Články k osobnosti

Petr Kafka

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Kafka »
 

Majitel Likérky Drak osvobozen!: V pančování prý »nejel«

 
Majitel Likérky Drak Petr Čaniga už není trestně stíhaný. Prý o výrobě jedovatého alkoholu, který doposud zabil 33 lidí, nevěděl. Státní zástupce Roman Kafka proto stopnul jeho stíhání, ovšem nevyloučil, že by Čaniga mohl obvinění čelit znovu.
13.11.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kafka (4 články)

Hokejová disciplinárka potvrdila pětizápasový trest pro obránce Modrého

 
Disciplinární komise Asociace profesionálních klubů ledního hokeje potvrdila své rozhodnutí o trestu pro plzeňského obránce Jaroslava Modrého za zákrok na Petra Kafku z Kladna při nedělním utkání 50. kola extraligy na pět zápasů za napadení holí.
23.02.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Modrý (23 článků) , Petr Kafka (4 články)

Hokejový obránce Modrý dostal trest na pět zápasů

 
Disciplinární komise Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (DK APK LH) potrestala plzeňského obránce Jaroslava Modrého za zákrok na útočníka Petra Kafku z Kladna při nedělním utkání 50. kola extraligy na pět zápasů za napadení holí.
21.02.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Modrý (23 článků) , Petr Kafka (4 články)

Hvězdami DeLillo i Walcott

 
Americký prozaik Don DeLillo, karibský básník a dramatik Derek Walcott, turecký prozaik a kritik Nedim Gürsel nebo čeští prozaici Vladimír Páral, Petra Hůlová, básnířka Sylva Fischerová či překladatel Tomáš Kafka jsou hvězdami 21. ročníku Festivalu spisovatelů Praha, který od neděle do středy hostí Nová scéna Národního divadla.
18.04.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Páral (9 článků) , Derek Walcott (1 článek) , Petra Hůlová (19 článků) , Tomáš Kafka (11 článků) , Don Fischer (1 článek) , Petr Kafka (4 články)
« Předchozí 1 Další »