkají? Mluví Světlana o své práci? Říká jí Kolář svůj názor? Nemluví Světlana ze spaní? Dokáže si uhájit svoji veřejnoprávní čistotu?“ ptal se a dodal, že Blesk „poslal někam“.
02.07.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Vadim Petrov (80 článků) , Světlana Witowská (310 článků)

Možný střet zájmů moderátorky Witowské bude mít dohru! Co na to říká Rada ČT?

 
Budoucnost moderátorky Světlany Witowské (47) bude pravděpodobně řešit v České televizi ten nejvyšší kontrolní orgán. Kvůli možnému partnerskému vztahu s diplomatem Petrem Kolářem (57) se totiž mohla dostat do střetu zájmů a v tom je interní dokument televize nekompromisní!
02.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Světlana Witowská (310 článků)

Witowská a Kolář? Zde je pravda. A velmi jasně

 
Bulvární fotografie, ukazující intimní vztah Světlany Witowské a bývalého diplomata Petra Koláře, vzbuzují otázky ohledně novinářské nezávislosti hvězdy České televize. Připomínán je i osud její někdejší kolegyně Alexandry Mynářové, která kvůli vztahu s hradním kancléřem své působení v ČT zcela ukončila.
01.07.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Světlana Witowská (310 článků)

Napřed Witowská, teď Babiš. Deník N píše o exdiplomatovi Kolářovi

 
Předseda vlády Andrej Babiš se nikdy netajil tím, že v otázkách zahraniční politiky si rád nechá poradit a vyjadřuje se k ní méně než k politice domácí, kde je opravdu velmi aktivní. V zahraniční politice mu prý radí i bývalý velvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář, který na předsedovi vlády oceňuje, že „netahá zemi na východ“.
01.07.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18751 článků) , Petr Kolář (535 článků)

Moderátorka ČT Witowská: Problém v televizi kvůli diplomatovi?!

 
Poté, co Blesk přistihl moderátorku České televize Světlanu Witowskou (47) na výletě v jižních Čechách s bývalým velvyslancem a politickým poradcem Petrem Kolářem (57), vyvstává velký otazník. Aby se kvůli možnému partnerskému vztahu nedostala v televizi do střetu zájmů!
01.07.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Světlana Witowská (310 článků)

Tady přeskočila jiskra? Světlana Witowská se s novou láskou zná už léta

 
Moderátorka České televize Světlana Witowská (47) se podruhé rozvádí a těžké životní období jí, jak prasklo a jak sama reportérům eXtra.cz potvrdila, pomáhá překonat bývalý velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář (57). Nejde ale o žádného nováčka v jejím životě. Pracovně se znají už léta. Podívejte se, jak to vypadalo, když se potkali před čtyřmi lety.
30.06.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Světlana Witowská (310 článků)

Celé Česko vidí: Witowská a doteky s otcem starosty Koláře. A předtím? Z ČT jasná slova

 
Moderátorka Světlana Witowská se znovu ocitla na titulní straně deníku Blesk. Opět kvůli svým osobním vztahům. Tentokrát byla zastižena se známým diplomatem Petrem Kolářem. Witowská přitom oznámila, že v hlavní relaci zpravodajství ČT končí.
30.06.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Světlana Witowská (310 článků)

Internet! Otec starosty Koláře zjistil, proč Američanům bouchly saze

 
Média nejen v Americe se věnují nepokojům, které vypukly po smrti George Floyda, černocha z Minneapolis. Včera na toto téma hovořili europoslanec a bývalý velvyslanec v USA Alexandr Vondra a taktéž bývalý velvyslanec Petr Kolář v Událostech, komentářích. Vondra prohlásil, že by se z nepokojů v USA neměl nikdo radovat. "Do jisté míry to může být předobraz toho, co může být v Evropě. Už jsme viděli, ve Francii ty rozbušky působí také," varoval. A Kolář mluvil o tom, jak nebezpečné jsou sociální sítě.
04.06.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Alexandr Vondra (1217 článků) , George George (691 článků)

Udání starosty Koláře na Kláru Samkovou: ,,A co když o vaší ženě řeknou, že je tlustá k*áva?"

 
Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář podal k Advokátní komoře ČR stížnost na advokátku Kláru Samkovou. Ta měla lživě poukázat na nacistickou minulost politikovy rodiny a ve svém vyjádření ho poškodit i dalším způsobem. Právník Petr Kolman se v komentáři pro ParlamentníListy.cz nad starostovým postupem podivuje. ,,Když instalatér Pepa Hadička řekne o Vaší ženě, že je např. „tlustá kráva“, tak místo oznámení na přestupkovou komisi či občansko-právní žaloby, podáte stížnost na Svaz instalatérů, i když tato Pepova zlá slovíčka nepadla v rámci výkonu jeho profese?" píše.
28.05.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Petr Žantovský tleská Maďarům: Zázrak! Podařilo se porazit jednu z posvátných krav Evropské unie

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za porážku jedné z posvátných krav Evropské unie považuje Petr Žantovský čerstvé rozhodnutí maďarského Parlamentu zakázat registraci změny pohlaví. Problematika LGBT je totiž jednou z manter, na nichž stojí eurounijní politika. A stojí na nich tím víc, čím méně je EU schopna věnovat se skutečným problémům. Mediálním počinem týdne je glosa k bizarní politice na radnici vedené starostou Ondřejem Kolářem. O jeho boji za demokracii řekne asi nejvíc skutečnost, že Koněvovu sochu nechal odvézt zrovna v době nouzového stavu, jako to kdysi s nepohodlnými věcmi dělali i komunisti.
23.05.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Kolář, Piráti a projímadlo. Bizár Prahy 6 překonává i ruský ricin, chytá se za hlavu komentátor

 
Komentátor Petr Holec na serveru Info.cz glosuje dění na Praze 6 související s odstraněním sochy sovětského maršála Koněva. „Koněv začíná mlít své katy. Bizár na šestce trumfuje i ruské projímadlo,“ pozastavuje se především nad tím, že opoziční Piráti v Praze 6 chtějí rezignaci starosty Ondřeje Koláře (TOP 09), když sami mají na odstranění pomníku svůj podíl.
15.05.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Petr Hampl odpálil nálož: Co je cílem kauz ricin a Koněv? Kolář tím pomáhá Němcům. Jde, jak jinak, o peníze

 
ROZHOVOR Tajné služby přirovnává k filmům o Růžovém panterovi a tvrdí, že se mění v reality show. O členech bezpečnostního výboru říká, že odsouhlasí cokoliv i klaunovi s červeným nosem. A rovněž zapochyboval, že by předlistopadový režim klesl do tak „děsivé imbecility“ a státní složce minulého režimu by procházela taková „komická neschopnost“ jako současným Bezpečnostním informačním službám. Sociolog Petr Hampl si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz servítky nebere. „Pamatujete, jak jsme se smáli Jakešovi? V porovnání s příslušníky současných elit by byl bystrým analytikem,“ zkritizoval také komentátory a odborníky, kteří nevolají po konci šéfa BIS.
14.05.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Konec Koláře v čele Prahy 6? Piráti ho chtějí odvolat kvůli posudkům pro bývalé spolužáky

 
Již ve čtvrtek bude možná Praha 6 bez starosty. Opoziční strana Pirátů v Praze 6 oznámila, že budou na čtvrtečním zasedání zastupitelstva městské části požadovat rezignaci starosty Ondřeje Koláře (TOP 09). K rezignaci ho vyzvou, pokud nevysvětlí situaci vzniku dvou právních posudků, za které radnice zaplatila 340.000 korun. Podle serveru Aktuálně.cz šlo o plagiáty poskládané z veřejně dostupných dokumentů. Stanoviska vypracovala advokátní kancelář Petra Kubíčka, který je spolužákem starosty, uvedla dnes mluvčí Pirátů Prahy 6 Georgia Hejduková. Kolář na dotaz ČTK vzkázal, že věc nebude komentovat.
13.05.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Generál Pavel a otec starosty Koláře proti Rusku: Stáhnout velvyslance, vyloučit jejich firmy!

 
Bývalý předseda Vojenského výboru NATO Petr Pavel, někdejší poslanec Ivan Gabal, bývalý náměstek na resortu obrany a někdejší český velvyslanec USA a Ruska Petr Kolář se obávají rostoucího vměšování Ruska do vnitřních záležitostí Česka. Podle jejich slov se Rusko snaží narušovat demokracii České republiky a své agresivní kroky v poslední době stupňuje. Píše to server Týden.cz.
28.04.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Petr Pavel (647 článků) , Ivan Ivan (1492 článků)

Diplomat Kolář přiznal strach o syna kvůli Koněvovi. Zmínil výhrůžky i Skripala

 
Ruský ministr obrany Sergej Šojgu navrhl trestní stíhání osob, které nechaly odstranit sochu sovětského maršála Ivana Štěpanoviče Koněva z náměstí v Bubenči. Východní velmoc přitom za autora podnětu jmenuje starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09). Jeho otec Petr Kolář, diplomat a bývalý velvyslanec ČR v Rusku i ve Spojených státech, přiznal ve vysílání Českého rozhlasu, že má o svého syna strach. Samotný starosta žádá českou diplomacii, aby se proti návrhu na stíhání jeho osoby ohradila.
10.04.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Mám strach o syna! Koněv zmizel z Prahy 6 a diplomat Kolář sleduje, jak ruský medvěd ukázal drápy

 
Bývalý diplomat Petr Kolář se začíná bát o svého syna starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09), který nechal odstranit sochu maršála Koněva. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu totiž navrhl stíhání lidí, kteří nechali odstranit sochu sovětského maršála Ivana Stěpanoviče Koněva z náměstí Interbrigády v Praze 6. „Kdyby to nebyla ruská vojenská rozvědka, tak mávnu rukou,“ říká v rozhovoru pro Český rozhlas Plus. Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář z TOP 09 nyní žádá českou diplomacii, ať se proti návrhu na stíhání jeho osoby ohradí.
10.04.2020 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků)

Nosíte roušky, šijete roušky... A kalouskovci zatím tohle. Nechtějte vědět, co se děje kolem bourání sochy Koněva

 
V době nouzového stavu, kdy se celá země podrobila vládnímu nařízení včetně nošení roušek, se radnice Prahy 6 rozhodla naplnit své usnesení, proti kterému protestovala řada občanů. Ondřej Kolář je starostou za TOP 09, tedy stranu, kterou zakládal Miroslav Kalousek. Je synem bývalého velvyslance Petra Koláře, který měl nahradit Karla Schwarzenberga za předpokladu, že by v roce 2013 Schwarzenberg zvítězil v prezidentské volbě. Našlo se však několik novinářů, režisérů, aktivistů a politiků, kteří za čin Koláře byli rádi a měli z něj radost.
03.04.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Karel Schwarzenberg (3912 článků) , Miroslav Kalousek (7028 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »