Články k osobnosti

Petr Johana

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Johana »
 

To je sranda: Petr Žantovský se ujal své funkce v ČTK. A někoho z toho málem klepla pepka

 
Konspirátor Žantovský. Redaktorka serveru Forum24 Johana Hovorková se ve svém novém článku pěkně zostra trefuje do novináře Petra Žantovského. A co je důvodem? Zasedala Rada ČTK, jejímž je Žantovský členem. A Žantovský si na zasedání stěžoval.
03.07.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (211 článků) , Petr Johana (15 článků)

Petr Žantovský nevěřícně zíral na hloupost, která je i na dnešní poměry zcela mimořádná. Autorkou je Šafrova souputnice Johana Hovorková

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Role České republiky v nějaké hybridní válce s Ruskem je tak nepatrná a zanedbatelná, že by se tím autorka článku, v němž si vzala na paškál především prezidenta Miloše Zemana, nemusela vůbec vzrušovat a vzbuzovat v ní nutkání psát stejně hloupé články, jako napsala naposledy. Petra Žantovského zaujal i text, který pojednává o postizích pro ty, kdo projeví neúctu Evropské unii. Přidává i bizarní historku o tom, jak autorku z alternativních portálů na facebooku vysoké školy varovali před jejím vlastním článkem.
26.05.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Petr Johana (15 článků)

Ministr zemědělství Etiopie má doktorát z Prahy. Tropy s ním studovala i Petra

 
Česko má přes mírné klima svoji Fakultu tropického zemědělství, která je součástí České zemědělské univerzity v pražském Suchdole. A už z ní vyšel i ministr Eyasu Abraha Alle, který úřaduje v Etiopii. Petra Chaloupková a Johana Rondevaldová na fakultě působí jako odborné asistentky a promluvily o jejích výhodách i účelu. Výuka tu probíhá převážně v angličtině a škola poskytuje, kromě možnosti vyjet do exotiky, také multikulturní prostředí. Polovinu studentů tvoří totiž cizinci.
31.03.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Na inauguraci nového prezidenta Ukrajiny pojede za Česko Zaorálek

 
Českou republiku bude při sobotní inauguraci nového ukrajinského prezidenta Petra Porošenka zastupovat ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). ČTK to dnes sdělila mluvčí české diplomacie Johana Grohová. Prezident Miloš Zeman se kvůli svému pracovnímu programu slavnostního aktu v Kyjevě nezúčastní.
05.06.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2467 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Petr Johana (15 článků)

V Nepálu pohřešují dva české horolezce ze čtyřčlenné výpravy

 
V Nepálu se pohřešují dva členové české čtyřčlenné výpravy horolezců. Na základě informace tamní trekingové agentury to ČTK sdělila mluvčí ministerstva zahraničí Johana Grohová. Podle serveru iDnes.cz by mělo jít o Jakuba Vaňka z Plzně a Petra Macholda z Teplic, kteří společně s dalšími dvěma kolegy lezli na sedmitisícovou horu Baruntse. 
21.10.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Jak se úřady postaraly o otce otrávené rodiny v Egyptě? Ministerstvo na Petr K. kašle

 
Ministerstvo zahraničí teprve včera sdělilo, že termín rozhodnutí o Petrovi K. byl dán egyptskou stranou jen ústně! Doteď prý nikde v egyptském zákoníku nezjišťovalo, jaká má Petr v rámci prodlužování jeho případu práva! A co k případu kromě jiného řekla mluvčí ministerstva zahraničí Johana Grohová?
04.10.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Prohráli jsme kvůli mně, sypal si Johana popel na hlavu po prohře s Plzní

 
Mistrovská Viktoria Plzeň v utkání s Mladou Boleslaví znovu spustila svou ofenzivní mašinu a po výhře 3:2 je na třetím místě tabulky Gambrinus ligy. Zápas ovlivnily chyby stopera hostů Petra Johany.
19.11.2011 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Farmářka Johana: Mám dům blízko Petra!

 
Johana Janečková (31), kterou farmář Petr Hájek (46) nejdřív pobláznil a pak odkopl, se svého snu žít na farmě nevzdává. Dokonce Petra straší tvrzením, že si pořídila dům, který od toho jeho není daleko…
09.05.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Šok pro milenku Petra Hájka: Na farmu přijela exmanželka

 
Poté, co se farmář Petr Hájek (46) po čtyřech dnech konečně zbavil Johany (31), věřil, že bude s Adrianou (32) sám. Johanu rychle odvezl na nádraží a spěchal za svojí vyvolenou. Jenže zamilovanému párečku v show Farmář hledá ženu není přáno. Na farmě se totiž objevila Petrova exmanželka. Překousne Adriana i tohle?
07.04.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Zhrzená farmářka Johana: Zamilovaným dělá křena

 
U farmáře Petra Hájka (46) to vře. I když dal Johaně (31), jedné ze soutěžících, jasně najevo, že s ní už nechce nic mít, na lásku s Adrianou (32) moc prostoru nemá. Johana se totiž rozhodla dělat křena a milostné vzplanutí své sokyni pěkně opepřit. Brzy pochopila, že by její odjezd z farmy byl pro zamilovaný pár vysvobození, a právě proto si řekla Ne.
30.03.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Skončil boj o farmáře, Adriana s ním čeká dítě!

 
Petr Hájek (46) se v primácké show Farmář hledá ženu pěkně zamotal. Nejdřív pobláznil hlavu Johaně (31) a teď vyznal lásku Adrianě (32). K tomu všemu se zachoval jako zbabělec a doufal, že se situace vyřeší sama. Johana se z jeho odmítání psychicky zhroutila, ale pořád věří, že lásku Petra získá zpátky. Jenže Blesk.cz už ví, že její snaha byla marná. Adriana je totiž s Petrem těhotná!
25.03.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Farmář odmítl ženu, ta se zhroutila

 
Poté, co farmář Petr Hájek (46) prozradil, že se soutěžící Johanou (31) měl něco už před show, spustila se lavina obviňování a výčitek. Johana se totiž do Petra zamilovala a myslela, že ona bude tou vyvolenou. Jenže se přepočítala. Petrovi se zalíbila Adriana (32) a Johaně dal košem. Ta se však z jeho odmítnutí psychicky zhroutila a dokonce přemýšlela, že Petra uhodí kamenem!
21.03.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Farmář podváděl: Se soutěžící se znal už dříve

 
Účinkování Petra Hájka (46) v primácké show Farmář hledá ženu zatím provázejí jen skandály! Nejdřív ho jedna z žen, které si chtěly vyzkoušet život na farmě, opařila tím, že má na dům exekuci. A teď se dokonce sám Petr přiznal, že se se soutěžící Johanou Janečkovou (31) nevidí poprvé! „Něco mezi námi proběhlo,“ přiznal farmář.
14.03.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Johana podepsal dvouletou smlouvu s Mladou Boleslaví

 
Fotbalový obránce Petr Johana se definitivně vrací do české ligy. Ve středu večer se bývalý reprezentant domluvil s Mladou Boleslaví na dvouleté smlouvě do 30. června 2012.
17.06.2010 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

Další návrat do ligy: Johana posílí Mladou Boleslav

 
Bývalý reprezentant Petr Johana je po Zítkovi, Matějovském a Štajnerovi dalším reprezentantem, který bude opět hrát ligu.
15.06.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)
« Předchozí 1 Další »